מעשה של צלחת בבית ספר "בליך" ר"ג.......

מנהל: מאסטר בלאגן

מעשה של צלחת בבית ספר "בליך" ר"ג.......

הודעהעל ידי alon » ה' פברואר 03, 2005 3:56 pm

ביום שני (השבוע) 31.1.05 הבאתי את הצלחת שלי לתיכון שאני לומד בו... בליך...
בהפסקות שיחקנו בכיתה התלהבות של כמה ילדים בקיצור שיחקתי מסירות כאלא בפשוט עם איזה 2-3 ילדים נוספים (חשוב לציין שאני היחידי מהכיתה שבקורס פריסבי!)....היה סבבה... היה פנאן... עד לשיעור 5 שבו היה לנו מעבדות... ואני אמרתי לעצמי... מה נשחק במסדרון איפה שכל הילדים עוברים וזה נפגע במישהו לא נעים... ירדנו למעבדות ושיחקנו במסדרון שמה (איפה שלא היו ילדים) טוב היה צילצול המשכנו לשחק עד שהמורה באה... ופתאום המורה באה (חשוב לציין שהמורה שהיה לי איתה שיעור זאת חני מימיון ובלי להעליב את הגרמנים היא אחת הנאציות שאני מכיר!! פשוט מורה חרא אבל יש כבוד למורים... לחני מימון אין כבוד) והמורה אומרת לי "אלון לך להירשם ותביא את הפריסבי" חשוב לציין שהרשמה זה לבוא למחרת ב7 וחצי בבוקר וגם מס' מסויים של הרשמות (נראה לי 5) זה משעים אותך מיום אחד מהלימודים...
אבל ההרשמה זה לא מה שהפריע לי... מה שהפריע לי שהיא אמרה לי להביא לה את הפריסבי... כאמור אם היתי מביא לה את הפריסבי הוא לא היה חוזר אלי.. בכל זאת זאת חני מימון...
בקיצור ברוח הספיריט שלי לפריסבי בלי לחשוב ישר עניתי לה "אין מצב שאני מביא לך את הצלחת.... אין מצב!" והיא אפילו בלי לחשוב "אתה לא רוצה להביא... אל תכנס לשיעורים שלי"....כמובן שזה נגמר בסוף טוב :)

הלכתי למרכזת שכבה (בגלל שהתיכון כל כך גדול... לכל שכבה יש מרכזת שהיא מעין מנהלת כזאת)... הסברתי לה את העניין ומרכזת השכבה עושה לי "תביא את הפריסבי תקבל אותו בסוף היום לך תרשם ותגיד לה שככה אמרתי"... הבאתי לה את הפריסבי.... הרגשתי חסר אונים בלעדיו...

לבסוף נכנסתי לשיעור.... קיבלתי את הפריסבי בסוף היום....

אבל... אני ילמד את הלקח אבל ישתדל עדיין להביא צלחת לבית ספר..!!!
אני יודע שיש לי שגיאות כתיב..!!!
ילדים ניצן ש-ו-ל-ט-י-ם...!!! (המבין יבין..!)
alon

הודעהעל ידי werner » ה' פברואר 03, 2005 4:07 pm

איזה אומץ בנאדם
לי לא היה אומץ לעשות דבר כזה, למרות שעלי לא יאיימו (אני מקווה), אני ילד טוב.
יש לנו מורה אחת שבשיעור שלה אני לא מעז להוציא את המיני שלי, ולא בגלל שזה שיעור שחשוב להקשיב בו..
על הקיר טיפס לו, עכביש קטן.
טיפטיפות הגשם, גרשו אותו משם.
שוב זרחה השמש, מעל האדמה.
עכביש קטן, תיפס בחזרה.
:)
werner

הודעהעל ידי segall » ש' פברואר 05, 2005 4:15 am

בגלל כמה מפגרין ששיחקו עם צלחת סלט וחשבו שהם יודעים לזרוק אסור לי לשחק יותר עם צלחת...
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

חזור אל שטויות ובלאגנים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים