קניית פריזבי אולטימייט - ultimate disc store

פורום לנושאי שאלות, רעיונות ומידע על ציוד פריסבי רציני

קניית פריזבי אולטימייט - ultimate disc store

הודעהעל ידי kukurushi » ב' יוני 21, 2010 8:32 pm

חישפתי איפה הכי משתלם לקנות פריזבים חדשים (ultrastar) והגעתי לאתר הבא:http://www.ultimatediscstore.com
האמת שכבר קניתי משם והפרזיבים חדשים הגיעו במצב מצויין ובמחיר מציאה.
אולי אני מפספס משהו אבל בארץ המחירים נעים בין 100-150 ובשביל מה? בשביל חותמת של flow שרק מכערת את הפריזבי ולא אומרת עליו כלום?
אולטראסטאר שהוא הפרזיבי הרישמי לאליפויות עלום נמכר בארה"ב במחיר סטנדרטי של 10$ ואם טיפה מחפשים אפשר למצוא אותו באפילו פחות, בדיוק את אותו פריזבי.
אני לא מנסה לפרסם ואין לי אינטרסים אישיים אבל באתר שמצאתי יש התחייבות למחירים הנמוכים ביותר לפחות ב-5% עם התחיבות... ואם קונים בכמות אז יש הנחה עוד יותר גדולה.
גם עם היו לוקחים מכס והכל המחיר הסופי כולל משלוח יוצא חצי מהמחיר בארץ... על מי flow מנסים לעבוד?
kukurushi

Re: קניית פריזבי אולטימייט - ultimate disc store

הודעהעל ידי OnlyOneBite » ב' יוני 21, 2010 8:44 pm

תקשיב, רוב המחיר מגיע מהמכס ומשלוח לארץ, אבל מאיפה אתה חושב שפ :flow: ממומנת??
אני מבטיח לך שאין שום אינטרס לעשות כסף על הצרכן הטיפש...
איציק ריבקין Ultimate Frisbee
Isotopes - HolyLanders
סמל אישי של המשתמש
OnlyOneBite

הודעהעל ידי segall » ב' יוני 21, 2010 9:39 pm

המחיר של הצלחת הוא 10$ תוסיף לזה משלוח שסביר להניח שלא כלול, אתה עלול להוסיף לזה גם מכס ובנוסף אף אחד לא מבטיח לך שהצלחת תגיע במצב טוב.

נמשיך בזה שאף אחד בFLOW לא מנסה לעבוד עליך, הפעילות של ההתאחדות לא ממומנת ע"י מכירה של צלחות ולמייטב זיכרוני ישנם דגמים בארץ שאין להם חותמת מכוערת של FLOW כדבריך. לידיעתך תפקידה של החותמת זה לאשר את הצלחת ולמנוע ממך לקנות צלחות באותם מחירים ואף יותר יקרים שלא שווים כלום. 

בארץ כל צלחת לפני שהיא משווקת לחנויות עוברת בדיקה שהצלחת שלמה, תקינה ושאין לה שום דבר שמונע מכירה ככה שמצמצמים לך את הסיכוי לקבל מוצר בלוי. בנוסף לזה בארץ יש לך תמיד צלחות לקנות ואתה לא תלוי במשלוח, במכס ובשאר הדברים שיכולים לעקב את קבלת הצלחת.

אם אתה הולך לחנות ומביא קופון של האתר אתה מקבל הנחה שמוזילה לך את העלות ובנוסף קבוצות מאורגנות שקונות כמות גדולה של צלחות מקבלים עוד הנחה ככה שההבדל הופך לממש לא משמעותי במיוחד לאור העובדה שאתה יודע שאתה מקבל מוצר תקין ובמקום.
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי itamar_r » ג' יוני 22, 2010 12:18 am

בחייאת חאלאס עם השטויות, הבחור צודק אין שום סיבה להוציא על צלחת מאה חמישים שקל.
ולא משנה מה הסיבה, עם כל מכס וכל עלות משלוח זה לא יגיע לסכומים כאלו
מה גם שמתוך נסיון אין מכס על צלחות אלא אם מזמינים מאות מהן.

אז בחורצ'יק תזמין, ותהנה, ותודה שאתה מספר לכולם על האתר הזה
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי segall » ג' יוני 22, 2010 12:30 am

אני לא מנסה למנוע ממנו להזמין מהאתר הזה אני רק אומר לו שמי שקונה לא בחנויות ובכמות גדולה מקבל הנחה.

ואני כן מסביר שמה שנאמר פה על FLOW זה לא נכון
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי bankirer » ג' יוני 22, 2010 1:46 am

רק בשביל להבהיר ולהדגיש.
אין שום קשר בין פלאו למכירת צלחות בארץ.

פלוא לא לוקחת שקל וחצי שקל ממכירה של צלחות.
חן
052 6408511
סמל אישי של המשתמש
bankirer
ועד FLOW

הודעהעל ידי Hartzlav » ד' יוני 23, 2010 12:05 am

ואני ימשיך את דבריו של חן שמיועדים ל"בחורצ'יק" שחושב שהוא יודע הכל וגם לאיתמר שאני מתפלא שהוא לא יודע שאין שום קשר בין מכירת הצלחות לבין פלאו.
לדיסקרפט יש יבואן בארץ שמוכר את הצלחות ככל יבואן אחר.
FLOW היא מלכ"ר ואין לה כל ענין מסחרי כלשהו ולא מקבלת תשלום כלשהו מהיבואן. אישור פלאו על הצלחת הוא סימן לאיכות. נכון שדיסקרפט מוכרים וידועים, יחד עם זאת אפשר לראות בתכתובת באתר על אנשים שקונים צלחות וואה-מו ששם לא תמצא את אישור פלאו. על אחת כמה וכמה בכל הצלחארטות האחרות.
קל מאוד לבוא בטענות לפלאו, ארגון של מתנדבים שכן פועלים למען הפריסבי בארץ, ולכן "בחורצ'יק" יקר...אין לי מושג מי אתה ומרגש מאוד לשמוע שאין לך אינטרס (ממש רובין הוד)אבל מוטב שאת הביקורת הטיפשית וחסרת כל אמת תשמור לעצמך ולא תפרסם שטויות מבית היוצר של המוח שלך בפורום השחקנים.
איתמר, מאכזב לראות שלמחירים כן הגבת אבל לזה בחרת לשתוק.
ואגב...צלחות כמו כל דבר מיובא אחר חייב במכס ע"פ חוקי מדינת ישראל...עדין לא שמעתי שהפריסבי הגיע לדרגות כאלה שקיבל פטור!
א
ם יש למישהו בעיה עם התנהלות של אחרים, שיצטרף לעשיה ויתרום...זה לעשות.

כל אחד יכול לקנות איפה שהוא רוצה ושוק תחרותי זה נפלא, אבל זה לא תמיד חייב לבוא בתוספת לכלוך על צד כלשהו.

תומר לוי
יו"ר FLOW בדימוס

:flow: :flow: :flow:
Tomer Levy
Regional Director – Middle East
Ultimate peace Inc. (USA)
(Tel) +972 52 3941444
(Fax) +972 9 7460614
tomer@ultimatepeace.org
www.ultimatepeace.org
סמל אישי של המשתמש
Hartzlav
BulaFLOW organizer

הודעהעל ידי itamar_r » ד' יוני 23, 2010 6:47 am

אז אני כן אגיב, אם מדברי הוסק משהו על פלאו שעושים כסף מצלחות זו לא הכוונה.

ההתרעמות היא על המחירים בארץ באופן כללי.
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי Krissbee » ד' יוני 23, 2010 1:30 pm

איך אומרים? שלח לחמך על פני המים, אולי מתישהו תקבל לחם עם עובש.
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

הודעהעל ידי OnlyOneBite » ד' יוני 23, 2010 3:02 pm

יוני, נהיה לי קשה יותר ויותר להבין מה אתה אומר..
איציק ריבקין Ultimate Frisbee
Isotopes - HolyLanders
סמל אישי של המשתמש
OnlyOneBite

הודעהעל ידי Krissbee » ד' יוני 23, 2010 3:27 pm

אולי הוציאו את הפתגם הזה מתכנית הלימודים
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

הודעהעל ידי segall » ד' יוני 23, 2010 3:54 pm

הנושא הגיע כבר למקומות שאני בטוח שפותח הנושא לא רצה שיגיעו.

פלואו (FLOWׂ) לא מקבלת כסף על מכירות של צלחות כמו שההתאחדות לכדורגל לא מקבלת כסף על כל כדורגל שנמכר בארץ.

בנושא הזמנת צלחות מחו"ל: אף אחד לא יכול להגיד לך מאיפה להזמין את הצלחות ואתה מוזמן להביא צלחת מאיפה שבא לך. אני חושב שיש פה אנשים עם מעט ניסיון בתחום הזה שיכול להיות שכבר נפלו וקיבלו צלחת שבורה או פגומה בצורה כזו או אחרת ולכן הם ממליצים לא לקנות ברך האינטרנט- שוב תעשה מה שבא לך.

ובבקשה אל תורידו את הנושא הזה לפסים אישיים שאינם קשורים לדיון
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי kukurushi » ד' יוני 23, 2010 10:48 pm

וואו, ממש סליחה, לא התכוונתי להתחיל איזה וויכוח.. אידיוט שכמוני הייתי צריך לדעת שיש פה מנהלים של פלואו בפורום XD
אין לי שום דבר נגד פלואו או מוכרי הפריסבי בארץ אבל אני עדיין מאמין שמנצלים את העובדה שישראל מנותקת מהעולם ואנשים מעדיפים לקנות בארץ ולכן מעלים בהרבה את המחירים.
גם באמריקה וגם באירופה אני מרגיש שיש מעין הסכם לא רשמי שפריזבי, הכי טוב שיש, כזה שמשחקים איתו באליפויות עולם, צריך להיות משהו זול ונגיש לכולם. לכן יש לו מעין מחיר רשמי של 10$ ולא חסרים מקומות שמוכרים אותם בזול. זה נותן לי הרגשה שיש משהו מאוד אנושי בספורט הזה יחד עם החוקים של הספורט שמבוססים על חברות וויתור, כך גם המחיר של הפריסבי ובין קהילת הפריסבאים ומוכרי הפרסבי אף אחד לא עושה כסף על חשבון האחר ובאמת מנסים להיות כמה שיותר בסדר אחד עם השני. וואו, ממש חפרתי.
בארץ בכל אופן היה לי הרושם שהמילה "מקצועי" הדביקה לפריזבי תג מחיר גבוה בלי שום סיבה... כל הפרסום שלפריזבי יש תג של פלואו שהופך אותו למשהו מיוחד.. זה קצת מוגזם לטעמי.
ותסלחו לי אבל פריזבי אולטראסטר זה לא חרסינה שבירה ובמשלוחו לא קורה לו כלום, גם עוד לא יצא לי לראות פריזבי שנמכר פגום. איזה מין בדיקות עושים לפריזבים בארץ שמזכים אותם באיזה אישור רשמי שהם תקינים?
גם אם היו משלים מכס (עד כמה שאני זוכר לא שלמתי מכס בפעם האחרונה שהזמנתי משם) והמשלוח, יוצא יותר זול לקנות בחו"ל...
לא יודע, אולי עכשיו תהיה תחרות ליבואנים וירד המחיר D:
:frsb
kukurushi

הודעהעל ידי segall » ה' יוני 24, 2010 4:32 am

אני חייב לציין שההתחלה של התגובה שלך מאוד בוגרת. הפורום והאתר לא קשורים לflow ומנוהלים על ידי אנשים שגם לוקחים חלק בFLOW כחלק מהתרומה הכוללת שלהם לפריסבי בארץ.

קשה לי להאמין שמחירי הצלחות בחנויות בארץ ירדו פלאים אחרי התגובה שלך כי כנראה שיש סיבה שהמחירים הם כאלה ולא בטוח שהם יכולים להשתנות.

כמו שכבר אמרתי אתה יכול להזמין דרך הקהילה ולקבל מחיר שיכול להיות לך יותר זול מהזמנת צלחת מחו"ל ואם לא אז בטוח שהוא לא יהיה כזה יקר ובשביל כמה שקלים בודדים וקבלת צלחת ביד זה עדיף.

איזה בדיקות הצלחות עוברות לפני שהן מגיעות לשוק? אז ככה: עוברים ורואים שההדפס לא פגום, שאין מכות על הצלחות, שהן לא עקומות, שאין שבר בטעות ובקיצור שהצלחת היא כמו שהיא אמורה להיות ורק אז אורזים אותה ומוכרים אותה (עשיתי את התהליך הזה על המשלוח השנה זו לא עבודה קלה בכלל)

בשביל מה צריך את האישור של FLOW? המהלך התחיל לדעתי מהסיבה שנמכרות עוד צלחות "שנחשבות למקצועיות" והחליטו בארץ לסמן את הצלחות המקצועיות לטובת הלקוח ע"מ שיקנה את הצלחת הטובה ביותר שאושרה בעולם ולא סתם צלחות
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי g.m.k » ה' יוני 24, 2010 6:03 am

הויכוח הזה טיפשי ממש.
כמו כל מוצר ספורט/בגד/מוצרי חשמל/ או כל דבר שבנאדם יכול לקנות לרוב יותר יקר ובהרבה בארץ ישראל מאשר בארה"ב
אז כמו שבגדים הכי זול לקנות אצל היבואן כך גם דיסקים וריקושט או כל חנות אחרת שמוכרת דיסקראפט הם יקרנים וגנבים (ואני מדבר על כל המוצרים שלהם)
גיא ארנון
ada flow -גבעת עדה+נבחרת ישראל גרמניה 2010
050-4547101
g.m.k

הבא

חזור אל ציוד

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים