ליגת גולף 2008 - ארוע מספר 3- גבעת בטיח - 23 במאי 2008

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

מה שלא ידעם זה שבאמצע האגם יש שער לעולם מקביל, מוסתר טוב הא?

הודעהעל ידי xeeven » ש' מאי 24, 2008 2:38 am

אני כותב תגובה של 500 מילים ומנסה להסיט את תשומת הלב מהעירום החלקי שלי והנה בא ערן ובשתי מילים מחזיר אותו לקדמת הבמה

תודה ערנדי!

שלכם - שלומפי הפיסיקאי
xeeven

ילדים זה שמחה

הודעהעל ידי eitan efron » ש' מאי 24, 2008 9:08 am

חברים היה כייף. זה באמת תענוג גדול לבוא עם 7 ילדים ולטעת בהם את אהבת המישחק. תנסו לדמיין את הדרך הלוך וחזור..שקט זה לא :)
תודה לצבי לדורי ולרנה על הסבלנות והרצון הטוב.
וכן...הגיע הזמן להרחיב את דור ההמשך...אז חברים לעבודה :)

אני והילדים מחכים בקוצר רוח לארוע הבא (בלי אגם בבקשה...)
להתראות
איתן
איתן
eitan efron

איזה תענוג!!!

הודעהעל ידי Dori » ש' מאי 24, 2008 12:43 pm

אז ככה חברים, אני הגעתי אחרי המשחק ישירות לחוף הבננה, עם הלבוש של הגולף ותיק הצלחות...

הייתי ממש רעב אבל במסעדה של הבננה ביץ' לא הסכימו לתת לי שום דבר לאכול חוץ מסדוויץ' ב- 50 שח עם כל מיני תוספות שממש לא הייתי צריך - כולה רציתי לאכול משהו קטן וללכת לנצל את השקיעה לזרוק עוד טיפה (היה לי חסך בזריקות אחרי האירוע :o )

אז במשך 15 דקות ביקשתי מהם שיעשו לי פיתה עם חומוס...מה שלא היה קיים בתפריט.... והם פשוט לא הסכימו ושלחו אותי למקום אחר.

אני הייתי חצי מת, וכל מקום אחר היה רחוק מידי. הייתי חייב לחשוב על פתרון מיידי, חוץ מלהעיף על האחראי את הדרייבר שלי.

הפתרון הגיע בתור מנת חומוס (מהתפריט) עם שתי פיתות ומלפפון חתוך (שגם את זה קיבלתי בקומבינה)... עמדתי ליד הקופה ביקשתי כף וסכין.. ותוך שתי דקות היו לי שתי פיתות לתוך שרצוף עם חומוס ומלפפון.

לקחתי אותן והלכתי לאורך החוף בתענוג רב אל עבר שבט הזורקים של גאולה ביץ' (שהיו מאוד רעבים וחיסלו לי חצי מהאוכל...)

המשחק בחוף היה מעולה!!!! אפילו FRED מצרפת הגיע וגם יוני קריס שלא התעורר למשחק הגולף :?
<HR>
ואחרי הסיפור הזה שלא קשור לכלום אני חייב לומר עוד כמה מילים על האירוע.

1. שלומפי - כל הסיפור של בקבוק השיקויים והריקוד המכושף הגיוני לחלוטין, אבל מדוע אביב חובט בך מאחור עם מקל?

2. ערן - כל הלילה לא ישנתי כי לא ידעתי איפה תיק הגולף שהבאתי לאירוע... :o

3. מיכאל ועידו - אכזבה גדולה מאוד שלא באתם...אתם מעמודי התווך של הענף!!!

4. לא יזיק אם תוסיפו תמונות לפוסטים :)

תמונה
רעות וענבר מספרות שהגולף טיפה איטי להן... נראה לי שצריך לקחת אותן למשחק אולטימייט או לסשן בחוף... אבל אני בטוח שכולם יצטערו אם הן יפסיקו לשחק איתנו..

יש למישהו פתרון?

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

רק דגים מתים שוחים עם הזרם... (או באגם..)

הודעהעל ידי eran adato » ש' מאי 24, 2008 2:01 pm

בנאדם אומר לך לקחת, אתה לוקח, ואז הוא מתלונן ומאשים אותך...
אני מחכה לראות איזה התקף לב הוא יקבל כשהוא יראה שלקחתי לו גם סל אחד.. :lol:

נ.ב.
ציטוט של נושא ההודעה של שלומפי:
מה שלא ידעם זה שבאמצע האגם יש שער לעולם מקביל, מוסתר טוב הא?

חחחחחחח
גאוני!
eran adato

הודעהעל ידי מאיה הכהן » ש' מאי 24, 2008 9:33 pm

נשמע ונראה שעשיתם חיים! :D
תגידו לבנות שאני מוכנה ללמד אותם ג'אגלינג בהפסקות שבין סל לסל אם הן יבואו בפעם הבאה
מאיה הכהן

כמה תגובות

הודעהעל ידי צבי טף » א' מאי 25, 2008 2:00 am

מאד נהניתי מחברת הילדים בקבוצה שלי ואני שמח שזה היה הדדי. אני אשמח מאד לשחק איתם שוב. לגבי הערות על המשך הליגה לגבי הילדים, נא לראות תחת הקישור ליגת 2008.
מי שלא מאמין לתוצאות שלהם זבשלו וחוצמזה שיעשה איתם את המסלול ויספור להם.
ערן, לגבי הביקורת על המסלול, על הכיפאק, אנחנו מצפים למשהו פיציץ פיצוץ אצלך :twisted:
הפירות היו רעיון מצוין, תודה אבי, אבל אני מודאג מהתקציב - רוב מי שבא היה מתחיל, אין הרבה כסף...
שוב התחלנו מאוחר, פחות מפעמים קודמות השנה אבל שעה זה עדיין שעה יותר מדי. אשמח לקבל הצעות ייעול, ביקורת, חלוקת עזרה מראש וכו'. די ברור שחצי שעה להתארגנות זה לא מספיק.
אני מבקש בארועים הבאים ליידע את מארגני הארוע על בעיות בסלים כדי לטפל בבעיות, ולהחליט על ביטול או שינוי במיקום הסלים, וליידע את כולם. בכלל, ערן ואני כן עשינו לתומנו את סל 7 וכך גם עיכנו עוד את כולם....
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

ביטול סלים

הודעהעל ידי Dori » א' מאי 25, 2008 2:19 am

היי צבי,
מסתבר שרק אתה וערן הייתם יכולים לעשות את סל 7 כי עד שהגעתם ההמולה סביב הסל ירדה (הרי התחלתם מסל 8, ולכן סל 7 היה האחרון שלכם), וגם הזזתם אותו אז לא הייתה לכם בעיה.

הקבוצה של סגל הגיעו לסל ראשונים וראו שהם לא יכולים לעשות כלום,
סגל התקשר אלי והודיע לי שהם לא יכולים לעשות את הסל, ולכן אמרתי לו שגם אנחנו לא נעשה אותו.

ניסיתי להודיע לך אבל הטלפון שלך לא ענה לי, ואת הטלפון של ערן לא היה לי (עד היום בבוקר שהערתי אותו, ואביב היה מת בספסל), כך שלא היה לנו איך להודיע לכם.

אולי זה יהיה רעיון טוב לתת רשימת טלפונים לכולם...הרבה מהשחקנים קבועים ואפשר לייצר רשימת קשר שכל קפטן יקבל ביחד עם לוח התוצאות (ויחזיר בסוף האירוע)

ד

נב
הייתי משאיר ברשימה כמה שורות ריקות שכל קבוצה תמלא את הפרטים של החדשים וכך בסוף האירוע יהיה להנהלה את הכל (משם זה ילך למחשב ובפעם הבאה יהיו רשימות מעודכנות). ברגע שיהיו רשימות אפשר גם יהיה לייעל את תהליך ההתקשרות לאנשים לפני כל אירוע (יהיה לנו סוג של נוהל קשר).
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

תמונות

הודעהעל ידי ori dvir » ג' מאי 27, 2008 10:25 am

חברה'...
קצת תמונות מהאירוע כאן:

http://picasaweb.google.co.uk/docoridvir/BPNlAK
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
ori dvir

תמונות, תוצאות

הודעהעל ידי צבי טף » ג' מאי 27, 2008 11:13 am

הי
אורי, תודה
אחלה תמונות
אני לא מבין איך אבי ניצח בגדול אם הוא כל הזמן הסתובב בשיחים :lol:
רואים בתמונה שהבחור החדש מאשקלון רגב זורק הרבה יותר מדי גבוה - אני מקוה שהערתם לו על זה...אפשר ללמוד הרבה מהתמונות

חבר'ה מה עם התוצאות של סל מספר 7 המאולתר בסיבוב ב? צריך לפרסם תוצאות
תגידו לי כמה קיבלתם או שנצטרך לבטל את הסל
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

מי אפס??

הודעהעל ידי eran adato » ג' מאי 27, 2008 12:26 pm

את הסל המאולתר (ששחיקנו כולנו יחד, לא הסל שמשפחה מוזרה שלמה עברה לגור בו...) סגרתי עם 0.
eran adato

Re: מי אפס??

הודעהעל ידי צבי טף » ג' מאי 27, 2008 2:34 pm

אופסס...
התכוונתי של הסל האחרון של אותו יום, שכל מי שנשאר לסיבוב השני עשה ביחד עם כולם...אני כבר אפרסם למי חסרה לי תוצאה.

eran adato כתב:את הסל המאולתר (ששחיקנו כולנו יחד, לא הסל שמשפחה מוזרה שלמה עברה לגור בו...) סגרתי עם 0.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

וולפסוןבטיח

הודעהעל ידי אבי ערב » ג' מאי 27, 2008 10:25 pm

יום נפלא בגבל אל בטיח תודה רבה לכול החברים שהגיעו ופרגנו

האמת היו לי התלבטויות לא להשתתף כי שחקתי עם שריר תפוס בגב כתוצאה מאימונים .
אז איך בעצם שיפרתי את עצמי בכול זאת פשוט לא ייצרתי x step
רוב הזריקות היו מהמקום עם יותר סיבוב מה שנתן לי בעצם יותר דיוק
צבי טף אתה גם מלך וגם מלאך תודה על העזרה והתמיכה המתמשכת
וכמובן דורי היקר תודה על העזרה עם הסלים מתנצל שלא היה שיתוף פעולה מלא ממני למדתי לקח להבא :wink:
אגב שמחתי מאוד לראות שחקנים חדשים שבישביל פעם ראשונה
הגיעו להשגים יפים מאוד מקווה לראותכם בארוע הבא
אבי
אבי ערב
VON ZIPPER

תוצאות אירוע 3

הודעהעל ידי Dori » ד' יוני 04, 2008 11:45 am

שלום לכולם
אחרי הרבה עבודה אנחנו מציגים לכם את התוצאות של אירוע 3 ואת התוצאות המצטברות

ריכוז תוצאות ליגת 2008

כדי שתוכלו למצוא את הקובץ הזה תמיד, הוא יהיה ממוקם בהודעה הראשונה של הנושא של "ליגת 2008" וכמו כן בעמוד הדיסקגולף הראשי.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

טיפה תובנות

הודעהעל ידי Dori » ד' יוני 04, 2008 12:09 pm

היי כולם
רציתי לכתוב כמה שורות על מצב הניקוד בליגה.

אז ככה, קודם כל אני מבקש להזכיר לכולם שהניקוד הסופי לוקח בחשבון שלכל שחקן מותר להפסיד 2 אירועים במהלך השנה, כלומר צריך להבין שהדירוג הנוכחי יכול להשתנות בהמון ולכולם יש עדיין סיכוי לעשות הרבה מהפכות.

נכון לעכשיו,
דורי ואבי מובילים את הקטגוריה של המקצוענים, דורי גובר על אבי בפער של 2 נקודות בסה"כ.
צבי טף ממוקם שלישי ונושף לאבי ודורי בעורף בכל אירוע.

בקט' המתקדמים יש קרב צמוד בין עופר חרמוני לערן אדטו שנמצאים בפער של 5 נקודות, כאשר באירוע האחרון ערן מצליח לגבור על עופר ולקבל שתי נקודות יותר.
במורד הקטגוריה נמצאים אביב גולן, שלא סיים את הסיבוב השני באירוע האחרון ונקנס וכמו כן גיל שר שהגיע רק לסיבוב אחד וקיבל תוצאה נמוכה.
אני בטוח ששניהם יכולים בכמה אירועים טובים לעלות לראש הטבלה.

בקט' המתחילים מוביל איתן עפרון - האבא המסור, ואחריו פרד שביקר אותנו מצרפת ולא נראה לי שהוא ישאר בארץ לעוד אירועים 8)
לכן נכון לעכשיו במקום השני אנחנו מוצאים את הכוכב העולה אורי דביר שבא לאירוע בפעם הראשונה והצליח להוציא תוצאה מרשימה.

בקט' הילדים אייה עפרון (שלא נפלה רחוק מאבא איתן) מובילה ואחריה במאבק צמוד על המקום השני והשלישי נוגה נווה ונועה איטח.

שיהיה לכולם בהצלחה באירוע הבא!!!

ככל שתבואו ליותר אירועים ככה תצברו יותר נקודות ואני מתחיל להרגיש את המתח באויר.

עכשיו רק נותר לנו לארגן פרס גדול בכל קטגורייה ואז באמת יהיה שמח.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

חברים של יקרים - פאפיות שלי

הודעהעל ידי sherminator » ד' יוני 04, 2008 2:51 pm

שלום לכל הפאפיות.
הצלחתי להגיע לתחרות לסיבוב השני - ישירות מארץ אוכלי הצפרדעים - צרפת - שם אני עובד הרבה לאחרונה.
נתתי סיבוב אחד יחד עם עופר חרמוני, סגלגליתוס ובחור חדש בשם אסף שאני מקווה מאד לאמץ אותו בתור חניך למה הוא היה תותח על לפעם ראשונה.
ייבשתי שם לכולם את הפאפיה על ההתחלה - שכן הגעתי לתחרות במלוא עוצמתי. מר חרמוני הבים מהר מאד שעליו לשמוע לעצות אכיתופל שלי - למה שהוא הקשיב לסגלגליתוס הוא הגיע לקיביניחורטה - ואחר כך ששיחזר את המכה בדיוק לפי מה שאמרתי לו - שמענו METAL !! גלינג גלינג !! גלינג גלינג !! גלינג גלינג !!
הנפילה הגדולה שלי היתה בסיבוב החארון של האגם ששם אכלתי שני PANELTIES...שדפקו לי את כל הסיבוב.
כמה דברים:
1) לא להתחיל אירועים בתשע בבוקר. זה משבית חלק גדול מאד של השחקנים. כל תותחי העל וכל הפאפיות הם אנשים שהשעה תשע בבוקר לא מוכרת להם. עשר בבוקר זה שעה אחרת לחלוטין - למה לא לאמץ אותה בתור סטנדרד ?
2) אין שמח ממני על כך שיש לנו ילדים וילדות שמשחקים דיסגולף. אבל רבותיי - ילדים מתחת לגיל 10 צריכים לשחק מסלול שונה לחלוטין - אולי 3 סלים וזהו. זה הסיבוב לילדים ועל סמך זה ייקבעו לם התוצאות והכל. לא ניתן לשלב אותם עם מקצוענים באותן קבוצות. זה משבית לכולם את הפאפיה ! באמת שאני לא אומר את זה מתוך היותי אדם לא טוב או רע לב או איך שלא תראו את זה. ממש לא. אני באמת שמח מאד על כך - אבל זה לא עובד ככה בספורט - וזה ספורט לכל דבר.
תארו לכם את אותו הדבר בכדורסל, כדורגל, טניס, גולף או כל ספורט מקצועני אחר. אין מה לעשות - זה מייבש לאנשים את הפאפיה ומרחיק אותם מהספורט וזה חבל. חשוב לי כל ילד כמו שחשוב לי כל שחקן אחר.

אין יותר כיף מלשחק עם קבוצה שמשלובת ממתחילים (אסף) ומתקדמים (סגלגל, חרמוני ואני) - אנחנו מכניסים את כולם לאטרף של המשחק ומראים לאן ניתן להגיע.

בואו ננסה באירוע הבא לאמץ את ההמלצות האלה - אירוע במרכז, ביום מתאים, בשעה מתאימה ונביא שחקנים רבים וקהל רבותיי - קהל !!!!

יאללה תייבשו לי את הפאפיה.
שרמינייטור.
:)
sherminator
סמל אישי של המשתמש
sherminator

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים