דיון על ליגת הגולף 2009

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

Re: דיון על ליגת הגולף 2009

הודעהעל ידי gilliron » ג' פברואר 17, 2009 1:18 am

oferher כתב:כמה הערות:

1. סעיף 1.1 לדעתי לא השחקנים צריכים להחליט מה עושים כאשר מתעוררת מחלוקת, אלא מנהל הליגה.
2. סעיף 7 לדעתי המחירים נמוכים מידי, זה לא יאפשר לקנות פרסים במהלך הליגה ולא בסוף. ומי משלם על השכרת הסלים? יש תורמים?
3. סעיף 8.1 מה הכוונה בסעיף עלויות? אילו עלויות?
4. אירוע שדה בוקר, לא עדיף ביום שבת? בשישי יהיה יותר קשה לאנשים להגיע לשם...

אולי כדאי להשקיע כמה דקות בתחילת האירוע הבא (מכון וויצמן) כדי לדסקס את העיניינים.

שתהיה לנו אחלה ליגה! בהצלחה!

1. אני חושב ששימוש בתקנון יכול לחסוך או להקטין מחלוקות כי יש מקום שאליו פונים. אם לא מוצאים שם את התשובה אז אכן צריך את מנהל הליגה כסמכות אחרונה להכריע
2. אולי צריך להוסיף פירוט של התשלום. 10 ש"ח מיועד להשכרת סלים. היתר לפרסים. אני באופן אישי חושב שהתשלום צריך להיות נמוך ככל האפשר ו-20 ש"ח נראה לי במקרה הזה הגיוני. מאחר וצלחת עולה בסביבות 70 ש"ח, יוצא שבכל אירוע (אני מקווה) כן נצליח לאסוף מספיק לצלחת למנצח וגם יהיה (שוב, אני מקווה) עודף שיצטבר לסוף השנה. אני באופן אישי מתכוון לשחק כבלתי מדורג, כך שאם עוד אנשים שמתכוונים כן להתחרות במסלול של פרסים יגידו שהיו רוצים לשלם עוד קצת ובכך להגדיל את רמת הפרסים זה בסדר גמור מבחינתי
3. ניסוח לא מדהים. הכוונה להשכרת הסלים בעיקר. אולי יהיו עוד דברים, לך תדע...
4. מסכים, בכפוף לאישור של רפי.
5. הכוונה היא בתחילת האירוע ביום שישי להקדיש כמה דקות להצגת התקנון ולשמוע עוד רעיונות. אחרי האירוע נסגור את הדיון כדי שנוכל לצאת לדרך :)

אמן!
גיל. 054.4851153
סמל אישי של המשתמש
gilliron

הודעהעל ידי oferher » ג' פברואר 17, 2009 10:38 am

לדעתי השכרת הסלים צריכה להיות בתוך המחיר מההתחלה.

אי אפשר לעשות את זה באופן ספורדי, כי אז זה יהיה בעייתי.

נגדיר מחיר הכולל את הסלים מראש וככה אנשים ידעו כמה באמת הם צריכים לשלם
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי gilliron » ג' פברואר 17, 2009 10:46 am

oferher כתב:לדעתי השכרת הסלים צריכה להיות בתוך המחיר מההתחלה.

אי אפשר לעשות את זה באופן ספורדי, כי אז זה יהיה בעייתי.

נגדיר מחיר הכולל את הסלים מראש וככה אנשים ידעו כמה באמת הם צריכים לשלם

לא הבנתי אותך. המחיר בפועל הוא 20 ש"ח. זה מה שכולם משלמים, מלבד הלא מדורגים שמשלמים 10 ש"ח. זה כולל את מחיר הסלים.
גיל. 054.4851153
סמל אישי של המשתמש
gilliron

הודעהעל ידי רפי » ג' פברואר 17, 2009 11:11 am

שלום לכולם.
לי זה לא משנה איך יהיה התקנון .[השתתפותי באירועים תמשיך להיות מוגבלת ביותר].
יחד עם זאת אני חושב ש: א.טוב שדמי ההשתתפות הם מעטים. נושא הפרסים באירועים צ"ל שולי ביותר.
ב.לדעתי הקטגוריות לגברים מיותרות. לגבי נשים, אם יש לפחות 5 באירוע צריך ליצור להן קטגוריה. כנ"ל לגבי ילדים.
במידה ויש פחות, מוסיפים להם פאר אחד לכל סל.
לגבי הגברים: אם מגיעים לאירוע 20 אנשים, לחלק אותם לשלוש קטגוריות זה לא לעניין.
אם אנשים בוחרים בקטגוריה נמוכה ע"מ שיוכלו לזכות בפרס יש פה החמצה מסויימת.
אני אומר: קטגוריה אחת לגברים. כל אחד יקבל מיקום באירוע ע"פי יכולתו, ללא "נסיבות מקלות".
בטניס למשל בטורנירים של ילדים ושל סניורים משחקים בשיטת המפסיד יוצא. שם הגיוני שיהיו קטגוריות בכל קבוצת גיל ,אחרת החלשים יודעים שהם עפים מהטורניר אחרי משחק אחד . כאן אם אתה חלש או חזק, בכל מקרה אתה משחק את האירוע במלואו, ולא נענש על חולשתך.
רפי

הודעהעל ידי gilliron » ג' פברואר 17, 2009 11:24 am

רפי כתב:שלום לכולם.
לי זה לא משנה איך יהיה התקנון .[השתתפותי באירועים תמשיך להיות מוגבלת ביותר].
יחד עם זאת אני חושב ש: א.טוב שדמי ההשתתפות הם מעטים. נושא הפרסים באירועים צ"ל שולי ביותר.
ב.לדעתי הקטגוריות לגברים מיותרות. לגבי נשים, אם יש לפחות 5 באירוע צריך ליצור להן קטגוריה. כנ"ל לגבי ילדים.
במידה ויש פחות, מוסיפים להם פאר אחד לכל סל.
לגבי הגברים: אם מגיעים לאירוע 20 אנשים, לחלק אותם לשלוש קטגוריות זה לא לעניין.
אם אנשים בוחרים בקטגוריה נמוכה ע"מ שיוכלו לזכות בפרס יש פה החמצה מסויימת.
אני אומר: קטגוריה אחת לגברים. כל אחד יקבל מיקום באירוע ע"פי יכולתו, ללא "נסיבות מקלות".
בטניס למשל בטורנירים של ילדים ושל סניורים משחקים בשיטת המפסיד יוצא. שם הגיוני שיהיו קטגוריות בכל קבוצת גיל ,אחרת החלשים יודעים שהם עפים מהטורניר אחרי משחק אחד . כאן אם אתה חלש או חזק, בכל מקרה אתה משחק את האירוע במלואו, ולא נענש על חולשתך.

הי רפי,

שים לב שלפי המוצע אין פה את המשחק הזה שראינו של בחירת קטגוריה לפי הסיכוי לפרס. כולם משחקים במתקדמים מלבד מי שהוא מתחיל באמת (לא שיחק עד כה). גם אני חושב שלא צריך לתת חשיבות יתר לנושא הפרסים, אבל מסתבר שיש גם כאלה שלהם זה כן משנה ולכן הצורך בהגדרה של הנושא.
אני לא רואה צורך בהבחנה בין גברים ונשים, ההקלות נועדו בדיוק בשביל שהן יוכלו להתחרות באותה קטגוריה עם גברים.

בנוסף, האם אתה יכול לאשר שהאירוע בשדה בוקר יתקיים ביום שבת, 21/3?

סמל אישי של המשתמש
gilliron

הודעהעל ידי רפי » ג' פברואר 17, 2009 11:45 am

שישי או שבת זה היינו הך מבחינתי. מה שנוח לאנשים.
רפי

הודעהעל ידי צבי טף » ג' פברואר 17, 2009 12:04 pm

בצער רב אינני יכול להגיע לארוע בשדה בוקר...
רפי, נראה לי שאיענה להזמנתך לבוא ולהישאר אצלך בסופשבוע בתאריך אחר.

גיל, אסתכל על התקנון היום בערב.
אני רוצה להעיר שלדעתי צריך לתרום משהו לאגודה FLOW דרך דמי ההשתפות, כי האגודה נועדה לקדם את הספורט שלנו. לדעתי בכלל צריך לחשוב איך דמי ההשתפות מקדמים את הספורט.
לפעמים פחות כסף בדמי השתתפות זה לא טוב - יותר כסף זה אומר יותר קידום הספורט....אם לא היה מימון כזה מסיבי לכדורגל, איפה היה הספורט הזה היום? מצד שני יותר כסף זה גם לא טוב כי אז נפסיד משתתפים.
בקיצור צריך למצוא את התעריף האופטימלי וזה לא המינימלי.
אני חושב שעושים את הדבר הנכון כשנותנים למי שאין כסף באמת לבוא בזול, אבל נראה לי ש-10 שקל זה לא מספיק אם מחיר השכרת סלים הוא 10 שקל לכל משתתף.
אולי כדאי שאנשים יגידו מה המחיר שהם ירגישו שאין להם בעיה לשלם, ואולי תופתע....
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי gilliron » ג' פברואר 17, 2009 12:36 pm

צבי טף כתב:בצער רב אינני יכול להגיע לארוע בשדה בוקר...
רפי, נראה לי שאיענה להזמנתך לבוא ולהישאר אצלך בסופשבוע בתאריך אחר.

גיל, אסתכל על התקנון היום בערב.
אני רוצה להעיר שלדעתי צריך לתרום משהו לאגודה FLOW דרך דמי ההשתפות, כי האגודה נועדה לקדם את הספורט שלנו. לדעתי בכלל צריך לחשוב איך דמי ההשתפות מקדמים את הספורט.
לפעמים פחות כסף בדמי השתתפות זה לא טוב - יותר כסף זה אומר יותר קידום הספורט....אם לא היה מימון כזה מסיבי לכדורגל, איפה היה הספורט הזה היום? מצד שני יותר כסף זה גם לא טוב כי אז נפסיד משתתפים.
בקיצור צריך למצוא את התעריף האופטימלי וזה לא המינימלי.
אני חושב שעושים את הדבר הנכון כשנותנים למי שאין כסף באמת לבוא בזול, אבל נראה לי ש-10 שקל זה לא מספיק אם מחיר השכרת סלים הוא 10 שקל לכל משתתף.
אולי כדאי שאנשים יגידו מה המחיר שהם ירגישו שאין להם בעיה לשלם, ואולי תופתע....

הי צבי,

אתה יכול לפרט לגבי האגודה? מה יעשו עם הכסף הזה? אני חושב שאם לאנשים לא יהיה מספיק ברור לאן הולך הכסף יהיה יותר קשה לשכנע בנחיצות התוספת. יחד עם זאת, יכול להיות שאם נעלה את התשלום בחמישה שקלים תהיה לנו אפשרות למשל לדאוג לכיבוד קל או שתיה (או שניהם) למשל.
בקיצור, אשמח לשמוע עוד דעות לגבי הסכום האופטימלי לתשלום.
גיל. 054.4851153
סמל אישי של המשתמש
gilliron

הודעהעל ידי oferher » ג' פברואר 17, 2009 12:42 pm

המחיר הזה כולל את השכרת הסלים? אם אתה יכול לפרט כמה זה עולה וכמה נשאר למארגני הליגה?

אתה חייב לקחת בחשבון דברים קטנים כמו מאות טלפונים הדפסות ונסיעות שאתה הולך לעשות...
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי Dori » ג' פברואר 17, 2009 1:05 pm

היי כולם,
רוצה לשתף במה שקורה בחול.

1. לי עלה 5 דולר למשחק בטורניר שבועי בסן פרנסיסקו (הגיעו כ- 70 שחקנים)

2. בטורניר הם לוקחים 3 דולר לפרסים, דולר אחד לאגודה שלהם ודולר אחד למה שקוראים ACE PULL (שזה מצטבר עד שמישהו עושה ACE באחד האירועים).

3. אין להם השכרת סלים ולא בלגנים של תכנון מסלולים, בנייה וכו' - הכל מוכן וכולם משחקים באותו לוקיישן כל שבוע

4. הם משנים את המסלול כל פעם כי הוא נבנה מראש עם 3 אופציות לכל סל (כלומר ממש מנתקים את הסל ותוקעים אותו במקום שמוכן לזה מראש).

5. הם עושים דפי תוצאות מצחיקים - STRIP דק שמתאים ל- 4/5 אנשים עם מקום ל- 18 סלים, עמודת סה"כ 9 ראשונים, סה"כ 9 שניים, וסה"כ כולל. אני מאמין שאפשר להכניס 2-4 סטריפים כאלה על עמוד A4 ובכך להקטין עלויות הדפסה וכו' (הכי טוב זה לעשות פעם אחת טפסים מנויילנים שאפשר לכתוב עליהם ולמחוק לצורך האירוע הבא)

6. הרישום הוגדר בין השעות 08:30 עד 10:00 וכל אחד בא מתישהו רוצה ופשוט התחיל לשחק עם מי שהיה במקום. כולם התחילו מהסל הראשון ובחלק מהזמן באמת היה תור בסל אחד - אבל מצד שני היה קהל (ואני בזריקה הראשונה עם עשרות אנשים צופים נכנסתי בעץ הראשון שהיה מולי :))

7. ב- 10:00 המארגן קיפל את כל מה שקשור לרישום (שקית קטנה וכ- $350), ופשוט בא לשחק עם אחרוני הנרשמים. היה מישהו שבא ב- 10:05 והוא לא נכנס!!!

8. אף אחד לא קיבל כלי כתיבה - השחקנים מביאים עפרונות מהבית

9. עדיין לא סיפרתי לכם על ה- BAG TAGS
[---][/---]
אני חייב לציין שאני אוהב חלק מהדברים כאן ואפשר לאמץ מה שטוב לנו. אחת הבעיות היא הנושא של הקבוצתיות שנפגעת כי אין טקס פתיחה וסיום...

מה אומרים?
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי gilliron » ג' פברואר 17, 2009 1:07 pm

oferher כתב:המחיר הזה כולל את השכרת הסלים? אם אתה יכול לפרט כמה זה עולה וכמה נשאר למארגני הליגה?

אתה חייב לקחת בחשבון דברים קטנים כמו מאות טלפונים הדפסות ונסיעות שאתה הולך לעשות...

הי עופר,

מפרט שוב - 10 ש"ח לסלים והיתר לפרסים (ואולי גם דברים נוספים כפי שהציע צבי).

לדעתי קשה מאוד עד בלתי אפשרי לתמחר את ההשקעה של מנהל הליגה. אני מתייחס אל זה כאל תרומה (על חשבון המעסיק שלי...). נכון שאם למישהו אין רכב מהעבודה עם דלק, נייד מהעבודה ומדפסת בעבודה אז העסק הופך ליקר מאוד. כל עוד אני יכול לא להעמיס את התקורה שלי על השחקנים בליגה אני מעדיף שזה יהיה המצב ואת הזמן החופשי שלי אני תורם בכיף.
מעבר לזה, אני חושב שגם אין סיבה שהכל יפול על ה"מנהל" ובהחלט צריך שכל אחד שיכול לעזור יעשה זאת איפה שאפשר.
גיל. 054.4851153
סמל אישי של המשתמש
gilliron

הודעהעל ידי gilliron » ג' פברואר 17, 2009 1:15 pm

הי דורי,

אני מאוד אוהב הרבה ממה שכתבת. כמובן שעלית גם על הבעיות - אנחנו עוד לא שם בהרבה מובנים: אין לנו מסלולים מוכנים, אנחנו כן מתבססים על לוקיישנים שונים, עוד לא מגיעים פה 70 איש באופן קבוע (או לא קבוע...) וכו'.

לגבי צורת הרישום והמשחק (מגיעים ומתחילים) - אני חושב שזה דבר רצוי מאוד כדי לאפשר גמישות ומענה לצרכים שונים (שעות שינה מול כניסת שבת ותחבורה שנגמרת מוקדם למשל). אני מציע שזה מה שנעשה בהמשך השנה.

לגבי הקבוצתיות - אפשר להחליט שבשעה 12:00 עושים הפסקה קצרה של רבע שעה ביחד, נותנים פרסים ומחליפים חוויות.
גיל. 054.4851153
סמל אישי של המשתמש
gilliron

הודעהעל ידי צבי טף » ג' פברואר 17, 2009 2:15 pm

לגבי האגודה FLOW-

ביום שישי אני מתכוון לבוא עם מחברת ולהחתים את כולם במחברת עם פרטיהם, כדי לצרף אותם לחברות ל-FLOW. בינתיים החברות בחינם.
החתמה כבר נעשתה של אנשים בתחרות ה-MTA האחרונה.

חברים יכולים גם להיבחר לועד המנהל (בהגבלות גיל) וכך לעזור בצורה יותר אקטיבית ולהיות יותר בעניינים בנושא זה...

כאשר יהיו לנו 50 אנשים חתומים, נוכל לקבל הכרה רשמית מהמדינה שתזכה אותנו לקבל תמיכה כספית לפיעלויות שלנו. כמו כן נזכה להיות שייכים לארגון העולמי לענפי ספורט הדיסק WFDF. האגודה תרכז ותפעל בנושאים שונים, כפי שיפורסם בהמשך, לקידום ענפי הספורט.

כמובן שצריך איזשהו בסיס כספי מנימלי לקיום האגודה, ויותר מזה כדי לממן פעילויות שונות.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי צבי טף » ד' פברואר 18, 2009 10:02 am

גיל היקר,

עברתי על התקנון והוא נראה מצוין - כל הכבוד.

לגבי השתתפות בליגה בקטגוריה שלא מתחרה על פרסים - אני מבין שאפשר במהלך השנה להתחרט ולעבור לקטגוריה תחרותית?

אז למה שלא אשחק בקטגוריה לא תחרותית ואז אם אני אורה שאני בעל סיכוי להשיג פרס שנתי אכנס לקטגוריה תחרותית?
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי gilliron » ד' פברואר 18, 2009 11:10 am

הי צבי,

לגבי המעבר בין הקטגוריות, יש שתי אפשרויות:
1. לא מדורגים אינם מדורגים כלל ואז הוא משלם כמדורג רק מרגע שעבר קטגוריה אבל למעשה לא צובר עד אז נקודות
2. ברגע המעבר משלם גם על האירועים בהם שיחק כלא מדורג ולמעשה זה כאילו שיחק גם את האירועים הקודמים כמדורג.

האם זה משנה? האם יש מקום להגדיר שאין מעבר כלל בין קטגוריות? לי זה לא נראה נורא עקרוני אבל אשמח לשמוע עוד דעות. אם זה מסבך את העניינים אז אני בעד לקבע את הקטגוריות לכל השנה בלי מעבר ביניהן.
גיל. 054.4851153
סמל אישי של המשתמש
gilliron

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 42 אורחים