בטוח שיש לכם הרבה עבודה על הידיים אבל..

פה תוכלו לדווח על תקלות ולשאול שאלות תפעוליות הקשורות לפורום.

המנהלים: Kziza, Webmaster

בטוח שיש לכם הרבה עבודה על הידיים אבל..

הודעהעל ידי Mr Brown » א' אוגוסט 29, 2004 12:09 am

סתם שאלה קטנה - מי אחראי לנטר את הפורום ברמת העברת כתבות לא קונקרטיות בפורום בו הן נמצאות לפורום המתאים?
סתם לדוגמה, יש כמה כאלו בפורום שחקנים חדשים...

:flow:
שחר aka Mr Brownies

"לילה אחד שכבתי לי במיטה והסתכלתי על הכוכבים, כשלפתע אמרתי לעצמי, הי! לאיפה לעזאזל נעלמה התיקרה שלי?"
סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

יש פה שני אנשים על העניין

הודעהעל ידי Tomer » א' אוגוסט 29, 2004 1:03 am

זה בעקרון ינון ואני אמור לעזור, אבל הוא כרגע לא מסתדר עם מה שהפלתי לו על הידיים ולכן אני לא מוסיף לו עבודה עד שהוא מסיים דברים חשובים.

יש שם משהו שחובה להעביר?
גם ככה הנושאים שם עתיקים ובאמת לא רע לי עם המצב, הנושאים בפורום לא אמור להיות מצ'ופסים כמו חיילים
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

לא דחוף

הודעהעל ידי Mr Brown » א' אוגוסט 29, 2004 1:50 pm

סבבה, אין בעיה זה לא משהו לחוץ אבל אפשר גם וזו רק דעתי, למחוק כמה נושאים שעבר זמנם (לשיקולך/ינון).

שחר aka Mr Brownies

"לילה אחד שכבתי לי במיטה והסתכלתי על הכוכבים, כשלפתע אמרתי לעצמי, הי! לאיפה לעזאזל נעלמה התיקרה שלי?"
סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

לא מוחקים נושאים!!!

הודעהעל ידי Tomer » א' אוגוסט 29, 2004 2:05 pm

למה למחוק משהו שמשהו כתב?
הודעות ומסמכים שאני כותב מידי פעם מוצאים את עצמם בסל המחזור, אבל פה אתה מדבר על מחיקת נושאים שאנשים אחרים כתבו... זה לא אותו דבר. אלא אם אתה מתנדב שנמחק הודעות שאתה כתבת (וכזכור לי השקעת לא מעט)
המקסימום לדעתי זה להעביר הודעות לא מתאימות מפורום אחד לפורום יותר רלוונטי.

פה אנחנו רוצים דעה של כל אחד ולא רק מי ש"צודק" או "מעודכן" או "עוזר"... אפילו אתה יכול לומר מה שאתה רוצה (בגבולות ההגיון)...

ולכן לא מוחקים כלום...
חוץ מזה- איפה עוד תוכל לקרוא הודעות שאתה כתבת בעוד שנה שנתיים ולראות כמה חמוד וצ'ונג היית כשהתחלת לשחק?
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

Re: לא מוחקים נושאים!!!

הודעהעל ידי Mr Brown » א' אוגוסט 29, 2004 3:28 pm

Tomer כתב:חוץ מזה- איפה עוד תוכל לקרוא הודעות שאתה כתבת בעוד שנה שנתיים ולראות כמה חמוד וצ'ונג היית כשהתחלת לשחק?

צודק :D

לא הבנת אותי כ"כ - לא התכוונתי למחוק הודעות ישנות בצורה גורפת אבל כפי שאתה כבר עכשיו יכול לראות האתר קצת מאבד מהסדר שלו כתוצאה מריבויי נושאים ולדעתי לפחות חלק קטן מהם יכולים להמחק בגין חוסר רלוונטיות..
סדר תמיד יכול להועיל, בטח תסכים על זה.

סתם לדוגמה, בפורום שחקנים חדשים- יש שם הודעה על 200ג"ר (פורום ציוד), אולטימייט בגליל התחתון (שייך לפורום ULTIMATE) וכ"ו...
בטוח שאם תרחרח באתר תראה עוד הודעות כאלה וחלקן ושוב זו רק דעתי יכולות להמחק..
אולי אני טועה אבל האתר הנ"ל הוא לא אתר הנצחה (שוב, אם אתה/ם רוצים לשמר את כוווול ההודעות שאי פעם נכתבו - בכייף שלכם) ולכן אני חושב שיש מקום קצת לשיקול דעת...

זהו - מקווה שהבהרתי את הנקודה שלי.

שחר aka Mr Brownies

סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

Re: לא מוחקים נושאים!!!

הודעהעל ידי Tomer » א' אוגוסט 29, 2004 4:00 pm

האתר קצת מאבד מהסדר שלו כתוצאה מריבויי נושאים

לא האתר, הפורום.
האתר מסודר הרבה יותר. הפורום הוא פתוח לכולם. ואי אפשר לבקש מאנשים ליפול לשבלונות שאנחנו נותנים להם כדי לשמור על סדר. רק פה כל אחד יכול לכתוב מה שבא לו באמת... ויש מקום להכל.

ולדעתי לפחות חלק קטן מהם יכולים להמחק בגין חוסר רלוונטיות..
סדר תמיד יכול להועיל, בטח תסכים על זה.

אני לא רוצה להחליט מה רלונטי יותר ממשהו אחר. מגוון דעות בפורום הוא חשוב מאוד. צנזורה פה לא תועיל למוניטין שלנו בתור חברה פתוחה וחברית. סדר חשוב מאוד, אבל לא שמחליפים פתיחות בסדר.

סתם לדוגמה, בפורום שחקנים חדשים- יש שם הודעה על 200ג"ר (פורום ציוד), אולטימייט בגליל התחתון (שייך לפורום ULTIMATE) וכ"ו...
בטוח שאם תרחרח באתר תראה עוד הודעות כאלה וחלקן ושוב זו רק דעתי יכולות להמחק..

יש נושאים שצריך להעביר לפורומים יותר רלוונטים, ויש שרשורים שצריך שצריך להמשיך עד שיסגרו בצורה ממצה (ולא להשאיר פתוחים). הכל דורש זמן (רצוי זמן של ינון :) ).
אבל לא צריך למחוק כלום, אין לזה צורה שמשהו הלך וכתב משהו ואני אחליט למחוק את זה כי זה לא מתאים לתפיסת עולמי... אלא אם זה מעליב, פוגע או בעייתי באופן מיוחד לארגון ולקהילת השחקנים. דבר שלשמחתנו לא קורה.

אולי אני טועה אבל האתר הנ"ל הוא לא אתר הנצחה (שוב, אם אתה/ם רוצים לשמר את כוווול ההודעות שאי פעם נכתבו - בכייף שלכם) ולכן אני חושב שיש מקום קצת לשיקול דעת...

להפך, הרבה יותר פשוט לא למחוק כלום בתור אסטרטגיה, שם הנושא הזה הוא "בטוח שיש לכם הרבה עבודה על הידיים אבל..." למה להוסיף עבודה ולמחוק באופן שגרתי הודעות עתיקות? למי זה תורם באופן מיוחד? והאם אתה לא רואה את החסרונות שיש במחיקה?
לא עדיף להשקיע את הזמן בדברים יותר פרודקטיביים?

זהו - מקווה שהבהרתי את הנקודה שלי.

גם אני.
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

חייב לחלוק על דעתך ולהסכים עם שחר

הודעהעל ידי Dori » ד' ספטמבר 01, 2004 12:32 pm

תומר
SORRY
המערכת בנויה באופן כזה שצריך אחראיים על כל פורום.
התפקיד של האחראי הוא:
1. לעזור לחדשים בפורום
2. לנתב שיחות למקומות המתאימים
3. למחוק מה שלא צריך
וכו'

גם בניהול המע' עצמה יש אופציה של מחיקה אוטומטית כי הם הבינו שזה משהו חובה.

יש נושאים שבקלות אפשר למחוק אותם כולל הודעות ספציפיות שאין בהן שום תוכן.

האחראי על פורום מסויים צריך לשלוט בנושאים שבו באופן טוב ככה הוא יוכל באמת לעזור באופן יעיל.

שחר,
יש איזה פורום שאתה שם את העין עליו?

וחוץ מזה יש לנו את קרנף שהיה אחראי פורום בהרבה מקומות אחרים, אפשר לשאול אותו מה הוא נוהג לעשות (הוא בחול עכשיו נראה לי אבל אולי אפשר לשלוח לו פרטי...שחר שלח לו משהו בבקשה).
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

שלחתי לקרנף ה"פ

הודעהעל ידי Mr Brown » ד' ספטמבר 01, 2004 2:05 pm

אין לי פורום ספציפי שאני חושב שאני רוצה לטפל בו אבל כפי שאמרתי בעבר - כול דרך שאוכל לעזור בה, אשמח!
לבינתיים שלחתי לקרנף ה"פ לגבי הנידון - מקווה שאוכל לחדש בקרוב לגבי פתרון אפשר לבעיית ההצפה/אי סדר/ניטור...

משהו קטן אחרון- אני חושב שלא הייתי מספיק ברור מקודם:
הבעייה היא לא האנשים ששולחים הודעות, מי כמוני אוהב לשלוח הודעות (בעיקר לפורום OFF TOPIC) אבל לאחר זמן מסויים הודעות כמו "מי ממגיע הערב לעדן" או "מגיעים היום לרבין למרות שבוע הספר" כבר לא רלוונטיות והן מוסיפות לנפח של הפורום מה שמקשה טיפה על שמירת סדר ואסטטיקה וויזואלית.
בעיה, לא?

שחר aka Mr Brownies

סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

הודעהעל ידי segall » ש' ספטמבר 04, 2004 5:15 am

אני מסכים עם דורי.
בתור אחד שניהל לא פורום אחד וא שניים ובתור אחד שרושם בלפחות 10 פורומים ביחד במשך 4 שנים אחרונות רואים שפורומים שהאחראי או המנהל לא עושה בהם סדר ולא טיפלו בפורום הפורום יורד ברמה שלו עד שבא המנהל ומתחיל לטפל בפורום. אז נכון שאנחנו לא פורום של 1500 איש ו50 איש מחוברים בו זמנית ואין לנו 11,000 הודעות במערכת (עדיין) וכל מני דברים כאלה שגורמים לבלגן בפורום כי זה כמות הודעות מטורפת ביום אבל כל פורום צריך טיפול של המנהל כדי להרים אותו לפורום טוב ומסודר. אני לא אומר למחוק הודעות חשובות גם אם הם מלפני 30 שנה אבל הודעות רגעיות של מי בא לעדן הערב או כל מני דברים שבעוד חודש כבר לא מעניינים אף אחד כי זה לא אקטואלי מי בא לעדן לפני חודש או כל מני כאלה לדעתי שווה למחוק.
או לעשות פורום היסטוריה שבו יהיו כל ההודעות האלה והוא יהיה נעול כדי שלא יכתבו בו וככה לא יהיה עומס על העין בנושאים לא עדכניים וברגע שהמערכת תגדל ויכתבו כל יום איזה דף אז אפשר להפסיק את פורום ההיסטוריה.

מקווה שהבנתם מה שכתבתי ואם לא תגידו
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

אז ככה

הודעהעל ידי Tomer » א' ספטמבר 05, 2004 2:20 pm

אני מקבל את ההערות

בעקרון יש לכל קטגורית פורומים פורום יעודי למשחקים ספונטניים, שם צריכים להופיע כל הודעות ה "יש משחק היום?"
האנשים צריכים להתרגל לפרסם את ההודעות האלה שם מלכתחילה ולשם צריך להעיף את כל ההודעות האלה גם ברגע שהן מופיעות ובמיוחד אחרי שהן סיימו את תפקידן...

למחוק הודעות כאלה אפשר ורצוי לעשות (במיוחד במקרים בהם זה הנושא מת אחרי שתי הודעות בערך), אבל לפעמים גם השיחות האלה מתפתחות למשהו יותר רציני... צריך לשים לב לזה ולא למחוק אוטומאטית.

ובכלל להעביר שיחות מפורום לפורום יותר מתאים זה ממש יעזור לסדר.

הרבה יותר חשוב לדעתי- גם מטעמים אסתטיים- זה לשנות את השמות של נושאים שיתאימו לשיחה שמתחוללת בתוכם. יש פה הרבה הודעות עם כותרות של "הרבה עבודה על הידיים" או "חברים יקרים". זה גם יקל על הסדר שכולנו רוצים לשמור עליו וגם יעזור במציאת נושאים לא רלוונטיים.

לקינוח - צריך "לסמן" הודעות ונושאים נבחרים כדי שגם האנשים שמגיעים לפורום רק מידי פעם יוכלו להתעדכן במה שקורה פה ולא להישאר עם 20-30 נושאים והודעות שעלו פה בזמן הזה.

פורום היסטוריה זה רעיון מעניין, האם זה אומר שצריך פורום היסטוריה לכל קטגוריה?

אבל כל הרעיונות האלה דורשים אחרי פורום רציני ופנוי להרבה עבודה לא קלה תמיד (חוץ ממני). אני רואה פה שאוהד התנדב למשימה דומה גם בשיחה מקבילה ומיסטר בראון (כלבי אשמורת זה סרט טוב), גם באותה הסירה... אם אתם באמת רציניים בעניין אולי שווה לעשות איזה מפגש ולראות מה נוכל לעשות ביחד בעניין הזה.
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

סתם רעיון קטן

הודעהעל ידי Mr Brown » א' ספטמבר 05, 2004 3:46 pm

חייב להגיד שאני מסכים עם אוהד.
בשלב מסויים אנחנו באמת נגדל (זו השאיפה בכול מקרה) לכמות אנשים ש"יציפו" את הפורום ואז יהיה קשה מאוד לנווט בפורום.

פורום היסטוריה זה באמת רעיון לא רע..
יש דברים שאפשר למחוק, כפי שאמרתי, וזה נתון לשיקולך ינון (או תומר) - הודעות כמו "היום יש לי יומולדת" וכ"ו וחלק מההודעות אכן אפשר לשָמֵר בפורום "ארכיון" שבו ישמרו כול ההודעות שאומנם לא רלוונטיות אבל יש להן "ערך סנמנטלי" כביכול.

קרנף עדיין לא חזר אלי לצערי... יש עוד משהו שאני יכול לעשות כדי לעזור לטקטק את הנושא (=זירוז תהליכים)?
זה פשוט לשבת שעתיים שלוש והלחליט בצורה הגיונית מה לעשות... למחוקל/לשמר הודעות....

שחר aka Mr Brownies

סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

יש פורום שאתה אוהב במיוחד?

הודעהעל ידי Dori » ש' ספטמבר 25, 2004 3:04 pm

בוא נעשה ניסוי קצר,
תגיד לנו איזה פורום תה אוהב ונראה איך אתה מנהל אותו,
במקביל תכתוב לנו את הדרך שבה אתה הולך לעבוד,

סט חוקים יענו.

מה אומרת?
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

סליחה שאני מתערב...

הודעהעל ידי Zimer » א' נובמבר 07, 2004 9:29 pm

סליחה שאני מתערב בשיחה הזאת אבל אני חושב נגיד שאי אפשר למחוק נושא של "מי בא למי עדן?" ככה לא יהיה פורום כל פעם ימחקו וימחקו, מה שכן אפשר לעשות זה לנעול את הנושא, ואז אפשר להיות קצת יותר רגועים...
זה גם חשוב בגלל שקרה לי כבר פעם או פעמיים שראיתי נושא שמופנה להסעות, הגבתי אבל לא הייתה תשובה, ואז אחרי זה ראיתי שזה בכלל מלפני חודש.
אז דבר ראשון זה לא היה חייב לקרות אם הייתי מסתכל על התאריך, אבל זה יכול להקדים תרופה למכה (ככה אומרים :roll: )
עמית צימרמן
----------------
אחראי פורומים שטויות ובלאגנים ועיצוב צעירים [מאסטר בלאגן :lol:]
Zimer
מנהלים צעירים

ברור,

הודעהעל ידי Dori » ג' נובמבר 09, 2004 3:41 am

זה חלק מתפקידיו של מנהל פורום טוב
לראות מתי הנושאים לא רלוונטיים יותר ולנעול לנעול לנעול...
ואם יש נושא שמתישהו כן יצטרכו אותו כמו הסעות וכאלה,
אולי אפשר לעשות דביק של כל הדברים האלה כי בתכלס זה ניהול וארגון ומידע שכל הזמן צריך.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

Re: ברור,

הודעהעל ידי Zimer » ג' נובמבר 09, 2004 3:09 pm

Dori כתב:זה חלק מתפקידיו של מנהל פורום טוב
לראות מתי הנושאים לא רלוונטיים יותר ולנעול לנעול לנעול...
ואם יש נושא שמתישהו כן יצטרכו אותו כמו הסעות וכאלה,
אולי אפשר לעשות דביק של כל הדברים האלה כי בתכלס זה ניהול וארגון ומידע שכל הזמן צריך.

אם הבנתי נכון את מתכוון שכאילו ישימו בדביק את העניין של ההסעות והכל?
אם כן אז אני חושב שזה אפילו יותר מבלבל, נגיד אף אחד לא מגיב בנושא ומישהו כתב: "אני יכול להסיע את X לים ו X יחזיר אותי" בסוף מסתבר שזה בכלל מחודש לפני...
אבל יש לי רעיון יותר טוב, אבל מוסיף עוד קצת עבודה על הידיים: כל שבוע למחוק את הנושא של ההסעות, סטטוס והכל...
וככה לא יווצרו טעויות, כי בשבוע הרי יש רק יום ראשון אחד, ורק יום שבת אחד :flow:
עמית צימרמן
----------------
אחראי פורומים שטויות ובלאגנים ועיצוב צעירים [מאסטר בלאגן :lol:]
Zimer
מנהלים צעירים

הבא

חזור אל פורום תמיכה טכנית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים