ליגת הגולף 2008 אירוע 8 - פארק פרס חולון 7/11

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

Re: ליגת הגולף 2008 אירוע 8 - פארק פרס חולון 7/11

הודעהעל ידי מאיה הכהן » ה' נובמבר 06, 2008 9:44 pm

צבי ביקש ממני לספר משהו על רונן - המצטרף החדש הירושלמי (למרות שנולד בחולון)
בתכלס אני לא יודעת עליו יותר מדי, אנחנו בשעור תאטרון ביחד, וכשסיפרתי לו על הליגה הוא ממש התלהב
זהו את השאר תצטרכו לשאול אותו.
אגב, לעוגה שיצאה הרגע מהתנור יש ריח מעולה.

נתראה מחר בע"ה
מאיה הכהן

הודעהעל ידי oferher » ה' נובמבר 06, 2008 9:59 pm

איפה??? אני חשבתי שהאירוע בוא בחולון...

מאיה, שינו משהו?
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי Dori » ה' נובמבר 06, 2008 10:21 pm

[ltr]I want to be there as well!!!!
think of me guys and girls and maya - save some cake for me

and here is a short DG story:
i just visited the first DG course in the world in LA
crazy stuff

it was wednesday noon and i saw over 30 players in just an hour i was there....
all kind of people - old, young, men, women
many of them are just beginners
it was very cool!!!
get ready for some surprises when i come back...[/ltr]
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי צבי טף » ה' נובמבר 06, 2008 11:27 pm

OK!!!
Lets make the next event on Wednesday noon :lol:
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי oferher » ו' נובמבר 07, 2008 1:21 am

!!!Lets do it in LA
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי oferher » ו' נובמבר 07, 2008 1:22 am

לכל מי שעדיין קורא!

שימו לב יש מחר מרתון בתל אביב, קחו את זה בחשבון!!!
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי eran adato » ו' נובמבר 07, 2008 2:20 am

אני בשקקה וציפייה למחר! (או יותר נכון להיום..)
רק חבל שקמתי ב-7 ושהיה לי יום ממש ארוך, ורק עכשיו חזרתי מאימון, ועוד יש לסדר עיניינים אחרונים, להתקלח ולאכול לפני שהולכים לישון...
לעזאזל... אני עייף..
ואני ממש ממש מקווה שלא יתפסו לי השרירים מחר (או היום.. לא יודע..) [נכון שכל מי שקורא את זה ומכיר אותי, פשוט יודע שאני מחר אבכה שתפוסים לי השרירים??]

שלכם,
בשפת הקודש,
ערן-בלאט!
eran adato

הודעהעל ידי segall » ו' נובמבר 07, 2008 3:00 am

כל מי שדיכול לאסןף אותי מתל אביב או מכפר סבא בבקשה שירים טלפון יש לי סל אצלי ואני חייב להגיע ולא יהיה לי כיף לנסוע איתו באוטובוס

0526333828
בכל שעה
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי Dori » ו' נובמבר 07, 2008 10:57 pm

[ltr]ANY NEWS?

D[/ltr]
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי eran adato » ו' נובמבר 07, 2008 11:41 pm

NONE...

לא אני צוחק..
היה אירוע מעייף מאוד, ואני לא יודע אם זה רק לי כי תיזזתי שעתיים בבוקר עד שהתחלנו כדי לסדר הכל ולהתווכח עם בערך כל מי שהגיע לפארק היום, או שזה היה מעייף ככה לכולם, והמסלול פשוט יותר מתיש ממה שציפיתי..

כפי שאמרתי בשיחת פתיחה, בשונה משאר האירועים של הליגה, את האירוע הזה נאלצנו להתחיל באיחור, עקב ויכוחים קשים עם השומר במוזיאון, ועובדים נוספים שהוא שיסה בי, על זה שסל 4 שאמור היה להיות על הגשר שמוביל למוזיאון, לא יכול לעמוד שם, כי אנשים עוברים אחת לכמה שעות..

חוץ מזה שנאלצנו להתווכח הרבה מאוד היום, היה דיי מהנה, והמסלול חולני, אבל לא מספיק!
סל 4 שהועבר בסופו של דבר, היה אמור להיות הסל הכי כיפי, מגניב, ומטורף במסלול (שטני אפילו) ולצערי ויגוני הרבים הוא לא התקיים..

הרבה אנשים היו יכולים להשתמש במשה היום שהיה יכול להציל הרבה צלחות רטובות, אבל משה נשאר אצל אביב, ואביב נשאר במיטה והבריז מהאירוע שהוא בעצמו היה אמור לארגן...

אז כהרגלנו בליגה, הרבה הרבה פאשלות בשניה האחרונה (וכנראה שזה לא משנה כמה תתכנן ותבנה מראש, תמיד נתקלים בהמון בעיות בשניה האחרונה..), אבל עם כל ה"רע" הזה, אני חושב שהיה כיף, ולפחות מולי אנשים טענו שהם נהנו ושהמסלול היה טוב (עד כדי העץ ביציאה מה-T של סל 8..).
מקווה שכולם באמת נהנו, ושאלו לא רק תגובות נימוס או רחמים.. :roll:

אני יכול להגיד עכשיו בדיעבד, שלהרים אירוע, במיוחד כאשר מתכננים את המסלול כולו מאפס, זאת בכלל לא משימה קלה, ואני לגמרי מוריד את הכובע לפני כל מי שאירגן מסלול והרים אירועים עד עכשיו, המסלולים לפעמים נראים לנו כל כך טבעיים כשאנחנו משחקים, שאנחנו פשוט לא עוצרים לחשוב ולהעריך את כמות ההשקעה שעומדת מאחורי המשחק ה"קטן" הזה..

עברתי עכשיו על הניקוד, ואני אתחיל לסדר אותו עוד היום אני מקווה, לפני שאני אקרוס מחוסר שינה..

דורי -
אין ספק שפיספסת...
eran adato

הודעהעל ידי oferher » ש' נובמבר 08, 2008 12:11 am

ערן, את הרעיון של החלקת הצלחת קיבלנו גם בסל 8, למרות שאין ספק שסל 4 היה יותר מוזר במקור.
אבל לומר את האמת, מצאת מקום מעולה לסל החדש, וגם סל 4 החדש היה טוב. לפעמים אנחנו לא חושבים על זה אבל נוף פשוט של דיונות ועצים יכול להיות גם ריק מאנשים ושומרים של מוזיאון שלא באים אליו אנשים וגם מעולה לגולף, תחשבו על זה...

הערות למסלול:

היה קצת חוסר בהירות לגבי ה- OOB, בהתחלה אמרנו שאם אפשר להגיע אל הדיסק עם היד, אז זה לא בחוץ, ואנשים נשכבו על הריצפה בתנוחות מאוד מאוד מוזרות...
אבל חלק מהקבוצות התייחסו לזה גם על השבילים כאשר היו OOB וחלק לא...
בפעם הבאה צריך להגדיר את זה טוב יותר.

לגבי הפארים:
סל 2 - צריך להיות פאר 3, תבדוק כמה שחקנים עשו שם פלוסים ותבין שאני צודק.
סל 7 - צריך להיות פאר 4 או 5, שש היה יותר מידי, תראה את הניקוד של צבי שעשה את זה במינוס 3!!! אין דבר כזה, למרות שהוא פשוט הביא 2 זריקות דרייברים מטורפות שהשניה נחתה פשוט 2 מטר מהסל.

אבי קרא קצת חוקים והנה העידכונים, דורי, תגיד מה אתה חושב.
- זריקה ראשונה OOB הזריקה הבאה היא הזריקה השלישית והיא יכולה להתבצע או מה-T או מנקודת הכניסה לחוץ.
- מותר לקחת תנופה גם בזריקה השניה, ולא רק בראשונה (אבי, מה לגבי זריקות רביעית וחמישית?)
אבי, היה עוד משהו?

למדנו הרבה היום, המסלול לא היה קל, אבל מאוד מאתגר ומהנה, אני מאוד נהינתי בשתי הקבוצות ששיחקתי בהן.
צבי, המיקום שלך בליגה משקר, היו לך היום זריקות ממש ללקק את האצבעות.

עוד שני דברים, אחד האם זה האירוע האחרון השנה??? אם לא, אז מי מרים עוד אירוע? אפשר להשתמש במשולש ברמודה בלי הרבה מאמץ.

הדבר השני, צריך לחשוב איך ומי מארגן את הליגה בשנה הבאה. בכל אופן השנה במקום להתרחב, הצטמצמנו, צריך להחזיר לשורותנו את כל המקצוענים המתחפפים, כמו האלוף של שנה שעברה,חברו הטוב לספסל הלימודים, אנשים כמו רנה וכו' וגם להמשיך להביא אנשים חדשים. (לפעמים נדמה לי שרק מאיה ואני מביאים אנשים חדשים כל הזמן).
צבי, דורי, אולי כדאי לפתוח נושא חדש ל2009 ולבקש מכולם להגיב.

זהו, כתבתי מספיק...
ערן, באמת נהינתי, זה לא היה מס שפתיים!!!
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי segall » ש' נובמבר 08, 2008 1:36 am

חרא מסלול, גועל נפש של ארגון, פשוט בושה לשחקני הפריסבי והדיסקגולף בפרט!!!!

סתם היה מסלול לתוך שרצופית (כדברי דורי) ראו שהשקעתם חשיבה במסלול וידעתם להשתמש בכל מני מכשולים כדי לסבך לי (ולשאר) את החיים (פעמיים בתוך האגם ינעל העולם).
מבחינת זמנים אז אני מודה שהפעם איחרתי יחד עם אילן וזה היה באשמתי אבל זו פעם ראשונה שאני מאחר בכלל למשחק אז אל תהרגו אותי מה גם שלא הייתם מוכנים.

טיפה דברים לשיפור לא רק למסלול הזה אלא בכלל:
1)תנסו לחסוך כמה שפחות קטעי הליכה מיותרים ע"מ לחסוך בזמן במסלול לדוגמא: הסל של 7 לא היה קשור לאזור המשחק דבר שגרם להרבה הליכה חזרה להתחלה של 8
2) את המפות תנסו לסמן טיפה יותר בברור כדי להקל על ההתמצאות ורצוי גם לסמן בסימון כלשהו איזה נקודה בולטת שנוכל להצפין את המפה כל הזמן.
3) כמו שעופר אמר צריך להדגיש את החוקים לגבי OOB ושאר הדברים (אני לוקח על עצמי לכתוב חוקים לארץ ואם מישהו רוצה להביא חוקים מה PDGA מוזמן לדבר איתי.

דברים לשימור:
1) ערן הכין פירוט של כל הOOB במסלול לפי סלים וזה ממש הקל עליך לזכור וזה יצר אחידות לרוב.
2) העוגות בהתחלה- רעיון מעולה וטעים וממש נחמד אבל אם כבר הכנתם עוגה שכולם אהבו תביאו את המתכון יא רעים!! :)
3) ערבוב הקבוצות לאחר סוף סיבוב ראשון- לדעתי הדבר היה טוב שכן סבב ראשון אתה עושה עם חבר'ה שאתה מלמד ודברים כאלה ובסבב השני אתה משחק עם אנשים שיכולים למשוך אותך קדימה ולאתר אותך. ככה אתה גם מלמד וגם נהנה ממשחק צמוד.

ערן:
שיחקת אותה (וגם אביב) בתכנון המסלול. היה לי ממש כיף והיו חלקים שגם מצחיק המסלול ב99 אחוז ממנו היה מקצועי מאוד למרות שהוא תוכנן ע"י שחקנים צעירים ולמרות כל הבעיות שהיו (והיו).

לסיכום טיפה חפרתי אבל ממש נהנתי היום לשחק מעל רושים (ראשים) של אנשים (במבטא רוסי כבד של אישה מבוגרת)
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי Krissbee » ש' נובמבר 08, 2008 3:15 am

כן, לארגן מסלול זה לא קל בכלל... אבל היה אירוע מעולה בלוקיישן מוצלח ביותר עם תנאים נהדרים.
לקחתם את המסלול אולי הכי מעניין מבחינה טופוגרפית שהיה אי פעם - מפלים, בריכות, גשרים, מדרגות, מדשאות, פרגולות, כיכרות, מרפסות, חול (למרות שסל 4 בחול היה אלתור של הרגע האחרון, אבל הופה הנה אלמנט נוסף..), וניצלתם המון מהפוצניאל שלו, בכיסוי יפה של כל הפארק תוך קרבה נוחה יחסית וזמן הליכה קצר (סגל, לא יודע אם היית במסלול מתחת לירושלים...).
מאד אהבתי את המגוון בסלים, היו סלים ארוכים, קצרים, פתוחים, צפופים, עם קו ראיה לסל ובלי, מלמטה למעלה, מלמעלה למטה, בטוחים, מסוכנים... שחקן היה יכול להשתמש בכל הכלים שברשותו במסלול הזה. אני מצטער שלא שיחקתי בכלל בזמן האחרון ולא התאמנתי לקראת המסלול הזה. יכולתי לחסוך הרבה טעויות.

רק הTEE של סל 8 לא היה טוב. מכשול על הTEE לא נחשב מכשול לגיטימי מבחינתי. צריך להיות איזשהו מרחק מינימלי ללא מכשולים מהTEE לכוון הסל.
קביעת הפארים היתה טובה חוץ מ-2 ו-6, כמו שנאמר, אבל לפחות יצא אחד קשה מדי ואחד קל מדי =).
הODB היו חכמים והוסיפו המון אתגר וכיף, ולמרות שיצא לך רק 30 שניות לספר לנו עליהם, לנו זה היה ברור (טוב, אולי כי הייתי עם אבי ערב אינציקלופד הגולף, וגם עופר ידען לא קטן).

הדבר השלילי היחיד היה השומר המנחוס הזה, השד יקח אותו, אני רק מרחם עליו (טוב, קצת כועס גם) שהוא כ"כ סגור מבחינה תרבותית.
אבל זאת בעצם קצת בעיה אזורית, שפעילות ספורטיבית ותרבותית נחשבת לפלישה, אפילו כשזה נעשה במקום ציבורי, ולא לזכות בסיסית שיש לכבדה ולשמוח עליה. הוא אפילו שם לנו מחסום על הגשר בזמן שהיינו עליו בתור פרנציפ. אבל אנשים כמוהו לא יהרסו לנו, עד שיהיה סל גולף תחת כל עץ רענן...

ערן - העייפות, העצבים וכאבי השרירים לא היו לחינם. הרמת מסלול מעולה ומושקע גם כשהיית צריך לעשות את זה לבד.
מאיה - תודה על העוגה! היה טעים!
עופר - הגישה המקצועית שלך עזרה מאד, רק אל תהיה כזה פסימיסט! =)
אסף - אני צופה לך עוד גדולות ונצורות. המשך כך.
איתן - אחלה .FORM איתן זורק את ה DRIVE הכי ישר שראיתי. אין ספק שאולטימייט נותן בסיס מעולה לגולף. אבל באירוע הבא אני אשתדל לנצח אותך. ותעלה תמונות!
אבי הרעב - עוד יהיו חמוציות מרוממות נפש רבות! עשית לי את היום.

PEACE
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

הודעהעל ידי Dori » ש' נובמבר 08, 2008 7:24 am

[ltr]Hi Guys
I am reading everything
very interesting...

about the rules - maybe it is about time to translate them?
about the cake - we can try and translate this too
about Avi - INTZIKLOPED - sounds like a greek word for a terrible creature

ERAN AND AVIV - you are my heroes[/ltr]
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי segall » ש' נובמבר 08, 2008 3:35 pm

Krissbee כתב:כן, לארגן מסלול זה לא קל בכלל... אבל היה אירוע מעולה בלוקיישן מוצלח ביותר עם תנאים נהדרים.
לקחתם את המסלול אולי הכי מעניין מבחינה טופוגרפית שהיה אי פעם - מפלים, בריכות, גשרים, מדרגות, מדשאות, פרגולות, כיכרות, מרפסות, חול (למרות שסל 4 בחול היה אלתור של הרגע האחרון, אבל הופה הנה אלמנט נוסף..), וניצלתם המון מהפוצניאל שלו, בכיסוי יפה של כל הפארק תוך קרבה נוחה יחסית וזמן הליכה קצר (סגל, לא יודע אם היית במסלול מתחת לירושלים...).
מאד אהבתי את המגוון בסלים, היו סלים ארוכים, קצרים, פתוחים, צפופים, עם קו ראיה לסל ובלי, מלמטה למעלה, מלמעלה למטה, בטוחים, מסוכנים... שחקן היה יכול להשתמש בכל הכלים שברשותו במסלול הזה. אני מצטער שלא שיחקתי בכלל בזמן האחרון ולא התאמנתי לקראת המסלול הזה. יכולתי לחסוך הרבה טעויות.

רק הTEE של סל 8 לא היה טוב. מכשול על הTEE לא נחשב מכשול לגיטימי מבחינתי. צריך להיות איזשהו מרחק מינימלי ללא מכשולים מהTEE לכוון הסל.
קביעת הפארים היתה טובה חוץ מ-2 ו-6, כמו שנאמר, אבל לפחות יצא אחד קשה מדי ואחד קל מדי =).
הODB היו חכמים והוסיפו המון אתגר וכיף, ולמרות שיצא לך רק 30 שניות לספר לנו עליהם, לנו זה היה ברור (טוב, אולי כי הייתי עם אבי ערב אינציקלופד הגולף, וגם עופר ידען לא קטן).

הדבר השלילי היחיד היה השומר המנחוס הזה, השד יקח אותו, אני רק מרחם עליו (טוב, קצת כועס גם) שהוא כ"כ סגור מבחינה תרבותית.
אבל זאת בעצם קצת בעיה אזורית, שפעילות ספורטיבית ותרבותית נחשבת לפלישה, אפילו כשזה נעשה במקום ציבורי, ולא לזכות בסיסית שיש לכבדה ולשמוח עליה. הוא אפילו שם לנו מחסום על הגשר בזמן שהיינו עליו בתור פרנציפ. אבל אנשים כמוהו לא יהרסו לנו, עד שיהיה סל גולף תחת כל עץ רענן...

ערן - העייפות, העצבים וכאבי השרירים לא היו לחינם. הרמת מסלול מעולה ומושקע גם כשהיית צריך לעשות את זה לבד.
מאיה - תודה על העוגה! היה טעים!
עופר - הגישה המקצועית שלך עזרה מאד, רק אל תהיה כזה פסימיסט! =)
אסף - אני צופה לך עוד גדולות ונצורות. המשך כך.
איתן - אחלה .FORM איתן זורק את ה DRIVE הכי ישר שראיתי. אין ספק שאולטימייט נותן בסיס מעולה לגולף. אבל באירוע הבא אני אשתדל לנצח אותך. ותעלה תמונות!
אבי הרעב - עוד יהיו חמוציות מרוממות נפש רבות! עשית לי את היום.

PEACE

הייתי בירושלים ואמרתי את ההערות לשיפור באופן כללי על הליגה ולא ספציפית על המסלול למרות שהשתמשתי בדוגמאות המסלול האחרון. גם בירושלים זה היה ככה וגם בהוד השרון אם אני זוכר נכון היה קטע של הליכה. ההערה היא באופן כללי למתכננים הבאים
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים