ACE RACE 2008

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

Re: ACE RACE 2008

הודעהעל ידי oferher » א' ינואר 18, 2009 12:00 pm

דורי היה ממש כיף, כן ירבו!!!

לדעתי היו יותר מידי זריקות, היה צריך לקצר את התהליך, אולי לעשות 9 או 10 תחנות ולא לעשות הכל פעמיים.

ועוד משהו, כמה שהמקום היה טוב מבחינת האורחים שהסתכלו ונחשפו לספורט, לדעתי מבחינה מקצועית המיקום פיספס במשהו. הייתה רוח מאוד מאוד חזקה, שמאוד הפריעה לזריקות.

מישהו אמר ליגת גולף 2009??? או שבוטל?
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי gilliron » א' ינואר 18, 2009 12:07 pm

oferher כתב:מישהו אמר ליגת גולף 2009??? או שבוטל?

הי עופר (וכל שאר מי שהליגה יקרה לו),
צבי ביקש ממני לקחת את המושכות של ניהול הליגה השנה. לקח לי הרבה מאוד זמן לחשוב עם אני יכול להקדיש לזה את המשאבים הראויים. המסקנה היא שכן, אבל יקח לי עוד כמה ימים לגבש את התובנות הסופיות ולהתחיל להריץ את כל מה שצריך כדי שהאירועים יתחילו לקרות.
אז סבלנות, עוד כמה ימים ונתחיל להתחמם לקראת האירוע הראשון...

סמל אישי של המשתמש
gilliron

הודעהעל ידי מאיה הכהן » א' ינואר 18, 2009 2:46 pm

אני ממש שמחה לשמוע את זה! נשאר לי עוד טעם טוב מהאירוע שארגנת בהוד השרון, ונראה לי שכולם יסכימו איתי כשאומר שיש לך כישרון מולד בכל הנוגע לאירגוני אירועים.
אז מתי המשחק הראשון של העונה?
מאיה הכהן

הודעהעל ידי Dori » א' ינואר 18, 2009 3:13 pm

היי לכולם,
קודם כל היה פשוט יפה לראות את כל התחנות, סימוני הדגלים, הסלים והזורקים. פשוט מחזה משכר שמשך המוני אנשים להתעניין ולרצות לקחת חלק.

תודה לאריאל תמיר ואיל אהרן שעזרו לי בכל הלוגיסטיקה של ההקמות והפירוק (וכמובן לכל שאר האנשים שנתנו יד), אין לי מושג איך חשבתי לעשות את זה לבד.

למרות שבמשולש ברמודה יותר יפה, אני חושב שאין תחליף לחשיפה שזכינו לה היום. נראה לי שאלפי אנשים ראו אותנו היום. ולכן המקום של היום זהו המקום הטוב ביותר.

עופר כתב:
ועוד משהו, כמה שהמקום היה טוב מבחינת האורחים שהסתכלו ונחשפו לספורט, לדעתי מבחינה מקצועית המיקום פיספס במשהו. הייתה רוח מאוד מאוד חזקה, שמאוד הפריעה לזריקות.

אין ספק שהמיקום הייתה אחת ההצלחות של האירוע הזה. מאות ואפילו אלפי אנשים ראו אותנו ועצרו כדי לשאול על מה מדובר. מעבר לזה, מכיוון שזה נראה כל כך פשוט לביצוע (רק לזרוק ולקלוע) אנחנו בעצם פונים למכנה המשותף הרחב ביותר וגורמים לאנשים לומר לעצמם "היי, גם אני יכול לנסות את זה, ואולי זה אפילו גם כיף". מכאן והלאה הדרך קצרה מאוד להכניס עוד ועוד אנשים לספורט. פעם שנייה שהם יראו את זה הם כבר מכירים ויבואו לנסות (אנחנו צריכים לחזק את עמדות האימון ולשים שם מדריכים שיתנו שיעור פריסבי קצר וכמובן לתת לכל אחד גם פלייר - והנה לכם תחילתה של תכנית שיווקית....).

לגבי הרוחות - אכן היה יום מוזר, לא משהו שרואים כל יום. הייתי מחליף את היום הזה עם תחרות ה- MTA, ששם הייתה לנו רוח חלשה יחסית (אבל זה עדיין חיסל לי את הגב :)). לגבי משולש ברמודה, הרוחות שם היו הרבה יותר גרועות תאמינו לי... כאן לפחות הרוח באה ממקום ועוצמה יחסית קבועים.

דבר אחרון לגבי מיקום - בטיחות!!!
ראיתי הרבה אנשים שמסרו את הצלחות מהסלים לכיוון הזורקים, וכמה פעמים פספסו, דבר שסיכן את הצופים ועוברי האורח. לפעם הבאה נא לא לזרוק צלחות גולף לכיוון אנשים.

פורמט:
רפי כתב:
המרחקים היו טובים. הזריקה עם המכשול, והרעיון של זריקת בונוס מאיזה מרחק שרוצים היו מצוינים. הייתי מוסיף גם תחנה שבה מחויבים לזרוק זריקה אחרת מאשר בקהנד.

עופר כתב:
לדעתי היו יותר מידי זריקות, היה צריך לקצר את התהליך, אולי לעשות 9 או 10 תחנות ולא לעשות הכל פעמיים.

אני חושב שאפשר להוסיף עוד כמה תחנות ולעשות סיבוב אחד - הייתי מוסיף יותר מכשולים ואפילו תחנות בזוויות שונות כדי לשחק עם כיוון הרוח.
כאשר הגענו לאמצע הסיבוב הראשון כולם כבר פחדו לסיים כל כך מהר וביקשו עוד סיבוב. כנראה שזה היה טיפה יותר מידי לחלק מהאנשים. אני מסכים עם נדב וויס (נציגינו באלסקה) שצריך להשאיר טעם לעוד.

ליאור,
טבלת תוצאות תפורסם בקרוב. אני חושב שהיית די קרוב. כל הכבוד על התחרות ועל ה- ACE-ים היפים לתחנות 7 ו- 8... אולי זה לא מקרה :)

דורי. כל פעם שאתה מארגן אירוע הוא מצטיין בשלמות. לא נותר אלא לקוות שתמיד תישאר בסביבה כי אחרת ענף הפריסבי מי ישורנו.

רפי, המון תודה על המילים החמות - אני בטוח שיש עוד הרבה אנשים שמסוגלים להרים אירועים הרבה יותר טובים ממני (אני כבר זקן...:))

תמונות עולות לאויר - נגלה ראשונה שלי ובקרוב תמונות של ליאת שניטמן....
לחצו על התמונה בשביל לראות את כולן.

תמונה
[---][/---]
ועוד כמה דברים:
- ליגת הגולף - נא להעביר את הדיון למקום המתאים
- טקס פרסים לליגת הגולף 2008 - פספסנו אתמול הזדמנות לעשות טקס יפה מול כולם (אני ממש מצטער על זה).
לכל המנצחים כל הכבוד. ננסה לעשות משהו בקרוב ובכל מקרה לתת לזה פרסום באתר.
- יש לנו סל ברזל ראשון בארץ :)
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי צבי טף » א' ינואר 18, 2009 6:08 pm

לא נהניתי מה- ACERACE עצמו - שיעמם אותי :o
פשוט, בדיסקגולף צריך לחשוב הרבה יותר.
- אבל היה בכל זאת כיף, בזכות האנשים היקרים והטובים איתם שיחקתי, שלא ראיתי הרבה זמן.

כמו-כן, בזכות הארוע שיחקתי לראשונה באמת DDC ומזה ממש נהניתי. תודה לכל אלה שהכירו לי משחק נהדר זה. מתי הטורניר שלו??
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי Dori » א' ינואר 18, 2009 7:26 pm

צבי,
בתור אחד האנשים המשועממים בתחרות אני חושב שנתת אחלה של SHOW ואפילו קיבלת פרס :)
האם זה אומר לנו שאם תחליט להיות תחרותי אז חבל לנו על הזמן :o

בכל מקרה, אני רק יכול לומר שככל שיהיו יותר תחרויות כאלה ותחושת התחרות תגדל הכל יהיה הרבה יותר מעניין. כאשר כל זריקה שזורקים בעלת משמעות ויכולה להפוך אותך לאלוף ישראל בדיוק... זה כבר משהו אחר.

אני ישבתי בצד וקינאתי בכולם, אפילו ביקשתי כמה צלחות כדי לזרוק ובכל הזדמנות שהייתה לי רק רציתי להשתתף....

זו תחרות דיוק ולכן אי אפשר לצפות שזה יהיה דינמי כמו DDC....אבל זה מראה המון על היכולת של שחקן לשלוט בצלחת, להתרכז, ולדעת איך לווסת את הכח בזריקה.

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

Re: ACE RACE 2008 - תוצאות

הודעהעל ידי Dori » א' ינואר 18, 2009 7:56 pm

תמונה

להלן התוצאות הסופיות של התחרות, כל תשעת המקומות הראשונים זכו בצלחות גולף יוקרתיות, ומיכאל לקח גם תיק גולף מקצועי לאחסון הארסנל שלו...

כל הכבוד כמובן לשלושת המקומות הראשונים.
הפתעה גדולה של אריאל הישועה תמיר שמגיח מהדרום למקום ה- 4, זו באמת הפתעה גדולה ואחריו דורון שפריר מרחובות שהתחיל לשחק לפני זמן קצר מאוד.

יש עניין....יש תחרות.... פעם הבאה אני מצטרף.

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי Krissbee » א' ינואר 18, 2009 8:35 pm

צר לי שלא יכולתי להגיע, אבל עד 5-6 בערב הייתי מנוטרל.
נראה שהיה אירוע מהנה.
מה יהיה עם DDC?

וגם, מישהו לא באמת צריך את הכובע ומעוניין למכור לי אותו?
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

הודעהעל ידי Ohad Stavi. » ב' ינואר 19, 2009 12:39 am

איזה יופי של תחרות הייתה.:)
בתור אחד שבא עם אפס נסיון בכל התחום של דיוק\גולף וכדומה,להגיע למקום 12 בשבילי זה חתכ'ת הישג.(:
האייס רייס פשוט עשה לי ת'שבת,מקווה שיהיו עוד תחרויות כאלה השנה!

ולסיכום,היה פצצה,דורי,אתה תותח.

נתראה בפעם הבאה,
סתוי.
סמל אישי של המשתמש
Ohad Stavi.

הודעהעל ידי lordernst » ב' ינואר 19, 2009 3:01 pm

נורא רציתי לבוא אבל אזהסינוסים שלי החליטו שיהיה כיף להתמלות בג'יפה... פעם הבאה אני יבוא ויאללה רפי!
lordernst

הודעהעל ידי מיכאל אלזנר » ב' ינואר 19, 2009 7:29 pm

היי חברים
היה כייף , נכון , אך ניתן לקרוא לתחרות זו - תחרות דיוק, ולא אייס רייס.
למרחק שזרקנו מתאים לזרוק פאטים. צלחות אייס רייס מיועדות למרחק יותר גדול.
תחרות מעין זו דורשת הרבה רכוז - נקודת הטי היתה קרובה מידיי להולכי הרגל
שהתקבצו להסתכל ודברו והפריעו במלאכת הרכוז.
מקום כמו משולש ברמודה נראה לי יותר טוב.
בכל מקרה תודה לכל מי שנטל חלק בארגון הארוע, היה כייף לזרוק לסל אמיתי,
רעיון נהדר היה להביאו.
להתראות
מיכאל
סמל אישי של המשתמש
מיכאל אלזנר

הודעהעל ידי רפי » ב' ינואר 19, 2009 10:48 pm

שלום מיכאל ושלום לכולם.
לגבי הפרעות הקהל יש יותר מדיעה אחת. לי היה כיף שאנשים עוצרים ומתענינים. הרגשתי טוב עם זה שהספורט הסודי שלנו זוכה לאיזושהי חשיפה ושהיתה אינטראקציה עם אנשים . שחקן כדורסל העומד מול הסל בקליעת העונשין חייב לדעת להתעלם מעשרת אלפי האנשים שעושים לו רעש על מנת שלא יקלע. גם בכדורגל ובהרבה ענפי ספורט הספורטאים צריכם לדייק ולהצליח מול קהל, רעש, לחץ, ומה לא.
לא נכון יהיה להכניס את הספורט הזה לחממה ולבועה סטרילית. הספורט הזה זקוק מאוד מאוד לחשיפה.
וחוץ מזה, מיכאל. אנחנו לא מוכנים לתת לך לזרוק בתנאים אידאליים. אם תוך כדי הפרעות והסחות דעת אתה קולע 3 מ-6 לסל 8 ,אז בתנאים אידיאליים אתה עלול לקלוע את כל ה-6 , סטנדרטים שאיננו מוכנים לשמוע עליהם.......
רפי

הודעהעל ידי מיכאל אלזנר » ב' ינואר 19, 2009 11:57 pm

אחלה
אני מסכים מאד שזה חושף את הספורט הזה בצורה הטובה ביותר וזה אחלה אני בעד
אני פשוט חושב שאי אפשר לקרוא לזה אייס רייס.
ואולי כדאי לעשות תחרות דיוק במרחקים האלה בפאטים
מיכאל
נ. ב. תודה על הקומפלימנט תחנה 8 - אהבתי
סמל אישי של המשתמש
מיכאל אלזנר

הודעהעל ידי Dori » ה' ינואר 22, 2009 4:21 am

מיכאל אתה צודק,
התחרות לא מיועדת כלל וכלל לשחקני גולף אלא לכלל זורקי הפריסבי.

לקחתי את הרעיון של ה- ACE RACE ופישטתי אותו כדי שיתאים לכולם.
אני עדיין חושב שרעיון של צלחות אחידות לכולם זה אחלה, מצד שני אני מסכים איתך שאפשר לעשות משהו רק עבור ליגת הגולף שיהיה הרבה יותר דומה לפורמט האמיתי.

אני עדיין חושב שהיה אירוע פצצה, וככל שנעשה עוד כאלה תראו שהולך להיות הרבה הרבה יותר מעניין ותחרותי.

ולסיכום,
המוני תמונות מאת ליאת שניטמן
http://www.flickr.com/photos/86721684@N ... 096482594/

הנה משהו שאני מאוד אהבתי:
תמונה

שימו לב לידיי המלתעות שאוחזות בכל הצלחות והשחרור מהגרון העמוק... אבי בסטייל של פרדי קרוגר :twisted:
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי מיכאל אלזנר » ה' ינואר 22, 2009 6:04 am

היי דורי
סבבה אני חושב גם שצריכה להיות צלחת שווה לכולם אך במקום צלחות אייס רייס אפשר לחלק פאטים טובים 175 גרם שמיועדים למרחקים אלו
ושגם אחרי התחרות אפשר להמשיך ולנצלם ביום יום.מה אתה אומר?
מיכאל אלנר - אלוף ישראל בדיוק - 2008
סמל אישי של המשתמש
מיכאל אלזנר

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים