discgolf 2010 Event 7 - Oct 15

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

Re: discgolf 2010 Event 7 - Oct 15

הודעהעל ידי cestrin » א' אוקטובר 10, 2010 3:30 pm

the grass to the right of the path on #1, next to the basket is also OB, correct?

are you firm on the tee placements?
cestrin

הודעהעל ידי צבי טף » א' אוקטובר 10, 2010 3:39 pm

[ltr]Chaim,
The grass next to Basket 1 to the right of path is indeed OB.

The tee placements are not final. You and anyone else are more than welcome to come early on the day of the event and help me decide the best position.[/ltr]
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

discgolf event 7 ארוע דיסקגולף 7

הודעהעל ידי צבי טף » א' אוקטובר 10, 2010 7:47 pm

יתכן שהארוע יידחה בגלל השרב הצפוי ביום שישי הקרוב.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי segall » א' אוקטובר 10, 2010 7:54 pm

אני חושב ששווה לחכות עם דחיית האירוע קצת שתהיה תחזית יותר מדוייקת לשישי. תראו מה יהיו הטמפרטורות ותקבעו...
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי צבי טף » ב' אוקטובר 11, 2010 1:37 pm

לאחר התייעצות עם מספר שחקנים - הארוע יתקיים כמתוכנן, ביום שישי הזה 15.10
להתראות שם!

[ltr]The event will take place this Friday as originally planned[/ltr]
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי צבי טף » ד' אוקטובר 13, 2010 10:40 am

[ltr]As advised by Chaim I change basket 8. He assured me basket 8 will be safely distant from the playground.[/ltr]

http://farm5.static.flickr.com/4042/507 ... 3b2f_b.jpg
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי צבי טף » ד' אוקטובר 13, 2010 11:40 pm

כהכנה לארוע אני הפעם ממליץ על הסרטון למטה. פשוט מעולה.
שילבתי את המסרים עם כמה עצות בשבועות האחרונים מחיים ומיכאל וואולה - קלעתי היום 6 פאטים מתוך 7 מ- 13 מטר :o :D

[youtube]4spUSMi6xm0[/youtube]

דרך אגב אני בשבת בתל אביב ואשמח לשחק.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי מיכאל אלזנר » ו' אוקטובר 15, 2010 4:51 pm

שלום
ראשית תודה לצבי טף על ארגון הארוע.
היה לי העונג לשחק במסלול נהדר וכמו כן היה לי צוות נהדר שכלל את אבי יהודה קלינט ומתיו.
יהודה הפתיע עם מינוס 6 !
אבי ערב ואני הגענו שנינו לתוצאה של מינוס 8!
בתחנה הרחוקה ביותר אבי הגיע עד לחצי מטר מהסל!
בסבוב הראשון עשיתי שני איגלים ועוד שלושה ברדיס!
איני יודע את התוצאה של מתיו אך היתה לו זריקת טומהוק שהגיעה מהטי עד ל 7 מטרים מהסל בתחנה הרחוקה!
מתיו וקלינט נאלצו לנסוע ולכן לא סיימו את כל התחנות.
שמח וטוב לב חזרתי לביתי
מיכאל אלזנר - קפטן דיסקגולף הכח גני יהושע
סמל אישי של המשתמש
מיכאל אלזנר

הודעהעל ידי Dori » ו' אוקטובר 15, 2010 9:55 pm

שלום לכולם
אכן אירוע משובח וכל הכבוד לצבי על הארגון והקדשת הזמן
בלעדיו כבר מזמן הספורט היה במקום אחר... פחות טוב כמובן

האירוע החל פחות או יותר בזמן. בשמונה וחצי בבוקר דיברתי עם אבי ערב בזמן שהוא מציע לעוברת אורח ליד המכונית שלו להצטרף לשחיית לילה בקיץ הבא...
תוך מספר דקות שמעתי את הצהלות של ברוס ומייקל שנכנסו למכונית...ברוס סיפר שהוא מביא בורקס וככה התחיל לו היום

לאירוע הגיעו כ 15 שחקנים, אני שיחקתי עם חיים דינה ושחקן תותח בשם ג'וזף שזורם בגופו דם אסטרייני (מהמונח חיים אסטרין)
אני וחיים שיחקנו ראש בראש עם סיום של הסיבוב הראשון במינוס שלוש ומינוס ארבע

לצערי אחרי כמה זריקות גיליתי שאחד הסלים נגנב ומאז ביליתי כמה שעות בניסיונות נואשים לאתר את עובדי העירייה שכנראה לקחו אותו. בסופו של דבר הצלחתי לאתר תושבת של הוד השרון שמכירה אנשים בעירייה ותיקתק הם הסכימו לעזור לה...היכן שגם אני ועוד מספר אנשים נכשלו... תודות לטלי של רן וזהר שתפעלו שני חמלים לחיפוש הסל האובד.

נכון לעכשיו אנחנו מצפים לחדשות ביום ראשון כי כל הפועלים ניתקו את הטלפונים בסוף השבוע.

הטיפול בגניבה של הסל הוציא אותי מריכוז וגם די הפריע לקבוצה שלי עקב כל שיחות הטלפון והעיכובים בזריקות... מקווה שתקבלו את התנצלותי

לגבי האירוע באופן כללי
המסלול היה מעניין ואתגרי ממש הייתי צריך לחשוב ולקחת סיכונים
הנושא של של ה ob במיוחד בסל 5 היה טיפה טריקי אבל צבי הסביר אותו הייטב בתחילת התחרות
הבנתי שהיו קבוצות שלא הבינו ושיחקו את הסל פעם נוספת בהחלטת הקבוצה
לדעתי אסור שזה יקרה וכל שחקן אחראי צריך להיות שופט על המסלול ולזכור שמדובר בתחרות ולא בויתורים לחברים...במידה ויש משהו לא ברור צריך לשאול את אחראי האירוע ובמידה ומישהו שיחק לא עפ הכללים הוא צריך לקבל פנלטיס. גם אם הוא לא שמע את שיחת הפתיחה.
אם לא נשחק ככה לא נוכל להשוות תוצאות ואין טעם לתחרות

גם במקרה שלנו חיים חשב שמותר לנחות על השביל ובסופו של דבר סימן לעצמו פנלטי בלוח התוצאות לאחר שאני הערתי על הנושא. כמובן שההרגשה להעיר לשחקן אחר היא טיפה לא נעימה, אבל שוב, ככה הספורט הזה בנוי וחיים קיבל את זה בכבוד.

אני מקווה ששאר הציוד יגיע בשלום בפעם הבאה
אני הייתי חייב ללכת והספקתי לקחת רק סל אחד

ככל שנשחק יותר פעמים על מסלול קבוע כולם ידעו אותו טוב יותר
יהיו פחות טעויות וגם נחסוך המון זמן של הקמה הסברים וכו

אני אשמח לדעת איך עוזרים לי עם הסל הגנוב במידה ולא יימצא
שוב תודה לצבי ונשמע לי שהקבוצה של מייקל שיחקו באופן מדהים

נב
עוד משהו קטן
זה אחלה לשחק עם החברים אבל זה לא הגיוני לשחק בקבוצות לא מאוזנות מבחינת מספר שחקנים
קבוצות קטנות מסיימות מהר וקבוצות גדולות מעכבות את כולם וגם את הקיפול... תחשבו על זה

שבת שלום

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי syndicat » ש' אוקטובר 16, 2010 1:17 pm

בעניין ה-OB בסל 5 -כנראה שלא היה מובן בגלל שגם הקבוצה שלי וגם הקבוצה של אבי ערב שיחקו שהשביל בסדר ולא OB.
היה אחלה מסלול וסיימתי את הסיבוב הראשון באיזה -3 לצערי בסיבוב השני נתקלתי בסל 2 בעמוד תוך כדי הזריקה מה שמנע ממני להמשיך במשחק,
כמו כן היו לי כמה רגעי שיא במשחק והייתי מבסוט מהביצועים שלי -להבא חובה שלא יהיו הפרעות לצד ה-T במזל יצאתי מזה בשלום !
עידו 8)
syndicat

הודעהעל ידי מיכאל אלזנר » ש' אוקטובר 16, 2010 8:31 pm

שלום לכולם זה אבי ערב כותב כתבתי תגובה ואני מתקן אותה כרגע לאחר שקראתי ועברתי על התיקונים של צבי על סל 5
וההסבר שהוא נתן לגבי ה ה ob היה ברור. אמנם לי אישית רוב המלל לא היה מובן כי קשה לי לקרוא אנגלית ] ואגב גם ביום הארוע ההסבר היה לרובו באנגלית ואני ומיכאל לא ממש הבנו אני אשמח להבא לתת הסבר גם בעברית מול כול הקהל ולא מתוך הקהל שזה לא הובן הייטב

אני מקבל כול החלטה לגבי על שינוי בניקוד .אגב דורי אני מסכים שכול מה שנכתב במחשב על המסלול כולל המפה היה מובן עבודה מצויינת צבי היקר

היה לי כבוד להיות בקבוצה ולהכיר את קלינט ומתיו המקסימים היה פשוט כיף לשחק אתכם ובכלל היה מסלול מעולה והקבוצה שחקה פשוט פגז יהודה אתה תותח יופי של תוצאה תמשיך ככה מיכאל איזה רמה הפגנת אתה שחקן עולמי ממש דיוק כמו טיל של צהל
צר לי לשמוע שהסל נגנב אני מקווה שימצא פתרון לדורי
להת.. אבי ערב
מיכאל אלזנר - קפטן דיסקגולף הכח גני יהושע
סמל אישי של המשתמש
מיכאל אלזנר

הודעהעל ידי צבי טף » א' אוקטובר 17, 2010 12:22 am

[ltr]Hi Guys

I am sorry for those that cannot read well English but there at least 4 players that cannot speak or read Hebrew at all and that is why I write now in English and gave my announcements in English.

It looks like there is a problem with that and we have to find a solution

I must say that I put a lot of effort into describing the course before the game as you can see for yourselves - I was shocked at the day if the event when Dori said he didn't understand the map! Guys you must prepare before the event - look at the map!
Perhaps the map was not clear enough, but you should have said that before the day of the event.
I was so shocked and exhausted (wasn't feeling well) that I couldn't explain at the meeting, sorry' but next time we should go over the baskets one by one and make sure everyone understands them, even if it takes 15 minutes
Oh and by the way guys please try harder to listen and make sure yourselves you understand - don't let the game start when you don't know everything

The basket being taken really upset me too

I suggest - if its gone each player give 30 NIS next event (whoever does not come will pay the next time she or he comes)
Also we should buy chains and locks and lock up the baskets

See you in December Hannuka Open I hope :)[/ltr]
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי Dori » א' אוקטובר 17, 2010 3:17 pm

היי לכולם,
אני אחרי כמה שעות של חיפושים ותחקורים בפארק 4 עונות....
נאלצתי להפסיד חצי יום עבודה כדי לברר בידיוק מה קרה שם.

הסיכום בקצרה:
אין סל...
עובדי הניקיון אומרים שאולי ראו משהו שדומה לזה בפח הגדול ושבא מנוף גדול וניקה את הפח לתוך משאית שמרסקת כל מה שנכנס אליה...
מצד שני הם אומרים שהם ראו את זה בפח כבר ביום חמישי או לפני הרבה זמן.... (העובדים אילמים אז היה קשה מאוד לתקשר איתם)

מפקח הפארק, בחור חביב מאוד בשם עידו, ניסה גם לעזור אבל ללא תוצאות.

גם המנהל של עובדי התברואה לא ראה כלום והוא החזיר פיזית את כל העובדים הביתה וראה שאין להם כלום איתם - כלומר הם לא לקחו את זה.

הגעתי גם לבית של אחראי הניקיון הכללי של הפארק...אחלה גבר...שאמר שהוא מכיר את המתקנים שלנו ולעולם לא היה לוקח אותם (וכמובן שגם לא העובדים שלו)...מצד שני שהוא מכסח דשא השלטים שלנו נתקעים לו בסכין ואז הוא זורק אותם...
[---][/---]

איך ממשיכים הלאה?
אני שמח מאוד לתת לכל הקהילה להשתמש בציוד (שעלה לא מעט)... אני גם לא מבקש תשלום על בלאי ועל האבדות הקטנות שקורות כל הזמן....
עכשיו זה הזמן של כולם לקחת אחריות ולמצוא פתרון הוגן - אני לא ארצה להמשיך להשחיט את הציוד שלי + לקחת אחריות בלעדית על גניבות וכו'

פתרונות אפשריים:
1. קניית סל חדש בחלוקה כספית של כולם - אני מוכן לתרום את חלקי (למרות שאני לא אמור)
2. שכל אחד יביא סל משלו לאירוע

בלי קשר צריך לחשוב איך שומרים על הציוד:
1. מנעול ושרשרת...רעיון טוב אבל הולך להכביד עלינו מאוד בהקמה וקיפול (ואני בטוח שהמפתח יאבד מתישהו.. ואז יהיה שמח)
2. חלוקה טובה יותר של השחקנים על פני הסלים - זה אומר שמסמנים את המיקומים של הסלים מראש וכל קבוצה לוקחת את הסל שלה כאשר מקפידים שתמיד יש קבוצה על כל סל... זה אומר שנשחק בקבוצות של 2 אנשים (אולי פחות כיף אבל זה עדיף על גניבות... אגב האירועים יסתיימו מהר יותר גם)
3. לשחק על פחות סלים - 6 סלים כפול 3 סיבובים

מעניין לשמוע מה אתם חושבים

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי oferher » א' אוקטובר 17, 2010 3:37 pm

זה מאוד מבאס.

ברור שאתה לא צריך לקחת על עצמך את האובדן.

לדעתי צריך להקצות חלק מהכסף שאספנו מהליגה עד היום כדי לקנות לך סל חדש.

מנעולים? למה בדיוק נחבר את הסל?
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי cestrin » א' אוקטובר 17, 2010 3:52 pm

[ltr]First of all thank you Tsvi for putting all of the effort into running the event, it was very well done. I like the course very much. Regarding the confusion about #5; when we met to set up the course we had decided that only the grass on the two sides would be OB and I had assumed it was still the same (I was adjusting one of the tees when you made the last announcement about #5); when I heard it had been changed (after I'd already thrown) I played it over like I heard Michael's group had done and wrote both scores; if it the ruling will be that playing it over was the right thing to do, I also ended up minus 8 along with Michael and Avi. Whatever the officials decide is fine with me. As far as the lost basket, I think we should all pitch in and replace the basket and in the future just keep a better eye out, but I don't think we need to make any radical changes with groups of two or locks and chains. This is the first time this has happened. In the 'National Championship' that we've been talking about, I would like to put in a vote that grouping of players should be based on the ranking of the year or the last event as it is done in tournaments everywhere else in the world, where the final round (in our case the only round) puts groups together based on their ranking. One last thought: should there be a limit to cell phone use on the course? I personally cherish the flow and rhythm of the game and find cell phones, whether my own or someone else's a major break to the flow
Chaim Estrin[/ltr]
cestrin

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד