ליגת 2008 - ארוע מספר 4 - ירושלים -11 ביולי 2008

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

מלומד עלאק

הודעהעל ידי צבי טף » ו' יולי 11, 2008 12:41 am

אבויה
אמרתי כמעט תמיד
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי lordernst » ש' יולי 12, 2008 12:40 am

לדעתץי היה אחלה אירוע... נכון היה חם אבל לא נורא! תודה רבה לאבי שענה לכל השאלות שלי והדריך אותי ממש טוב
Sincerely Yours Eran Brandeis
ערן ברנדייס
lordernst

הודעהעל ידי מאיה הכהן » ש' יולי 12, 2008 9:21 pm

אחלה איזה יופי לשמוע את זה
אני מאוד שמחתי לראות את כולם- כרגיל במצב רוח נהדר וספורטיבי,
שאחרי הכל אנשים שיחקו והתקיים עוד אירוע, ואולי הצטרפו עוד כמה שחקנים רציניים למיניין
שאף אחד לא התאשפז עקב מכת שמש (נכון?!)
ושבסך הכל היה יכול להיות יותר גרוע

להלן הטעויות:
א. עצים!
ב. לא בדקתי את מזג האוויר באותו שישי
ג. רק אחרי המשחק דורי בישר לי שיש עוד פניה עם שילוט למוצא
ד. שלטי ההכוונה היו בגודל A4
ה. המסלול היה ארוך מדי והיה צריך לתקן אותו חצי שעה לפני המשחק

אני רוצה להודות לאבי ויוני שאחרי 40 דקות התברברות ברחובות מבשרת וצובה (שבדיעבד קרה בזכותי), ועוד 40 דקות של קביעת המסלול החדש (שוב אני) - ויתרו על התענוג של לקבור אותי חיה ולראות אותי בפרפורי האחרונים.
רן, תודה שלקחת על עצמך גם את תכנון המסלול ועזרת בקטע הטכני

צבי בן ודורי- ברוכים תהיו, למרות שהייתי אחראית - האירוע בכל זאת התקיים

ואילן, ערן אדטו, איתמר וכל השאר- החוש הומור שלכם עזר לי להבין שזה לא סוף העולם שבחרתי לצלות אותכם חיים

בקיצור, אני מציעה לכולכם שבפעם הבאה שאתם רואים את השם שלי ברשימת האחראים תכתבו מהר שאתם נורא מצטערים, אבל יש לכם נסיעה דחופה לחו"ל ושלא תוכלו להגיע

ברצינות, אני ודורי דיברנו והגענו לכל מיני מסקנות, דורי- אתן לך את הכבוד לשתף

שיהיה שבוע נהדר!

נ.ב. אולי נשנה את כל הפארים ל 6?..

מאיה הכהן

הודעהעל ידי segall » ש' יולי 12, 2008 10:14 pm

דווקא הפארים היו בסדר גמור.
מה שבזבז הרבה זמן זו הצמחייה שבלעה צלחות.
המסלול לא היה נוראי אם היה צל או שהיו באים מוכנים עם כמות מים כמו לשדה בוקר ועם מכנסיים ארוכים להגן על הרגליים.

צבי ואנשי ההנהלה:
הבנתי שרק שלושה אנשים המשיכו את הסבב השני. האם כל מי שלא שיחק מקבל עונש או שמחשבים רק סבב ראשון?

מאיה:
1) אף אחד לא רוצה להרוג אותך.
2) כל הכבוד שהרמת אירוע גם אם הוא לא יצא מושלם כי אין הרבה שעושים את זה ובטח לא הרבה חדשים.
3) מטעויות לומדים, מה את חושבת שאם מישהו אחר היה מארגן את זה לא היו טעויות? גם את המסלול המקורי בגבעת בטיח שינו וגם את השינוי שינו כי הוא לא היה מושלם.
4) פעם הבאה לא יזיק מזגן ולנטוע כמה עצים במסלול זה באמת לא משהו קשה ויקר :D .
5) הבנתי שלא רצית לקבל מדורי הרבה עזרה וזה יכול להיות טוב אבל לקבל ממנו ייעוץ אף פעם לא מזיק אום לא ממנו אישית יש הרבה יהיו שמחים לעזור לך בכל בעיה.

כמה טיפים להבא:
1) חשוב לוודא מה המזג אוויר ביום התחרות ואם צריך אז לדחות את התאריך למועד נוח יותר.
2) אנחנו נכנסים לקיץ וימים קרים לא יהיו (יהיו פחות חמים) אז בבקשה שכל אחד יביא איתו 3-4 ליטר מים ורצוי שחלקם יהיו עם קרח כדי שישמרו קרים גם לסוף המשחק.
3) קרם הגנה חובה כדי לא להשרף.
4) חולצה דקה עם שרוולים ארוכים תמיד טוב שתהיה.
5) כובע רחב שוליים או לשים מתחת לכובע חתיחת בד כדי להגן על העורף ואם אפשר על האוזניים גם טוב.

אתם בטח אומרים לעצמכם למה הוא משפר אנשים ולא מרים אירוע בעצמו אז ככה, אני כרגע חייל ומגיע רק בסופי שבוע הביתה ככה שאין לי יותר מידי זמן מול מחשב ולהשקיע בתכנון מסלולים אבל שאני אשתחרר אני יעזור בבניית מסלולים.
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

שלום לכולם

הודעהעל ידי Dori » ש' יולי 12, 2008 10:25 pm

על שאלות הניקוד ומה עושים עם סיבוב 2 - מנהלת הליגה צריכה לקבל החלטה.

מצד אחד עד היום כל מי שלא שיחק שני סיבובים קיבל קנס בניקוד
מצד שני לא היו לנו אירועים שנשארו רק 3 אנשים לסיבוב שני
החלטה לא קלה אבל זה יחתך לאחד הכיוונים ואנחנו נחייה עם זה.

לגבי הארגון, אני חושב שהמסקנה הכי חשובה של מאיה ושלי היא שתפקיד מארגן האירוע לא מספיק ברור. היא רצתה לעזור אבל לא ידעה מה עומד מולה, ופתאום מצאה עצמה עם המון משימות שהיו עבורה לא פשוטות כלל - ומכיוון שמאיה ידועה בתור בחורה לוחמת ולא מתייאשת היא ניסתה לעשות המון לבדה כדי לא להעיק על אחרים.

לפני שמישהו מתנדב להיות אחראי אירוע, אני חושב שהוא צריך להיות ע.אחראי (עוזר) כדי ללמוד איך עושים את כל הדברים.

בסיכומו של דבר, היה אירוע, הכרנו מקום חדש ואני בטוח שיש לנו עוד שני אנשים (מאיה ובן) שיודעים הרבה יותר וימשיכו לעזור בעתיד.

אגב, היום הייתי בעוד אירוע (לא פריסבי) בירושלים ופשוט לא הבנתי איך הצלחנו לשרוד סיבוב שלם אתמול :)
כנראה שהגולף נותן כוחות על.

וכפי שאבי אמר,
ביציאה מבית זית נמצאו שני שלדים מחזיקים צלחות גולף.... נסיבות האירוע לא ברורות..

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

סיבוב 1 יותר מדיי

הודעהעל ידי אבי ערב » ש' יולי 12, 2008 11:15 pm

נפלנו באמת על יום חם נורא שהשפיע לנו על הרבה דברים המיים אזלו מהר להרבה מאיתנו
והשמש דפקה כול כך חזק שהתחילו לי כאבי ראשאגב אהבתי תמסלול הוא לא היה קל אישית הלך לי דיי גרוע אבל הפקנו לקחים כמ שיוני כריס אמר אגב כריס נשרף בשמש אז שידרגתי לו תשם ל
"כריס לוסי
תודה ל3 הילדים החמודים שהיו איתי בקבוצה שמחתי לעזור סורי שלא הפגנתי יכולות מיוחדות ......

ותודה לכול מי שעזר מיה הכובע שלך בידיים טובות .מעניין אותי לדעת איך הלך לאילן וצבי בסיבוב השני {אשריכם על כושר ההסתגלות אני מוריד תכובע בעצם לא חם מדיי נפגש בסיבוב הבא אבי.
אבי
אבי ערב
VON ZIPPER

כמה הודעות

הודעהעל ידי צבי טף » ש' יולי 12, 2008 11:23 pm

תודה רבה לבן ובמיוחד למאיה על השקעת המון זמן ומחשבה.
לומדים מטעויות - אני מקוה (אני אומר את זה על עצמי אחרי כל ארוע :oops: )
ואני שותף למה שאוהד אומר, שכל הכבוד שלקחתם את זה עליכם.

אני גם מודה מאד לרן, אבי, יוני, שבלעדיהם לא היה לנו כלום.
תודה לדורי שתרם את הכסף של השכרת הדיסקים לקופת הליגה (בכל ארוע). אני מרשה לעצמי לשמור את הכסף לקטגורית המקצוענים לסוף השנה (מתקדמים עדיין יקבלו פרס כספי בסוף השנה לפי מספר המשתתפים השנה, בהתאם לתקנון)

אכן לקח חשוב מאד הוא לבדוק היטב מזג אויר לפני ארוע, וגם לחשוב על צל.
בדרך כלל אני בודק לפני ארוע כבר שבוע מראש, ואכן הארוע של שדה בוקר בוטל ונדחה בשבוע בגלל החום. אני מחליף עבודות וכנראה פשוט היה לי עומס יתר...
כנראה אנחנו צריכם להכין רשימת דברים עליהם צריך לעשות "וי".
לגבי מים, אמרתי למאיה שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לקנות מים לכולם.
אני מציע לאמץ את ההצעה של אילן: שכל מי שיבוא עם אוטו יאסוף בבית לקראת הארוע בקבוקי פלסטיק וימלא אותם במים..

לגבי פרסים אני רוצה להבהיר שבעיקרון מקבלים את הפרס בארוע הבא, ובשביל זה צריך להגיע לארוע הבא! זה כתוב בתקנון...אם יש למישהו סיבה ממש לא להגיע לארוע הבא בכל זאת, נא להודיע.
אני חייב פרסים לעופר חרמוני על מקום ראשון במתקדמים בארוע מספר 2, ולאבי ערב על מקום ראשון במקצוענים בארוע מספר 3. נתחשבן בהתחלת ארוע 5, נא להזכיר לי.

לצערי רן קליין התפטר מניהול הליגה, מסיבות של לחץ לא צפוי בצבא, והוא עדיין יעזור להחליט לגבי פרסים וכו'. אני מאד מאד אשמח אם מישהו יסכים למלא את מקומו.

לגבי ניקוד בתחרות לסיבוב אחד או שניים אני מעביר את אחריות ההחלטה לאנשי "מקצוע" שלא באו לתחרות, כי כל מי שבא לתחרות יש אינסרסט לפי כמה סיבובים שיחק. אשמח להמלצות לאנשים ראויים להיות ב"ועדה" המחליטה.

אז מי מארגן את הארוע הבא ?????
מצאתי מקום נחמד מצפון לנהריה (!) שרובו בתוך חורשת איקליפטוסים גדולה - מתאים גם ליום חמים...כמה מוכנים לנסוע עד שם?
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

האירוע הבא

הודעהעל ידי gilliron » ש' יולי 12, 2008 11:53 pm

הי,

אני שמח שנהניתם בירושלים, אני "נאלצתי" לבלות בצימר ולכן היתי מנוע מלהגיע לאירוע...
אם לא יהיה אירוע באוניברסיטה, אני אשמח לארגן אירוע בפארק בהוד השרון, מישהו מצטרף?

שבוע טוב,
סמל אישי של המשתמש
gilliron

הוד השרון?

הודעהעל ידי צבי טף » א' יולי 13, 2008 12:58 am

יאללה!

סע!

אוניברסיטת ת"א הבריזו לנו בינתיים - ננסה ללמוד תואר ראשון בדיסקגולף (לא מקצוע שדורש 3 שנים ? בטח שכן) במקום אחר... תתחילו לחשוב על אוניברסיטה עברית, טכניון...ואחרי זה תואר שני במכון וייצמן...ודוקטרוט....
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי מאיה הכהן » א' יולי 13, 2008 11:07 am

תודה סגל, זה מנחם מאוד וגם נכון.

גיל כל הכבוד, אנחנו איתך בלב
מאיה הכהן

לא הגעתי

הודעהעל ידי oferher » א' יולי 13, 2008 11:10 am

שלום לכולם

עקב מחלות משפחתיות לא הגעתי לאירוע.

אני חושב שצריך לנקד את התוצאות לפי סיבוב אחד בלבד
ומי שעשה שני סיבובים יקבל ניקוד לפי הסיבוב היותר טוב שלו.

ואני בטח הנפגע העיקרי מהרעיון הזה, אבל זה יהיה רק הוגן כלפי אלה שכן הגיעו ונשרפו תחת השמש הקופחת...

מתי נפגשים בפעם הבאה?
סמל אישי של המשתמש
oferher

לעופר...

הודעהעל ידי Dori » א' יולי 13, 2008 3:53 pm

מה המצב?
היית חסר לי :)

אני מנסה להבין מדוע ההחלטה של הניקוד באירוע הזה יכולה להשפיע עליך?
מכיוון שלא היית באירוע בכל מקרה אתה לא אמור לקבל ניקוד, או שלא הבנתי אותך נכון...

תודה

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

ערן האיום...

הודעהעל ידי eran adato » א' יולי 13, 2008 7:11 pm

אני מנחש שהחשש של עופר הוא מפגיעה במיקום שלו בליגה, תחת ההנחה שאני מצמצם את הפער (מאחר ואני מקום שני אחריו) אבל מה שהוא לא יודע, זה שלא משנה איזה סיבוב יבחר, בכל מקרה הניקוד שלי באירוע הזה היה ככל הנראה יותר גבוה ממנו (אכן, לא משימה קשה במיוחד, אבל בכל זאת... [חושבים שההערה הזאת עברה לו מעל הראש?? :P]).

בכל מקרה שני אירועים יורדים בסוף הליגה, ככה שאתה תשאר במקום הראשון, ואין לך מה לדאוג בנושא הזה.. ;)

האירוע היה מעייף כרגיל (אולי בגלל שנשארנו לסיבוב נוסף ואספנו הכל לבד בזמן הסיבוב השני.. ואולי סתם כי אני לא בכושר..) אני לא יודע למה כולם התלוננו על החום, לדעתי היה ממש נעים (ביחס לסופשבוע באש הגיהנום..) בנוגע לכל התלונות שנשמעו שם, אני יכול להגיד מה שאמרתי למאיה במקום - אין לנו כסף בתקציב לצל.. תתמודדו עם זה!

חבר'ה, מחר תחרות דיוק באוניברסיטת ת"א, אירוע ליגה לא יהיה שם השנה, סתם כי הם מבאסים וטוענים שאנשים לומדים שם בימי שישי והם לא רוצים שנהרוג אף אחד... אני אישית לא מאמין שמישהו לומד שם (נקודה) או שאיכפת להם אם איזה סטודנט ימות...
אבל אין מה לעשות, זאת המערכת, וצריכים לעשות מה שהם אומרים..

מחכה לאירוע הבא, צריך לתקן את הזוועה שהלכה לי באירוע הזה..
נערך לאחרונה על ידי eran adato בתאריך ד' יולי 16, 2008 6:28 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.
eran adato

ערן צודק

הודעהעל ידי oferher » א' יולי 13, 2008 9:20 pm

אני חושב שמגיע לו לקבל את המירב שהוא יכול באירוע הזה, הוא הגיע ואני לא!

אז ערן, אני בונה את המתח כדי לנצח אותך בתחרות האחרונה בזריקה האחרונה, כשכל העונה על הכף, משהו כמו שלשה מנצחת במשחק האחרון בסדרת הגמר.

אז תתחיל להתאמן!
סמל אישי של המשתמש
oferher

Re: ערן צודק

הודעהעל ידי צבי טף » ב' יולי 14, 2008 10:34 am

כל מי שהמשיך היה הרבה יותר גרוע דוקא בסיבוב השני בגלל עייפות מהחום והעופנוענים שם...שגעו אותנו....

לדעתי צריך להתחשב בכללים של הליגה כפי שהם מפורסמים, האם מנהלי התחרות והליגה החליטו לא להחשיב את הסיבוב השני (האם זה מה שהיה בחדרה? לא זוכר), וגם מה שסביר?

מבחינתי לא רציתי להפסיק את הארוע כי סיבוב אחד זה פחות רציני, ולא נותן לאנשים את מלוא התמורה לכסף....לפחות מבחינתי, ההחלטה של פרישה מהתחרות היתה על דעת השחקנים בלי להתיעץ איתי (כל אחד יכול להפסיק לשחק מתי שהוא רוצה, השאלה מה עושים עם זה?)

בבטיח אביב הפסיק לשחק בגלל כאבי ראש וקיבל נקודות עונשין.

בארץ אנחנו עושים שני סיבובים אבל בהרבה תחרויות יש סיבוב אחד של 18 (או 22 - ראו ערך "שדה בוקר") ואז מה עושים כאשר מישהו מפסיק באמצע?

כמובן שאני משוחד כי אני רוצה שהסיבוב השני ייחשב, זאת אומרת שאחרים יקבלו נקודות עונשין...ככה אני מקום שני בתחרות! לשיקולכם.

אני חושב שמגיע לו לקבל את המירב שהוא יכול באירוע הזה, הוא הגיע ואני לא!

אז ערן, אני בונה את המתח כדי לנצח אותך בתחרות האחרונה בזריקה האחרונה, כשכל העונה על הכף, משהו כמו שלשה מנצחת במשחק האחרון בסדרת הגמר.

אז תתחיל להתאמן!
נערך לאחרונה על ידי צבי טף בתאריך ד' יולי 16, 2008 9:10 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים