דרכים לקידום דיסקגולף

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

Re: דרכים לקידום דיסקגולף

הודעהעל ידי צבי טף » ו' אפריל 17, 2009 1:41 pm

לגבי אימונים אשמח לתרום ממה שאני יודע ויש לי סל.

לגבי ביקור גני יהושע דורי תרשום אותי :)

לעניין מקום נגיש ומרכזי ונח: אני חושב שהלוקיישנים בדרום ובצפון כרגע לא ממש עוזרים - עשינו ארועים שם וגם אז אנשים מהדרום והצפון אפילו לא באים. אני חושב שראוי לחשוב על אתר מרכזי באיזור תל אביב וגם על אתר רציני באיזור ירושלים כי יש שם דוקא גרעין חזק מאד של שחקנים (כולל חיים אסתרין, ששיחק המון פעמים בליגות בארה"ב והוא שחקן מעולה, וגם מתן מזורסקי כנ"ל, ומאיה בן ורפי וכמה בני נוער מוכשרים ומבטיחים).

גיל, נורא קשה לי לבוא למשחקים בשבת (לא שיום שישי קל) - אבל אני עדיין חושב שכדאי לעשות מדי פעם משחקים בשבת. נדמה שיותר אנשים יכולים לבוא ביום זה (אולי אם יש ארוע בירושלים ההפך נכון). נדמה לי שזה מה שדורי מרמז?
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי bankirer » ו' אפריל 17, 2009 6:20 pm

חבל שלא ראיתי את הפוסט הזה קודם. אני מרגיש כאילו אני מזיז את הגלגל אחורה, אבל וואטאבר.
למי שלא מכיר, אני הקפטן מהשיחה של עופר.ח.

לגבי באופן אישי -
למי שלא יודע, ניסיתי לשחק דיסגולף. לא תפס.
אני לא מזלזל בדיסגולף, אני פשוט לא אוהב את זה. בשבילי הקשר בין לשחק אולטימייט לבין דיסגולף זה כמו הקשר בין לרוץ לבין להסתובב בקניון (הדומה היחידי הוא שאת שניהם עושים עם הרגליים). היה לי אישית משעמם לשחק דיסקגולף, וכמו שתומר אמר זה היה יותר אירוע חברתי מאשר כל דבר אחר בשבילי.
דווקא לסוג הדברים שרפי דיבר עליהם אני יותר מתחבר, לחבר את זה להסתובבות בטבע יכול להיות מעניין בשבילי (פה הבעייה היא לוגיסטיקות...).

לגבי כמאמן \ שחקן -
אני לא חושב שדיסגולף עוזר לשחקני אולטימייט, פשוט כי הצלחות אחרות לגמרי. לי זה גם חירבש את הזריקות וגם את הכתף.
אין ספק שהמסר הזה עובר גם לאחרים בקבוצה. אם אנשים שואלים אותי אני לא מסתיר את דעותי (לגבי הרבה דברים).
דרך אגב, דעתי לגבי פריסטייל הפוכה (אני חושב שזה עוזר לאולטימייט).
זו לא הפעם הראשונה שמייחסים לי תכונות מיסטיות לגבי הילדים ואנשים בקבוצה. תודה לכולם, אבל רדו מזה כבר... (אחרת אני אגיד לילדים לא לדבר איתכם אף פעם :wink: )
האנשים הם אנשים, ואם הם יהנו הם יבואו (ולא משנה שאני אוסר זאת עליהם :wink: ).

נדמה לי שאנשי אולטימייט הרד-קור זה לא הזן לגייס לדיסגולף.

אני מתנצל מראש אם אני פוגע כאן במישהו. זו לא הכוונה - אלא להגיד מה אני מרגיש.
חן
052 6408511
סמל אישי של המשתמש
bankirer
ועד FLOW

הודעהעל ידי itamar_r » ש' אפריל 18, 2009 1:37 am

טוב אני לא בטוח שאני רוצה לכתוב אבל השעה 1 וחצי בלילה אחרי ליל לימודים ארוך ואני חייב להוציא דברים.

אני בהחלט מסכים עם חן, שמה שנכתב בנוגע ל"מנהיגים" יש לו איזשהו קשר לנושא. אני חושב שחן והדומים לו עשו נפלאות לאולטימייט בארץ וכן יש כת של אוהדים של חן בצורה קצת מפחידה לפעמים, אך בשורה התחתונה זה עשה רק טוב לאולטימייט. (רק שלא ייגמר כמו ג'ונסטאון בשנות ה70 בארה"ב).

אני בהחלט רוצה להדגיש את הנקודה שהקשר היחידי בין אולטיימיט לדיסק גולף הוא הדיסק. זה כמו שנגיד שכל שחקן הוקי יכול לשחק גולף או כל כדורגלן ישלו פוטנציאל לכדורסל. זאת טעות שהיא בבסיסה בפריסבי באזורנו שחושבים שכל אחד יכול לעשות הכל.
ממה שאני שם לב פה לדיסקגולף יש תנופה לא קטנה ויותר ויותר שומעים עליכם, אך, עופר, ואני מתנצל שאני פונה ישירות אליך אין לי שום כוונה לתקוף אלא להיפך, קח את המושכות וחשוב איך אתה מביא שחקנים מזירות אחרות. כן מה לעשות מי שנמשך לזה הוא יותר אינדיבידואליסט, פחות מחפש את האנדרנלין (או אחר אל תיפגעו לי עכשיו).

ההנחה ששחקני אולטימייט הכי מתאימים לפרופיל של שחקן דיסק גולף היא הזויה - יחיד מול קבוצה, ריצה מול סטטי, אולי הזריקות למרחק אבל הצלחות שונות לחלוטין וצריך ללמוד את הדברים מחדש לגמרי.

כתבתי הרבה ולא אמרתי כלום. תרדו מחן ומשאר מנהיגי האולטימיאדה. זה ספורט אחר לחלוטין.
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי Dori » ש' אפריל 18, 2009 12:29 pm

מסכים לחלוטין!!!!

למרות שיש יוצאים מן הכלל,
כמו רנה, איתן ועוד אנשים טובים.

הדיסקגולף הולך לעשות הרבה מאוד מאוד רעש... תתחילו להתאמן.
:)

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי רפי » ש' אפריל 18, 2009 11:07 pm

הדיון הפך תיאורטי, אבל התשובות לא כל כך ברורות . להגיד שאין קשר בין אולטימייט לדיסקגולף...אצלנו החברה מגיעים לבית הספר , רואים משחק חדש מדליק [אוטימייט] ,לומדים לזרוק פריסבי על מנת שיוכלו לשחק אולטימייט. האולטימייט שולט ללא מתחרים אבל מפעם לפעם יש נגיעות לפעילויות פריסבי אחרות. ברור שמאלו שמשחקים אולטימייט יש הרבה יותר חיבור לענפי פריסבי אחרים מאשר מאלו שלא התחברו לפריסבי ואולטימייט .בכלל, קח 10 שחקני אולטימייט ועוד 10 בני גילם שלא זרקו אף פעם פריסבי. מי ינצח בדיסקגולף? לא ברור?
כמו שאני רואה את זה אולטימייט אמור לחבר את האנשים לפריסבי ,ופריסבי אמור לחבר את האנשים לאולטימייט ומתוך המאסה הזו חלקם יתעקשו רק על אולטימייט וחלק אחר, קטן יותר, ימצא עניין גם בזריקה למרחק, או בדידיסי, או בדיסקגולף, או בפריסטייל, או במ.טי. איי.,או בזריקות לדיוק. [על שני ענפי פריסבי נוספים הקיימים לא נרחיב פה את הדיבור].
שחקני הדיסקגולף, לפיכך, לדעתי ,דווקא כן צריכים לחפש ולקרב שחקני אולטימייט לספורט שלהם כי זה היכן שיש אנשים היודעים לזרוק פריסבי. [ולמרות שדיסק זה לא בדיוק פריסבי , זה בכל זאת דומה] אלא מה, כמו שאמרתי, צריך לדאוג שהמשחק יהיה בסביבה יפה,באוירה טובה , במזג אויר טוב ,ובמסלול שיכלול הרבה הוצאת אנרגיה.
רפי

הודעהעל ידי רפי » א' אפריל 19, 2009 12:58 am

רעיון: בשבת הקרובה, שחקני אולטימייט עם ראש פתוח,עשו נסיון ובואו לשחק פה אקסטרים דיסקגולף. אין סיכוי שלא תאהבו את זה!
רפי

הודעהעל ידי Dori » א' אפריל 19, 2009 1:46 am

1. אני ממליץ לכולם לנסות את המסלול של רפי - זה בלי קשר
2. אני חושב שהמקום הטוב ביותר למצוא שחקני גולף הוא דוקא בקהילת הזורקים החופשים וזורקי הים - יש הרבה יותר כאלה מאשר כל שחקני האולטימייט בארץ.

מי שמכור לאולטימייט ולתכונות של הספורט הזה צריך להשקיע הרבה זמן כדי להתאהב בגולף.
האם שחקני כדורגל ישמחו ללכת לשחק גולף כדור? כמובן שזו השוואה קיצונית....

לכל ענף יש את האופי שלו - וברור שהיתרון הגדול בפריסבי לעומת כדור הוא, שבכל ענפי הפריסבי יש את הטכניקה הבסיסית של שליטה בצלחת (מה שמאפשר לאנשים להשאר במעגל הזורקים ולשנות מידי פעם את הענף החביב עליהם - כתלות בגיל, כושר, עניין וכו').

אבל כפי שרפי אומר, צריך לזוז הלאה עם המלצות לפעולה.

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי צבי טף » א' אפריל 19, 2009 9:26 am

מקום טוב להתחיל - מי מרים את הארוע הבא?

יהיה טוב (תמיד) אם תהיה הכרזה מפורסמת חודש מראש על תאריך ומקום הארוע הבא...אז נראה לי שממש הגיע הזמן שמישהו ירים את הכפפה
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

מגרש קבוע

הודעהעל ידי Jaloobi » ד' אפריל 22, 2009 2:33 pm

לאחר שעברתי על כל הדיון שנערך פה, אני מעדיף שלא להגיב ישירות בשלב זה. בוא רק נגיד שמהאשמות לא תצא הבשורה.

רק לגבי נושא אחד, והוא מיקום של מגרש קבוע:

אני יודע שזה מחוץ לגבולות העיר תל אביב, וככל הנראה מפאת הקרבה הפיזית למנהל הליגה נוכחי הוא לא עלה.
לדעתי המגרש הכי מתאים מבחינת טיפוח, נטישות, מרחבים ועניין הוא דווקא פארק ארבעת העונות. (או: "פארק לכל הרוחות איך אני זורק היום?!")
כמובן שהוא לא בצנטרום של הפיילה ועדיין אנחנו עם סלים ניידים וגם יש שם גן משחקים פעיל באחת הפינות. לא מושלם, אבל יותר טוב מ"בטיח" (לפחות הבריכה לא זרחנית).
סמל אישי של המשתמש
Jaloobi

Re: דרכים לקידום דיסקגולף (ארוע ליגה מספר 3)

הודעהעל ידי צבי טף » ד' אפריל 22, 2009 4:21 pm

יא ג'לובי

קודם כל אני מעדיף אם כבר את פארק פרס (ראה ציטוט לעיל) - על טעם ועל ריח...

דבר שני אף אחד לא חטף עדיין את ארוע 3 אז אתה יכול ללכת על זה אם גיל יסכים :wink:

"אירוע מעולה בלוקיישן מוצלח ביותר עם תנאים נהדרים.
לקחתם את המסלול אולי הכי מעניין מבחינה טופוגרפית שהיה אי פעם - מפלים, בריכות, גשרים, מדרגות, מדשאות, פרגולות, כיכרות, מרפסות, חול (למרות שסל 4 בחול היה אלתור של הרגע האחרון, אבל הופה הנה אלמנט נוסף..), וניצלתם המון מהפוצניאל שלו, בכיסוי יפה של כל הפארק תוך קרבה נוחה יחסית וזמן הליכה קצר (סגל, לא יודע אם היית במסלול מתחת לירושלים...).
מאד אהבתי את המגוון בסלים, היו סלים ארוכים, קצרים, פתוחים, צפופים, עם קו ראיה לסל ובלי, מלמטה למעלה, מלמעלה למטה, בטוחים, מסוכנים... שחקן היה יכול להשתמש בכל הכלים שברשותו במסלול הזה" (תודה ליוני קריס)

דרך אגב, נראה לי ששני הפארקים הם בסדר גמור ביום שישי, בלתי אפשריים ביום שבת.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

Re: דרכים לקידום דיסקגולף - כולם רוצים לארגן אירוע...

הודעהעל ידי gilliron » ד' אפריל 22, 2009 9:24 pm

הי,

אני מאוד שמח לראות שיש הרבה קופצים על ארגון האירוע. כרגע אני מחכה לתשובה מדורי וגיל שר שרצו מאוד להרים אירוע בלוקיישן מגניב בתל אביב וזה בסימן שאלה בגלל אילוצי עבודה. חוצמזה, גם אריאל רוצה לארגן אירוע עם סלי המתכת המשובחים שלו באזור קריית גת (אחרי שדה בוקר זה נחשב ממש קרוב..) וכמובן יש גם רעיונות לכל מיני לוקיישנים במרכז (פארק בגין, פרס, בטיח, משולש ברמודה).

אני גם מאוד אוהב את המסלול בהוד השרון, חששתי להציע אותו כמקום קבוע כי הוא לא בתל אביב... אבל אני חושב שזה יכול להיות כיף לחזור לשם ובשאיפה עם עוד פרצופים שלא זכו להינות ממנו בפעם שעברה.

לגבי יום האירוע - זה כנראה הנושא בכי חשוב והכי בעייתי. שישי או שבת? בוקר או אחה"צ? אני מודה שאני כבר לא יודע מה עדיף. אני באופן אישי מעדיף את ימי שישי בבוקר או שבת בבוקר בעדיפות שניה אבל אני כנראה די במיעוט... כנראה שבסופו של דבר נצטרך להתגמש פה ולבחור בפתרון שיכלול שילוב של מועדים בהתאם לאילוצי המסלול.

חזק ואמץ
סמל אישי של המשתמש
gilliron

הודעהעל ידי oferher » ה' אפריל 23, 2009 12:09 am

גיל, חשבתי שעברת דירה וזה כבר לא כל כך קרוב...

אם מחפשים קירבה לגיל אפשר לחזור למסלול הראשון בחדרה, רק שהפעם צריך שמירה...

ועוד משהו, ביום חמישי הבא צבי ואני מרימים משחק קטן באוניברסיטת בן גוריון. כל מי שנמצא בסביבה ורוצה, מוזמן להצטרף.
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי yeuda23 » ד' מאי 05, 2010 11:32 am

שלום לכולם.
אני צריך בקשה 2 תמונות טובות בנושא דיסקוגלף כדי להכין לוגו ובאנר קבועים לשנת 2010.
yeuda23

הודעהעל ידי Dori » ד' מאי 05, 2010 12:45 pm

היי יהודה,
כל התמונות שלנו נמצאות במאגר תמונות הפריסבי.
אתה יכול לחפש שם תמונות לפי תג "דיסקגולף" ולבחור שתי תמונות.

http://www.flickr.com/photos/86721684@N00/

דבר איתי אם צריך עזרה

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי yeuda23 » ד' מאי 05, 2010 12:54 pm

אני מחפש תמונות כלליות הקשורות לתחום הדיסקגולף.

בפליקר יש תמונות שלנו מהאירועים.נסתדר
yeuda23

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים