דיון על ליגת הגולף 2008

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

מבנה הליגה: החלטות.

הודעהעל ידי Krissbee » א' פברואר 03, 2008 5:06 pm

במשחק הורדת החלודה שהתקיים אתמול (2.02) הגענו להבנות ולהחלטות הבאות:

נראה שאי אפשר לקיים "הנהלת ליגה" כפי שרציתי, כלומר קבוצה מצומצמת של אנשים אשר יהיו אחראים על אספקטים שונים של הרמת המשחקים לאורך כל השנה.
לעומת זאת, נמצא כי ישנם אנשים אשר יכולים לקחת על עצמם את ארגונו של אירוע בודד או מספר אירועים (ללא התחייבות לכל השנה).
לכן הוחלט שאירועים, מיקומים ותפקידים ינוהלו מתוך פורום זה, ולכל אירוע יימצא אדם אחד אשר יקח על עצמו את האחריות לכלל האירוע - כולל חלוקת תפקידים למי מאיתנו שיכול לעזור.
נשתדל שהתוצאות של כל אירוע ישוקללו לתוך ממוצע שנתי אשר יקבע את מיקומו של כל שחקן בתוך ה"ליגה" (ציון בדש - האם אתה יכול לרכז אצלך את התוצאות לכל האירועים?).

למבנה זה יש יתרונות וחסרונות:
יתרונות: קל יותר להקים אירוע בודד, נותן לכל אחד הזדמנות לארגן אירוע, לא צריך להתחייב לתפקיד לכל השנה.
חסרונות: אין הנהלה מסודרת או אחריות כוללת לליגה, דמי השתתפות לשחקן עלולים להשתנות מאירוע לאירוע, איכות הארגון יכולה להשתנות, הפרסים למקומות הראשונים יהיו קטנים יותר.

השכרת סלים: על מארגן האירועים לדאוג לסלים ולכל שאר הציוד הנדרש, יש באפשרותו להשכיר את הסלים מדורי, בעלות של 300 ש"ח ל-9 סלים.
מארגן האירוע לוקח על עצמו את עלויות הארגון.

חישוב עלות ורווח:
כל עוד מגיעים לאירוע לפחות 15 שחקנים, ניתן לכסות את עלויות השכרת הסלים, פרס כספי למקום הראשון (או פרס אחר - שעולה כסף)ן וגם תמורה כספית צנועה למארגן האירוע, ועדיין לגבות מהשחקנים פחות מ-50 ש"ח לאירוע.

האירוע הבא: יום שבת ה-8 למרץ
קבענו שהאירוע הבא יתקיים בגן העצמאות בת"א, בניהולו של עידו מרגולין, שחקן גולף ותיק ומיומן. עידו ומיכאל כבר הכינו מסלול ומכירים את השטח.
עידו - תזכור שאתה צריך לדבר כמה שיותר זמן מראש עם דורי, ציון, בן אטיאס וכל אחד אחר שאתה רוצה שיקח חלק בארגון האירוע. אני בטוח שעוד רבים וטובים יעזרו.
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

היי לכולם

הודעהעל ידי Dori » ב' פברואר 04, 2008 1:06 am

כמה שיפורים שיש לי להציע:
1. כל האירועים שלנו צריכים בסופו של דבר לתת דירוג לכן אני מציע לעבוד בשיטת הליגה לגבי הדירוג (הצורה בה ינתנו הנקודות תהיה די דומה לשנה שעברה). רצף של תוצאות הרבה יותר אמין כדי לקבוע דירוג לעומת תוצאה חד פעמית.

2. הפרסים - אפשר להחליט שהפרסים ניתנים בסוף כל אירוע או שהם מצטברים לסוף הליגה. עוד רעיון חביב (מבית עידו מרגולין) הוא לתת את הפרסים בסיום כל אירוע ולשמור משהו קטן למסיבת דיסקגולף בסיום השנה. 8)

3. שימוש בקטגוריות
אנחנו חייבים להשתמש בקטגוריות כאשר לכל קטגוריה יש עלות כניסה שונה וכמובן פרס שונה.
השימוש בקטגוריות יאפשר לכל שחקן למצוא את צורת המשחק העדיפה עליו והמטרה שלנו תהיה ליצור כניסה כמה שיותר קלה לשחקנים חדשים/שחקנים שעדיין לא יודעים אם הם אוהבים גולף.

ברישום, כל שחקן חייב לבחור קטגוריה מראש. בזמן המשחק כולם ישחקו עם כולם כדי ליצור מנגנון לימוד והפרייה הדדית.

הקטגוריות שאני ממליץ עליהן:
PRO (קטגוריית המקצוענים) - עלות 50 שח
Intermidiate (קטגוריית הביניים) - עלות 30 שח
beginners (קטגוריית המתחילים) - עלות כניסה 20 שח

4. גובה הפרסים, התשלום למארגנים וכו' יגזרו כאחוז מההכנסות (בקרוב מפרט)

5. תאריכים:
התאריכים המתאימים ביותר לכולם הם שבת בבוקר. מתאים לכל החילוניים + תלמידים.
אירועים בשבת בבוקר יעשו בגבולות עיר כדי שגם שומרי שבת יוכלו להשתתף.
בחודשים בהם יש חגים/חופשים בימי שישי או ימים אחרים נקיים אירועים במסלולים מחוץ לעיר כגון יער חדרה/פארק אפק וכו'.
כדי שיהיה נח לכולם לזכור אני ממליץ על אירוע בשבת השלישית של כל חודש, אלא אם כן יש חגים. לוז האירועים יראה כך:

הערה:
שעון הקיץ חוזר בלילה שבין חמישי לששי
28.3.2008 שעה 02:00.
מ - שעה 02:00 ל- שעה 03:00.

אם יש כמה תאריכים, התאריך המועדף מסומן בהדגשה
פברואר: 16/2 יום שבת
מרץ: 21/3 יום שישי חופש פורים
אפריל: 19/4 יום שבת או 18/4 יום שישי חופש פסח או 25/4 יום שישי חופש פסח
מאי: 17/5 יום שבת או 23/5 יום שישי לג בעומר או 24/5 יום שבת
יוני: 21/6 יום שבת או 8/6 יום ראשון ערב שבועות
יולי: 19/7 יום שבת (אפשר גם ימי שישי כי הילדים בחופש)
אוג: 16/8 יום שבת (אפשר גם ימי שישי כי הילדים בחופש)
ספט: 20/9 יום שבת
אוק: 18/10 יום שבת או 17/10 יום שישי (אולי לא יהיה אירוע עקב ה- BULAFLOW או ACE RACE)
נוב: 15/11 יום שבת
דצמבר: 20/12 יום שבת או 26/12 יום שישי חופש חנוכה

כל מה שצריך עכשיו הוא שכל אחד יבחר חודש ויקבל עליו אחריות להרצת האירוע.

תודה

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

לא מרוצה

הודעהעל ידי צבי טף » ב' פברואר 04, 2008 1:51 am

1. חבל שלא משתפים את כל השחקנים לפני שמקבלים החלטות. נכון שנראה שכמעט כל העולם אדיש וישן אבל בכל זאת צריך לשתף.
2. אני רואה שלא יהיה ביטוח ולא בטיח ואין לי מושג אם הנושא עלה אבל אם ליגת הבייסבול וליגת הנדבל הם עם ביטוח אין סיבה שלא יהיה לנו
אז התאכזבתי מאד וזה לא מקצועי להמשיך ככה
הלואי שיהיה בכל זאת יותר טוב משנה שעברה אבל לא נראה לי כך
3. אני עדיין חושב שאם היינו מוציאים מכרז כמו שצריך היו עוד אנשים מוכנים לארגן לכל השנה כמו רן.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

לצבי

הודעהעל ידי Dori » ב' פברואר 04, 2008 12:38 pm

קודם כל לגבי "לא משתפים" - אני בטוח שיהיו כאן אנשים שיענו על זה.

דבר שני - כל מה שאני כתבתי הוא להמלצה בלבד. בשיחה שהייתה ביום שבת התקבלו החלטות אחרות ע"פ הלך הרוחות שהיה שם. בעקרון החליטו שלא תהיה ליגה ל- 2008 ושאנשים יוכלו לקחת על עצמם אירועים בודדים כאשר כל אירוע הוא יחידה עצמאית.

אני חושב שנושא הליגה מאוד חסר ושצריך שתהיה אחידות בתקנון ונהלים בין אירוע לאירוע.
יש הוכחות בשטח בכל העולם, כמה שנהיה מסודרים יותר זה ימשוך יותר אנשים.
למרות שזה נראה אחרת וכולם חושבים שאם הכל יהיה חופשי חופשי יבואו יותר, בפועל אנשים כן מחפשים מסגרות מסודרות ומקצועיות (כמובן שצריך לבנות מסגרות לכל סוג של שחקן, מהמקצועי ביותר לחובבן ביותר).

לגבי נושא הביטוחים, הנושא לא הועלה בישיבה. לא בגלל שהוא לא חשוב אלא בגלל אי הכרת הנושא לעומק.

אני בטוח שאם תכתוב את דעותיך אנשים יתחייסו אליהן במשקל הראוי.

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

ביטוח

הודעהעל ידי syndicat » ב' פברואר 04, 2008 12:50 pm

לצבי בעניין מישהו אחד שייקח על עצמו את ניהולה של כל הליגה -לדעתי ככל שיותר אנשים יקחו על עצמם לנהל משחקים יחידים כך יהיו בהרבה פחות בעיות אירגון. כל אחד מתחייב לתאריך -במקרה של מישהו אחד שלוקח על עצמו את העניין תמיד יהיו אנשים שלא יסכימו לכל מיני.

בנושא קבלת ההחלטות אני מציע שיהיה מן פנקס כיס למארגן האירוע -שבפנקס זה פרטים אחידים בנושא אירגון ותיפעול אירוע, אפשר לעשות זאת גם בפורום .

בנושא הביטוח-כל אחד צריך לחתום על טופס לפני כל אירוע ובטופס המשתתף לוקח אחריות על עצמו ומנקה את מארגן האירוע מאחריות , לעשות ביטוח קיבוצי לכל השחקנים לא נראה לי נכון מכיוון שאנחנו משחקים כל פעם במקום ציבורי אחר ששם כל דבר יכול לקרות , לא יכול להיות מצב שמישהו לוקח על עצמו אחריות כזו כבדה , זה אם כבר לא מקצועי-אם משהו קורה אז המארגן חייב כספים ומי ישלם ...
עידו
syndicat

ארגון הליגה

הודעהעל ידי צבי טף » ג' פברואר 05, 2008 11:29 am

לצערי אני מעל הראש בזמן האחרון בעבודה ואין זמן לתגובה ארוכה

לטעמי הליגה צריכה להיות באישור ובתיאום עם FLOW שהיא העמותה שמקדמת את ענפי הספרוט של פריסבי בארץ ולמעשה הקישור אל ארגונים בינלאומיים. כמו כן כאמור צריך להיות ביטוח למארגנים ולשחקנים. שני הנושאים קשורים זה בזה.
בנוסף, דורי ואני ואחרים עבדנו על טיוטה של דרישות מינימליות ממארגני ארועים וליגה, וכן מצע לדברים אחרים מעבר למינימום שראוייםלהיות בליגה

לצערי כל זה התמסמס ולא יצא מזה כלום והייתי מצפה שבפגישה של שבת נושאים אלה יעלו ויזכו לדיון לפני כל החלטה. דורי כמובן מכיר היטב את כל הנושאים האלה ואת משמעותם.

מי שחושב שטופס הסרת אחריות זה בסדר ותופס בעיני החוק טועה.
ומי שחושב להרים את הרמה ולשאוף להשתתפות בתחרויות בינלאומיות תהיה לו גם בעיה
תתקן אותי אם אני טועה, דורי...

בקיצור הייתי מועמד להיות יו"ר FLOW אבל לנוכח הנסיבות אני מסיר את מועמדותי.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

לא לעניין

הודעהעל ידי Dori » ג' פברואר 05, 2008 12:47 pm

צבי,
אם אתה כבר פותח את הנושא מול כולם ומדבר על FLOW ובנוסף רומז רמזים דקים כמו פיל שאני הייתי נוכח בפגישה והסתרתי משהו.... נראה לי שאתה טיפה מוציא את הדברים מפרופורציה וגם מייצר אנרגיות הפוכות ממה שצריך כדי לקדם את הספורט שלנו.

אני לא הולך להגיב לגבי ההחלטות שלך באופן אישי בפומבי. אבל אם זה מה שהחלטת אני לא אשבור את המילה שלך.

לגבי נושא הביטוח:
1. לצערי לא הספקתי להגיב בפגישה וכתוצאה משיחת טלפון בנושא דיסק גולף שקיבלתי יצאתי לכמה דקות מהשיחה וכשחזרתי כולם התפזרו להמשיך לשחק.

2. נושא הביטוח חשוב מאוד ואף אחד לא מזלזל בו. אני גם מסכים איתך שיש מקרים בהם טופס ויתור האחריות לא מספק. זה נושא שצריך לחקור לעומק ולהבין תחת מי מוגדרת הליגה, האם יש גוף שאחראי לליגה באופן רשמי, האם אנחנו בחוק הספורט או לא, האם הספורט דורש בדיקות רפואיות כל שנה+ביטוח אישי נגד תאונות+ביטוח צד ג'+ביטוח אישי למארגן...

כל אלו נושאים שצריך לבדוק אותם ואת המשמעות הכלכלית שלהם. ומכיוון שאנחנו ספורט חדש אף סוכן ביטוח לא יודע איך להתייחס אלינו.

אפשר לעצור את הרכבת ולא לעשות יותר אירועים עד שזה יפתר (אני אישית לא מאמין שזה יקרה כי אנשים רוצים לשחק). אני באופן אישי חושב שצריכים להתקדם בשני הצירים במקביל.

כולנו היינו מאוד שמחים לדעת מה בידיוק צריך לעשות כדי להבטיח את שלום השחקנים, המארגנים ועוברי האורח.

3. להיות יו"ר FLOW מעולם לא היה תפקיד קל ולכן צריך מישהו כמוך שיודע להזיז מהלכים. הספורט שלנו צעיר ויהיו עוד המון דברים לא מוגדרים בדרך.

בקיצור האם יש מישהו שמסוגל לקחת את נושא הביטוח ולחקור אותו לעומק?

תודה

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

נביא זעם...

הודעהעל ידי אסף לוי » ג' פברואר 05, 2008 12:52 pm

טוב, מישהו צריך לעשות את זה, אז אני מסכים לקחת על עצמי את תפקיד נביא הזעם ולהסתכן שפחות אנשים יאהבו אותי...

דבר ראשון, אני רוצה להודות לכל מי שלקח על עצמו תפקיד בארגון הליגה בשנה שעברה, ודורי בראשם. אישית, הסיבה העיקרית שגרמה לי להגיע למשחקי דיסקגולף מלכתחילה היא שראיתי שיש כיוון מאוד מאורגן ומסודר.
בעיקר בגלל זה לא ברורה לי הגישה שמכוונת למשחקים חצי ספונטניים כדרך פעולה מכוונת לשנה הקרובה.
מעבר לזה, אני אנצל את הבמה למשהו חצי אישי - לאחרונה נשמעו קולות תמוהים לגבי טוהר הכוונות של מארגן הליגה בשנה שעברה, דורי נאלץ לוותר על פרס של מקום שני או שלישי ולבסוף ויתר בכלל על ניהול האירועים... חבל שלמרות שאנחנו נורא אוהבים להלל את קהילת השחקנים שלנו, עדיין יש פה אנשים צרי עין וכפויי טובה, שלא זוכרים ממה הכל התחיל...
האם באמת אכפת לנו שמי שמנהל את הליגה, קונה את הציוד באלפי שקלים, "משכיר" דיסקים בחינם (!), ומקדיש שעות על גבי שעות בתכנון ושיפור הליגה, יקבל תמורה כספית להשקעה שלו בכולנו? האם באמת יש בעיה שמי שמארגן אירוע, גם יתחרה ויקבל את האפשרות לנצח ולזכות בפרס כמו כולם?
רק כדי שיהיה ברור למה אני מתכוון וכמה המצב הזה מטופש - אם דורי לא היה מזמין שנה שעברה 8 סלי דיסקגולף, מי כאן היה משחק היום???

על כך נאמר - No good deed goes unpunished...

עכשיו לעניין הליגה / לא ליגה:

מי שמכיר למשל את עולם האולטימייט, יודע שאנשים נאבקים כבר כמה שנים טובות כדי לבנות מנגנון ליגה מסודר, להקים קבוצות, לגדל שחקנים צעירים, ללמד, לתחזק קבוצות, לארגן אירועים, למצוא מגרשים ראויים...
"איכשהו" ליגת הדיסקגולף הצליחה לתפוס תאוצה תוך כדי שדילגנו על השלבים באמצע - הכל עבד די חלק, אנשים באים, משלמים, משחקים, קונים ציוד אישי, משתפרים ומעלים את רמת התחרות, וזוכים בפרסים כספיים!
יש מצב שזה בא בקלות מדי, אז עכשיו אנשים נבהלים ורוצים לקחת צעד אחורה??
אז רק שתדעו שלפחות מנקודת מבט של שחקן אולטימייט די מרכזי בארץ, כל המהלך הזה נראה מגוחך.

הדבר הכי חשוב, שלמענו בכלל התחלתי את התגובה שלי פה - נבואת הזעם:

אם לא ננצל את המומנטום שנבנה שנה שעברה, תחום הדיסקגולף בארץ ידשדש במקום, עד שידעך ויעלם (והוא בקושי בן שנתיים, המסכן...)
מהלך של הפיכת הליגה שהיתה למשהו שיאורגן כל פעם ע"י אדם אחר, בלי קריטריונים מינימליים, בלי מישהו שירכז הכל (ובעיקר את הנושא הרגיש של הכספים), בלי סדר כלשהו - יחרב את מה שנבנה עד היום, ושמישהו ישמור את זה איפשהו - תחום הדיסקגולף בישראל ייפול מהר יותר מאיך שהוא הוקם והתפתח. בשנת 2009 יהיו פה אולי 10 שחקנים, שישחקו "פיק-אפ דיסקגולף" ולא יבינו לאן כולם הלכו.
שכל אחד יחשוב אם זה המצב שאנחנו רוצים להגיע אליו.
לא חבל על הצלחות שקנינו במיוחד...?

אני יודע שרבים אוהבים מאוד משום מה לנפנף ב"רוח החופשית" של ספורט הפריסבי, כאילו זה איזה דגל במצעד הגאווה... זה לא אומר שצריך להיות 'היפים' עד הסוף ולעשות הכל כמה שפחות מאורגן! ככל שנשמר יותר את האופי ה"שכונתי" של הספורט כתפיסת עולם וכעקרון מנחה - ככה פחות יקחו אותנו ברצינות, פחות שחקנים יתווספו ויותר אנשים יעזבו את התחום.

אסף
סמל אישי של המשתמש
אסף לוי
מדריך פריסבי מוסמך

הודעהעל ידי Krissbee » ג' פברואר 05, 2008 3:09 pm

מסכים איתך אסף, אבל כמו שזה נראה אנחנו חייבים להתפשר כרגע.
העובדה שאנחנו "לוקחים צעד אחורה", כלשונך, לא אומרת שויתרנו על מנגנון מסודר לליגה. כרגע אין מי שירכזו את זה, וההחלטה היתה שהקדימות הראשונה היא לקיים משחק לפחות פעם בחדשיים, אחרת לא תהיה לנו מסגרת בכלל. התקווה היא שבמהלך השנה אנשים יקחו על עצמם תפקידים יותר מרכזיים והארגון יהיה מסודר יותר ויותר. אם לא השנה אז בשנה הבאה.

זאת עדיין התכנית וגולף הוא הספורט הכי פחות היפי שיש.

ה"דילוג" על שלבים באמצע, כמו שכתבת, התאפשר בגלל שדורי ריכז את זה. אז עכשיו לפחות כולם יודעים מה זה המשחק ואפשר לקחת צעד אחורה ולהצמיח ליגה באופן טבעי...
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

הודעהעל ידי אסף לוי » ג' פברואר 05, 2008 6:18 pm

יש מצב שהבעיה שלנו הרבה יותר גדולה מזה...
איכשהו כל פעם שמישהו עושה פה משהו, יש 20 דעות שונות ותלונות ומרמורים (וזה לא שאנחנו ספורט ענק עם אלפי משתתפים...)
אם לא היה הלינץ' ההזוי הזה על דורי (שאגב, עד עכשיו שמעתי רק שמועות, ולא ראיתי מישהו שבא ואמר משהו בפניו או כתב בפורום. הכי קל זה לרכל ולהפיץ רעל בשקט), אז היום היה מי שיארגן את הליגה באופן מסודר.
וזה לא רק הוא - איזו סיבה יש שלא יקרה בדיוק אותו קשקוש עם הבא שיעז להרים פה אירוע??

זאת בדיוק הסיבה שלדעתי זה לא יקרה, והגולף יעלם
סמל אישי של המשתמש
אסף לוי
מדריך פריסבי מוסמך

הודעהעל ידי Krissbee » ג' פברואר 05, 2008 6:45 pm

וואלה לא צריך להתיחס לזה בכלל, זה בכלל לא העניין, אני לא יודע למה אנחנו כל הזמן חוזרים לזה. ואפילו אם כן - הנה השנה ניתן הזדמנות לכל אחד לרכז משחק מכל הבחינות, ואנשים חדשים יוכלו לקחת חלק פעיל יותר, לראות במה זה כרוך מבחינת לוגיסטיקה, כמה סיפוק ואפילו רווח כספי אפשר לקבל מזה, להחליט שזה בא להם טוב ואולי הם יהיו "מנהלי ליגה" עד הקיץ... אני דוקא אופטימי.
העיקר שימשיכו לקום תחרויות מסודרות כל חודש-חדשיים וכבר יהיה מי שיקח יותר דברים על עצמו.
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

שאלה

הודעהעל ידי Dori » ג' פברואר 05, 2008 8:14 pm

אסף, קודם כל תודה,
יש בעיה של פער ידע בין מה שאתה יודע לבין מה שהקהילה יודעת.

אני השנה קיבלתי החלטה שאני לוקח צעד אחורה.
אחרי כמעט 4 שנים של פיתוח הספורט שלנו בתור FULL TIME JOB, אני רוצה להאמין שיש עוד הרבה אנשים שידעו איך לקחת את התשתית ולמנף אותה טוב יותר ממני (וזה נכון שהסיפור עם הגולף נתן לי את הפוש האחרון, אבל אני שמח שזה קרה).

אני אשמח לעזור לכל מי שירצה ואני מצפה שנבנה יחדיו מנגנונים שיקלו על המארגנים.
השאיפה צריכה להיות שכל מי שרוצה יוכל להרים תחרות גולף מקצועית, לתרום ל- FLOW וגם להרוויח תמורה צנועה.

צריכים:
שיטת ניקוד ודירוג - יש
קטגוריות - יש
תאריכים - יש
זמנים - יש
סלים - יש
קבוצת שחקני ליבה - יש
מסלולים ומפות - יש + אפשר לקבל קבצי עזרה ממני
דרך קלה לאגור את התוצאות של הליגה - אפשר לבנות
מנגנון רישום קל יותר - האידיאל זה הכל מראש
חלוקת כספים - הצעתי משהו

מעבר למה שצבי כתב על הביטוח - שזה נושא חשוב מאוד וצריך להתקדם איתו.
האם מישהו רואה בעיה בהמלצות שכתבתי?
http://www.frisbee.co.il/Communications ... 5604#35604

חסר לנו עוד מנגנון פשוט של שיווק (סטייל חבר מביא חבר) כדי שבאמת כמות האנשים בליגה תגדל.

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

ביטוח

הודעהעל ידי צבי טף » ד' פברואר 06, 2008 11:52 am

כוון התחלתי: שאלתי את דוד מחיפה שהוא שחקן אולטימייט שם והוא גם משחק בליגת handball לגבי ביטוח והנה תשובתו בקצרה:

just got word from my contact in softball

we get insurance thru otzma (the center for independant sport clubs - http://www.otzma-sport.com/) but this is because each team is an amuta

maybe you could contact otzma and find out what process you'd need to go thru to get the insurance

וכנראה שהם ליגת ה- handball משלמים 400 ש"ח בשנה בערך עבור השתתפות בליגה וביטוח.

אז הנה אני שואל: האם כל האנשים שרוצים להשתתף בליגה מוכנים לעשות:
1. לשלם מראש 400-500 ש"ח לכל השנה
2. להרשם כחברים בעמותה

מעבר לאפשרות לעשות ביטוח, כנראה שאם נהיה יותר מ- 50 חברים בעמותה גם העמותה (FLOW ומה שלא תהיה) תוכל להיות מוכרת ע"י גופים בינלאומיים כמו
WFDF, PDGA

כמובן יש אופציות נוספות אבל אני חושב שזו נקודת התחלה טובה.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

עדכון לגבי ביטוח

הודעהעל ידי צבי טף » ה' פברואר 07, 2008 2:27 pm

קיבלתי פניה מחברת הביטוח שעובדת עם "עצמה" ודיברתי עם עורך דין שם.
להלן התוצאה:
ראש החברה יפנה אלי לאחר שובו לארץ ביום 14.2
סכום הביטוח יהיה תלוי מספר המבוטחים.
אז עד שבוע הבא צריך לדעת כמה אנשים מעונינים ביטוח שלהם
אני מקוה שנוכל לבטח אנשים גם מענפי הפריסבי האחרים שבוע הבא(!!) כדי לקבל מחירים מינימליים

בוקר טוב ,

קיבלנו המייל בנושא הביטוח דיסקגולף ,
ניתן לפנות לסוכן ביטוח משה בר זיו רביד -
טלפון : 03-6387000 .

יום נעים הילה מ"עצמה"
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

יופי

הודעהעל ידי Dori » ה' פברואר 07, 2008 3:28 pm

צבי, אני חושב שכולנו נשמח לדעת טיפה יותר פרטים,
מניסיוני יש הרבה סוגי ביטוח כגון:
ביטוח תאונות אישי
ביטוח צד ג' (זה מכסה מקרים של אנשים שלא משחקים ונפגעים)
ביטוח אישי למארגנים

מה קורה עם הנושא של הבדיקות הרפואיות, האם חובה או לא?
מה משמעות הטפסים שחותמים עליהם?
האם יש משמעות לזה שאנחנו לא נמצאים כיום בחק הספורט?
האם הם בכלל יודעים מה זה דיסקגולף ומה הסכנות?
האם לאולטימייט יהיו סיכונים שונים ועלות שונה?
האם חשוב מי מרים את האירוע? בזמנו אמרו לי שאם הגוף שאחראי על האירוע הוא לא הגוף הרישמי (יענו FLOW) אז יש חוקים טיפה שונים (לדוגמא עיריית הרצליה מארגנת צעידה עירונית, האם כל הצועדים עושים בדיקות רפואיות לפני זה??? התשובה היא לא. הם רק חותמים על טופס ויתור, וגם זה לא תמיד).

האם יש מצבים שהביטוח לא תופס?
לדוגמא: אם הלכנו לפארק ציבורי 20 איש כדי לשחק, מבלי לעשות תיאום מסודר עם העירייה המקומית כדי לסגור את הפארק. ונגיד שמישהו נפגע, האם הביטוח יכול לטעון שאין כיסוי כי האירוע לא היה מתואם כראוי.

כל אלו הן שאלות שצריך לברר הייטב. ואם הגעת לסוכן הביטוח של עוצמה ועורך הדין, שניהם צריכים לדעת בידיוק את התשובות.

צריך גם לזכור שאנחנו ספורט צעיר מאוד ורוב האירועים שלנו קמים על תשתית של מתנדבים וכמות משתתפים לא גדולה.... לכן צריך למצוא את שביל הזהב.

בכל מקרה,
אחלה שיש התקדמות בנושא.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 37 אורחים