שריטות על צלחת

פורום לנושאי שאלות, רעיונות ומידע על ציוד פריסבי רציני

שריטות על צלחת

הודעהעל ידי ליעוז » ג' נובמבר 30, 2004 4:02 pm

יש לי שאלה בקשר לצלחות נכון אומרים שסריטות לצחלת זה בראי אז עם אני עושה את זה עם סכין זה יותר טוב ???????? :flow: :flow: :flow: :D :D :D :D
סמל אישי של המשתמש
ליעוז

לא מאמין שכן אבל

הודעהעל ידי נאור » ג' נובמבר 30, 2004 4:22 pm

בעיקרון הכללי סריטות מזיקות בקטנה... יעני לא לפחד שהיא תישרט או משהו כזה לשחק בשיא הכיף... אצלי למשל הצלחת כבר מלאה סריטות וצלקות ואלוהים יודע מה אבל היא עדיין עפה טוב... ולא מספיק שאני בהתחלה הייתי עושה שריטות הרבה אנשים שרוצים זריקה פה זריקה שם דופקים את הצלחת ב : עצים / אבנים / אנשים אחרים/ קירות / גדרות תייל ועוד... קיצר לא בריא אבל לא מזיק...
והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

לא נראה לי שלזה הוא התכוון...

הודעהעל ידי Yinon » ג' נובמבר 30, 2004 4:53 pm

אני חושב שהוא התכוון לשריטות של מתחת לצלחת... שאומרים שזה טוב בשביל הדיליי.

דיליי זה דבר שצריך בשבילו כמה שפחות חיכוך בשביל שהצלחת תסתובב כמה שיותר מהר.
מה שאומר שכמה שפחות שריטות יותר טוב. א-ב-ל, כשאנחנו רוצים שהצלחת תיהיה באמת חלקה מוסיפים עליה סיליקון.
עכשיו מה הקשר-
הקשר הוא שסיליקון לא ממש "תופס" על צלחות חדשות לגמרי. זתומרת שכשמרססים סיליקון על צלחת חדשה יחסית הסיליקון "נגמר" (יענו יורד והצלחת מפסיקה להיות חלקה) ממש מהר.. תוך 10 דקות משחק (פחות או יותר.. תלוי).
כשהצלחת שרוטה למטה אחרי ששיחקו בה הרבה, והמשטח טיפלה יותר מחוספס (מה שבתיאוריה אמור להיות לא טוב) הסיליקון ידבק טוב יותר לצלחת, ויתפס הרבה יותר טוב (מה שאומר שהסיליקון יחזיק להרבה יותר זמן משחק והצלחת עדיין תיהיה חלקה).

בקשר לכל שריטה לא טבעית- אני לא הייתי ממליץ. לא סכין ולא שום דבר. פשוט לשחק איתה ואחרי הרבה דיליי אתה תראה לבד שהסיליקון תופס יותר טוב.
לא לשרוט אותה בכוונה- אתם תהרסו בסוף צלחת ככה.

ובקשר לשריטות בכל חלק חיצוני של הצלחת- זה לא משפר שום דבר. בתיאוריה זה רק הורס, אבל בפועל זה באמת לא נורא ואין הבדל..
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

הודעהעל ידי eiraz » ג' נובמבר 30, 2004 5:17 pm

שריטות בחלקה החיצוני של הצלחת כן מזיקות אבל בקטנה
1. משנות את האוירודינמיקה של הצלחת (יותר חיכוך של אויר)
2. מחלישות את הרים של הצלחת (סיכוי גבוה יותר לשבר)
3. סתם פוגעות במראה של הצלחת ליופי (מה??? אתם לא שמים את הצלחות לקישוט בחדר?)

אני אישית ממליץ למי שלא משחק סטריט על סוגיו להימנע משריטות חיצוניות כמה שאפשר
מי שכן משחק סטריט מה לעשות זה בא עם הסקיפים ופגיעות שונות כמו לשנות מסלול דרך קיר (אבל האמת שגם לזה יש פיטרון אני שם איזוליר באנד לפני משחק זה מוריד את אחוזי הפגיעה בצלחת ל-10 אחוז בערך (וגם האחוזים האלו הם במקרה של זריקה מאוד חזקה שטסה לתוך קיר במקרה של פיספוס תפיסה)
עילם
eiraz

חזור אל ציוד

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים