הדבר החם הבא - FLASH FLIGHTS

פורום לנושאי שאלות, רעיונות ומידע על ציוד פריסבי רציני

סיכום כל הפרטים (דורי, יש כמה שגיאות באתר):

הודעהעל ידי Yinon » ש' יולי 03, 2004 5:27 pm

הנה סיכומון של כל הפרטים:

מבחינת בהירות, הצלחת האדומה היא הבהירה ביותר, הירוקה פחות- אבל הכי מושכת לעין, והכחולה הכי פחות בהירה, אבל הכי יפה למשחק בלילה.
המלצה שלהם, שמשחקים לטווחים רחוקים מומלץ או האדומה או הירוקה, כי הם הכי בולטות.

מחירי צלחות (לפי האתר הרשמי של פלאש פלייט):
צלחת רגילה (אדום/ירוק/כחול)- 20 דולר
צלחת מחליפה צבעים - 25 דולר

מחירי סוללות (לפי האתר הרשמי של פלאש פלייט):
סוללה לצלחת האדומה- 2.5 דולר
סוללה לכל שאר סוגי הצלחות- 2.5 דולר

צריכת סוללות ואורך חיים:
הצלחת האדומה- סוללה אחת , תחזיק עד 120 שעות.
שאר הצלחות- 2 סוללות (סוללות שונות מהאדומה), יחזיקו באיזור ה 25 שעות.

עמידות בפגיעות-
באתר הרשמי הם משבחים מאוד את עמידות הצלחות האלה, ואומרים שגם כאשר פוצצו קיר בטון בזריקה ישירה הדבר היחיד שקרה הוא שמכסה הסוללה נפל, מה שכמובן רק דורש להחזיר אותו למקום (ובכל מקרה, מי מאיתנו הולך לזרוק במכוון ובאופן ישיר צלחת כזאת לתוך קיר בטון?!)

עמידות במים-
צלחות הפלאש פלייט עמידות במים כמעט במאה אחוז! אם נרטבת לכם צלחת, אתם יכולים להמשיך ולשחק. אם לחות מגיעה לתוך התא הקטן של הנורה, פשוט צריך לפתוח את התא ולייבש את הרטיבות (לספוג אותה). בעקרון, אין בעיה עם מים גם מבחינת הנורות וגם מבחינת הסוללות!

בעיה אחת קטנה- אם מים מלוחים חודרים לתא הנורה (מי ים נגיד) כדאי לספוג את המים שחדרו לתא הנורה, מכיוון שהמלח יכול להרוס את סוללת הליטיום.

נראה לי שכיסיתי הכל חוץ ממחירים אחרי חישוב משלוח, שזה התפקיד של דורי :)

מקווה שעזרתי.. ואם למישהו יש עוד שאלות שישאל אני אנסה לעזור :)
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

מחירים וסוללות

הודעהעל ידי Dori » א' יולי 04, 2004 2:58 am

כמו שכבר אמרתי המחיר יהיה 100 שח כולל הכל (אני רק צריך לראות אם הצלחות מגיעות אוטומטית עם בטרייה אחת מה שנראה לי הגיוני)

אם אני משווה את זה למחירים של עופר או של האתרים האחרים זה מחיר מצויין (ושימו לב להשוות למה שקורה גם באירופה. זה לא חוכמה להסתכל רק על ארה"ב. שם זה מיוצר).

לגבי נושא הסוללות,
אני יודע שצימט החליף אחת היום בארץ!!!!
יענו לא צריך להזמין מהם.

לא בררתי את נושא הבטריות השונות לכל צבע ולא איזה צבע טוב יותר.

לגבי שעות התאורה מה שינון כתב נכון והפרטים המדוייקים נמצאים באתר של החברה.

אני בכל מקרה הולך להזמין אז מי שרוצה שימשיך לקרוא פרטים אני מזמין צלחות מאירות על!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:flow:
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי segall » א' יולי 04, 2004 3:18 am

זה אחד הדברים החביבים שהיו לי בחיים נראה לי.
אני יושב אתמול בחדר ואומר לעצמי ואי איך אפשר לגרום לצלחת לא לעבד מהתכונות שלה ושגם יראו אותה ואז אמרתי אפשר לקחת טפט שקוף ולשים על הצלחת לשבור סטיקלייט ולפזר את החומר על הצלחת ולסגור בעוד טפט למעלה זה בקושי משקל וזה לא משנה כל כך את הקטע של הצלחת וזה לא הורס אותה כי זה לא חומר מסוכן (בוודאות!! ) ואז אפשר לשחק איתה בכיף והיום בערב אורי אומר לי אוהד שמעתי מדורי שיש צלחת חדשה משהו בסט שיש לה כפתור ומנורות וזה פועל 200 שעות וזה ענק אבל קצת יקר (בדיוק מה שאני חשבתי רק קבוע ויותר יקר ), ואז דיברנו קצת על מה עדיף לי לקנות וזהו.
ככה נגמר אחד הדברים החביבים שהיו לי.

נ.ב
דורי אני אשמח אם תענה לשאלה ששלחתי לך בפרטי
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

כמה תעלה מחליפה צבעים????????

הודעהעל ידי Yinon » א' יולי 04, 2004 3:33 am

אמרת שצלוחית תעלה 100 שקל שזה מחיר סוף!
אבל כמה תעלה צלוחית מחליפה צבעים, שבאתר הרשמי עולה 5 דולר יותר...???

בקשר לסוללה שצימט החליף- האם היא חזקה באותה מידה כמו עם הסוללה הקודמת?? כי שים לב הסוללות שבאתר זה סוללות ליטיום חזקות לאללה!
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

נשמעעע אדיררר

הודעהעל ידי gal blat » א' יולי 04, 2004 5:21 pm

אני צריך לראות אחת כזאת..

ינון,
תסביר לי שניה אז מה ההבדל בין הצלחת האדומה לשאר, מבחינת הכל (בטריות, תעופה, תאורה)..
עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו
סמל אישי של המשתמש
gal blat

על בטריות ו ULTRA LED

הודעהעל ידי zimet » א' יולי 04, 2004 8:06 pm

טוב כמה תשובות לכל הסקרנים.

1. אני לא יודע למי פה יש תואר באלקטרוניקה אבל בגלל כל השאלות שלכם עשיתי סקר קטן.
הצלחת עובדת על סיב אופרטי שכתוצאה מריאקציה חשמלית היונים החשמליים שהוא מוליך נדלקים ומאירים. הטכנולוגיה הזאת מאד נפוצה כבר היום בכל העולם נקראת CYBER LED או ULTRA LED (האחרון בארה"ב). השיטה אומרת שיונים חשמליים מסוג + נשלחים לנקודה מסויימת על החוט. החוט יכול להוליך חשמל בשני כיוונים ולכן כשהם מגיעים לסוף הם חוזרים להתחלה. ברגע שהם מתחילים לחזור הם פוגשים בדרך חזרה את היונים שכרגע יצאו והמפגש יוצר ריאקציה שהתוצאה שלה הוא האור האדום.

2. האור האדום הוא התוצר הטבעי של הריאקציה ולכן אין צורך בחשמל נוסף כדי לעשות מניפולציות מיותרות ולשנות את הצבע לכחול או ירוק. (הטכנולוגיה עובדת רק באחד משלושת צבעי הבסיס כי זה מה שהעין שלנו יכולה לראות למרות שיש כאן בפועל הרבה יותר צבעים).
זאת גם הסיבה שהצלחת האדומה מחזיקה עם אותה הבטריה כמעט פי 6 זמן מצלחת ירוקה או כחולה - צריכת החשמל פשוט גבוהה יותר כי יש צורך לנתב את יוני החשמל למקום אחר, שם להפוך אותם למינוס (הם היו פלוס קודם) והצבע של ה LED משתנה בהתאם.

לגביי הבטריות, ליתיום או לא ליתיום אלה סוללות 3.5 וולט ברמה הכי נמוכה שיש שאף אחד לא יחשוב שמדובר פה באיזו סוללה חדשנית מטורפת. כי סוללה של שעון SWATCH שיש לכם היא יותר יקרה ויותר מתוכחמת מהסוללה הזאת. אי לכך ובהתאם לזאת אפשר להשיג אותה בכל חנות אלקטרוניקה או אצל שענים ומאד פשוט להחליף אותה. לי הובטח שהסוללה שקניתי תחזיק מעמיד פי 1.5 מהסוללה המקורית שהגיעה עם הצלחת והיא עלתה לי סכום מטורף של.... 5.5 ש"ח. לא הרבה כסף לשלם בשביל עוד 200 שעות משחק.

לגביי הצלחת המחליפה צבעים יש בה 2 סוללות כאלה והיא מחזיקה רק 20 שעות. 20שקלים כל 40 שעות משחק בקיצור. כאן כבר מדובר בהוצאה שאפשר לכמת אותה מבחינה תפעולית.
ז"א שהמשחק בצלחת שמחליפה צבעים עולה לנו חצי שקל / שעה. זה כבר משחק לעשירים!!! אבל לדעתי....הארטיק בים עולה לנו יותר- עדיין משתלם!!!!

עוד שאלות....?! אני מבין דורי שהפכתי פה ליועץ ה FLASHFLIGHT השכונתי

תמיד כאן בשבילכם

צים
Technological superiority is ZIMTECH
F.L.O.W - flying low over water
zimet

צימט המון המון תודה על ההסבר!!!

הודעהעל ידי Yinon » א' יולי 04, 2004 9:11 pm

החכמת אותי :) ואולי אפילו נתת לי פור (בלי דגש בפ') במוגבר פיזיקה שנה הבאה :lol:

קיצורו, אחלה הסבר הבאת פה, תודה!

שאלונת- אמרת שהצלחת יכולה לזהור רק בצבעים אדום ירוק וכחול, אבל במחליפה צבעים באתר זה נראה כאילו היא מחליפה לעוד צבעים... האם זה סתם האנימציה או שהיא באמת יכולה לזהר בעוד צבעים שונים? או אולי זה שילוב של צבעים ביחד??

תודה
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

אנחנו מתחילים בקטנה

הודעהעל ידי Dori » א' יולי 04, 2004 11:03 pm

אני עדיין לא יודע כמה תעלה המחליפה צבעים
ינון תבחר לך צבע ויאללה.

וצימט - תאמין לי אתה תותח.

נו בקיצור עד עכשיו קיבלתי כמה הזמנות כבר ואני אומר לכם שמי שלא לוקח עכשיו יצטער על זה.
גל - שאל את שאר החסות: גיא ועודד מה הם חושבים. הם זרקו אחת כזאת.

בנוסף, שימו לב שאנחנו הולכים לעשות סשנים מטורפים רק של צלחות מאירות.
אני כבר רואה כמה מקומות פוטנציאלים....

זה הולך לעשות בלגן שחבל"ז.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי zimet » א' יולי 04, 2004 11:32 pm

ינון,

מהמעט שהבנתי מההסברים, האור הצהוב ושאר הצבעים, נובעים מאיזשהו אפקט במעבר בין הצבעים, זה בעצם אשליה ולא הצבע שאתה רואה בת'כלס.

בשביל לייצר אורות סגולים, צהובים, וורודים עושים בד"כ שימוש בטכנולוגיה קצת שונה שמבוססת על ULTRA VIOLET, כמו במנורות אולטרה סגולות, זה נקרא אור שחור והן מכוונות לייצר את הצבעים האלה. קשה לי להאמין שהצלחת מייצרת צבע צהוב, אולי בזוית מסויימת זה נראה ככה.

צים
Technological superiority is ZIMTECH
F.L.O.W - flying low over water
zimet

סבבה צימט תודה! דורי מחר/ גג מחרתיים

הודעהעל ידי Yinon » ב' יולי 05, 2004 12:45 am

אני אתן לך הזמנה :) אני חם על אדומה ועל מחליפה צבעים.. צריך לבדוק אם יש תקציב בכלל :)
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

דורי

הודעהעל ידי gal blat » ב' יולי 05, 2004 1:17 am

טובב לא נגעתי באחת כזאת (עוד לא.. ) אבל עושה רושם משהו עללל

בקיצור, רשום אותי על אחת אדומה (ויאללללה הפועל! לנדאו יביא תאליפות!)
עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו
סמל אישי של המשתמש
gal blat

למרות שיש לי אחת אדומה

הודעהעל ידי Lusti » ב' יולי 05, 2004 11:32 am

תביא לי שתיים דורי... אחת כחולה ואחת ירוקה.. לא רק שנגנבתי על הרעיון מההתחלה גם אני מתחיל אוסף צלחות כך שגם צלחות שבורות שלי אני שומר... וכשיגיע מחליפות צבעים תודיע לי... אני רוצה 2 :D
ZRKZ (זרעון רץ קופץ זוחל)
לוסטי
d_lustiger@hotmail.com
סמל אישי של המשתמש
Lusti
מנהלים צעירים

טוב.. נשמע טוב.. אבל..

הודעהעל ידי AmIt » ב' יולי 05, 2004 6:00 pm

בהחלט נשמע טוב.. אבל אני רוצה לדעת..
אם כאילו בית הסוללה ממש מפריע למשחק? או לא.. ומה המשקל וה-(rim) וכל שאר הדברים..
ו...
אם בכלליות היא צלחת לעיניין או שהיא סתם מאירה בחושךכי אני ראיתי הרבה צלחות שנראות טחלה בחלה אבל... זבל אחושרמוטה
אז כאילו כולם רושמים פה על החשמל יונים..(לא להעלב כן..) אבל זה לא ממש עוזר ולא ממש מעניין.. אבל דברו לתכלס.. היא שווה למשחק או לא..
ואל תגידו כן כן שווה.. כי את זה קראתי פה הרבה אבל אף אחד לא אמר כמה היא שוקלת.. אם היא נוחה למשחק......................... :?
-AMIT EVEN-
תאמינו לי שבסוף יהיה טוב..:D
חסות!
סמל אישי של המשתמש
AmIt

הודעהעל ידי ori dvir » ב' יולי 05, 2004 7:52 pm

כבר כתבו לך את התשובה לשאולה הזאת אח של גבר...
רשמו לך שהיא במבחנים והיא מועמדת לקבל את התואר של הצלחת הראשמית למשחקי לילה....
סתם 'זבל אחושרמוטה' היה מקבל כזה מעמד?
אחי היא צלחת טובה... מחומר טוב! נוחה מעוד למשחק.... המנגנון שבפנים מחולק בצורה מאוזנת על פני הצלחת ולא פוגע באיזון שלה... אפשר להעביר איתה משחקים ארוכים בלילה...
הצלחת שוקלת 175 גרם...
כמו צלחת אולטימייט עם אני לא טועה....
ובקרוב תגיע גם ערכה שלמה של משחק אולטימייט ליילי.....
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
ori dvir

דווקא כן טועה.. 185 גרם :) עמית:

הודעהעל ידי Yinon » ב' יולי 05, 2004 9:17 pm

במקום לקרוא רק תהודעות האחרונות תקרא את כל התגובות של כל האנשים.. אני לא חושב שעוד נותרה שאלה שלא ענו עליה פה.. כולל מה ששאלת בקשר ליציבות והכל..

אבל אני אחזור בקטנה שוב למרות שכבר עניתי-
לצלחת יש שיווי משקל מדהים! היא טיפלה כבדה יותר מצלחת אולטימייט רגילה (היא שוקלת 185 גרם), והתחושה שלה קצת שונה מכיוון שמוסיפים לה עוד חומר כלשהו.

הצלחת נזרקת רחוק בטירוף, יציבה לחלוטין, והרבה יותר כיפית מכל צלחת אולטימייט שאני זרקתי בחיים שלי! עוד משו, זה שהיא טיפלה יותר כבדה, ויש לה את המנגון הזה, לא אומר שהיא מגבילה אותך בתפיסות, להפך, החומר שהוסיפו לה רק עשה לה טוב, ונתן לה רכות מסוימת ככה ששום תפיסה לא כואבת, אפילו אפשר להרביץ פליינג גיטיסים ודחלילים מזריקות ארוכות!

קיצורו, שווה שווה..!
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

הקודםהבא

חזור אל ציוד

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים