DDC בימי שישי

אנשי DDC אוהבים לדבר

מנהל: אחראי DDC

Re: DDC בימי שישי

הודעהעל ידי Dori » ו' ספטמבר 11, 2009 10:59 am

עוד יום שישי מגיע עלינו לטובה!!!
האצבעות רועדות, הצלחות כתומות והרצון לעשות דאבלים מרקיע שחקים.

תביאו כיסאות, אוכל, תופינים והרבה מצב רוח.

הולך להיות פצצות

ד

נב
מי שלא יודע את הפרטים,
מתחילים בסביבות 15:30-16:00 ליד קיר הטיפוס
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

Re: DDC בימי שישי - הדדס פורח

הודעהעל ידי Dori » ו' ספטמבר 11, 2009 8:42 pm

איזה יופי לראות המוני שחקנים באים לשחק דדס.
עוד ועוד שחקנים חדשים באים ורוצים ללמוד את המשחק.

הייתי שמח שהמארגנים של יום שישי יחשבו על פתרונות כיצד להשאיר את כולם מרוצים מזמן המשחק.
מאיזו רמה אפשר להתחיל לשחק?
עד כמה משחקים כאשר יש X זוגות ממתינים?
כמה משחקים יכולה אותה קבוצה להשאר ברציפות?

אני חושב שהיום היינו עדים לעובדה שיכול להיות טוב אם תהיה לנו מאין שגרה שכולם משחקים לפיה.

רעיונות?

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי Hartzlav » ש' ספטמבר 12, 2009 2:24 am

אכן היה תענוג לראות 15-20 אנשים משחקים DDC.

הנה דעתי לשאלות הללו שבהחלט צריך לתת עליהן את הדעת:

1. קודם כל להביא מגרש שלישי ובהזמנות זו לנסות ולהסדיר את נושא שמירת המגרשים...דורי, אם יהיה לנו מקום בספורטק לשמור בכל שבוע את המגרשים זה יהיה מושלם. במידה ולא נצטרך לחלק את זה בין בעלי הרכבים.
2. היום היה יום עם הרבה שחקנים והרעיון לשחק עד 11 במקום 15 היה מצויין. בהחלט אפשר לאמץ את זה.
3. עד היום נהגנו שקבוצה מנצחת נשארת עד 3 משחקים. לדעתי נכון להמשיך כך.
4. דדס הוא משחק קל ללימוד וזה בהחלט מהווה יתרון גדול, יחד עם זאת שחקן מתחיל בדדס לא יכול להיות שחקן מתחיל בפריסבי. חייבת להיות מיומנות ושליטה טובה בזריקות ותפיסות. למתעניינים שעדין בתחילת דרכם נכון להזמין אותם לבוא לזרוק צלחות ביום שישי איתנו אבל לפני שעוברים לצלחת 110 צריך לדעת לזרוק צלחת 175 .
היום ראינו שבמקביל למשחקים היו הרבה זורקים עם 175 וזה היה יופי.
Tomer Levy
Regional Director – Middle East
Ultimate peace Inc. (USA)
(Tel) +972 52 3941444
(Fax) +972 9 7460614
tomer@ultimatepeace.org
www.ultimatepeace.org
סמל אישי של המשתמש
Hartzlav
BulaFLOW organizer

הודעהעל ידי m-o » ש' ספטמבר 12, 2009 3:11 am

אני חושב שסעיף 4 בהודעה של תומר הוא אחד הדברים הכי חשובים שנאמרו פה.
קודם כל כי אני באמת מאמין שקפיצה למים ככה עם DDC לא מביאה לתוצאות גבוהות כי מיומניות עם צלחת אתה לומד עם הרבה תרגול ולא רק בזמן משחק.
הם צריכים להכיר את הצלחת ככלי ואז ליישם את זה בDDC ככה הם באמת יכולים להתפתח לשחקנים.
אני חושב שזה חיובי כי זה יאפשר משחקים יותר נעימים בחברת מתחילים , הבעיה היא שהרבה פעמים מתחילים באים לבד, ואז זה מפריד בין זוגות. או יותר גרוע הם פשוט ברמה שמקשה עבודה איתם ויוצר מצב לא נעים מצד אחד לא לשתף אבל גם לא נעים להשתתף איתם ורק רוצים להעביר כבר את המשחק הזה . זה לא צריך להיות ככה לדעתי.
כמו בכל ענף אחר בפריסבי אנחנו תמיד עובדים קודם על הכישורים הדרושים ואז קופצים למים עד כמה שאני כן חושב שזה טוב לזרוק אותם למגרש של הגדולים צריך גם בכל זאת לתת להם טיפה בסיס שיהוו מצופים כך שהם לא יטבעו לגמרי.
ככה זה באולטימייט, דיסקגולף , מן הסתם פריסטייל ובסופו של דבר כל ענף.
לאט לאט אנחנו נפתח שיטת עבודה ולימוד, אני חושב שבסופו של דבר אפשר לדמות את זה הכי לדיסקגולף שאנחנו תמיד ממליצים קודם לקחת ליד 175 ואז לעבור לצלחות דיסקגולף . אחרי הכל גם צלחת 110 הן לא כל כך פשוטות לזריקה וזה דורש תרגול להגיע איתן לרמות גבוהות.

אשמח לשמוע מה אתם אומרים בנושא , זה בהחלט דבר שמעניין אותי במיוחד כי אני רואה כמה הענף מושך קהל ותופס תאוצה ואסור לנו לפספס את הגל הזה על קבלה לא נכונה של אנשים חדשים.

:flow:
Go With Your Flow
Go With Your Style
Go And Never Stop
And Just Go Out And Play!!!

מקום 16 בעולם בפריסטייל פריסבי לשנת 2009 ושנת 2010
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

הודעהעל ידי segall » ש' ספטמבר 12, 2009 3:41 am

בנושא הקבוצה שמנצחת משחקת 3 משחקים אני ממש לא מסכים כי לי יצא לשחק משחק וחצי נדמה לי וממש התבאסתי בזמן שאחרים הגיעו להרבה יותר ולא כי הפסדתי... אני חושב שכשיש מצב כזה צריך לרדת ולהחליף גם את המנצחים כדי שאנשים לא ישבו בצד סתם.

זו טיפה בעיה לתת לשחקנים חדשים לשחק כי תכלס זה מוריד את הרמה אבל זה מגדיל את מספר השחקנים ככה שיש פה בעייה כלשהי... הגיוני אבל שתהיה רמת מינימום למשחק השאלה איך קובעים דבר זה?? שחקן שלא יודע לזרוק טוב 175 לדעתי לא יכול לשחק דדס כי זה לא יהיה כיף כנ"ל מי שלא יודע לתפוס ברמה בסיסית

אורן אני מסכים איתך ב100 אחוז. אני לא מרגיש כבר הרבה זמן שאני משתפר ואני סתם שורף ימי שישי ואפילו היום הגעתי למצב שכבר לא בא לי לבוא כי אני גם ככה לא משחק הרבה וגם ככה לא משתפר כי אני לא משחק עם הבן זוג שלי (תתחיל לבוא כבר!!!) ואני מרגיש שהרמה שלי נשארת אותו הדבר. גם היום שביקשתי לשחק עם דורי (כדי להתאמן) זה לא יצא לפועל בסוף. ממש חבל לי להרגיש ככה אבל ככה אני מרגיש הרבה זמן
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי Dori » ש' ספטמבר 12, 2009 4:22 am

היי כולם,

1. אין לי בעיה לברר את זה. אבל אני מבקש שיהיו מגרשי דדס יעודיים. בנתיים משתמשים בסימוני ביץ אולטימייט במגרש אחד ואם צריך מגרש שלישי הוא גם יהיה כנראה כזה. הסימונים האלה משמשים אותנו הרבה פעמים בהדרכות ולכן אני לא רוצה לסגור אותם בשום מקום בלי נגישות קלה (בנתיים אני יכול לוותר על 4 רצועות אבל על 8 זה מתחיל להיות בעייתי).

2. הרעיון הזה בוצע מספר פעמים כאשר יש המון קבוצות בחוץ. ההגדרה של המון מבחינתי היא שצריך להמתין יותר ממשחק אחד בחוץ כאשר לוקחים בחשבון שגם המנצחים יורדים אחרי כל משחק. ובקיצור כאשר יש יותר מ- 4 קבוצות פר מגרש. ולפי 2 מגרשים זה אומר יותר מ- 8 קבוצות. אם מחליטים שמנצחים נשארים זה אומר 3 קבוצות פר מגרש או 6 פר שני מגרשים. כאשר יש פחות קבוצות מההגדרה שנחליט עליה אני ממליץ לשחק עד 15 כפי שנהגנו עד היום.

3. תומך בדעתו של סגל - כאשר יש המון קבוצות המנצחים צריכים לרדת יחסית מהר. הייתי נותן להם מקסימום 2 משחקים ברצף, אבל בטח שלא 3 נצחונות.

4. יש המון פתרונות.
כל מי שבא היום היה כבר מוכן לשחק כמה נקודות אחרי תרגול שעשיתי להם בחוץ.
התרגול התחיל במסירות פשוטות מול ועם הרוח בצלחות דדס, כמובן עם הדגשים הנכונים של הייזר ותפיסות פיתה בטוחות.
לאחר מכן הגדלנו מרחק ולמדנו לדייק.
לבסוף העמדתי את ה- 4 החדשים בהדמיית דדס (2 מול 2) וביקשתי מהם לשחק משחק מגניב: התמסרות עם 2 צלחות במקביל מצד לצד (בהתחלה כל צלחת בצד נגדי) כאשר המטרה היא לא להפיל אף צלחת וגם לגרום למצב ששתי הצלחות באותו הצד.
אחרי 15-20 דקות כאלה כולם מוכנים לנסות לשחק.
אני ממליץ לכולם ללמוד את התרגיל הזה ולחייב שחקנים חדשים לעבור אותו לפני משחק.
בנוסף, אם יהיו 3 מגרשים, אפשר להגדיר אחד מהם לחדשים (אפשר לעשות את זה גם בשני מגרשים ע"פ רמה + וותק).

בכל מקרה, אין ספק שאנחנו גדלים וצריך לשמור על אנרגיות חיוביות אחרת פשוט אנשים יקבלו רושם מוטעה על הספורט ועל הקהילה.

סגל, לגבי משחק ביחד - פשוט לא יצא. גם אני התבאסתי שבן הזוג שלי לא בא. מעכשיו אם אורן לא בא וגיל לא בא אנחנו עולים ביחד קבוע, מתאים?

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי segall » ש' ספטמבר 12, 2009 4:42 am

1. אין לי בעיה לעלות איתך שהם לא באים.

2. אני לא יודע עד כמה התרגיל הזה באמת עבד כי המשחק לא כ"כ זרם איתם... זה כמו שבפריסטייל יש מבחן ציפורניים אז צריך להיות מבחן דדס אחרת לא כיף לשחק.

3. יש לי דעה חלוקה לגבי חלוקת המגרשים לרמות כי ככה לחדשים יהיה קשה ללמוד מהוותיקים ואז הפער רק ילך ויגדל ככה שאני לא חושב שזה טוב כ"כ.
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי Dori » ש' ספטמבר 12, 2009 6:03 am

1. יופי

2. אתה מוזמן להציע עוד שיטות.. בסופו של דבר אנשים צריכים לשחק טיפה בשביל להבין ולהשתפר.. כמו שקרה עם אוהד וישי וגבי ואורי שאחרי זמן קצר מאוד של משחק כבר נותנים בראש בליגה!!! די מדהים
אני חושב שמטרה שלנו לייצר שחקני דדס כמה שיותר מהר ולא לעצור אותם

3. כמובן שתהיה הנחייה והדרכה של הותיקים. צריך למצוא איזון בין אימון שחקנים חדשים לבין הנאה אישית שלנו מהמשחק.
אסור בשום פנים ואופן לקפוא על השמרים ולעצור את לימוד וקידום השחקנים החדשים גם אם זה אומר שכל פעם יהיו שחקנים וותיקים "שמקריבים" זמן משחק.
אם נבנה מנגנון לימוד נכון כולם נהנה מזה המון.

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי איל אהרן » ש' ספטמבר 12, 2009 6:09 am

אני חושב שאפשר לשמור את קבלנות הקולות מחוץ לימי שישי.
מי שלא עולה עם פרטנר קבוע, וגם מי שכן - אם בא מישהו כמוני, שעד לפתיחת הליגה לא היה לו בן זוג למשחק, הוא לא צריך לשבת בצד כמו עציץ ולחכות שמישהו מאחד הצמדים יעשה לו טובה ויעלה איתו לשחק. גם אני רוצה להתאמן, והיום בכלל היו לי זריקות שלא השתמשתי בהן נכון ברוח, אבל מתי אני אתרגל אותן אם לא במסגרת משחק? בלי קשר למשחקים בליגה, היה רק יום אחד שבו לא היתה לי בעיה למצוא עם מי לשחק, כי תומר לא בא ושיחקתי במקומו עם רנה. בקיצור, לשים לב לגבי דברים כאלה עם אנשים חדשים/שבאים לבד.
May the FLOW be with you
איל אהרן

הודעהעל ידי Hartzlav » ש' ספטמבר 12, 2009 10:45 am

סגל, למס' השחקנים ורצף המשחקים יש קשר ישיר, ולכן אני יכול לומר לך בוודאות שאם יצא לי לשחק 3 משחקים ביום שישי, אני לא אגיע או אקבע עם רנה ועוד זוג או שתיים מקום אחר לשחק בו. דורי, באמת אם כל הכבוד, אבל אתה לא יכול לדרוס שחקנים ותיקים בגלל שיש גידול ונושא המגרש למתחילים הוא כרגע חלום כי לייבש שחקנים קיימים זה גרוע הרבה יותר וזה יהרוג את הדדס. זורקים חדשים חייבים להבין שקודם הם צריכים לשלוט בצלחת ולזה יש הסכמה רחבה מאוד.
יחליטו מה שיחליטו על רצף משחקים, אבל אני מאמין שגם איתי, גייגר, רנה ועוד כמה שחקנים מסכימים איתי ויש ענין ברור של סדרי עדיפויות עם כל ההשלכות של בחירה כלשהי. פיצול רמות הוא לא המטרה ונכון מה שסגל אמר שכן רצוי שימשיכו להיות משחקים בין מקצועיים יותר ולאלה שפחות, יחד עם זאת 3-4 משחקים בימי שישי לא יתפוס ורק יגרום לפיצול מוחלט.
Tomer Levy
(Tel) +972 52 3941444
(Fax) +972 9 7460614
tomer@ultimatepeace.org
www.ultimatepeace.org
סמל אישי של המשתמש
Hartzlav
BulaFLOW organizer

הודעהעל ידי Dori » ש' ספטמבר 12, 2009 12:24 pm

תומר,
1. לא הבנתי איפה יש דריסה של שחקנים ותיקים? אנא פרט.
האם זה בהשקעה שלנו בזמן לימוד חדשים או בזה שאם מנצחים צריך גם לרדת - אם מדובר על הנושא השני אז אין קשר לחדשים. יש כבר ככה המון זוגות ותיקים שהיו שמחים לתחלופה טובה יותר ואיזון משחקים.
תאמין לי שאני מעריך אתכם מאוד על הנצחונות - אני אישית מוכן לרדת אחרי ניצחון כדי שיהיה איזון לשאר השחקנים. כפי שאמרתי קיצור המשחקים ואולי שני משחקים מקסימום ברציפות נשמע לי הוגן (סה"כ עדיין יוצא לזוגות מנצחים לשחק המון)

2. גם אני מסכים שצריך לדעת לזרוק - אני רק אומר שמתישהו הם צריכים לנסות לשחק. בנוסף אני נותן את הדוגמא של אוהד וישי וגבי ואורי - הם הגיעו באותה רמה של החברה של אתמול ופשוט השתפרו כי הם נכנסו למים העמוקים מהר.
בסופו של דבר הליגה הרוויחה עוד שני זוגות.

3. גייגר, איתי ורנה - אני בטוח שנשמח לשמוע מה דעתם, בנתיים רנה שקט וגייגר ואיתי לא באים כבר כמעט חודש (שלא תבינו לא נכון - אני מאוד עצוב מזה). בכל מקרה למרות שהם לא משחקים רצוי מאוד לשמוע את דעתם.

4. הריגה של הדדס - בנתיים רוב השחקים החדשים הגיעו מהסיבה שלימדנו והיינו פתוחים מאוד. מתוך גרעין קשה של 4-6 אנשים אנחנו היום מעל 20 כאשר דווקא אנשים בגרעין כבר לא מגיעים קבוע. אם חושבים על זה, זה ראוי להערכה רבה. כנראה שמשהו אנחנו עושים נכון. במשך השנים לומדים (ובמיוחד אחרי שרואים הרבה קבוצות אולטימייט מתפרקות) מה הדברים החשובים.

5. בכל מקרה, בנתיים יש לנו אתגר חדש ואני לא שומע הצעות לייעול

6. איל, אני מסכים שכולם צריכים לשחק. מצד שני אני חושב שאם יש משהו שאתה לא שולט בו, כמו זריקות מול הרוח, אפשר בכיף לקחת צלחת בצד ולהתאמן - זה אפילו יותר טוב מאשר אימון בזמן המשחק (שוב, זה לא נוגד את זה שכמובן שאתה צריך לשחק, אלא זה בנוסף. כל דקת מנוחה בצד יכולה להפוך לאימון מעולה).
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי איל אהרן » ש' ספטמבר 12, 2009 12:31 pm

הדבר היחיד שחשוב לי בזריקות, הוא לכוון אותן כך שהן נופלות בתוך המגרש. בשביל זה יש משחקי אימון שלא נספרים לשום דבר :)
May the FLOW be with you
איל אהרן

הודעהעל ידי Dori » ש' ספטמבר 12, 2009 1:01 pm

איל, זה משהו שאפשר לעבוד עליו המון מחוץ למגרש - הסיבה שרוב השחקנים הוותיקים פוגעים בריבוע (למרות שאני גם מזעזע את עצמי לפעמים) ויודעים לתקן את עצמם היא פשוטה מאוד.
זה לא עודף דדס - אלא זה שעות תעופה רבות רבות רבות עם צלחות מכל הסוגים. רנה משחק מעולה כי הוא כבר מעל 20 שנה זורק פריסבי, אני זורק מעל 15 שנה ואפשר לומר שכל השחקנים הוותיקים בעלי ניסיון של כמה שנים בזריקת צלחת ואפילו בדדס (התחלנו לשחק לפני מעל 10 שנים, כמובן שלא בקצב של עכשיו... אבל ההתמודדות עם הרבה צלחות זה משהו מוכר והגוף והמח רגילים לזה).

לא תוכל לצבור ניסיון זריקה דרך המשחק, אתה חייב לזרוק מחוץ למשחק לפחות 1000 זריקות כל פעם - במרחק של 20-15 מטר אפשר להעביר כ- 20-25 זריקות בדקה ובפחות משעה אתה מגיע ל- 1000.
נשמע הזוי?
אני עברתי את זה כל יום במשך כמה שנים למשך 8 שעות ביום.
זה לא שפתאום נהייתי טוב - אתה רואה רק את התוצאה הסופית.... אבל אם היית יודע כמה שעות תרגול יש מאחורי זה היית מבין שאתה כבר הרבה יותר מתקדם ממני יחסית לזמן המשחק שלך :)

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי segall » ש' ספטמבר 12, 2009 3:41 pm

Hartzlav כתב:סגל, למס' השחקנים ורצף המשחקים יש קשר ישיר, ולכן אני יכול לומר לך בוודאות שאם יצא לי לשחק 3 משחקים ביום שישי, אני לא אגיע או אקבע עם רנה ועוד זוג או שתיים מקום אחר לשחק בו. דורי, באמת אם כל הכבוד, אבל אתה לא יכול לדרוס שחקנים ותיקים בגלל שיש גידול ונושא המגרש למתחילים הוא כרגע חלום כי לייבש שחקנים קיימים זה גרוע הרבה יותר וזה יהרוג את הדדס. זורקים חדשים חייבים להבין שקודם הם צריכים לשלוט בצלחת ולזה יש הסכמה רחבה מאוד.
יחליטו מה שיחליטו על רצף משחקים, אבל אני מאמין שגם איתי, גייגר, רנה ועוד כמה שחקנים מסכימים איתי ויש ענין ברור של סדרי עדיפויות עם כל ההשלכות של בחירה כלשהי. פיצול רמות הוא לא המטרה ונכון מה שסגל אמר שכן רצוי שימשיכו להיות משחקים בין מקצועיים יותר ולאלה שפחות, יחד עם זאת 3-4 משחקים בימי שישי לא יתפוס ורק יגרום לפיצול מוחלט.

תן לי סיבה אחת למה להגיע במשחק הבא אם אני לא משחק הרבה משחקים וכבר תקופה לא מרגיש שאני משתפר?? למה שאני לא אקבע עם אורן, גייגר, איתי, רנה ואיתך, נניח ונשחק לנו במקום אחר? ככה אני מבטיח לך הרמה שלנו תעלה כי נשחק מלא ויהיה זמן למשחק שנעבוד בו רק על זריקות ארוכות ורק על משיכה של זמן אוויר ו1000 דברים אבל זה לא יקדם לנו את הספורט.

הפעם האחרונה שיצא לי לשחק 3 משחקים ברצף היה בליגה ולפני זה אני לא זוכר מתי זה היה וזה השפיע לי מאוד על המשחק בליגה כי לא הייתי בכושר מנטלי ל3 משחקים.
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי Hartzlav » ש' ספטמבר 12, 2009 6:10 pm

תודיעו מה רוב החליט וכל אחד יקבל החלטות ע"פ רצונו.
אתנ מלך בלפרק. לא בלבנות.
Tomer Levy
(Tel) +972 52 3941444
(Fax) +972 9 7460614
tomer@ultimatepeace.org
www.ultimatepeace.org
סמל אישי של המשתמש
Hartzlav
BulaFLOW organizer

הקודםהבא