ליגת דיסקגולף אירוע מספר 6 - מכון וויצמן

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

Re: ליגת דיסקגולף אירוע מספר 6 - מכון וויצמן

הודעהעל ידי oferher » ש' ספטמבר 20, 2008 8:49 pm

תודה דורי על הדברים שלך, רק לא עובד לי הקישור ששמת ללוח תוצאות.

לגבי דף התוצאות, בתחילת התחרות תדרכתי כל ראש קבוצה לגבי אופי הדף, חבל שלא הייתם מרוכזים
לדעתי אם הדף לא היה בצורה הזו היו יותר בלבולים. חבר'ה, מה אתם חושבים?

לגבי OB אני מקבל את ההצעה שלך, צריך להפוך את השיחים במקומות הרלוונטיים ל- OB, כך יהיה באירוע הבא.
אבל נהיה חייבים לעשות סיור מוקדם לפחות לראשי הקבוצות.

באופן אישי, לא שיחקתי כל כך טוב, הייתי יותר מידי טרוד בארגון ולא התרכזתי מספיק, היו לי 6 זריקות קרובות של 5-10 מטר שפגעו בסל ונפלו, אם רק חצי מהן היו נכנסות הייתי מסיים במינוס מכובד.
אני מתכוון להתאמן בזמן הקרוב על הזריקות הקרובות, זו הייתה נקודת התורפה שלי.

באופן כללי על האירוע, זו הפעם הראשונה שהתחלנו בזמן, אולי 3 דקות איחור, כל הכבוד לכולם שהגיעו בזמן ולאיל צבי ודורון שהציבו את הסלים לפני 9 בבוקר.

אני מעוניין לשמוע איך היה עם הפארים המיוחדים לבנות ועם השינוי של ה- T.

לסיכום, תודה לדורון שהרים ביחד איתי את האירוע.

ולסיכום סיכום אני רוצה להוסיף תודה ענקית לצבי, שלמרות שלא ארגן בעצמו את האירוע עבד שעות נוספות כדי שהאירוע יצליח. העבודה שלו בתור מנהל הליגה דורשת ממנו המון זמן לארגן את המסמכים הסלים ההודעות טלפונים לכולם ועוד הרבה משימות. וזה למרות שלקחנו (דורון ואני) על עצמנו המון, ולמרות שזו הפעם השניה שלי שאני מארגן תחרות.

תודה לכולם

נתראה במכון ב- 2009!
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי eran adato » א' ספטמבר 21, 2008 12:16 am

היה ממש מהנה.
הייתי בקבוצה עם אילן ועם האייס מייסטר, formally known as Aviv.
אייס יפייפה לסל 4, ולא סתם, הוא הכניס את האייס בסל העליון, ואפילו לא נעזר בדגל, פשוט הנחית אותה כאילו הוא היה איזה חייזר בחללית דיסק-גולף...
תחרות לדורי? Ithink so...

בצורה מפתיעה, הקבוצה שלנו אשכרה הצליחה לתקתק את המסלול, קפצנו מסל לסל, סיימנו את האיזור הראשון פעמיים, עם מקסימום ריכוז בזריקות, מינימום ריצות בין לבין, ומקסימום הנאה, ואפילו הספקנו לעשות איזה 20 דקות הפסקה.
אותו הדבר קרה גם באיזור השני, וגם שם הספקנו לסיים מוקדם, אז עשינו קצת משחקי כיף, ועוד הפסקה ואז העפנו את אילן לרכבת, ומאחר ולא שמעתי ממנו מאז, אני מניח שהוא הצליח לעלות עליה (כמובן שיכול להיות שנגמרה לו הבטריה בסלולרי והוא עכשיו ישן עם איזה ספסל ליד הרכבת ברחובות ואוכל שאריות חתולים דרוסים מפסי הרכבת, אבל מישהו אמר לי שאני צריך לחשוב בחיוביות, וזה לא חיובי לחשוב על דברים כאלה כמו חתולים שנדרסים ע"י רכבת, אז פשוט נתעלם מהאפשרות הזו ונמשיך בסיפור..).

היה ממש כיף, זה ללא ספק המסלול הכי כיפי שהייתי בו ביינתיים, הוא בוחן את היכולות והשליטה של השחקן על הצלחת, ולא רק את היכולת שלו לזרוק למרחקים גדולים, ואז לכוון במרחקים קצרים.
המנהרה בוחנת ברמה קיצונית את היכולת של השחקן לאלתר, לשחק עם זוויות קיצוניות ודיוק גבוה, ולגרום לצלחת להגיב כמו שהוא רוצה בצורה קיצונית כנגד צורת התעופה הטבעית שלה.
האיקס מיקס, בוחן את רמת הדיוק של השחקן כאשר הוא נאלץ להעביר את הצלחת דרך חור שגדול ממנה רק בקצת.
והזריקות מהגג, דורשות הסתגלות ללזמני נחיתה גדולים יותר, ויכולת לקרוא את הטבע על בסיס השטח והזריקות של המשתתפים הקודמים, ובכך להתחשב ברוחות שיש בגובה הזה ובשינוי התעופה שהן גורמות לצלחות שונות, ובפרט לצלחת שאותה תבחר לזרוק..

בקיצור, מסלול מאוד סגנוני, מאוד מאתגר ומאוד מאוד כיפי!

האירגון לדעתי היה מעולה, והיה מאוד משונה להתחיל ממש ב-10 לשם שינוי.. :)
eran adato

הודעהעל ידי צבי טף » א' ספטמבר 21, 2008 12:22 am

:oops: :oops: נשמע כאילו עבדתי בפרך....תודה עופר על הפרגון, כנראה בכיתי יותר מהרגיל :wink:

אולי אנשים שמו לב שלא היו שלטים ודגלים, סורי....נמצאו אחרי חיפושים קדחתנים רק עכשיו.

מזל שלא דיברתי לפני הארוע, כנראה בזכות זה סוף סוף עמדנו בזמנים :idea:

אז אגיד עכשיו מה שהתכוונתי להגיד ועוד קצת:
1. אני חושב שזה רעיון טוב שאנשים שבאים פעם ראשונה יציגו את עצמם לפני שמתחילים (דקה -שתיים). הפעם היו שניים כאלה :
David Kable דייויד עולה חדש מאוסטרליה ומשחק כשנתיים אולטימייט. יש לו לפחות 15 שנים נסיון בגולף אז יש המון ללמוד ממנו!
הוא שיחק פעם הראשונה דיסקגולף אתמול, בקבוצה שלי, והיה מלך! נדמה לי שהוא סיים כמעט שני סיבובים עם תוצאה של בערך 5+....מרשים מאד.
2. אסף פריבמן - אח של איל, שבא מדי פעם לשחק, חבר של עופר. אסף הוא קצין - יופי עוד חייל!
נשמח לשמוע יותר עליו ועל איך הלך לו.

הפעם היו שתי נשים ושני בני נוער, כן ירבו. נעשה מה שאפשר לעודד אותכם לבוא כל פעם.

אז מי מוכן להרים ארוע בחודש הבא? בסוכות? (אולי אחרון לשנה זו)

הספורט שלנו עובר שינויים - הוספנו handicap לנשים כמו גולף - par יותר גדול ומרחקים יותר קטנים...האם זה עשה תוצאות שוויניות? האם כולם מרוצים ממה שיצא?
כמו כו וודאי שמתם לב שאנחנו עם הזמן ככלל מוסיפים יותר ויותר out of bounds...ראו את ההערות של דורי. יש הרבה ויכוחים על הנושא, מה ה-OOB מוסיף למשחק, האם ההוספה גורמת למסלולים להיות ברמה גבוהה יותר, וכו' - אני מאד מעוניין לקרוא את התגובות שלכם (וגם להשמיע את שלי) אז יאללה תתרמו את פרי מחשבתכם. יריית פתיחה - האם ה- OOB גורם לנו להיות פחות יצירתיים ומגביל את כולם לזרוק אותו דבר כדי ללכת באותה דרך לסל (משעמם?) או שההגבלה דווקא גורמת לנו לא לזרוק סתם איפה שבא לנו ובכל זאת לעמוד בפר ועושה את המשחק יותר מאתגר ומעניין?
תשאלו את אילן על איך שזרקתי מעל בניין כדי להגיע לסל בטכניון 8)
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי Jaloobi » א' ספטמבר 21, 2008 12:44 am

למי שדאג... דווקא תפסתי את הרכבת ועליה תפסתי תנומה מתוקה בדרך הביתה

היה מספיק מקום לעשות את קבוצת האקספרס ומספיק מקום בסלים
המקום הצפוף היחיד היה 2-3 מאחר וזה אותו מסלול שהיה תפוס לזמן כפול, והוא גם הכי ארוך

ה-T של 1 במקום הרבה יותר טוב. תודה עופר על השינוי.

ביאס אותי לחלוטין הגג, בגלל הזווית הלא אפשרית שלו
האם אפשר פעם הבאה לזרוק מהגג של המסעדה?

ואפרופו גגות... צבי באמת חלף מעל גג של בניין ונחת בצדו השני בחניון...
ומי שלא שרוט מספיק - או שאין לו חור בצלחת / מוכן לותר עליה בשמחה - שלא ינסה את זה...
סמל אישי של המשתמש
Jaloobi

הודעהעל ידי Dori » א' ספטמבר 21, 2008 1:56 am

eran adato כתב:כמובן שיכול להיות שנגמרה לו הבטריה בסלולרי והוא עכשיו ישן עם איזה ספסל ליד הרכבת ברחובות ואוכל שאריות חתולים דרוסים מפסי הרכבת, אבל מישהו אמר לי שאני צריך לחשוב בחיוביות, וזה לא חיובי לחשוב על דברים כאלה כמו חתולים שנדרסים ע"י רכבת

ערן אתה חייב ללמוד פריסטייל פריסבי... שתתחיל תבין

לגבי OOB - לדעתי זה לא מוריד יצירתיות בכלל, זה מחייב אותך לחשוב הרבה יותר והופך את האתגר להרבה יותר מעניין. עדיין יש המון פתרונות לסלים.

מה עם תמונות?????
עומרי, מאיה, רנק?
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי oferher » א' ספטמבר 21, 2008 8:22 am

אילן

לא הבנתי את הבעיה של הגג, ולא הבנתי מאיפה בדיוק אתה כן מעוניין לזרוק...

צבי, אסף הוא אח של איל פריבמן, הוא מפקד קורס טירונים בנ"מ.
אני מקווה לראות אותו מהיום בכל אירוע.
לדעתי הלך לו מצויין! הוא התחיל את המשחק עם +3 בסל 6 ואח"כ כמעט תמיד הצליח לעשות ב- PAR או ב- +1.
לדעתי מתבשל פה שחקן מצויין.

בנושא ה- OOB, אני חושב שכמעט בשום מקום לא הייתי משנה את הזריקות שלי, אני עדיין לא ברמה גבוה מספיק כדי להתחשב בשיחים קטנים שמציקים בדרך. אבל בעקרון אני כן בעד להוסיף את ה- OOB.
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי צבי טף » א' ספטמבר 21, 2008 9:31 am

עוד משהו מ א ד חשוב שלא היה בנאום הפתיחה שלי:

הזוכים המאושרים של ארוע 5 היו - לא תאמינו - דורי יניב בקט' מקצוענים, ועופר חרמוני בקט' מתקדמים! איזה מהפך!
לצערי לא מחאנו להם כפיים ולא עשינו טקס, אז כנראה בארוע הבא נעשה עבור ארועים 5, 6 ....

רנה אספנדי זכה בקט' המתחילים עם תוצאה יפה מאד של 0. לצערי לא הגיע לארוע 6 לקבל את פרס המיני דיסק..

כנראה שמארגני הארוע הבא יהיו האייס-מסטר וערן...יש כבר לוקיישן, בקרוב הם יצאו לבדוק אותו...כנראה הארוע יהיה איפהשהוא באמצע עד סוף אוקטובר (עדיין נתון לבדיקה לגבי התאמה עם תאריכי ארועי פריסבי אחרים). יאללה תתכוננו חזק, הגיע הזמן שעוד אנשים יזכו בצלחות :roll:
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי רפי » א' ספטמבר 21, 2008 10:15 am

שלום לכולם
אני רואה שיש כבר רעיון לאירוע מספר 7. מבחינתי דוקא בשלו התנאים שאירוע מספר 7 יהיה פה ,במדרשת בן גוריון , בסוכות, מתי שמזג האויר פה אידיאלי. כמובן שאני רק מציע ואין לי בעיה אם יוחלט אחרת.
ערן אדטו שכתב שזה המסלול שהוא הכי נהנה בו [באירוע מספר 6] ,הציב בפני רף גבוה... המסלול פה שודרג, תפס מרחב וגובה. מהמסלול הקודם הושארו 2 זריקות. שיא המסלול החדש בזריקות משני הרים שגובהם פי 4 מהגבעות שהיו במסלול בשנה שעברה. מהן, בזריקה מוצלחת הצלחת משייטת כל כך הרבה עד שלא פעם , לקראת הסוף, עקב המרחק מפסיקים לראות אותה.
עד כאן. רפי.
רפי

הודעהעל ידי צבי טף » א' ספטמבר 21, 2008 11:27 am

פשששש....כל הכבוד
....כן ירבו כמוך :D
אני חושב שזה יותר מדי לעשות שני ארועים בשדה בוקר בשנה אחת.
מה גם שצריך לתת הזמנות לכולם להרים ארועים...זה מאד חשוב
אם זה בסדר איתך אז כדאי לחשוב על התחלת שנה הבאה...אבל זה כבר תלוי במי שיהיה מנהל הליגה שנה הבאה (מקוה מאד שלא אני, גם אני רוצה לבוא ולשחק בראש שקט קצת).
אבל בואו נשמע מה יש לאנשים להגיד. אם יקומו 50 אנשים ויאמרו יאללה, נעצור אותם?
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי lordernst » א' ספטמבר 21, 2008 11:35 am

יאללה שדה בוקר!
lordernst

הודעהעל ידי oferher » א' ספטמבר 21, 2008 11:56 am

אני מסכים עם צבי, אם יש מצב לאירועים אחרים, בואו נחכה עם שדה בוקר לתחילת עונה 2009.
זאת למרות שזה בהחלט היה לוקיישן מצויין!!!
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי eran adato » א' ספטמבר 21, 2008 8:12 pm

Dori כתב:
eran adato כתב:כמובן שיכול להיות שנגמרה לו הבטריה בסלולרי והוא עכשיו ישן עם איזה ספסל ליד הרכבת ברחובות ואוכל שאריות חתולים דרוסים מפסי הרכבת, אבל מישהו אמר לי שאני צריך לחשוב בחיוביות, וזה לא חיובי לחשוב על דברים כאלה כמו חתולים שנדרסים ע"י רכבת

ערן אתה חייב ללמוד פריסטייל פריסבי... שתתחיל תבין

קיים איזשהו קשר בין הציטוט שעשית לבין מה שכתבת לי?
אם כן, הוא לגמרי עבר לי מעל לראש.
לא הבנתי באיזה הקשר כתבת את זה.

בנוגע לאירוע נוסף בנגב, אני ככלל חושב שאין סיבה לחזור על אותו לוקיישן באותה שנה, אבל באמת שלא משנה לי איפה יהיה האירוע, ואם אנחנו נארגן אותו או לא, ככה שמי שמעוניין, מוזמן לדרוש זאת בקול גדול.. :D

נ.ב.
אילן תפסיק לקטר על המעקה בזריקה מהגג! תלמד לזרוק טיפה יותר גבוה! [ואתה עם הגובה שלך מתלונן... מזכיר את הפתגם, "אם בארזים נפלה שלהבת מה יעשו אזובי הקיר"...] תחשוב על זה בתור אתגר מסוג חדש.. :)
eran adato

הודעהעל ידי אבי ערב » א' ספטמבר 21, 2008 8:47 pm

מ"ר עדתו ועדתו -האייס מייסטר צר לי שפספסתי תאייס אבוייה אתה תותח אגב מישהו תיעד?
ארוע מעולה נהנתי בטרוף פשוט...אהבתי את השינויים והחלוקה של הסיבובים. בכלל המסלול בוויצמן דורש
ידע בריזקת רולר בשניי הכיוונים {מה שלא הלך לי טוב}וידע בזריקה מגבהים שזה מעולה. אגב ה O B לדעתי נדרש
בכול מסלול {כמו בכול ארוע גולף למיטב ידיעתי השאלה באיזה מינון וקושי....}

איזה קבוצה קליין כריס דורי---המון יכולות רצו על המסלול מה ש הגביר
את האקשן והמוטיבצייה שמתחרז עם מוטצייה .
תודה לכול מי שארגן ולקח לידיים את הארוע ..
אבי ערב
VON ZIPPER

הודעהעל ידי רפי » א' ספטמבר 21, 2008 8:52 pm

שלום לכולם.
הבנתי. אני לא הולך לשום מקום, וגם המדבר ישאר במקומו.
שיהיה מתי שיהיה, רק לא בקיץ.
רפי.
רפי

הודעהעל ידי מאיה הכהן » א' ספטמבר 21, 2008 9:38 pm

פוף! סוף סוף הגעתי לכתוב
איזה
מסלול
משובח
תענוג תענוג תענוג.
אין מילים להודות לכל מי שאירגן וטרח

ולענייני קטיגוריית הנשים. אין ספק שזהו שדרוג של זכויותינו. נראה לי שזה עניין של זמן עד שנבין בדיוק מה הוגן ומה לא.
דעתי היא שההבדל הוא בין משהו שהוא בר- למידה ומשהו שהוא לא. דיוק, הערכת מרחק וכו' - הם דברים שאפשר ללמוד. כוח פיזי ועוצמת זריקה הם דברים שנולדים איתם.
לכן כל ההנחות שניתנו לנו על מרחק היו טובות ונתנו לנו מרחב נשימה,
ההנחות שניתנו לנו בסלים שבהם הוצרכו יכולות חשיבתיות היו בהחלט כייפיות אבל בוא נודה באמת
רגע, זה קשה לי.
לא היו הכרחיות ולכן אני מציעה שנמחק אותן.
לדוגמא: בסל 4 דורון ואני קיבלנו את אותו הניקוד אבל בגלל הזכויות נשים אני קיבלתי נקודה אחת פחות.
לא הוגן בעליל..
בכל אופן העובדה שזאת הפעם הראשונה מזה 5 משחקים שסיימתי מסלול עם מספיק כוחות לעשות עוד סיבוב היא עדות מצויינת לנכונות ההחלטה שלכם לבוא לקראתינו.

סל 6 היה הסל שהכי נהנתי בו, עשיתי אותו 3 פעמים. פעם ראשונה זרקתי זריקה ראשונה מעולה (קיבלתי הרבה שריקות ועידוד מכל הבחורים שם, שהיה ממש כיף, תנסו את זה בגלגול הבא) אבל הזריקות הקצרות שלי היו איומות - הגעתי ב5 זריקות פעם שניה - הגעתי ב4 זריקות ובפעם השלישית הגעתי ב3 זריקות!
ממש עקומת למידה!!

והסל הכי מבאס היה האיקס שמיקס פליכס שלצערי היו שתי קבוצות שלמות שצפו במחזה ושמעו את זעקת השבר שלי- זרקתי לקיר מצד ימין, הצלחת פגעה בו והחליטה שלא נראה לה בכלל כל הסיפור הזה והתגלגלה חזרה בין רגלי במטרה ברורה לא לחזור על הטעות
קיר שטני. זה בכלל לא עזר שורד דילגה לקראתי דקה אחר כך, כולה פרפרים וציוצי ציפורים, עם הבשורה שהיא קיבלה 0 בסל הזה

תודה לקבוצה הנהדרת שלי, היה כיף חיים איתכם - דורון תודה על המעקב של הנקודות -
חשוב מאוד! צריך להוסיף לי נקודה ששכחתי
באמצע הלילה התעוררתי שטופת זיעה כשהבנתי שזרקתי 5 זריקות בסל השטני (בסיבוב השני) ואמרתי שהגעתי ב 4 זריקות . מאחת בלילה עד אחת וחצי ספרתי זריקות: מה T לדשא. מהדשא לקיר. מהקיר לליד הסל. זאת היתה זריקה אחת? לא. שתיים. בטוח? נראה לי שכן..
לא מאחלת לילה כזה לשונאי

עד האירוע הבא שלום ולהתראות

נ.ב
ערן, ברוך השם בורכת בדימיון שופע
דורי, גם אני תהיתי על ההקשר בין החתולים של אילן לעתיד הפריסטיילי של ערן. אולי אנשים שחושבים על חתולים דרוסים.. לא אין שום הקשר הגיוני.
מאיה הכהן

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד