ליגת הגולף 2008 אירוע 8 - פארק פרס חולון 7/11

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

Re: ליגת הגולף 2008 אירוע 8 - פארק פרס חולון 7/11

הודעהעל ידי eran adato » ש' נובמבר 08, 2008 10:01 pm

כן, אני מסגים עם רובן המוחלט של ההערות שלכם, אבל לפעמים אין ברירה..
כל המסלול (המקורי) היה בנוי בזרימה חלקה כמעט לגמרי, וההליכות היחידות היו מסל 7 ל-8 ומסל 9 ל-1.
בין 9 ל-1, היה חניון, כך שהייתה בעיה לחבר את הנקודות.
ובין 7 ל-8 השארנו מרחק, כי רצינו סל אחד ארוך בשביל הגיוון ובשביל כל המקצוענים שתמיד מבקשים זריקות רחוקות מאוד, והמיקום של 7 כמו שראיתם התחיל צמוד ל-6, ולא היה ניתן לפרוס אותו לכיוון אחר (או מיקום אחר, פרט לדיונות) בצורה כזאת שהוא יזרום לכיוון 8. מה גם שהיה גן שעשועים לילדים בדיוק בתחום בין הטי של 6 לסל של 7 כך שגם לא ניתן היה לפרוס עוד סל בדרך חזרה לטי של 8 (שכזכור היה צמוד לטי של 6).

כך שבסופו של דבר, על מנת שנוכל להכניס את אלמנט המרחק ללוקיישן, נאלצנו להשאיר הליכה, חשבנו על זה כשבנינו את המסלול, אבל החלטנו שזה שווה כדי לספק את הסחורה לאוהבי המרחקים..

בנוגע לפאר של 7 - בדיעבד הוא בהחלט היה גדול מדי (אם כי, רוב האנשים סיימו אותו באיזור ה-0 או מינוס 1 והיו לא מעט פלוסים..) אני אשם בפאר הגדול, רציתי לתת סל נירמול מבחינת התוצאות, כי כל הפארים היועל הצד הנמוך, ולכן נתנו ל-7 פאר של 5 במקור, אבל אחרי שהוספנו המון OOB לכל אורך המסלול טענתי שצריך להוסיף נקודה לפאר כנגד רצונותיו העזים של אביב שרצה להשאיר את זה קשה..

בסל 2, אנשים סיימו אותו בפאר הנתון (גם אנשים שאינם מהמובילים בליגה) והסל השיג את המטרה שאביב יחל לו - להקשות ולהלחיץ.
בסופו של דבר הפאר הוא בסך הכל הזזה של כל התוצאות על ציר המספרים, אין באמת משמעות אמיתית לפאר של 2 או לפאר של 200 כאשר כולם תחת אותו הפאר, הוא רק מציב לשחקן מעין רף לעמוד בו, והפאר הנמוך שהוצב לסל הזה, הפעיל לחץ על ל השחקנים לעשות זריקה שמביאה אותם לאיזור הבמה (הגרין, במילותיו של אילן) ולא להרשות לעצמם לזרוק את הצלחות בזריקות קצרות ופשוטות, על מנת שיוכלו לעמוד ברף שהוצב, ושאכן היה אפשרי לעמוד בו כמו שניתן לראות בתצואות, או מניסיון האירוע..

אז לסיכום, על אף שהייתי בעד פאר 3 בזמן תיכנון סל 2, כעת אחרי האירוע, אני חושב שפאר 2 מילא תפקיד חשוב מאוד באירוע ובמשחק במסלול הנ"ל.

אני מסכים שההסברים שהוספנו לכל סל וסל מאחורי הטבלה, התבררו להיות מאוד יעילים, ואני חושב שאנחנו צריכים להפוך את זה לחובה, להוסיף בכל אירוע דף פירוט שכולל את כל ההסברים שכבייכול מועברים לפני האירוע ובשיחת הפתיחה.

והרעיון של סגל בנוגע למפות נשמע טוב, אבל אני לא לגמרי בטוח איך לעשות את זה...

אז אני שמח מאוד שנהנתם, ואני מקווה שיהיה עוד אירוע השנה כדי שאוכל להנות בלי לתזז המון לפני.. :D
eran adato

הודעהעל ידי segall » ש' נובמבר 08, 2008 10:36 pm

שוב אני אגיד שאין בעיה שיש הליכה אבל אם אפשר לעשות כמה שפחות הליכה כדי לחסוך בזמן הרי זה משובח.

לגבי המפה יש כמה דרכים.
א' שהנקודות TEE והסלים יצאו באמת המנק' ולא מהאזור.
ב' לסמן נניח את האגם בקו שחור שיבליט אותו ככה שנדע איפה אנחנו ביחס לשטח (כמו במפות הישנות שדורי היה מוציא עם כל השמות המוזרים).

לגבי הפארים ערן צודק (או שאני לא רואה את הסיבה האמיתית לפארים)- הרי אנחנו יכולים לנסוע ולשחק על מסלולים מהקשים בעולם עם הפארים שאלופי העולם משחקים אבל לא נוציא את התוצאות שלהם אלא יותר. מה זה משנה אם לסל 2 יהיה פאר 2 או פאר 7? או שיסיימו אותו עם פלוס 1 או שיסיימו אותו עם מינוסים. הפאר נועד לדעת בערך את רמת הקושי המצופה מהסל ביחס למרחק שלו ולדעת כמה לרשום על אותו סל. זה שסיימנו אתמול את המשחק עם פלוס 4 ואת מכון ויצמן עם מינוס 7 לא אומר שדווקא היום לא הלך לנו או שהמסלול קשה.
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי oferher » ש' נובמבר 08, 2008 11:01 pm

סגל, לגבי ההליכה, ממש לא הייתה הליכה ארוכה, בערך 100 מטר. (בולט עושה את זה בהרבה פחות מ- 10 שניות) זוז!

לגבי הפארים, גם אני חשבתי בהתחלה שבסה"כ מדובר בנירמול, לא משנה כמה הפאר במקור.

אבל בפועל אתה לוקח זריקות שונות עם סיכונים שונים בהתאם לפאר. אצלנו בקבוצה לפעמים אנשים עשו זריקות מאוד מסוכנות כדי לשמור על 0, או עשו זריקות בטוחות כי הייתה עוד זריקה אחת ספייר.
אולי צריך לעבור את המחסום הפסיכולוגי הזה, אבל הוא קיים אצל רוב השחקנים, בטח היותר מקצוענים.

לסיכום,
רוצים עוד!!!!!!!!!!
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי eran adato » א' נובמבר 09, 2008 9:37 am

וזו בדיוק המטרה שהפאר בסל 2 רצה להשיג...
זה מה שעשה את המסלול לקשה, כי זה הכריח אותנו לאלתר ולהסתכן, ולהגיע לטי..
למען האמת, כשתיכננתי את הסל הזה, חשבתי גם על אבי, על זה שיהיה לו קל בשונה מכולם, ודיי שמחתי כשראיתי שהצלחת שלו נפלה מתחת לבמה ליד השירותים.. זה אמר שאפילו לשמאליים הסל הזה לא היה קל..

סגל, אני חושב שסימנו את החצים במפות בצורה מאוד מדוייקת, אז אני מניח שאתה מדבר באופן כללי..
אולי אנחנו צריכים להכין לכולם מצפנים ולסמן על המפה את הצפון פשוט...
אולי נגיד לאביב שיאלתר לנו מצפנים בנוסף למשה ולבורדים :D
eran adato

הודעהעל ידי צבי טף » א' נובמבר 09, 2008 10:57 am

תודה רבה מאד מאד לערן ולאייסמסטר על מסלול כיפכייפי! השקעה אדירה...
אכן הצלחת שלי רעדה בכמה מקומות, ראה ערך סלים 8, 9...

תודה גם למאיה על העוגות, ולחברה שעזרו לארגן ולקפל לפני ואחרי הארוע (הייתי חייב לברוח בגלל השבת והשארתי בלגן).
תודה לאבי על ההדרכה על putts, לצערי הייתי שקוע בהכנות לארוע ולא יכלתי להשתתף בסדנה. היה אפשר לראות לפי הביצועים שלי בארוע שזה היה חסר לי ... אתה חייב לי, אבי :)

בסיבוב הראשון הייתי עם אישתי שהיתה אחלה, ועם זוג שהיו הרבה פחות לצערי...נראה לי שהם לא נהנו כל כך, ואכן פרשו באמצע הסיבוב הראשון...כמובן שזה השפיע עלינו גם כן קצת..הם גם לא באו בכלל מוכנים (בלי דיסקים ומים ופתאום נזכרו ב-T שאין להם). לתשומת לב כל מי שמזמין אנשים חדשים!
בסיבוב השני הייתי עם עופר ועם אסף (מאיר?), ששיחקו מצוין (אסף עשה פעמיים את סל 2 בשתי זריקת מהממות בגאונות) והיה כיף אדיר איתם...ואכן זה השפיע כנראה חיובית גם על התוצאות שלי. תודה לכם!

לגבי הארוע הבא, דורי רוצה לעשות ארוע acerace אז אני מפנה לו עבור זה את שארית 2008...
אני מקווה שבלי קשר ניפגש עוד ועוד בשנה זו ונתאמן.

בקרוב יעלה סיכום השנה עם הכרזת פרסים לליגה.

אנחנו כבר צריכים לעשות כמה דברים:
1. אחראים לליגה של 2009 (בחירות?)
2. לעשות דיון על שינוי החוקים לשנה הבאה (נפתח לזה אשכול).
3. לקבוע תאריכים מועדפים לארועים ומקומות לארועי 2009, ואחראים לארועים.

לפני הארוע שלחתי מייל לכל תושבי חולון שרשומים לאתר. להלן תגובת השחקן lironsha2 :
איזה באסה!!! אני מת להגיע לאירועים אבל אני תקוע עמוק בצבא... למשל רק עכשיו הגעתי הביתה אחרי שבוע לא קל...
אני אשמח אם יהיו עוד אירועים בחולון או בסביבה תגיד ואני ממש אשתדל להגיע...
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי מאיה הכהן » א' נובמבר 09, 2008 9:07 pm

ערן, יופי של אירוע!
אני מקווה שגם אתה נהנת מידי פעם למרות שהיית עסוק בלעמוד על זכויותינו לשחק
ולהגן עלי מזקנות מפחידות וצעקניות (כמה כעס באישה כל כך קטנה!)

ובכן גבירותי ורבותי, שברתי שיא חדש בליגה. הצלחת שלי נכנסה 9 פעמים בעצים במהלך 5 סלים.
אני מניחה שהסיבה שזה לא קרה בסלים האחרים, היא כי לא היו עצים.
ערן טוב הלב במחווה חברית הציע לי אחרי העץ השביעי לנסות לקלוע בעצים ואז אולי סוף סוף אפספס אותם..

למשחק הבא אני מביאה מסור חשמלי.

תודה לכולם על המחמאות- וכמו שאמרתי, זה המינימום שאני יכולה לעשות בזמן שאתם סוחבים סלים ואני, ובכן, לא.

צבי, חבל לי שהזוג לא נהנה, אולי אתה צודק והייתי צריכה להיות יותר ספציפית, אבל עזרתי לו להתחבר לדיון הזה והוא יכול היה בנוסף להוראות הגעה, לראות את כל שאר הפרטים שקשורים לאירוע. אני אנסה מחר בקורס לברר למה הם כל כך סבלו..

בקשר לפארים, אני מניחה שהם היו בסדר ושהייתי מגיעה לתוצאות טובות אלמלא עניין העצים, אבל אני מסכימה עם מי שאמר, שהניקוד הוא בהשוואה לשחקנים האחרים (כמו הפסיכומטרי) ופחות לפי אמת מידה אחת - ולכן זה בסדר שלכל משחק יהיה את סף הקושי שלו. גם לכל אחד קשה משהו אחר וככה יוצא שיש קשיים מגוונים.
הקיצר - אחלה מסלול ערן, רפאל ואני מאוד נהנינו

אבי - תודה רבה! השעור שהעברת לנו היה מקסים. ממש נראה שאיכפת לך אם נצליח או לא.

וכמו שעופר ניסח כהלכה: רוצים עוד ועוד ועוד!
מאיה הכהן

הודעהעל ידי אבי ערב » א' נובמבר 09, 2008 9:32 pm

ערן כתוב בנפול אויבך אל תשמח למרות שאני לא אויב שלך אולי יריב למשחק וזה טוב. וכן סל מס 2 היה קרצייתי גם לי בשמאל לא היה קל להכניס בכלל ברוב המסלול היו טריקים וקונצים ומחשבה שובבה אז מחיאות כפיים כבר אמרתי אתה במסלול תרתיי משמע. לגביי עניין אחר שאני לא יודע אם העירו פה. הכוללל היה מקובל עליי חוץ מדבר 1 לא היה מרחב תמרון ב T היה סל אחד שבאמצע הטי היה עץ וכמעט בכול שאר נקודות הT האחרים היה מעקה שהפריע מאוד! לייצר זריקה אז בכול ארופה פורשים בדכ משטח ודואגים למקום ריצה מסודר בתחרויות לנו אין את זה אבל לפחות אפשר להמנע
להבא מלייצר מכשולים ב T .
חוץ מזה היה כיף ואחלה בפארק היה צל מים מזנון ברווזים מפלים ממש יום כיף ....ומסלול מאתגר.
לגביי הזריקות פט שעשינו ביחד אני חושב שזה מצויין לפניי כול ארוע לגנוב רבע שעה + - וללכד את כולם לסדנא קטנה
שכוללת =יכולת התמודדות מול מכשולים. זריקות לסל {פט שעוזר לחימום גם ומשחחרר .ובכלל הדרכה כוללת יש שחקנים חדשים שמגיעים לארוע והם ממש נזרקים לים בלי מצופים {מארגנים ל2009 דברו איתי אולי נייצר תוכנית כזו שאני יעביר תנו את דעתכם.
הייתה לי שנה נפלאה עם הליגה שיפרנו את עצמנו בהמון מישורים חולה עליייייייכם...!!!!!!!
נב דורי תחזור כבר התגגגתי אבוייה אני כבר תוהה מתי תבוא כבר מת לקרוע אותך אגב שלדג לחש לי שאתה מביא הפתעות לארץ הכצעקה?
אבי ערב
VON ZIPPER

הודעהעל ידי צבי טף » ב' נובמבר 10, 2008 9:20 am

אני מקוה שמאיה ואחרים ימשיכו להביא אנשים חדשים ואני אהיה תמיד שמח לשחק איתם. אני חושב שזה רעיון מעולה לדאוג שהם יהיו מחוברים לפורום, ואחרי זה כבר עניין שלהם לבוא מוכנים. אפשר להבין שמי שבא פעם ראשונה הוא בכל זאת קצת בהלם גם כן....

לגבי הסלים והנשים: סל 1 היה מאד קשה לנשים ללא נסיון (שתיים בקבוצה שלי) במיוחד לימניות, כי למרות כל הדרכתי הדיסקים שלהן ברחו הרחק מאד שמאלה לכוון הבמה....זה לקח להן המון זמן להגיע לסל וזה היה מייאש לזרוק במעלה הגבעה התלולה...לדעתי היה צריך למקם טי עבורן על שפת הקערה, כמו שהיה לנו אבל הרבה יותר קרוב לסל...גם הפר שם לא היה מתאים להן.
סל 7 למרות המרחק הגדול מאד שלו היה יותר קל להן בגלל שלא היו שיפועים כאלה גדולים (רק המון מכשולים) וגם הפר היה בדיוק מתאים אז זה היה הרבה יותר טוב בשבילן....
גם אני הרגשתי שהיתה בעיה בחלק מנקודות הטי, אבל אני יודע שהמארגנים היו מיודעים לזה ולמעשה בעקבות הערות שלי ושל עופר הם אכן ביצעו שינויים לפני הארוע. אני מסכים שכנראה בעולם הגדול לא עושים כך, זאת אומרת הטי חופשי ממכשולים, אבל אני גם לא רואה סיבה מיוחדת שנלך עם הזרם (כמו שערן אמר, אנחנו לא דגים מתים). דווקא סל 8 היה לדעתי מאד מאד אתגרי, מהטי ועד סל לכל אורכו, ואכן הוא הכאיב לי מאד בתוצאות...אבל כנראה שמי שמשחק את הספורט הזה הוא גם ככה קצת מזוכיסט :twisted:
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי eran adato » ג' נובמבר 11, 2008 1:33 am

אבי, יקירי, לא שמחתי כי נהרס לך הניקוד, שמחתי כי זה אומר שהמסלול אכן היה קשה אפילו למקצוען השמאלי!
כמו שאמרתי, חשבתי גם עלייך כשתיכננו את זה, והצטערתי שלך הוא לא יהיה קשה כל כך, לכן שמחתי כשראיתי שהוא כן היה קשה, כמו שרצינו שיהיה.. קפיש אבוייה? ;)

בנוגע למכשולים ב-T, כן, אני יודע שזה מאוד מאוד הציק לכם, וכן, עשיתי את זה בכוונה.
המטרה של העץ בסל 8 היא למנוע מאיתנו לקחת תנופה לזריקה, ולבדוק את היכולת שלנו לזרוק פור-הנד, או שיטות זריקה שונות מהשיטה הרגילה.
ואגב, העץ הזה זיכה את הפאר של הסל הזה להיות 4 במקום 3..

בנוגע למעקה.. זה לא היה במכוון, אבל היינו מיודעים לנושא כבר בשלב התיכנון הראשוני, והחלטנו שזה לא נוראי מדי.
בכל מקום שהיה מעקה היה ניתן לקחת תנופה (לא חייבים לזרוק בצמוד למעקה) פרט אולי לסל 2 שהיה קצת צפוף..

ההערה של צבי מקובלת עלי, לא חשבתי על הבעיה הזאת לבנות בסל 1, ואכן היה צריך להוסיף שם הקלה נוספת לבנות.

צריכים לזכור את כל הדברים האלה למקרה שנחליט לעשות את המסלול בשנה הבאה שוב..
כדאי גם לזכור להביא משהו שיטפל בשומר...
eran adato

הודעהעל ידי Krissbee » ג' נובמבר 11, 2008 12:54 pm

eran adato כתב:צריכים לזכור את כל הדברים האלה למקרה שנחליט לעשות את המסלול בשנה הבאה שוב..

אני כבר רואה סצינה מסרט קולג', שאחד מאיתנו מתחפש לבחורה ומפלרטט עם השומר הזה בזמן שהשאר זורקים ברקע...
ואז מפטרים אותו כי הדרייבר פוגע לאיזו זקנה בראש D =

ערן, צריך להסריט סרטון קומדית גולף קצר כזה
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

הודעהעל ידי צבי טף » ג' נובמבר 11, 2008 1:46 pm

אני מוכן להתחפש לזקנה :lol:

אולי אפשר להשאיר את סל 4 לכולם אל לאחר 1 בצהריים :o

כדאי גם להביא דיסק בסגנון של ג'יימס בונד :twisted:

ערן, אני מציע לעשות פקטור לנשים לארוע האחרון, למשל לסל 1.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי oferher » ד' נובמבר 12, 2008 1:13 am

לא צריך להתחפש!!! יש לנו את מאיה, היא תסובב לו את הראש בלי בעיה.

ואם היא תתן לו גם לטעום את העוגת שוקולד בננה, הוא נשבה בקסמה תוך שניה!
(מניסיון)
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי מאיה הכהן » ד' נובמבר 12, 2008 8:29 pm

עופר, איזה כיף לקבל כאילה מחמאות!!

לכבוד יהיה לי לשרת את העם והמולדת
אני הולכת להתאמן על עיפעופים
מאיה הכהן

הודעהעל ידי eran adato » א' נובמבר 16, 2008 3:40 pm

Krissbee כתב:
eran adato כתב:צריכים לזכור את כל הדברים האלה למקרה שנחליט לעשות את המסלול בשנה הבאה שוב..

אני כבר רואה סצינה מסרט קולג', שאחד מאיתנו מתחפש לבחורה ומפלרטט עם השומר הזה בזמן שהשאר זורקים ברקע...
ואז מפטרים אותו כי הדרייבר פוגע לאיזו זקנה בראש D =

ערן, צריך להסריט סרטון קומדית גולף קצר כזה

כריסי, אם אתה מפיק איתי, אני מוכן ללבוש שמלה...... שוב.... :roll:
eran adato

Re: ליגת הגולף 2008 אירוע 8 - תוצאות

הודעהעל ידי צבי טף » ב' נובמבר 17, 2008 1:31 am

הי
אז הנה הם. גם לארוע זה כמו הקודם אנחנו נמתין לדורי שישוב לארץ כדי לפרסם סיכום כללי של הליגה.

דורון מקום ראשון בארוע 8 במתחילים, אבי ערב במתקדמים ואני במקצוענים (לא פר, הייתי היחיד בקטגוריה שלי :( )
לדורון מגיע מיני, לאבי דיסק, ואני תורם את הפרס לליגה.

כנראה מקום ראשון בליגת 2008 למקצוענים יהיה אבי ערב, מקום ראשון מתקדמים עופר חרמוני; ובמתחילים דורון שפריר.

לגבי מקום שני נראה לי שבמקצוענים יש תוצאות מאד מאד צמודות לאילן סימון ולי, ואילו במתקדמים ערן אדטו, ובמתחילים מאיה הכהן...אבל נראה.

http://farm4.static.flickr.com/3039/3035467645_53aaa0c3d4_o.jpg
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים