ארוע דיסקגולף 3 - discgolf event 14 May

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

Re: ארוע דיסקגולף 3 - discgolf event 14 May

הודעהעל ידי צבי טף » ב' מאי 10, 2010 12:15 pm

צריך לדבר עם חיים או ראובן (054-5313255).

מתי מכריזים על החתן והכלה?

האם הם יזרקו צלחות השבוע?

האם מישהו יתפוס אחת או יקבל אחת בראש? :lol:
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי צבי טף » ד' מאי 12, 2010 3:19 pm

כן! החתן והכלה הדיסקגולפאים הישראלים הראשונים, מאיה ורפי, מצטרפים אלינו! הם מתחתנים ישר אחרי התחרות (טוב בהפרש כמה ימים)

נא להביא מלא מצב רוח וכיבודים - כולל כמובן עוגות גבינה ומבעבעים (אני מביא עוגה).

גם כמה אנשים נוספים מגיעים - גיא, עידו, בן.

יאללה שישו את ירושלים :D
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי מיכאל אלזנר » ו' מאי 14, 2010 10:38 pm

היי חיים
היה מסלול כייפי וכולנו נהננו. אשתך עזרה לנו מאד בפקוח על הצלחות בסמון הסל ובכך אפשרה לנו להנות ולשחק בבטחון.
אני אישית מאד מעוניין בהזדמנות לשחק איתך ביחד ואבוא לירושליים בכייף.
מקוה שהסיידווינדר הצהובה שלי גם תיפול מתי שהוא מהעץ.
מקוה להתראות בירושליים בעתיד הקרוב אני אשיג את מספר הטלפון שלך ואצור קשר.
מסור שוב לאשתך הצדיקה הרבה תודה.
מיכאל
מיכאל אלזנר - קפטן דיסקגולף הכח גני יהושע
סמל אישי של המשתמש
מיכאל אלזנר

הודעהעל ידי Dori » ש' מאי 15, 2010 10:36 am

היי חיים וכולם.
קודם כל תודה על ההזמנה ועל המסלול המרתק.

אין ספק שהמסלול מגוון מאוד ובחלקים ממנו אפילו הזכיר לי את המסלול בסן פרנסיסקו.
הזריקות מהגבעות של ירושלים היו מדהימות - אני מסוגל לעמוד שם שעות ולזרוק צלחות אל האופק... איזה כיף.
ה- T של המתחילים היה מתוכנן הייטב.
המכשולים הקטנים, כגון: מדרונות מאחורי הסלים, סלים שעומדים בראש גבעה, בתוך מערות וכו', יצרו אתגרים מעולים - כל זריקה דרשה חשיבה.

ההערות שלי לגבי המסלול עצמו:
1. המון המון קוצים, אבנים, שיחים - דברים שלא תורמים להנאה מהמשחק
2. סכנה גדולה באיבוד צלחות - חייבים כל הזמן להשתמש במשקיפים
3. ישנם חלקים גדולים ללא צל
[---][/---]
לוגיסטיקה:
1. הבעיה הגדולה ביותר - להקים את המסלול מראש - זה היה חוסך המון זמן התארגנות בהתחלה
2. הרישום - היה יעיל ומהיר
3. כיבוד בהתחלה ובסוף - מעולה!!!
4. חלוקה לקבוצות - כאן שוב נפלנו כי היו קבוצות גדולות לעומת קבוצות קטנות: לדוגמא בקבוצה שלנו היו רוב הזמן 3 שחקנים כי בן היה צריך לחתוך באמצע, והבנתי שבקבוצות אחרות היו 5-6 שחקנים.
5. ציוד - לא היה ברור מי לוקח ומי מחזיר - זה נושא שתמיד חוזר על עצמו - מארגן האירוע צריך להיות אחראי להגעה ולהחזרה של כל הציוד (בין אם בעצמו ובין אם באמצעות מתנדבים אחרים).
6. עקב האיחורים והעייפות הרבה מהמסלול, לא היה ברור אם עושים סיבוב אחד או שניים וחלק מהאנשים שיחקו מספר סלים שונה...מה שדורש מהוועד (צבי, עופר, דורי) לקבל החלטות כיצד להתייחס לתוצאות
[---][/---]
טיפה על המשחק:
המשחק שלי היה יחסית יציב בסיבוב הראשון... סיימתי את כל הסיבוב עם מינוס 1, כאשר יש מצב שיכולתי לשפר בעוד זריקה או שתיים.
בסיבוב השני שלי יצאתי מפוקוס לחלוטין (דבר שעד היום לא קרה לי אף פעם)...היו המון טלפונים של אבי וצבי לגבי המשך המסלול, בנוסף קבעתי עם חבר והיה לחץ של זמן + הייתי צריך לעזור לו למצוא את המקום (לפי מה שהוא מספר...קיפודים תקפו אותו מכל הכיוונים)...
סיימתי את הסיבוב השני עם פלוס 6 - 7 זריקות גרוע יותר מהסיבוב הראשון...אני עדיין מתבייש :)

חיים נתן משחק מעולה - בסיבוב הראשון סיים עם פלוס 1 (וצריך לזכור שהוא גם הקים את המסלול AS WE GO)...ואת הסיבוב השני עם מינוס 3, תוך כדי זריקות מדהימות ואפילו בירדי בסל 3 (סל הברזל שעמד על ראש גבעה).
כל הכבוד!!!

מקווה שנראה תמונות בקרוב, ראיתי את גיא מצלם הרבה ואני מקווה שנצליח להשיג את החומרים מהצלמים האחרים שהגיעו מטעם שמורת הטבע.
והמון מזל טוב למאיה ורפי - הם הכירו דרך הפריסבי....מדהים!!!

תודה

דורי
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי syndicat » א' מאי 16, 2010 8:58 am

לחיים תודה רבה על האירוח במסלול הבית שלך בירושלים , היה כיף מאוד !
לגבי המסלול - היה אתגרי ביותר עם ריח של מסלול מקצועי באוויר ,מה שחבל שלא היו T נוחים לזריקה .
מבחינת זמנים - לא הייתה עמידה בזמנים ואני מצטרף לדורי בעניין זה , בשעה -1500-1430 אנחנו סיימנו את המסלול הראשון והיינו הקבוצה הראשונה שסיימה אחרי דורי,
כמובן שאי אפשר היה להספיק מסלול נוסף , לדעתי פשוט מבטלים את הסיבוב השני של מי שזרק מכיוון שלא היה ארגון זמנים נכון .
תוצאות : עידו +1 , אבי +2 ,מיכאל +4 , יהודה +7 ,ראובן +21 ואשתו של חיים ששיחקה במתחילים סיימה ב 0 .
לגבי התוצאות של האירוע הקודם בפארק הירקון אני מצפה שיעלו תוצאות לאתר .
סיכום כללי שלי : נהנתי מאוד מזריקות היעף של הטופוגרפיה ושיחקתי מעולה ,לצערי הייתי גרוע מאוד בפאטים ,היה לי אבל 4 בירדיס תחנה אחרי תחנה רצוף !
מקווה שהאירוע הבא יהיה בבטיח
עידו :D
syndicat

הודעהעל ידי מאיה הכהן » א' מאי 16, 2010 2:26 pm

הי כולם,
דורי, אכן תמונות קשות
אנחנו נשקול אם לקבל אותך למתחילים. נראה, אנחנו מאוד קפדנים.
רפי ואני, לא נעים לומר, הברזנו בסל הרביעי והלכנו לאכול במסעדה
אבל ממש נהננו משלושת הסלים ששחקנו. בסל השני לא נראה לי כל עניין הקוצים, אז זרקתי כל פעם 4 מטר קדימה על השביל..לא בטוחה שאפשר לקרוא לזה דיסקגולף
בכל אופן, היה ממש כיף לראות את כולכם ולראות צלחות מרחפות באוויר. בתחום הזה דיסקגולף תמיד יותר ירגש מאולטימייט
חיים תודה רבה על האירגון, וצבי וגניפר כל כך שימחתם אותנו! עשיתם לנו את השבוע
מצטרפת להערות של דורי, מסלול טוב, תנאי שטח קשים (מזכיר לי עוד מסלול ירושלמי..)
אגב אנחנו רוצים להשאיר מזכרת בחתונה שלנו מעולם הפריזבי. יש רעיונות? חשבתי מינידיסק. אפשר לשחק איתו?
(דורי, נכון התגעגעת לשאלותי הלא קשורות לנושא :D )
חג שמח!
מאיה
מאיה הכהן

הודעהעל ידי yeuda23 » א' מאי 16, 2010 6:25 pm

בקרוב צריך לשבת ולהחליט איפה מתקיים אירוע 4 לא??

תחזירו אותנו לבטיחחחחחחח
yeuda23

הודעהעל ידי צבי טף » ב' מאי 17, 2010 2:41 pm

עידו אני מקוה שתוצאות לארוע 3 יפורסמו יותר מהר - הפעם אני מתכוון לשים את התוצאות של הקבוצה שלי רק אחרי שכל שאר התוצאות מפורסמות...

לא מצב טוב.

אגב, ה"כיבוד" שהיה ליד סל 9 לא היה בשביל כל השחקנים - זה היה בשביל אשתי ואני לשבת (הודענו על זה במפורש במפגש לפני ההתחלה). מה שנשאר כבר התחמם כי השאירו את הציידנית פתוחה. לא סתם התחרפנו כשהגענו לסל 9.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי syndicat » ג' מאי 18, 2010 10:03 am

צבי - בסל 9 אכן היה כיבוד אבל לדבריה של אשתו של חיים היא זאת שהביאה את הכיבוד מהבית שלה לכולם - היה בעיקר שתייה-מה שראיתי ושתיתי,
מצטער על חוסר ההבנה אם היתה.
עידו
syndicat

הודעהעל ידי Dori » ג' מאי 18, 2010 4:06 pm

צבי טף כתב:עידו אני מקוה שתוצאות לארוע 3 יפורסמו יותר מהר - הפעם אני מתכוון לשים את התוצאות של הקבוצה שלי רק אחרי שכל שאר התוצאות מפורסמות...

לא מצב טוב.

אגב, ה"כיבוד" שהיה ליד סל 9 לא היה בשביל כל השחקנים - זה היה בשביל אשתי ואני לשבת (הודענו על זה במפורש במפגש לפני ההתחלה). מה שנשאר כבר התחמם כי השאירו את הציידנית פתוחה. לא סתם התחרפנו כשהגענו לסל 9.

היי צבי,

1. לגבי תוצאות, הקובץ מוכן? ממשיכים באותו הקובץ הקיים? לכל מי שצריך יש לינק?
2. לגבי הכיבוד - אני לא שמעתי כלום בתחילת האירוע על הנושא. שהגענו ראשונים לסל 9, חיים הביא צדנית ולקחתי כוס שתייה מאחד הבקבוקים - הכל נראה טבעי לחלוטין ואפילו התפעלתי לטובה מהארגון (אף אחד לא אמר שזה של מישהו).
בנוסף, אוכל לא ראיתי מעולם...

3. האם נעשתה ספירת ציוד בסיום? אתה יודע איפה הסלים?
אלי הגיעו 4 סלים בעזרתו של גיא ועוד תיק עם כמה שלטים ודגלים...כלומר חסרים עוד די הרבה סלים, שלטים ודגלים...
זה ממש מתסכל אותי שכל אירוע משהו הולך לאיבוד - מילא הייתה לנו קופה שבעזרתה אפשר להשלים ציוד....אבל נכון לעכשיו הציוד היחיד שיש לנו נשחק, נאבד ונהרס ורוב הפעמים עקב תכנון לקוי של המארגנים.

שאני מתכנן אירוע אני יודע בידיוק איך הציוד מגיע ואיך הוא חוזר ואני עושה ספירות מלאי בהתחלה ובסיום - זה לא כזה מסובך.

מעניין כיצד שחקנים אחרים היו מגיבים אם הציוד שלהם היה מקבל כזה יחס מזלזל

שבועות שמח....

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי צבי טף » ג' מאי 18, 2010 5:52 pm

הי דורי\כולם

1. למיטב הבנתי הקובץ נגיש לכולם. זה מה שאומר לי google docs :
http://spreadsheets.google.com/ccc?key= ... l=en#gid=1
2. נכון שלא דובר על כיבוד כי לא היה כיבוד אלא שתיה בלבד לכולם. לא שמעת שאמרתי שהאוכל של אשתי ושלי בציידנית (שלנו) ובקשתי לשמור על הצידנית סגורה?
3. אצלי 4 סלים שלך - 3 traveller ואחד כבדה של innova. לא בטוח - צריך לבדוק - נראה לי אין דגלים לכל אלה.
שלטים - פעמיים 1,2,4 ופעם אחת 3 ו-5 ו- 9. דגלים: כ- 10.
דרך אגב זה היה די מתיש לאסוף סלים בדרך בסיבוב השני (כולל הכבד) וגם לחפש איפה הטי ואיפה צריך להציב סל, שהוסרו אחרי שהקבוצה שלך שיחקה..זה קרה לי כבר הרבה פעמים. לא מספיק שאני מתחיל בקבוצה האחרונה חצי שעה אחרי הראשונה, אני גם צריך לבזבז זמן רב בסוף....די להרים סלים לפני שכולם שיחקו! :evil:
יש קופה עם כסף ספייר ולדעתי אפשר להשלים ממנו ציוד כולל סל חדש. אולי כדאי לך במקביל להציע סל משומש למכירה...יש לך הצעת מחיר?? אולי תעשה מכירה פומבית??
מי מארגני הארוע לצורך העניין?

לגבי זלזול ויחס לציוד - נראה לי שיש משהו בזה אם כי המילה זלזול קצת קיצונית מדי לדעתי. מי שמארגן ארוע צריך לקבל איזושהיא תמורה מעבר להשתתפות בארוע בחינם. אחרת זה ממש לא נעים גם להשקיע בארוע וגם לקבל על הראש...
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי Dori » ד' מאי 19, 2010 12:03 am

1. OK
2. לא - לא שמעתי כלום בנוגע לנושא הזה..לא שתיה, לא כיבוד, לא צידנית
3. רק אלוהים יודע מה הלך לאיבוד
4. לא חשבתי להציע סלים משומשים למכירה - יכול להיות שכיום זה יותר רלוונטי - יש אנשים שמעוניינים? חוץ מהליגה עצמה?
5. האחריות על האירועים היא שלנו (הצוות שלקח על עצמו את השנה הזו - צבי, דורי, עופר)...צריכים להיות יותר יסודיים לפני שמאשרים אירועים - אם הכל היה עובד לפי התכנית המקורית שתי הבעיות היו נפתרות: לא היה פירוק של המסלול בזמן המשחק וגם היה מספיק זמן לקיפול המסלול ושמירה על הציוד.
וכמובן שכל זה נאמר בלי להוריד אחוז אחד מהכבוד והתודה שאני נותן לחיים על האירוח ועל זה שהוא פירפר בלי סוף כדי שלכולם יהיה הכי טוב (ותוך כדי זה נתן משחק מדהים).

:)

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

ארוע דיסגולף 3 - 2010 - תוצאות

הודעהעל ידי Dori » ד' מאי 26, 2010 12:31 pm

היי כולם
צבי ואני הזנו תוצאות לאירוע.
http://spreadsheets.google.com/ccc?key= ... l=en#gid=1

הוועד עדיין צריך להחליט כמה סיבובים נחשבים לאירוע - תשובות בקרוב.

למי יש את התוצאות הנוספות?

תודה

דורי
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי oferher » ד' מאי 26, 2010 2:10 pm

וואוווווו, אני ממש טוב!

עשיתי מינוס 60! כמה הפרס?
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי צבי טף » ה' מאי 27, 2010 12:12 pm

תוצאות ארוע 3 לכולם מפורסמות.

נא לבדוק אם יש טעויות...

בהזדמנות זו אני רוצה להודות ולהביע את הערצתי לדורון, שדבק במשימה, הציע לעשות איתי את הסיבוב השני, וסיים שני סיבובים מלאים צמא וחצי מת...גבר גבר
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים