ארוע דיסקגולף מספר 6 - 27.11.09 discgolf event

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

Re: ארוע דיסקגולף מספר 6 - 27.11.09 discgolf event

הודעהעל ידי אבי ערב » ה' נובמבר 26, 2009 3:37 pm

ערן תודה על כול העזרה אח אתה פשוט תותחחח ..

1\ יש לי סל אישי שלי להביא אותו?
2\מומלץ להביא מטרייה אתכם למסלול על כול מקרה+ מגבת

בהצלחה....
אבי
אבי ערב
VON ZIPPER

הודעהעל ידי eran adato » ה' נובמבר 26, 2009 5:35 pm

מאחר ודורי לא יכל להיפגש איתי אתמול, ואני לא אגיע מוקדם בבוקר, אז ככל הנראה צבי ירכז את הציוד אצלו היום.
אמורים להיות 9 סלים מאחר וזה הציוד שהיה באירוע הקודם, אבל זכור לי שהשתמשו בסלים של עופר וצבי, אז תחת ההנחה שעופר לא יגיע עם סל - אולי כדאי שתביא את שלך (כנ"ל אם אתה רוצה לוותר על אחד הסלים הכבדים..).

בכל מקרה, תהייה בקשר עם צבי בערב, והוא יעדכן אותך במספר סלים המדוייק.

בנוגע לאיסוף, אם אין מי שיקח את הציוד, אני מוכן לקחת אותו אלי.
eran adato

הודעהעל ידי אבי ערב » ה' נובמבר 26, 2009 8:09 pm

אבי
אבי ערב
VON ZIPPER

הודעהעל ידי yeuda23 » ו' נובמבר 27, 2009 1:30 am

איזה תותחים.
ממש נהנתי מהקליפ הראשון עד כדי כך שהמשכתי לראות את כל החלקים.
:)
yeuda23

הודעהעל ידי yeuda23 » ו' נובמבר 27, 2009 9:27 pm

שבת שלום לכולם.
אני רוצה לציין שהיה היום אירוע מדהים.
הייתי בקבוצה עם צבי ועם דורון האיש עם הכישרון.
זו הייתה בפעם הראשונה ששיחקתי דיסקגולף.מאוד נהנתי מזה.
אני רוצה לציין לטובה את אבי שדאג לבנות את המסלול. היה פשוט פנטסטי וכל הכבוד לו על כך.
פארק וולפסון זה מקום ברמה.כל מה שצריך לבקש בשביל מכשולים מאתגרים.

לצבי- למדתי ממך המון. רואים שצברת המון ניסיון בתחום.
בסופו של דבר סיימת את המסלול ב+10. דיי מכובד לפעם ראשונה לא.??

חשוב לי גם לתת דגש קטן לאירועים הבאים.
היום יצא שחילקנו את עצמנו ל-3 קבוצות.
שלושה שחקנים שיחקו בקבוצה.
זה דיי איכזב מבחינת ההכרה והפאן של העניין.
כל שלישייה הייתה בפינה אחרת ולא יצא שראינו את כולם זורקים. זאת אומרת שזה יצא כאילו שהגענו לשם צוותים של 3 והלכנו הביתה.
אשמח אם בפעם הבאה כלנו נתחיל ביחד את אותו המסלול מההתחלה ועד הסוף ונוכל לראות את כולם זורקים ונהנים. אפילו אם זה יקח קצת יותר זמן.
בסופו של דבר כולנו רוצים ללמוד עוד ועוד וגם להכיר סגנונות משחק שונים וגם טכניקות שונות.
yeuda23

הודעהעל ידי מיכאל אלזנר » ו' נובמבר 27, 2009 11:49 pm

שלום חברים
תודה לאבי ועידו על הכנת מסלול קשה ואתגרי בגבעת בטיח תודה עידו על הצלחת שהגיע אלי בדקה ה90
נהנתי מאוד
מיכאל אלזנר
מיכאל אלזנר - קפטן דיסקגולף הכח גני יהושע
סמל אישי של המשתמש
מיכאל אלזנר

הודעהעל ידי רפי » ש' נובמבר 28, 2009 12:16 am

שלום לכל החברים.
אני רואה שענף הדיסקגולף שורד, אבל בקושי .9 משתתפים לאירוע במרכז הארץ זה מעט ,וחבל.
אני רואה שמיכאל ואבי חזרו לפעילות, וטוב שכך.
אני אישית יצאתי זמנית מהענינים בשל עדיפות לגידול תינוקות..
מקוה שכשאוכל לחזור [זה לא יהיה בקרוב] הענף הזה עוד יהיה קיים...
כל טוב לכולם.
רפי.
רפי

הודעהעל ידי אבי ערב » ש' נובמבר 28, 2009 7:05 pm

תודה לכול מי שהגיע היה לי כיף אתכם
נהנתי מאוד
אבי
אבי ערב
VON ZIPPER

הודעהעל ידי syndicat » א' נובמבר 29, 2009 9:33 am

שלום
היה אירוע אחד הטובים שהייתי בהם ,המסלול היה בהחלט ברמה גבוהה ,נהנתי מאוד .
כל הכבוד למיכאל אלזנר ה-אלוף שהוציא -10 במסלול מאתגר כזה , הלוואי שהיו עוד הרבה שחקנים כאלה בארץ -למרות שיש עוד אחד -אבי ערב עם -7 ובדרך לצמרת העולמית
עידו 8)
syndicat

הודעהעל ידי צבי טף » א' נובמבר 29, 2009 1:01 pm

מיכאל ואבי כל הכבוד על התוצאות היפות.

יהודה אני מאד מעריך את איך ששיחקת. אמנם התוצאה שלך היתה מאד טובה למתחיל אבל אל תהיה שאנן ותתאמן כך שבארוע הבא תתחיל לעשות כבר מינוס :)
אני מאד שמח שעשית שני סיבובים מלאים ושיחקת לכל אורך הדרך עם דיסקים של דיסקגולף. אין לי ספק שגישה זו תקדם אותך מהר בספורט, מה שאומר שיש סיכוי גבוה שתתמיד לשחק :D

דורון שיחק בצורה ממש נהדרת - היו לו פאטים פנטסטיים מרחוק. התוצא שלו באמת לא משקפת את ביצועיו. לדעתי היו הרבה סלים שהיו במרחק שמתאים לשחקן שיכול לזרוק עם הרבה כח - קצת קשה למישהו שעוד לא פיתח יכולת לזורק כל כך רחוק (רוב השחקנים).

אישית לא היה לי זמן לשחק את הסיבוב השני ואני מתנצל לחברי לקבוצה על חוסר סבלנות. התוצאות שלי סבלו בהתאם - מינוס 3 בסיבוב ראשון ופלוס 2 בסיבוב שני :cry:

אני חושב שזה רעיון נהדר להתחיל את המשחק בסל אחד משותף לכולם, ולאחר הסל להתפצל לקבוצות.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי eran adato » א' נובמבר 29, 2009 3:20 pm

כן, זה היה יום שמש נהדר...
הציפורים צייצו, הזחלים זחלו, והצלחות התעופפו..
ואני, אני כמו כל אדם שפוי ביום יפה שכזה, יצאתי לשחיה במיימיו המייננים של האגם...
אין כמו טבילה בחומר רדיואקטיבי מלא בזבל ואצות כדי לגרום לך להרגיש כזוכה במקום ראשון במיטה במחלקת הסופניים בתל השומר..

אז כן, המסלול היה מאתגר, ובנוי בצורה מאוד מגודרת. הרעיונות היו יפים, נראה שכל קו המחשבה לא היה למצוא מיכשולים, אם כי לאתגר את הזריקות של השחקן לאיזורים ממודרים בצורה חדה - אם הזריקה שלך לא הייתה תחת מספיק שליטה, כנראה שיצאת OOB, וכנראה שתסבול מבחינת ניקוד.

תחילת הבוקר, הסל השני שלנו - סל 8, הדשא במדרון לאגם, בנפילה שמאלה - ריח הסכנה לכל הזורקים ביד ימין מרחף במסלול.
אתה מתכנן לזרוק ימינה, כדי שבצניחה הצלחת תעצור על הדשא ליד האגם, במרחק מספר מטרים ממנו - אתה זורק! היא עפה, משייטת ימינה, חוזרת שמאלה, מתחילה בנחיתה, תופסת תאוצה, ממשיכה לנחות, אתה נלחץ! מתפלל, אוחז את האוויר בידייך כאילו כדי ללחוץ עליו לידך כדי שישפיע עליה שם..
ואז היא נוחתת, על הדשא, אתה נרגע, מתחיל לנשום, רק כדי לראות אותה קופצת מהדשא, ו"פלופ" ישר לאגם...
כמו עשרות גופות לפניה, היא צונחת לקרקעית האגם הרעיל.
זאת האייס רייס של אילן, זאת הצלחת המועדפת עלי, אני לא יכול לוותר עליה...
טוב, חולצים נעליים, פושטים גרביים, מורידים את הריסט בנד, ואת המכנס.
מזנקים לאגם, עם ההבנה, שייתכן שנוכל להאיר חדר היום בלילה..
השפה תלולה, מכוסה אצות, לפני שאתה מספיק לקחת אוויר - פלופ! גם אתה מחליק למים, יותר ממה שציפת.. אתה פשוט נול פנימה ועכשיו החולצה רטובה לחלוטין, ספוגה במיצי זבל וחומרים שידועים רק למדענים בכור האטומי באירן.
פושט את החולצה, זורק אותה החוצה, ומתהלך עירום כמעט לגמרי (רק תחתוני ביקיני) באגם, חושב לעצמך "טוב, אולי זה לא הכל רע, מי יודע, אולי החומר הרדיואקטיבי שמכסה את המפשעה יגדיל דברים מסויימים..." אבל המחשבה הזאת נגדעת כאשר כפות רגלייך מממששות פחית שימורים, אצות, ומשהו שמרגיש כמו גופת עכבר חצי מעוכלת... אתה זועק איכס, וממשיך למשש את הקרקעית אחר צלחתך..
למזלי מצאתי אותה, יחסית מהר, מוטרד מהמחשבה של "כיצד להרים אותה מבלי להשקיע את הראש" הצלחתי לישר אותה עם הרגל ולמשות אותה עם היד, זרקתי אותה החוצה, וכעת נותר רק לצאת.
אני מניח רגל על השיפוע שמוביל לשפת האגם, אותו שיפוע מכוסה אצות שגרם לי ליפול מלכתחילה, ורגלי פשוט מחליקה חזרה פנימה עוד לפני שאני מספיק להישען עליה.
אבוי - כל האגם מכוסה בשפה שכזאת - מאיפה יוצאים?!?
המחשבה על כך שסופי יהיה כסופו של אותו עכברוש שדרכתי עליו קודם לכן, מחלחלת לראשי, מדמיין כבר את השחקן המסכן באירוע הבא, שימשש ברגליו את חצי גופי שעוד לא נעכל ע"י המים - נקווה שזה יהיה החלק שגדל... :D אני חושב.. ואז אני רואה את הפינה, עם המעקה אפשר אולי להגיע להתלות ולצאת - מתהלך בזעקות איכס וחלחלה נוראית, דורך על דברים שלא ניתן לתאר, מנווט דרכי דרך הזבל הצף, עטיפת ארטיק, קונדום משומש, ביבי.. מגיע לקצה נתלה ויוצא! הידד נחלצתי!

מתחיל להתלבש, החולצה רטובה מדי, ועל כן נאלצתי להשאיר אותה להתייבש, והמשכתי את שאר היום ללא חולצה - אחד הדברים המשונים שאנשים בפארק ראו בחייהם - מישהו חצי עירום מגיע אלייהם, מחייך, מפיל את התיק על הריצפה לידם, ואז אומר לכם - "שלום! באתי לשמור עלייכם!", אוי הפרצופים שקיבלתי..

הייתם חושבים שבזה זה נגמר, אבל לא, ה-OOB גבו את מחירם בשנית מאוחר יותר, כאשר העפתי את הצלחת לתוך השיחים הקוצניים, ונכנסתי (ללא חולצה מיינד יו!) למעמקי השיח כדי למצוא אותה, חזרתי ל-טי, זרקתי שוב, ונכנסתי לאותו שיח שוב!

גם גיל סבל מה-OOB לא מעט, בסל אחד בסיבוב השני, הוא הגיע פעמיים לשביל מצד ימין, תחת הניסיון להימנע מהשיחים שבשמאל.. ולהתחיל מסלול עם ניקוד 5 זה פשוט כואב..

היה יום מפרך, אבל אני וגיל תיקתקנו אותו, המסלול בהחלט היה ברמה גבוהה, ודרש זריקות יכולות ושליטה גבוהה בצורת הזריקה שלך, יותר מאשר שליטה בצלחת עצמה ובצורת התעופה שלה.
אני אסביר - פחות חשוב איך הצלחת עפה ומה המסלול שלה, יותר קריטי איזו זריקה נתת ואיך הצלחת תנחת.

בסך הכל נהנתי, על אף שניתן להרגיש את הירידה בשחקנים בספורט, וזה דיי מאכזב לא לראות פרצופים מוכרים ואהובים שמסיבות לא ידועות כבר לא מוצאים את הזמן לבוא לבקר..

אבי ועידו - סחטיין על התחכום בבניית המסלול.
eran adato

הודעהעל ידי eran adato » א' נובמבר 29, 2009 3:23 pm

אוי זה היה מפחיד -
לחצתי שלח, והוא עבר ל"לא ניתן להציג את העמוד"..
חשבתי שהוא מחק את כל מה שכתבתי, וכמו שלכם לא היה כח לקרוא את זה שוב (או אפילו פעם אחת..) לי ממש אין כח לנסות לכתוב את זה שוב...
eran adato

הודעהעל ידי gilliron » ב' נובמבר 30, 2009 12:07 am

ערן אמר הכל...

היה כיף לחזור ולשחק. לשמחתי (או לצערי, תלוי איך מסתכלים על זה) גיליתי שגם אחרי הפסקה ארוכה אני משיג את אותן התוצאות אז או שהצלחתי לשמור על הרמה או שהרמה היתה ירודה כל כך מראש שזו לא היתה בעיה... האמת שבאמת הסל האחרון במשחק כולו (סל 1) הרס לי את התוצאה עם שני OOB מה-T ואחר כך עוד אחד סתם ככה... כמו הכלבים שפגשנו, זה היה happy happy Joy Joy.

אני שמח שמי שבא - בא. מי שלא - זו בעיקר בעיה שלו. לחלק ציונים על רמת השרידות של הענף - נראה לי מיותר. מי שרוצה לשחק ונהנה מזה - משחק וישחק. עד שההמונים יצטרפו אלינו, כנראה שזה ימשיך להיות קטע של מעטים אבל העיקר שאותם מעטים יהנו ויעזרו אחד לשני להשתפר ושיהיה כיף.

לסיום, המסלול היה מאוד מאתגר ומהנה. הרגשתי שזה היה פחות מסלול של דאחקות אלא כזה שדורש יכולת וטכניקה ולמרות שבשניהם אני לוקה זה היה כיף לנסות ולהתמודד. כל הכבוד למארגנים - אבי וצבי ועידו המתכנן ולכל מי שבא ונהנה גם מאחלה של מזג אוויר.

מי רוצה להרים את האירוע של דצמבר?

סמל אישי של המשתמש
gilliron

הודעהעל ידי syndicat » ב' דצמבר 21, 2009 1:48 pm

אהלן לכולם
לידיעתכם - לקבוצת ה"כח גני-יהשע"-(מיכאל אלזנר,אבי ערב ואנכי-עידו), מספר מסלולים שאנחנו משחקים בהם באופן די קבוע ,ויש לי כבר קבצים למסלולים כמו בגבעת בטיח, אז בעקרון לדעתי כל מה שנשאר זה לבחור מסלול / להודיע על תאריך / להדפיס מפות ולהגיע .
המסלולים הם -
1. גן העצמאות-ליד מלון הילטון - אפשר לשחק עד 1500 בערך ,אח"כ יש כלבים (ויצורי לילה נוספים).
2. מסלול גן הבנים-פארק הירקון- כנ"ל כמו בעצמאות ,בנוסף זה גן זיכרון (לנו זה לא מפריע לשחק שם).
3. גן הקקטוסים-פארק הירקון - מקום סגור ומגודר בגדר- אני מאמין שלפי מספר השחקנים בליגה כרגע, אין בעיה להיכנס ולשחק שם, אבל בכל זאת זה לא יהיה חוקי.
4. מסלול אגם הברווזים-פארק הירקון - מסלול אתגרי ליד אגם .
5. מרכז דניאל לחתירה-פארק הירקון- מסלול אתגרי ליד נחל הירקון.
6. מסלול חורשת האיקליפטוס ליד הצפארי-פארק הירקון-מסלול אתגרי .
7.גבעת בטיח.

עידו 8)
syndicat

הודעהעל ידי oferher » ב' דצמבר 21, 2009 2:06 pm

אם נעשה אירוע בסוף השבוע הקרוב, זה עוד יכול להיחשב לנו על 2009...
:)
סמל אישי של המשתמש
oferher

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים