אירוע גולף ראשון עם סלים אמיתיים וגם אירוע 4 לליגה

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

Re: אירוע גולף ראשון עם סלים אמיתיים וגם אירוע 4 לליגה

הודעהעל ידי צבי טף » ב' אוגוסט 03, 2009 1:03 pm

אתה מגזים - מקסימום Z תחת Z :twisted:
ד"א לפי המסורת לא חייבים לבוא לברית - אבל אולי החבר לא מסורתי...

oferher כתב:אם זה היה יום הולדת של אישתי, ברור שהייתי בא.

אבל לחבר טוב נולד ילד ואני מוזמן לברית. הלוואי והייתי יכול להבריז, זה עלול לעלות לי בחיי.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי צבי טף » ה' אוגוסט 06, 2009 7:46 pm

משהו שימושי מאד למחר
בהצלחה לכולם

http://www.youtube.com/watch?gl=US&v=SS5xPgH53cM
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי oferher » ה' אוגוסט 06, 2009 9:46 pm

צבי, מה זה הלינק הזה? לא רואים איך יוצאת הזריקה...
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי צבי טף » ה' אוגוסט 06, 2009 9:51 pm

כי הוא לא רצה לייאש אנשים כי הוא פעמיים זרק לצמרת העץ :lol:
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי oferher » ה' אוגוסט 06, 2009 11:36 pm

LOL
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי איל אהרן » ה' אוגוסט 06, 2009 11:47 pm

בהצלחה לכולם מחר!
חשבתי שאספיק לקפוץ אחרי המבחן כדי להגיד שלום ולהתרשם, אבל זה לא ייצא לפועל לצערי :(
May the FLOW be with you
איל אהרן

הודעהעל ידי Dori » ו' אוגוסט 07, 2009 2:32 am

הולך להיות שמח שמח
המסלול יהיה פתוח גם אחרי צהריים ואולי גם נמצא מקום קרוב לשחקני הדדס....ככה שהכל יהיה פיקס

פשוט בואו לשחק גם בלי קשר לתחרות.

קיבלתי כמה וכמה טלפונים היום משחקנים חדשים שיבואו לנסות - מעולה!!!
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

Re: אירוע גולף ראשון עם סלים אמיתיים - סיכום

הודעהעל ידי Dori » ש' אוגוסט 08, 2009 2:10 am

שלום לכולם,
תענוג גדול היה לראות היום מסלול אמיתי לראשונה בישראל - ועליו שיחקו כ- 20 שחקנים ועוד רבים עצרו והתעניינו.
התגובות היו מדהימות ובהחלט הייתה הסכמה כמעט פה אחד שיש פוטנציאל להקים במקום מסלול קבוע.

גלינג גלינג - BANG THE CHAINS!!!!

אי אפשר להסביר את התענוג של משחק על הסלים האלה.

יש תמונות וסרטים שיעלו בקרוב.

לגבי תוצאות - כמה שחקנים עשו טעות במסלול כאשר שיחקו על סל 5 מ- T4 (ובטח היו עוד שינויים שקרו כתוצאה מזה).
אין אפשרות להשוות את התוצאות מול שחקנים ששיחקו בצורה תקינה - מסלול הרבה יותר קשה ומאתגר.

אריאל ואני נחליט בקרוב מה עושים מבחינת הפרסים - מה שברור הוא ששחקנים שלא שיחקו ע"פ המסלול המתוכנן לא יוכלו לזכות בפרס באירוע הזה אפילו אם התוצאות שלהן הטובות ביותר.

למען הפעמים הבאות:
1. יש לקרוא את המפה ולראות לאן החיצים פונים... היה מאוד קשה לעשות טעויות עם המפה הזו ואני בטוח שאנשים לא הסתכלו בה במהלך המשחק כי הם חשבו שהסל הראשון שרואים מה- T הוא הסל הבא.
2. אם יש אי בטיחות לגבי סל - חובה ללכת לסל ולראות את מהספר שלו
3. במידה וגילתם טעות - שחקו שוב את הסל שבו טעיתם

ולסיכום, עשינו את זה!!!!
:D

נב
למרות שיש כאלה שטוענים שמה שהיה היום זה לא גולף :o
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי מיכאל אלזנר » ש' אוגוסט 08, 2009 3:37 am

במילה אחת - אכזבה
לא בגלל המסלול, שהיה בסדר גמור.
אני אישית לא בא להתחרות יותר
יש לי איזה הרגשה שלא מפרגנים פה בגרוש
גם בזמנו כשניצחתי ב2007 הוציאו לי את המיץ עד שפירסמו את התוצאות והחליטו שאני נצחתי.
והביאו לי איזה מעטפה קטנה שרשום עליה בכתב יד מקום ראשון.
חבל
מיכאל אלזנר - קפטן דיסקגולף הכח גני יהושע
סמל אישי של המשתמש
מיכאל אלזנר

הודעהעל ידי syndicat » ש' אוגוסט 08, 2009 10:53 am

שלום לכולם
אתמול באתי לאירוע 4 של הליגה שהיה עם סלים אמיתים ,אחרי תקופה שלא הגעתי לשחק אחרי שהתאכזבתי במסלול בחדרה,
את הסלים חוויתי כבר באולטימיט -פיס -והם ברמה גבוהה מאוד -כל הכבוד לאריאל,
התאכזבתי אתמול מהמסלול בעיקר בזה שהרבה שחקנים מאמינים שכך נראה מסלול דיסק-גולף ?!!@ ,וזה ממש לא נכון ,שום דבר במסלול לא הוכיח שהוא עומד בפני הקרטריונים של תכנון נכון של מסלול גולף. המסלול היה מסלול -"צא מהמכשול" ולא גולף !!!
לסיכום - במילה אחת -חבל , אבל זה בסדר אני כבר רגיל מחדרה ,
אני מציע שמי שרוצה לשחק דיסק-גולף!!! עם הדגש על הגולף ,יבוא פעם לשחק איתי/מיכאל ואבי בגן הקקטוסים או בגן העצמאות בתל-אביב ויראה בעצמו מה זה מסלול גולף.
בסה"כ נהנתי מאוד לראות שוב את כולם :D זה גם משהו .
עידו 8)
syndicat

Re: אירוע גולף ראשון עם סלים אמיתיים

הודעהעל ידי Dori » ש' אוגוסט 08, 2009 2:02 pm

תשובות קצרות לתגובות האלה:
1. מיכאל - זה לא משהו אישי נגדך, כל הקבוצה שלך עשתה את אותה הטעות - אני בטוח ששיחקת בצורה מעולה וחבל שלא הייתי בקבוצה שלך. תמיד מפרגן ליכולת המשחק שלך.
אין לי יכולת להשוות תוצאות של אנשים ששיחקו מסלולים שונים בעיקר שהמסלול שאתם שיחקתם הרבה יותר קל

2. עידו - ממליץ לך לשחק לפחות בכמה מסלולים בחול ואז לתת דעה - אם כבר מדברים על חוסר פרגון....אריאל ואני עבדנו שעות רבות בשביל לייצר, להקים, לתכנן ועוד מליון דברים אחרים.
אני אשמח מאוד לראות אותך לוקח יוזמה ומקים אירוע מהתחלה ועד הסוף.

ולסיום - לגבי הפרס של ליגת 2007
מיכאל, אני מצטער לומר שאתה מתנהג בצורה לא ראויה לרמת המשחק שלך ולמקום המכובד שלך בקהילה.

ב- 2008 צבי החליט לעשות גביע דמוי צלחת ולתת אותו לאבי
ב- 2007 חולקו תעודות הצטיינות + תשלום מול כל הקהילה ולא היה גביע (אבל המעמד היה מכובד מאוד ואולי אפילו הכי מכובד שהיה לנו עד כה בפריסבי הישראלי)

אני גם לא מזכיר את העובדה שהחלטתי לוותר על הפרס שלי מרצון כי אנשים באו בטענות שזה לא בסדר שאני גם מארגן את כל האירועים וגם משתתף....ולכן בלב שלם ובשמחה רבה הועבר הפרס למקום הראשון, אליך, וזה בהחלט מגיע לך על משחק מצויין והתמדה בענף.
אי אפשר לנטור טינה לעד על דברים חומריים כאלה - אבל אם תרצה אני מוכן בכיף להכין לך גביע, בפרס הכספי שקיבלת - לא בטוח שאני אוכל להתחרות עם הגביע היפה שצבי עשה, אבל זה יהיה משהו יפה גם כן.

בקיצור חברים - הדיסקגולף צריך אנרגיות חיוביות...תתחילו לחשוב בכיוון הזה

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי eran adato » ש' אוגוסט 08, 2009 7:35 pm

גם אני התבאסתי רצח...
באתי עם מכנס קצר כנגד האזהרות שנתתם, וחזרתי עם רגליים שרוטות ומדממות...
אבל המשחק היה ממש ממש ממש כיפי!

אני חוזר על מה שכבר כתבתי פעם לדורי, ומה שאמרתי אתמול לאנשים - תפסיקו להאמין שאלוהים חי בחול.
"אם לא עשו משהו בחו"ל הוא לא תקין!" --> זה פשוט משפט מטופש. זה רוצח כל מקוריות וחידושיות במשחק.
אין לי בעיה עם לחקות ולשחזר דברים שכבר קיימים, אבל למה לעצור התפתחות והתקדמות של הספורט עקב הערצה עיוורת לאנשים שאתם לא מכירים, וזוכים להערצה הזאת רק בגלל הראשוניות שהיתה להם עד כה, ובגלל מיקום גיאוגרפי..?

לא, אני לא מכיר את כל החוקים של הספורט.
כך שאני גם לא מכיר חוק שאומר שאסור שיהיו הרבה מכשולים, או שקובע מרחק מינמלי לסל.
מבחינת החוקים שאני מכיר, המסלול כן עמד בהם.
מי שרוצה מוזמן להפנות אותי לחוק שבו המסלול לא עמד.

איך שאני רואה את המשחק הזה - הוא משחק של 80% דיוק ו-20% כח.
במסלול הזה, הדיוק לקח 90%.
הבעיה היא שברוב המסלולים הדיוק לוקח משהו כמו 40%, יש מעט מדי מכשולים, וניתן לתקן כל טעות של זריקת פתיחה חזקה, כי המרחב ברובו פתוח וזה כל כך משנה איפה נוחתים כל עוד מתקרבים לסל ועוברים את המכשול המקורי ולרוב היחידי במגרש..

דורי ואריאל -
ממש נהנתי מהמסלול, הוא היה מאוד מאתגר, ובאמת הרגשתי שאני מתאמן על שיחרור הצלחת, על ההייזרים ועל בחירת צלחת שמתאימה לזווית שאני רוצה, כך שמבחר הצלחות שבתיק שלי (בפעם הראשונה מאז שהתחלתי לשחק בספורט הזה) באמת היה חיוני ויעיל. בשונה מבדרך כלל שאני מוצא את עצמי משחק עם האייס רייס 07 וזהו..

בנוגע לפירגון -
לעידו יש זריקות ממש מגניבות, הן יוצאות בצורה עוצמתית אבל הכיוונון שלו דורש עוד שיפשוף.. או גילגול... :roll:
ואבי - חבל על הצלחת, אבל הזריקה הייתה ממש יפייפיה..
אביב הביא בסל 6 זריקה מטורפת עם אנהייזר יפייפה, שנתחתה איזה 5 מטר מהסל. ואז בסל 7 הוא החליט שהוא מנסה את זה שוב, הביא זריקה מדהימה, בדיוק מעל העצים, אבל היא התחילה לרדת מהר מדי, ונתקעה בעץ כל כך סבוך, שכשזרקתי עליו בקבוק בירה ריק, גם הבקבוק לא חזר.. אז שנה הבאה צריכים לכרות אותו.. :D
עידו, כמה זריקות שלך לגזע, והוא נופל.. :twisted:
eran adato

הודעהעל ידי מאיה הכהן » ש' אוגוסט 08, 2009 10:06 pm

אתם באמת שחקנים נהדרים, זורקים רחוק, מדוייק, בזווית ובצלחת המתאימה.
תכלס, מי שהיתה לו לדעתי את ההתמודדות הכי מאתגרת היה ראובן. תארו לכם לעשות את אותו המסלול - אבל עם עוד שני ילדים. רוב המשחק עמדתי בהשתאות והתבוננתי בראובן מתמודד עם שני הילדים שלו - שהיו מאוד מתוקים אבל בעליל לא התרשמו מהמשחק או מכל מה שקשור אליו.
ככה זה נשמע בעירך: משעמם לי! דוקר לי!! אני רוצה הביתה, מתי זה נגמר? אבא תרים אותי! וווואאאאא!! הלכתי לאיבוד! יש פה קוצים! איבדתי את הצלחת, ועוד ועוד ועוד.
ראובן - אני מורידה בפניך את הכובע.
לא העזתי לפצות פה על שום מכשול במסלול, הכל נראה לי דבש ביחס למסלול של ראובן..

בהזדמנות זו כדאי שאתריע בפני שחקנים נוספים שמתכוונים להגיע עם ילדיהם שלא כדאי שישחקו איתי- זאת מהסיבה המביכה שמחוץ למשחק אני נופת צופים, מדברת יפה וחס וחלילה לא מקללת, אבל כשאני על המסלול - מלח שלא ראה יבשה חצי שנה, היה מסמיק מכמות הקללות שמתעופפות לי מהפה -
@#%^! וואי אני לא מאמינה שקיללתי הרגע ליד היל.. @#&%$ אני ממש מצטערת אני לא יודעת מאיפה זה.. *$@%@! סליחה , באמת סליחה..

חוץ מזה היה לי ממש כיף לשחק איתו כי היינו פחות או יותר באותה רמה (זו הפעם הראשונה שלו בליגה), והיה לי כיף לראות את המקצוענים זורקים - אין כמו לראות צלחת עפה כמו שהיא יכולה לעוף

השיטה של 'ארבעה מגיעים -ארבעה יוצאים' הוכיחה את עצמה לטובה לדעתי, למרות שככה לא יוצא לראות את כולם וזה היה לי קצת חסר..
אני מאוד אשמח אם יהיה מסלול קבוע, עד כמה שזה כיף לשחק מקגייוור כל פעם ולהצליח להגיע לכל מיני מקומות בארץ בלי רכב, זה מקשה על ההתקדמות. ואם ראובן יצילח להקים מסלול בעיר הקודש, מה טוב!

שיהיה שבוע נפלא ועוד הרבה משחקים בקרוב
ותודה לכל מי שארגן!!!
מאיה
מאיה הכהן

הודעהעל ידי צבי טף » א' אוגוסט 09, 2009 12:52 am

אני מתנצל לפני חברי הקבוצה על הטעויות במסלול (המפה היתה איתי) - לא עשינו את סלים 4, 5...אין לי מושג איך זה קרה, אחרי שעוד עזרתי לדורי ואריאל לבנות את המסלול באותו בוקר :?
דווקא אילן לקח את זה ברוח טובה, גם אריאל אני חושב. בכל מקרה הודעתי על הטעות לדורי מייד כשגיליתי אותה, והיה אפשר לתקן את הטעות לדעתי, למי שזה היה חשוב לו, על ידי עשיית הסלים... (2*2). אולי בפעם הבאה צריך נוהל כזה....
נראה לי שחלק מהסיבה לבלבול הוא שהייתי עסוק ברישום תוצאות בקבוצה, מה שלא היה תמיד קל... אולי עדיף שבעתיד דף התוצאות ודף המפה יהיו נפרדים, כך שמישהו יהיה אחראי בכל סל על אחד מהם.
בכל מקרה לא נראה לי שעל טעות כזו יש טעם להחמיץ תחרויות בעתיד, בטח שלא שחקן ברמה בינלאומית.

דורי ואריאל, השקעתם טונה. אישית אני מעדיף אנשובי, אבל בכל זאת אני מאד מאד מעריך את מה שעשיתם. איזה פינוק הטי והסלים! איזה יופי הדיסק של אילן פגע במוט וקפץ החוצה ( טוב שזה קרה בסל של innova ולא בזה של אריאל)

מאיה נראה לי שאני צריך ללמוד ממך - אוצר המילים שלי כשאני מפספס בתחרויות מאד מוגבל, אשמח להעשיר אותו :lol:

ואללה אני מסכים עם דורי אולי צריך שיהיה פרס ספיריט גם בדיסקגולף. נראה לי שערן ומאיה מועמדים "לא רציניים" ראויים

אז איזה מקום אני מהסוף?
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי Dori » א' אוגוסט 09, 2009 1:04 am

חברים יקרים,
לגבי התוצאות...
אני עדיין לא הגעתי לזה - מקווה שזה יקרה בימים הקרובים.
הייתה לנו המון עבודה בפירוק המסלול ומאז לא הצלחתי להגיע למחשב ליותר מ- 5 דקות.

אני לא יודע איך להשוות בין תוצאות עבור שחקנים שעשו מסלול שונה....
צבי - אתה יכול להסביר מה עשיתם במסלול?
אם פספסתם את סל 4 והמשכתם במסלול כרגיל, הייתם אמורים להגיע לסל האחרון ולראות שבעצם חסר לכם סל - מה קרה אז?

הייתי עד לרישום התוצאות שלכם בסיום הסיבוב הראשון ואני זוכר שהיו חסרות לך תוצאות ושאלת אנשים מה היה להם בסל הקודם.... נראה לי ששיחקתם 8 סלים ולא 9 ואין לי מושג מאיפה הגיעו התוצאות.

מה אתה ממליץ לי לעשות?
[---][/---]
ערן - מסכים איתך לחלוטין, כל מה שטענתי הוא שאני אישית שיחקתי על מסלולים בחול עם הרבה מאוד מכשולים כמו שהיה לנו ביער בראשית.
אגב, היופי במסלול של בראשית הוא המגוון. יש איזורים מלאים בעצים, יש איזורים יותר פתוחים, זריקות קצרות/ארוכות, סוגים שונים של עצים עם השפעה שונה על הצלחת וכו'.
תחשבו על המקום הזה אחרי טיפה גינון והסרת קוצים, הוספת ספסלים, בניית T'S, שתילת סלים וכו'.... אולי אפילו תאורה למסלול לילה...פגז!!!

מאיה - כל הכבוד על ההשקעה והיציאה למסלול עם ראובן והילדים. אני בטוח שלא היה קל.
גם אני עשיתי את המסלול שלי עם עדי פרלסון והבן שלו שהיה טיפה מבוגר יותר ולהפתעתי הרבה הצליח לנצח כמה משתתפים בוגרים בחלק מהסלים.
שניהם בטוח יבואו לשחק שוב.

אני מקווה שראובן נהנה למרות האתגר עם הילדים ועם "הברכות" שלך :)

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים