דיון על ליגת הגולף 2008

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

תשובת ביניים

הודעהעל ידי צבי טף » ד' מרץ 05, 2008 12:43 am

אני יודע כעת רק קצת יותר ממך וברגע שאדע עוד אמסור לכולם.
לפי הסוכן זה הסדור הסטנדרטי שכל הספורטאים מקבלים. תעשה חשבון שאם עושים 10 ארועים בשנה זה 140 ש"ח לכל אחד שזה כבר לא כל כך מעט ומשתווה לביטוח שנתי לצלילה למשל!
כאמור אני מברר לגבי ביטוח למארגנים, לפי הסוכן זה גם לא בעיה.
בכל מקרה נדמה לי שהגיע הזמן להרים ארוע.
אני מקוה שבקרוב הודעה על פתיחת ליגה.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

מעולה!!!

הודעהעל ידי Dori » ד' מרץ 05, 2008 1:45 am

לדעתי הוא צריך לומר לך מה המינימום....

אנחנו עדיין לא יכולים להתחייב לכמות של אירועים או כמות של אנשים
אנחנו גדלים....

הלוואי והוא ייתן לנו משהו מודולרי וטוב בלי שום מינימום...
אם זה יהיה ככה צריך לשים לו מקסימום :)
שאם יהיו 50 אנשים באירוע אז המחיר ירד עבור כל אחד

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הכרזה על פתיחת ליגת 2008!

הודעהעל ידי צבי טף » ו' מרץ 07, 2008 1:05 pm

קהילה יקרה,

אנחנו שמחים לבשר על התחלת ליגת 2008.

הארוע הראשון יחל ביום 21.3.08 בפארק חדרה.

מארגני הליגה 2008 יהיו רן קליין וצבי טף.
מארגני הארוע בחדרה יהיו דורי יניב וחברו (הודעה המשך).

מארגני הליגה יהיו אחראים למחירי הארועים בליגה, לניקוד, להסדרת הביטוח, לתאריכי הארועים ליגה ועל פיקוח על הארועים, מארגני הארועים לרישום, להתוויית מפות, השכרת דיסקים, סלים, ארגון לוגיסטי וניהול הארועים עצמם...

השכרת דיסקים תהיה 10 ש"ח כל אחד
ביטוח יהיה חובה על כל משתתף בליגה ויעלה כ-20 ש"ח (לביטוח המשתתפים כולל צד ג' וגם לביטוח המארגנים).

ארועים נוספים של DG כגון של ACE, אליפות הארץ וכו' יתקיימו גם כן אפן נפרד.

נשמח לשמוע עוד האם לתת פרסים בכל ארוע או רק בסוף הליגה, וכיצד לחלק את הפרסים ולפי הקטגוריות.
יש רעיון גם לתת ניקוד בונוס כמרחק מתל אביב...

פרטים נוספים בהמשך, אתם מוזמנים להציע הצעות.

רן וצבי
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

היי לכולם

הודעהעל ידי Dori » ש' מרץ 08, 2008 3:56 pm

פרטים לגבי אירוע ראשון של הליגה
http://www.frisbee.co.il/Communications ... php?t=2776

בואו בהמוניכם.
צבי, אנו ממתינים להוראות לגבי עלויות, קטגוריות וכו'
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

נהדר

הודעהעל ידי Krissbee » א' מרץ 09, 2008 5:38 pm

תודיעו לי אם אתם צריכים את עזרתי באירוע חדרה ובכלל.
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

אני מקווה להגיע

הודעהעל ידי יובל דיסקגולף » ד' מרץ 12, 2008 4:12 pm

וללמוד מכם אייך לערוך ארוע כדי שיהיה גם בפארק אשכול.

בהצלחה לראשי הדיסקגולף רן קליין וצבי טף.
בהצלחה למארגני הארוע דורי יניב וחברו.
בהצלחה לליגת הדיסקגולף הישראלית.

יובל זמירי
Yuval DiscGolf
סמל אישי של המשתמש
יובל דיסקגולף

יובל

הודעהעל ידי oferher » ד' מרץ 12, 2008 8:55 pm

נו יובל, אולי נזכה לראות אותך באירוע של דיסק גולף?

איך זה לחיות תחת מטר הקסאמים?

תבוא להתאוורר ביער חדרה!
סמל אישי של המשתמש
oferher

יותר חשוב, יובל

הודעהעל ידי צבי טף » ה' מרץ 13, 2008 12:14 am

תבוא ללמוד "ממיכאל הגדול איך לזרוק" :lol:
אחרי שתכיר אותו תבין
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

שלום ואחווה

הודעהעל ידי רנק » ה' מרץ 13, 2008 12:56 am

syndicat (עידו מרגולין)
------------------------
שלום ,אני מבקש להצביע על כמה פרטים שלא נאמרו ונראים לי חשובים

לאחר סיום הליגה בשנה שעברה, ישנם בסה"כ כ-20 שחקנים קבועים בענף, בעצם נוצר מצב כרגע שלפי הערכתי יהיו בערך 10 אנשים בליגה של המקצועניים פחות או יותר, ברור לי שבשלב כלשהוא תיגדל הליגה אך בשביל 70 ש"ח למשחק מה אני מקבל בעצם -
דירוג וייתכן שפרס אם אגיע לאחד מהמקומות הראשוניים.
יש לי כמה שאלות שמטרידות אותי :
ראשית לכמה אירועיים שחקן מקצועי צריך להגיע בשביל לנצח? , כמה אירועיים יהיו ובאילו תאריכים -אי אפשר בתור שחקן מקצועי להשקיע מחוייבות וכסף בלי לדעת שיש תאריכים ומקומות סגוריים עד סוף הליגה.
שחקניים מתחילים/מתקדמים/מקוצועיים פחות טוביים , שרוציים להיות מקצועיים אין להם כמעט סיכוי לנצח את כל הליגה בשיטה שבה מקבלים את הפרסים רק בסוף הליגה ,אם לאחר כל אירוע יחולקו הזכיות -כפי שנהוג בעולם ,וכפי שהמארגניים הציעו לחלק פרסים למתחילים ולמתקדמים ,אני מאמין שיותר אנשים ירצו לשלם הרבה כסף בגלל שלפחות יהיה להם סיכוי.

לסיכום,
נוצר מצב שאני מעדיף להגיע לאירוע ולשחק במתחילים תמורת 20 ש"ח וזה חבל בגלל שלדעתי כל שחקן גם מתחיל ירצה בשלב כלשהו להיות מקצוען. כמו כן איך יחולקו הקבוצות- שחקן מתחיל ישחק אם מקצוען ואחרי מסלול אחד יעזוב- מה קורה במצב כזה , כמו כן לפי מה שקורה בתחרויות בעולם ולפי מה שאני חושב הפרס לשחקן המקצועי צריך להיות ביום התחרות והפרס יהיה כספי ביחס לכמות השחקניים ,אחוז מסויים יהיה גם בתור פרס לזוכה מקום ראשון בסוף הליגה -מין בונוס. כמובן אחרי ההפרשה למארגניים ,
במצב כזה לשלם 70 ש"ח נראה לי קורץ יותר מבחינת סיכויים לנצח כמו להרבה אנשים אחרים אני בטוח .
כמו כן אני ומיכאל היינו גם מעוניינים להרים אירוע ,כמו רבים אחרים,אני חושב שמארגני הליגה צריכים בעצם לכתוב חוברת חוקים דקה שעל-פיה נוכל לפעול בהמשך ויהיה יותר קל להרים אירועיים רבים יותר .
עידו 8)

כמה תשובות,
המטרה שלנו היא להרים אירוע פעם בחודש (בדומה לשנה שעברה).
עדין אין החלטה על כול התאריכים שבהם נשחק השנה, אך אני וצבי עוד נקבע ונפרסם.

אין מספר ארועים ששחקן מקצועי צריך, כדי להיות מדורג. גם ארוע אחד כשחקן מקצועי מזכה אותך בדרוג, אבל כמו שנה שעברה כמה שמשתתפים ביותר ארועים יש יותר סיכוי לנצח.
שיטת הדרוג נשארת זהה לזו של שנה שעברה.

בנוגע לפרסים . ההבדל העקרי בין שחקנים שמשחקים בדרוג המקצועי לבין הדרוג של המתקדמים הוא הפרסים. עם אתה רוצה לקבל פרס על כול תחרות שאתה משתתף בה, תרשם אצל המתקדמים.
ואם אתה רוצה לקבל דרוג ופרס שנתי, תרשם למקצוענים.

מקווה שעניתי על כול השאלות.
רנק

הודעהעל ידי syndicat » ה' מרץ 13, 2008 1:27 am

שאלות נוספות
האם משחק מול 10 מתמודדים בניקוד המקצועי הוא אתגרי ? , מה קורה אם אחד מהשחקנים חולה, הסיכוי שלו לנצח יורד ? , מה אם שחקנים חדשים שרוצים תוך כדי השנה לעבור לליגה של המקצועניים ? ,מבחינה חברתית- מעגל סגור של אנשים שמשחקים בתור מקצועניים-ומתחרים בינם לבין עצמם זאת האווירה שאנו מעוניינים בה במשחק הזה ??? או באווירה חברותית ומפרגנת שיכולה לקרות אם לכל אחד יש סיכוי שווה לנצח ! .
בנוגע לפרסים -בעולם ישנו דירוג בין השחקנים לפי התוצאות השונות אך בכל תחרות המנצחים מקבלים כסף ,כי הם גם השקיעו כסף וזמן ומחשבה והרבה אימון . אני לא חושב שבארץ זה צריך להיות שונה ,וזה רק יחזק את הספורט והליגה .
מבחינתי עניין הפרסים הוא גם עניין עקרוני בגלל שכך אני חושב שצריכה להתנהל הליגה, מקווה שתתיתגמשו ותבינו את התועלת מכך לכולם.
סה"כ אני רוצה לשחק בתור שחקן מקצועי ומוכן לשלם כל סכום אך שיהיו לי גם סיכויים ראויים.
עידו 8)
syndicat

מצאתי אוצרות

הודעהעל ידי Dori » ה' מרץ 13, 2008 2:12 am

היי כולם מצאתי אוצרות (יענו) בפורום:
תכנון שנתי לליגה (זו הצעה - מנהלי הליגה יקבעו)
http://www.frisbee.co.il/Communications ... 5604#35604

איך מדרגים:
http://www.frisbee.co.il/Communications ... 5073#35073

(נשאר רק להחליט כמה אירועים מרשים לאנשים לפספס מבלי לפגוע בדירוג השנתי)

לגבי השאלות של עידו,
אז ככה, השנה אני שחקן מהמניין ואני מקבל בברכה גם את צבי ורן כשחקנים מהמניין :)
עידו, אתה ואני באותה הסירה ונראה לי שכולנו שואפים לפתח את הספורט בצורה הכי טובה שאפשר.

אני ממליץ שתקרא את חוקי הדירוג ואחרי זה תגיד אם משהו מפריע לך.
אני קורא את כל השאלות שלך ונראה לי שכל מה שאתה מבקש קורה:

א. המשחק מאוד אתגרי לכל אחד בקטגוריה שלו

ב. כל שחקן יכול לבחור את הקטגוריה שלו בכל משחק. הקטגוריה הסופית (לדירוג השנתי) תקבע ע"פ הקטגוריה השולטת של כל שחקן ושחקן, לדוגמא: אם יש 8 אירועים ומתוכם עשית 5 במקצוענים אז אתה שייך לשם. אם עשית 4 אירועים במקצוענים ו- 4 אירועים במתקדמים תהיה שייך למתקדמים. ככה כל אחד יכול לבחור מה שטוב לו ולעבור במהלך השנה אם הוא רוצה.
שים לב שהניקוד שאתה מקבל כל אירוע הוא לא תלוי קטגוריה (כי מקבלים נקודה עבור כל מי שאתה מנצח או שווה לו מסך כל השחקנים באירוע).
לכן יהיו אנשים שירצו להשאר בקטגוריית המתקדמים כי הם יודעים שיש להם סיכוי לסיים במקומות הראשונים לעומת חוסר סיכוי לנצח בקטגוריות המקצוענים... כל אחד יעשה מה שבא לו ויסכן כמות כסף בהתאם לסיכוי שלו ולפרס המוצע

ג. מבחינה חברתית - כולם משחקים עם כולם... אבל הדירוג הסופי הוא בתוך קטגוריות.. אם בחרת להיות בקט' המתקדמים כל השנה, בסופו של דבר תקבל מקום ראשון, שני, שלישי וכו' ביחס לאנשים באותה הקטגוריה.

ד. לגבי סיכוי וסיכון - אני מרגיש כמוך בידיוק וזו הסיבה שאני שמח שבקטגוריה של המקצוענים נותנים פרס רק בסוף השנה ולא בכל אירוע. אני באופן אישי יכול לנצח חלק מהאירועים אבל לפי ההיסטוריה יכול גם לסיים במקומות נמוכים יותר אם מסתכלים על אירוע כמשהו בודד. אבל, הרעיון הוא להראות יציבות והתמדה. רק מי שטוב לאורך זמן מגיע לו להיות ראשון וגם לקבל את הפרס.

כמובן שזו הדיעה שלי ואם רוצים אפשר לחלק את פרסים כל אירוע אבל עדיין לשמור את הדירוג בצורה מצטברת.

בנוסף, אני חושב שיש כאן כל מיני חישובי כספים שיהיה קשה לעשות במהלך האירוע ולכן עדיף לתת למנהלי הליגה לקחת את כל התוצאות והכספים ולפרסם תוצאות בצורה מסודרת לקהילה עד לאירוע הבא (כמובן שעדיף כמה שיותר מהר).

את הפרס של המיני/דיסק לקטגוריות האחרות אפשר לתת די מהר, כי אין יותר מידי חישובים.

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

מילת תגובה

הודעהעל ידי צבי טף » ה' מרץ 13, 2008 3:27 am

בקביעת הדרוג והתחירים והפרסים השקענו המון מחשבה וגם נתנו הזמנות לאנשים להציע. אנשים עדיין מוזמנים להגיב
צריך להבין שהולכים כאן על חבל דק בו מנסים לתת מקסימום פרסים במינימום כסף השתתפות.
לדעתי הנוסחה שיצאה היא לא רעה. למשל, תחשוב שהמתקדמים מקבלים סה"כ פרסים בשווי של כ-1000 ש"ח על פני השנה עבור מה שהם משלמים, והמקצוענים מקבלים פרסים ששוים יותר אבל משלמים בהתאם. אני מניח כי שחקן שיזכה קטגוריית מתקדמים בארוע יכול עקרונית לקבל כסף במקום דיסק, אם זה עקרוני לאנשים אז נא להציע הצעות מדויקות....(זו עמדתי ולאו בהכרח של רן ולכן בלי התחייבות).
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

מתכונת לארועי ליגה ולליגה

הודעהעל ידי רנק » ה' מרץ 13, 2008 10:09 am

צבי טף
--------------------------------

שלום לכולם

להלן סיכום התנאים לליגת 2008:

1. קטגוריות
תהיינה 3 קטגוריות: מתחילים, מתקדמים ומקצוענים.
כל שחקנית או שחקן יוכלו לבחור באיזו קטגוריה להשתתף בכל ארוע.

2. דרוג
שיטת הדרוג תהיה כמו בשנה שעברה.
זכאים לדרוג שנתי רק המקצוענים.

3. פרסים
מתחילים - הפרס יהיה מיני דיסק למקום הראשון.
מתקדמים - מקום ראשון יזכה בדיסק של דיסקגולף. אם יהיו עד 10 אנשים בקטגוריה זו אז המנצח יקבל דיסק מסוג פלסטיק פשוט יותר, כמו סוג D של דיסקראפט, אם יהיו עד 15 שחקנים אז משהו יותר איכותי כמו סוג Z או X, ואם יהיו מעל 15 איש אז משהו מאיכות גבוהה ביותר כמו ESP.
מקצוענים - יקבלו פרסים רק סוף השנה. פרס ראשון יקבל 55% מהפרס למקצוענים, שני יקל 30% ושלישי 15%.

4. ביטוח
ביטוח יעלה 15 - 25 לכל שחקן. זה כולל ביטוח אישי לשחקן, ביטוח צד ג' לשחקן, וביטוח למארגנים. פרטים נוספים לגבי הביטוח במייל נפרד.

5. מחירים
מתחילים - 10 ש"ח + ביטוח
מתקדמים - 35 + ביטוח, מי משביא אורח מקבל הנחה ומשלם 20 + ביטוח
אורח - מי שלא קיבל דירוג בליגה של 2007. אורח יכול לבחור להתתף בכל קטגוריה שירצה, במחיר של מי שמביא אורח (במתיחלים 10 ש"ח + ביטוח, אין הנחות)
מקצוענים - 55 + ביטוח, מי שמביא אורח 35+ ביטוח
מארגנים - ביטוח בלבד (2 מארגני ארוע + 2 מארגני ליגה)

6. עלויות
מחיר השכרת הסלים הוא 300 ש"ח לארוע, לפי קביעת דורי. אנחנו חושבים שמחיר זה הוגן.
ביטוח פורט לעיל.
תרומה ל- FLOW יהיה 10% מההכנסות.
שונות: שתיה, פירות, סרטי גבולות גזרה, וכו' לצריכה ציידית של השחקנים
שארית= 300 - ביטוח*מספר השחקנים -שונות- FLOW - הכנסות
50% מהשארית יהיה לפרסים (מתחלק בין בקטגוריות), 50% למארגנים
כאשר 75% למארגני הארוע ו-25% למארגני הליגה.

7. נשתדל שתהיה שקיפות מלאה בכל מה שקשור לליגה. השחקנים זכאים לקבל כל מידע הקשור לליגה.
במידה ויבואו כ- 50 איש מכל מיני קטגוריות, יוצא למארגני הארוע לקבל כ- 150 ש"ח כל אחד, למארגני הליגה כ- 75 ש"ח כל אחד. לידיעתכם.
[/i]

לידיעתכם,
(הועבר מנושא יער חדרה)
נערך לאחרונה על ידי רנק בתאריך ה' מרץ 13, 2008 10:13 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.
רנק

הודעהעל ידי רנק » ה' מרץ 13, 2008 10:11 am

צבי טף
--------------------------

להלן תנאי הביטוח לשקנים בלבד - עוד לא הוסדר הביטוח למראגנים כי זה הרבה יותר מסובך.

אני מצרף את התכתובת בדיוק כפי שקיבלתי מאיש הביטוח. כרגע לשחקן בודד יעלה 14 שקל, כנראה צריך להוסיף לזה קצת עבור עמלת העברת כספים בבנק וכו'.
________________________________________________________--

)פרטי הביטוח הם כדלקמן:
למקרה מוות-154,964ש"ח אך 46,152ש"ח למי שטרם מלאו לו 20;
לנכות מלאה ותמידית-231,899ש"ח;
לאי כושר זמני-620ש"ח לשבוע אך 154ש"ח לשבוע למי שטרם מלאו לו 20.הכסוי הוא ל-104 שבועות אך 52 שבועות למי שמלאו לו 65.
כסוי זה כפוף להשתתפות עצמית של 10 ימים ראשונים.
הוצאות רפואיות-7,763ש"ח כפוף להשתתפות עצמית בסך 300ש"ח;
הוצאות טיפול בשיניים-7,763ש"ח כפוף להשתתפות עצמית בסך 300ש"ח.
סכומי הביטוח צמודים למדד הידוע ב-1.9.02.סכומי ההשתתפות העצמית כפופים למדד הידוע ב-1.9.03
בנוסף הכיסוי כולל ביטוח לאחריות השחקן כלפי צד ג.
גבול אחריות לארוע ובסה"כ לשנה-471,099ש"ח צמוד למדד הידוע ב-1.9.02.כפוף להשתתפות עצמית בסך 1,090ש"ח.
2)לענין תשלום הפרמיה-לאחר התחרות אתם מעבירים לנו את רשימת המתחרים ואנחנו מחשבים עבורכם את הפרמיה.אתם מעבירים לנו המחאה לפקודת חברת הביטוח.מאוחר יותר יועבר לכם גם המסמל של חברת הביטוח ובו החיוב בגין אותה תחרות.
3)עקרונית ניתן לערוך ביטוח שנתי לספורטאים.לצורך זה צריך אינפורמציה ביחס לכל הענפים.הרי ברור שיש הבדלים בסיכון בין הענפים השונים,לפחות בין השניים שהכרנו עד כה.לכן יהיה צורך,לדעתי,לדעת (א)בכמה אנשים מדובר בסה"כ (ב) אם אותם אנשים משתתפים במספר ענפים וכדו'.
בברכה,
משה

--------------------------------------------------------------------------------
From: Zvi Taf [mailto:tafz@bgu.ac.il]
Sent: Thursday, March 06, 2008 12:10 PM
To: Moshe Bar Ziv
Subject: Re: RE: ביטוח ספורטאים-צלחות מעופפות

ארצה לדעת בהקדם מה תנאי הביטוח - מה מכסה, השתתפות עצמית במידה שיש מקרים, איך משלמים לביטוח וכו', פוליסה
כ"כ האם יש איזה ביטוח כולל לכל השנה לכל הארועים?
האם אפשר עסקה כוללת לכל ענפי הספורט תחת FLOW?
יש חוץ משני הענפים שאמרתי לך עוד כ-4 ענפים....
תודה

לידעתכם,
(הועבר מנושא יער חדרה)
רנק

הודעהעל ידי syndicat » ה' מרץ 13, 2008 11:30 am

מבחינה עקרונית כל מהלך הפרסים שיידחה לסוף הליגה לא הגיוני !!! , נוצר מצב שאני מעדיף לשחק במתחילים וזה חבל !!!!
ושוב מקווה שתישקלו זאת שנית , שיטת הדירוג יכולה להמשיך כפי שהציעו ובסוף כל אירוע יופרש אחוז מסויים למנצח הסופי בסוף הליגה, אך לדעתי זאת חובה שבסוף כל אירוע יהיה פרס כספי !!! כפי שנהוג בחול .
עידו 8)
syndicat

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים