משחק קבוע בחטיבת השרון

מנהל: מאסטר בלאגן

Re: אני למשל

הודעהעל ידי orwa » ג' אפריל 12, 2005 3:26 pm

ירדן בורקוב כתב:מי שיאסוף את האישורים יכול להיות מי שגר קרוב שתמיד ישמח לבוא ובמקרה מאד מסוים שהוא לא יכול לבוא שיעביר את האישורים למישהו אחר וזהו

אתה מנסה לרמוז שאני יאסה את זה אז אין לי בעיה אני רק אובר תכביש של הבית שלי ואני מגיע

וכן זה היהמישחק כמו בהרים ובים וברבין אבל אם אני לא טועה (אני לא רוצה להגיד סתם) בתיחנון היה שזה היה מגרש אולטימיט !

תאמת שגם אני לא מבין למה כל הינין האישורים למה לקניון הרים אתם לא מבקשים אישור האורים צריחים לדעת שהם שולחים את ילדהם לשחק זה כמו שאני אולך לשחק בפרק אז מה גם לשם אני צריך להביא אישור לאיריעה כדי ש"אם" היקרה לי משאו רק אז לא היה ביתוח מצד העירה

בקיצור מה שאני מציע ש מי שרוצה יבוא זה היה בידיוק כמו מישחק בים לא צריחים להגיד בחוגים שזה יעבור אחד לשני פו בפורום ומחברים כלומר חבר מביא חבר מביא חבר...
ואז לא היה שום בעיה

בינתים אני מציע שמי שרוצה ימי שאני בגן אורי- גורדון (זה די קרוב לחטיבת השרון)
מישחק היה נחמד עד שיגיעו פו לאיזה החלטה פו בפורום

ילה בלגן! אם אבא באלגן
אז מה אם יש שגיות!
זה אומר שאני לא בן אדם?
orwa

הודעהעל ידי werner » ג' אפריל 12, 2005 3:57 pm

hila@ כתב:בלעעכס..
למה אתם אנטי?!
כאילו כן יש בעיות והכל אבל נתנו פה הרבה פתרונות..
תקשיבו תנסו פעם אחת.. למה לא?!

שמעי. נכון שמשחקים זה מגניב וכאלה. אבל תנסי להיות במקום של דורי, תומר ושאר המדריכים.

אצלך זה רק לנסות, מקסימום לא ילך.
אבל אם יקרה משהו, אותם יתבעו, לא אותך...

אני לא הייתי מוכן לקחת אחריות לתביעה על עצמי. הם עושים את זה בהתנדבות, למה שהם יתחילו לשלם פיצויים לאנשים רק בגלל שזה לא הלך?
על הקיר טיפס לו, עכביש קטן.
טיפטיפות הגשם, גרשו אותו משם.
שוב זרחה השמש, מעל האדמה.
עכביש קטן, תיפס בחזרה.
:)
werner

הודעהעל ידי hila@ » ג' אפריל 12, 2005 8:05 pm

טוב נו המ שנכון נכון..
Holylanders-אחווה,שלום ואהבה.
hila@

לכולם

הודעהעל ידי ירדן בורקוב » ד' אפריל 13, 2005 1:41 pm

אור לא ניסיתי לרמוז לך אין לי בעיה אם אתה או אני נביא את האישורים כל יום שני כי שנינו תמיד נרצה ללכת ובמקרה חד פעמי שמביא האישורים אני או אתה לא יכול לבוא שיעביר את הדפים לשני או לmc.ran ותקשיב בניגוד לכיכר לים ולקניון כאן צריך אישורים כי זה בתוך בית ספר זה כמעט כמו חוג זה אומר שההורים שלנו לוקחית את האחריות שאנו הולכים לשחק מי שלא הבין שיקרא שוב גם hila אז יאללה מי בעד והרעיון עם גן גורדון הוא מצוין שמה גם יש מדשאות גם שטח לdiscgolf וגם לא צרים אישורים זה כמו הקניון הכיכר והים אז מי שבעד אחד מהפתרונות שיגיד ויאללה צלחות באוויר :wink:
ירדן בורקוב

הודעהעל ידי werner » ד' אפריל 13, 2005 4:04 pm

ידידי, סימני פיסוק דחוף!

הבנתי את הרעיון הכללי שלך אני חושב, שאתם יכולים להשתמש בשיטת האישורים בגלל שאתם מקום סגור.
אז מצויין לכם :).

אבל עדיין, סימני פיסוק...
על הקיר טיפס לו, עכביש קטן.
טיפטיפות הגשם, גרשו אותו משם.
שוב זרחה השמש, מעל האדמה.
עכביש קטן, תיפס בחזרה.
:)
werner

הקודם

חזור אל שטויות ובלאגנים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 30 אורחים