קניית פריזבי

ברוכים הבאים לעולם הפריסבי, פה תוכלו לשאול, להתעניין, להכיר ולהחבר לתופעת הפריסבי הארצית.
כולל עזרה טכנית למתחברים

מנהל: Webmaster

קניית פריזבי

הודעהעל ידי shokochok » ש' אפריל 16, 2016 12:18 pm

שלום.
התחלתי להתעניין בפריזבי שראיתי כמה סרטון ושיחקתי קצת וזה כיף ממש :D

אז קניתי מאיביי את הפריזבי הזה: http://www.ebay.com/itm/281920770863?_t ... EBIDX%3AIT
זה ה ULTRA STAR של DISCFRAFT
זה פריזבי טוב למתחילים?
כי קראתי קצת והבנתי שאולטימייט זה התחרותיים והפריסטייל זה שסתם עושים תרגילים וכו'.
אני לא מתכנן לשחק בקבוצה אלא סתם בזמן הפנוי או שהולכים לכל מיני מקומות.. הייתי צריך לקנות אחד של פריסטייל או שזה גם בסדר?

דרך אגב - קראתי בדף של הציוד והכל שיש הבדל בחומר בין הצבעים או משהו כזה.. יש הבדל בין הכחול עם הנצנצים לאדום? (מבחינת עמידות / איכות)
כי קניתי גם אחד כחול עם נצנצים לאח שלי כי הוא גם רצה 8)

סליחה על החפירה, ותודה! :D :D
shokochok

Re: קניית פריזבי

הודעהעל ידי yehuda » א' אפריל 17, 2016 9:44 am

קנית את האחד הטוב למסירות ולאולטימייט ,את הפריסטייל גם אפשר לזרוק אבל בגלל שהוא שוקל 15 גר' פחות מהאולטרסטאר (בשביל שיהיה נוח לתרגילים) יותר קשה לשלוט בו ולהעיף אותו לזריקות רחוקות יותר. לא אמור להיות הבדל בין הפלסטיקים של אותו דגם ,וגם אם יש הבדלים קטנים אתה לא תרגיש הבדל תוך כדי משחק..
yehuda

הודעהעל ידי shokochok » ג' אפריל 19, 2016 7:33 pm

yehuda כתב:קנית את האחד הטוב למסירות ולאולטימייט ,את הפריסטייל גם אפשר לזרוק אבל בגלל שהוא שוקל 15 גר' פחות מהאולטרסטאר (בשביל שיהיה נוח לתרגילים) יותר קשה לשלוט בו ולהעיף אותו לזריקות רחוקות יותר. לא אמור להיות הבדל בין הפלסטיקים של אותו דגם ,וגם אם יש הבדלים קטנים אתה לא תרגיש הבדל תוך כדי משחק..

אוקיי תודה
דרך אגב יש לך אולי מדריך איך להקפיץ פריזבי מהרצפה? (שזורקים אל הריצפה ואז קופץ חזרה למעלה)
shokochok

הודעהעל ידי yehuda » א' אפריל 24, 2016 3:07 pm

yehuda

חזור אל שחקנים חדשים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד