דיון על ליגת 2010דיסקגולף

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

דיון על ליגת 2010דיסקגולף

הודעהעל ידי צבי טף » ו' ינואר 08, 2010 12:39 pm

כבר יש ארוע בקנה באדיבותו של הרב חיים אסטרין (הידעוע בכינויו the Rabbi אצל ה- lions), ברמות בירושלים. המסלול כבר מוכן.
כנראה הארוע יהיה בעוד כחודש ביום שישי, או חול המועד פסח (עוד כחודשיים וחצי).

אני מציע שלפני שיהיה ארוע נקבע כולנו כמה דברים:

1. סיומת לשנת 2009: כמה כסף נשאר, חלוקת פרסים, סיכום הארוע האחרון (תוצאות!!), סיכום הליגה וכו'

2. קביעה האם יהיה ליגה בשנת 2010, ואם תהיה אז מי ינהל אותה. לדעתי גם אם לא יהיה אז כדאי שיהיה אחראי בגדול על הרצת ארועים - קביעת זמנים, תאום עם ארועים אחרים וכו'.

3. לקבוע פורמט לארועים - כמה משלמים, מה הפרסים וכו'.

4. לקבל הערכה כמה אנשים ישתתפו בארועים בשנה 2010 - ובאיזה היקף - יאני מזדמן, קבוע, וכו'

אני חושב שכאן המקום להודות מאד לגיל על ניהול הליגה בשנה זו, שהיה לא פשוט עבורו עם לידת הבת, ולחץ בעבודה.

הנה כמה הצעות שלי:

* לעשות דף ב- facebook וגם כאן באתר, לשאול מי מתכוון לבוא ובאיזה היקף ולהתחייב (ולהתעלם מאלה ששנה שעברה אמרו אני בא ולא באו)
* אם תהיה ליגה אז כולם משלמים משהו לליגה אפילו אם הם באים לארוע בודד
* אני מוכן לעזור לנהל ליגה אם זה לא לבד, והשותף או שותפה מתחייבים להשאר עד סוף השנה
* כל המשתתפים: להתחבר ל- FLOW (תשלום דמי חבר) ושהם יתחברו אלינו (שנראה פעם אחת לפחות את היו"ר???) כדי הספורט לא יהיה ה"ילד החורג" ויקבל תמיכה.

מה גרם לכמה אנשים להפסיק לבוא במהלך 2090, לאחר שהמחירים הוזלו ונעשו שמניניות לעשות את התנאים יותר אטרקטיביים? באמת רוצה לדעת
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים