שחקנים חדשים

יש לכם רעיון מגניב לאירוע פריסבי????
רוצים לעזור ולקדם את הספורט שלנו????
צריכים עזרה במשהו כדי להוציא רעיון לפועל???
תציעו, ספרו וביחד נעשה את זה!!!

מנהל: Webmaster

שחקנים חדשים

הודעהעל ידי Dori » ג' אפריל 10, 2007 2:04 am

שלום לכולם,
כל הזמן יש לנו מצטרפים חדשים לקהילה ואני חושב שאנחנו ממש מפספסים אנשים טובים שרוצים ללמוד ולהתקדם אבל לא יודעים איך ואיפה.

כמובן שהם יכולים לחפש משחק, להגיע, לגשש, לשחק טיפה בצד ואולי אולי אם הם מספיק אסרטיביים ולא מתביישים, הם יפנו לאחד השחקנים ויזכו להכיר מישהו שיעזור להם בתחילת הדרך.

אישית, אני חושב שאנחנו חייבים להיות אקטיביים וליצור דרך לכל השחקנים החדשים להשתלב מהר בקהילה.

אני ממליץ על קביעת הדרכה שבועית לשחקנים חדשים.
ספורטק תא כל יום שבת אחרי צהריים - לדוגמא.
להדרכה מוזמנים כל השחקנים החדשים ומי שרוצה ללמוד.

במהלך ההדרכה אנחנו נלמד בסיס, נעשה היכרות רשמית, נוכל להראות מה זה אולטימייט ועוד ועוד.

הייתי שמח לדעת מה אתם חושבים ומי היה רוצה להיות חלק מפרוייקט כזה

תודה

דורי
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי m-o » ג' אפריל 10, 2007 3:04 am

מסכים אבל לא נראה לי מתאים באופן שבועי.
אין לי בעיה גם לתרום ועזור בעניין ואף להעביר אל כל שבוע פשוט אין טעם לפי דעתי כל שבועיים שלושה עדיף וזה יהיה דבר ידוע ומוכר ויהיה לו את הפינה שלו בשחקנים חדשים או משהו וכל פעם נודיע מתי ואם יש או אין.
מה אומר??
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

הודעהעל ידי segall » ג' אפריל 10, 2007 3:57 am

אני בעד!!! דבר כזה יכול לחבר אותם יותר בקלות לקהילה ואפשר לנסות להצמיד להם סוג של חונך מהאזור שלהם שיעזור להם בכניסה יותר חלקה למשחקים מוכרים וכאלה כי ברגע שיש מישהו שאתה יותר מכיר שיעזור לך אז אתה תרגיש יותר בנוח לבוא לשחק
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי omer.gazit » ג' אפריל 10, 2007 10:22 am

תומך ומתנדב לעזור בהדרכה
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

הודעהעל ידי bar » ג' אפריל 10, 2007 11:19 am

אני ממש בעד הרעיון! :D
ואם צריך אני גם מוכנה לעזור =]
"אתה יכול להיות ילד רק פעם אחת, ילדותי- לעד!"
bar

הודעהעל ידי The Z MAN » ג' אפריל 10, 2007 1:00 pm

לא יודע אם שמתם לב...אבל בכל שבת מתקיים משחק פיקאפ ולרוב גם אימון נבחרת זה אומר שיש כל כך הרבה אנשים שם שרובם גם יכולים למצוא מספיק זמן לעזור וללמד.

בתור אחד שהתחיל לשחק כשהוא בא לפיקאפ למד את החוקים של אולטימייט ונזרק לתוך המשחק אני מניח שיצאתי לא רע בכלל... ואפשר להמשיך ככה.. לא חובה ליצור משהו מסודר כי יש מספיק אנשים שבאים ומוכנים לעזור.. כל מה שנשאר זה להזמין שחקנים חדשים לשם.
,We Play Together
!We Die Together
!Prophets For Life

The Z MAN
ציון בדש
סמל אישי של המשתמש
The Z MAN
מנהלים צעירים

מדובר על הרעיון הכללי

הודעהעל ידי Dori » ג' אפריל 10, 2007 1:04 pm

m-o כתב:מסכים אבל לא נראה לי מתאים באופן שבועי.
אין לי בעיה גם לתרום ועזור בעניין ואף להעביר אל כל שבוע פשוט אין טעם לפי דעתי כל שבועיים שלושה עדיף וזה יהיה דבר ידוע ומוכר ויהיה לו את הפינה שלו בשחקנים חדשים או משהו וכל פעם נודיע מתי ואם יש או אין.
מה אומר??

בעקרון, אורן אני מסכים איתך,
התכנון הוא לבנות מנגנון שיהיה שיעור ברגע שיש יותר מ- 10 אנשים שרוצים.
יש היום המון שחקנים בקבוצת השחקנים החדשים וגם הרבה מצטרפים ולכן אמרתי משהו שבועי.

במקביל אני עובד על עוד רעיונות שיביאו הרבה שחקנים חדשים.

ברגע שמישהו מגיע לאתר ונרשם הוא יקבל ישירות למייל הזמנה להדרכת היכרות - זה שירות שמשדרג את הקהילה שלנו ברמות על והוא בידיוק גם יושב על הערכים שאנחנו רוצים לשדר והכי חשוב אני יודע שהמדריכים יהנו מזה כולל אותי כמובן.

יש עוד הצעות לשיפור?
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי hila@ » ג' אפריל 10, 2007 1:39 pm

אני עם ציון.., הרעיון נשמע לי מסורבל מידי..,
Holylanders-אחווה,שלום ואהבה.
hila@

אולי כדאי לעשות את העניין אזורי

הודעהעל ידי ליברזון » ג' אפריל 10, 2007 2:00 pm

אין טעם שמישהו שמתחבר משדה בוקר או מהגליל יסע לספורטק תל אביב, אולי כדאי שיהיו רכזים אזוריים וכל פעם שמישהו מתחבר מהאזור אז יפנו אליו ויפנו אותו ל מקום שהכי מתאים לו לסביבה בחיפה זה עובד.[/code]
אמיר ליברזון- 0542070455
amir_lib7@yahoo.com
סמל אישי של המשתמש
ליברזון

Re: אולי כדאי לעשות את העניין אזורי

הודעהעל ידי yuval » ג' אפריל 10, 2007 2:18 pm

ליברזון,
בתור זה שמחבר את הנרשמים החדשים לאתר, זה קורה.

כל פעם שמישהו מחיפה (או האזור) למשל מתחבר הוא מקבל מייל של זולו ויעל נחום. מישהו מהדרום מקבל מייל של אביגל.
השאלה האם הרכזים האלה פונים עליהם ואוזרים להם, בזמן הזה אני כבר יוצא מחוץ לתמונה.

וחוץ מזה שאני חושב שהרעיון המדובר הוא בעיקר על שחקני איזור המרכז, שהמסה שלהם הרבה יותר גדולה (מבחינת הצטרפות לספורט)
יובל יעקבי
כשכדור חולם, הוא חולם להיות צלחת!
------------------------------

yuval999@hotmail.com
yuval
מנהלים צעירים

אז אפשר לעשות את אותו הדבר

הודעהעל ידי ליברזון » ג' אפריל 10, 2007 2:26 pm

במקום רכז אזורי אז רכז עירוני, רכז של הרצליה, של קריית אונו, שניים של תל אביב, 4 של רעננה (בעצם לא צריך כל אחד מהם כשהוא מתחבר: "אני *** לומד כבר חודשיים בחוג של יקיר...")
אמיר ליברזון- 0542070455
amir_lib7@yahoo.com
סמל אישי של המשתמש
ליברזון

לציון והילה

הודעהעל ידי Dori » ג' אפריל 10, 2007 3:17 pm

Zion כתב:לא יודע אם שמתם לב...אבל בכל שבת מתקיים משחק פיקאפ ולרוב גם אימון נבחרת זה אומר שיש כל כך הרבה אנשים שם שרובם גם יכולים למצוא מספיק זמן לעזור וללמד.

בתור אחד שהתחיל לשחק כשהוא בא לפיקאפ למד את החוקים של אולטימייט ונזרק לתוך המשחק אני מניח שיצאתי לא רע בכלל... ואפשר להמשיך ככה.. לא חובה ליצור משהו מסודר כי יש מספיק אנשים שבאים ומוכנים לעזור.. כל מה שנשאר זה להזמין שחקנים חדשים לשם.

hila@ כתב:אני עם ציון.., הרעיון נשמע לי מסורבל מידי..,

בנתיים עם כל הכבוד לכל המשחקים האלה שקיימים אין שום מקום מסודר שמזמין אנשים חדשים.
הרבה אנשים לא רוצים בשלב ראשון לשחק אולטימייט כי הם נבהלים מהרמה.
בנוסף, אין שום תחליף לשיעור קצר של 30 דקות שבו אתה מקבל 100% תשומת לב של מישהו (לעומת שחקן PickUp שמידי פעם נח ובא לזרוק איתך כי הוא לא Minded לנושא).

בנתיים העובדות בשטח הן שאנשים מגיעים ולא חוזרים ומצד שני אנשים שמקבלים תשומת לב והדרכה אישית נהיים חלק אינטגרלי מהקהילה - ואני לא צריך לתת דוגמאות (סתכלו במראה).
:D
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי Etty » ד' אפריל 11, 2007 11:21 am

אני מסכימה לחלוטין עם דורי- ותמיד אפשר לסמוך עליי לעזרה :)
וגם עם ליברזון- אין ספק שרכזים עירוניים יעשו עבודה מעולה ומקיפה הרבה יותר, מרכזים אזוריים.
קחו לדוגמא(ואני מצטערת על ההשוואה ההזויה) בית יתומים.
אף אחד מהיתומים לא יכול להרגיש כאילו מנהלת בית היתומים היא אימא שלו, כי היחסים בינהם שונים מאוד מיחסי אמא-ילד וכי יש עוד מלא ילדים בבית. ככה, באותה מידה, שחקן שמצטרף רק עכשיו לספורט, יתחבר אחרת אם יפנו אותו "לרכז האזורי" (מנהלת בית היתומים (LOL)) או שמהרכז האזורי יפנו אותו לרכז העירוני, שיקדיש לו הרבה יותר תשומת לב, ויכיר אותו לשחקנים חדשים אחרים מהעיר, לקבוצות בעיר או אפילו ילמד אותו בעצמו (זאת כבר תהיה הגדרת תפקיד- אם וכאשר יאושר התפקיד).

עכשיו בקשר לתדירות- אני גם מסכימה עם אורן, פעם בשבוע יהיה יותר מדיי לשחקנים חדשים. אני מציעה (כמוהו) פעם בשבועיים (שלושה יהיה יותר מדי) ומשם, אם הוא ירצה להמשיך ולהתפתח- לפיקאפ, לקבוצות שמתאמנות קבוע ואחת לשבוע או לכל תחום אחר בספורט- שהם יחליטו שמתאים להם יותר.

יום קסום, ושביתה מהנה :)
Etty

לא בדיוק באותו נושא אבל קרוב מאד

הודעהעל ידי צבי טף » ד' אפריל 11, 2007 12:44 pm

אני מזכיר שיש הרבה מאד שחקנים בהם טובים מאד שהפסיקו לשחק לחלוטין בגלל טעמים משפחתיים, עבודה, גיוס לצבא, פציעות, אין מגרש וכו'...לא חסר בארצנו הקשה דברים מרתיעים.
אני אומר שלא פחות חשוב לעשות מסע גיוס מחדש של האנשים הנפלאים האלה.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי m-o » ד' אפריל 11, 2007 2:42 pm

חוץ מזה אני יכול להגיד לך דורי שמהאנשים שבאו ללמוד בבומבמלה הם התפלאו שאין הדרכות מסודרות יענו מן חוג לבוגרים וזה כיוון שכדאי לחשוב עליו כי הספורט לא מתאים רק לילדים ואם המדריך הוא עם הסמכה והכל מגיע לו תמורה על השעות שלו במיוחד אם זה שבועי.
ובכלל כדאי לעשות הרבה מפגשי מתחילים כמו שהיו פעם שיוכלו להכיר אחד את השני לשול שאלות להכיר את המדריכים והמתקדמים השונים ובכלל לדעת למי אפשר לפנות בכל ענף וענף (סטייל פארק רעננה תחילת 2005 למי שזוכר)
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

הבא

חזור אל הצעות לאירועים ורעיונות לקידום הספורט

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד