יש לי רעיון לשיפור האתר

יש לכם רעיון מגניב לאירוע פריסבי????
רוצים לעזור ולקדם את הספורט שלנו????
צריכים עזרה במשהו כדי להוציא רעיון לפועל???
תציעו, ספרו וביחד נעשה את זה!!!

מנהל: Webmaster

יש לי רעיון לשיפור האתר

הודעהעל ידי מיסקין » ו' יולי 27, 2007 2:26 pm

מה דעתכם, במקום שאנשים יצטרכו לחפש כל הזמן פורומים שקשורים לעיר שהם גרים, שנקים פורום לכל עיר מרכזית בארץ עם פריסבי, ושם יהיו לינקים לכל הנושאים שקשורים לעיר, ופורום פתוח ועדכני, כדי שאנשים יכולים לראות ולכתוב מתי יש משחקים, ומי שמארגן משחק יכול לדווח עליו לפורום(?). אני חושב שזה חתיכת פרויקט, אבל לפי דעתי זה מאוד כדאי. עכשיו במקום לכתוב על מקומות משחק או על משחקיפ ספונטניים רק בפורום של הקבוצה המסויימת, אפשר לכתוב על מקומות משחק שמתקיימים בעיר, ואם יש דברים שקשורים רק לקבוצה אנשים יכולים לכתוב את זה בפורום שלהם. שורה תחתונה, אם לא הבנתם מה שאמרתי, אני בעד פורומים של ערים, ששם אפשר לשים לינקים של כל הנושאים הקשורים לעיר באתר, וגם לשים בכל פורום, נושא פתוח בשביל אנשים שירצו לכתוב על משחקים מזדמנים או קבועים.
לא אכפת לקחת חלק גדול בזה, זה עדיין חופש גדול! 8)

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

הודעהעל ידי שטרודל » ו' יולי 27, 2007 10:59 pm

לא נראה לי שצריך, אפשר פשוט שיהיה אשכול לכל עיר מרכזית בפורום "איפה ומתי משחקים פריסבי בישראל"
אני אישה קטנה מאוד ושמי פלפלת
סמל אישי של המשתמש
שטרודל

החזון

הודעהעל ידי Dori » ש' יולי 28, 2007 3:20 am

החזון הוא ליצור את מפת ישראל וכאשר אנשים מחפשים משחק הם יעבירו את העכבר מעל עיר מסויימת ויוכלו לקבל מידע על כל המשחקים באותה העיר + קישור לנציגים שיוכלו לעזור להם....

כרגע המידע הזה מצוי בפורום מקומות משחק + בעמוד אנשי קשר

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

אז אני לא היחיד, הא?

הודעהעל ידי מיסקין » ש' יולי 28, 2007 4:10 am

אני כנראה לא היחיד שחשב על זה, כי זה נשמע כמו תכנית ששמו בה קצת מחשבה, אם לא הרבה. אז מה הולך אם המפה? אם זה לא מתקדם וצריך לרדת מזה, פשוט תנעל את הנושא, דורי... ובנתיים, לפי דעתי כדאי לסדר את הערים השונות קבוצה אחרי קבוצה, בסדר אלפבתי, בתוך הפורום הקיים של מקומות משחק... לדוגמא: חמישה או שישה אשכולים לדוגמא על אשקלון, ואחריהם שלושה ארבעה של באר-שבע וכולי וכולי הרעין מובן. הכל בשביל שיהיה בנתיים הכי נוח למצוא. אבל רק בנתיים...

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

חזור אל הצעות לאירועים ורעיונות לקידום הספורט

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד