תגובות - סלינו על כתפינו - אירוע גולף 22/05/07 חג שבועות

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

הודעהעל ידי Orb » ה' מאי 24, 2007 8:48 pm

ארוע דיסקגולף שני שלי אחרי הארוע בחדרה, והיה ממש מעולה.
הארגון בהחלט זרם טוב והופקו לקחים מפעם שעברה למרות שיש מקום לתקתק יותר את ההתחלה, דרוש בעיקר יותר שיתוף פעולה מצד השחקנים שיבואו להרשם ושיקשיבו להוראות במקום לזרוק כל הזמן לסלים כדי שיהיה אפשר להתחיל בזמן, אבל בקטנה.

המסלול היה חבל על הזמן, הפארק הזה ממש מתאים לדיסקגולף, גם כי אין הרבה אנשים, גם בגלל כל המכשולים והדברים שמוסיפים פלפל לסלים השונים (האגם, הפסלים, הירידות ועליות..). הייתי רוצה לראות עוד ארועים בפארק הזה, כי היה ממש מוצלח.

לגבי האגם, אני חשבתי שהוא מוסיף, אבל אם סגל יוכל להביא רשת מהבסיס כדי שלא יטבעו שם דיסקים פעם הבאה, עוד יותר טוב.

בקיצר, אשמח גם לראות עוד ארוע בעתיד הקרוב.

תודה לדורי על האירגון,
אור.
Orb

הודעהעל ידי mazursky » ה' מאי 24, 2007 11:20 pm

Seriously, that was one of the most interesting and diverse golf courses, it's world class I tell u! Once u get the annoying football kids and the silly skateboarders out of the way that course was incredible. I really like the vegetation and how it was challenging, I like the topography, the hills. The lake added, I thought, but we do have enough people that don't know their capabilities with frolf discs that they ended up losing discs and weren't careful enough. So maybe we need to emphasize that there's a very high chance of losing discs in there.

Plus if we play there again we could keep searching the lake and find lots of discs down there already!
סמל אישי של המשתמש
mazursky

נסיון עם דיסקים

הודעהעל ידי צבי טף » ו' מאי 25, 2007 1:19 am

בשבת לפני הארוע זרקתי לפחות 10 פעם כל דרייבר, יש (היו) לי יותר מ 10 מסוגים שונים. גיליתי משהו מעניין - הדיסק של cyclone עף לפחות 10% יותר רחוק מכל השאר ברוב המקרים. היום גיליתי ששברו איתו שיאי עולם לזריקה למרחק 3 פעמים...מסתבר שהיציבות (האם זה עף ימינה או שמאלה או ישר כשזה מאט) תלויה בסוג הפלסטיק, ולכן יש cyclone D, cyclone X וכו'. היום קשה למצוא את הצלחות האלה כי יש עכשיו סוגים חדשים, אם כי החדשים שלי לא הגיעו לאותו מרחק.
אחרי כל הזריקות האלה הגעתי לתחרות עם כאבי שרירים רציניים בזרוע ובחזה.
באימונים ראיתי שה-straight driver ("דרגה" 0) לא באמת כזה ז"א ה- cyclone האהוב היתה לו באמת נטיה קטנה ימינה כל הזמן. ביום התחרות בניתי על זה כזרקתי מעל השלולית של סל 2, אבל דוקא אז הוא עף בול ישר-blub blub :(
בסל 5 מתן ואני ניסינו טכניקות שונות לחלוטין. אני זרקתי בירידה התלולה roll והוא עשה זריקה. לשנינו היתה זריקה מצוינת עם נחיתה סופית 1 מטר זה מזה...
תודה לדורי ולאבי ולעדי ולכל מי שעזר להרים את הארוע, היה שווה את ה- cyclone
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

בטיח

הודעהעל ידי אבי ערב » ו' מאי 25, 2007 2:03 am

הארוע עבר בהצלחה מרובה לא ציפיתי שיהיה גיבוש כזה התזמון ביום החג יצר אווירה
מצויינת עם טעם של אתגר .אני חושב שהמסלול לא היה קל העליות והשיפועים יוצרים כיסיי
אוויר לא צפויים {כמובן גם העצים האגם והסקטבורדים בבריכת הסולטן ואפרופו האגם למי שאבדה צלחת שם ליבי אתכם אני יודע שמרוקנים את האגם מדיי אני אוכל לבדוק אפשרות החזרה
אז תודה רבה לכול מי שעזר השתתף והגיע לעודד וכמובן לדורי על העזרה הארגון והאכפתיות
מהענף אין הרבה כמוך אחי{אגב כול ההכנסות הלכו קודש לצלם המקצועי וגם זה לא הספיק}

הייתי שמח לשמוע עוד תגובות על התחרות הצעות לשיפור .חוויות מהארוע
לדוגמא למה על העץ העקרותי היה בנדנה אדומה
או אולי אפשר להביא לפעם הבאה שרותים כימיים במשאית כי לא היה שם...
אבי
אבי ערב
VON ZIPPER

צלחות ועוד

הודעהעל ידי Dori » ו' מאי 25, 2007 10:59 am

אבי תודה על המילים החמות,
אתה שוכח שבזכותך מצאנו את המקום הזה וכפי שדיברנו טלפונית אפשר לבנות עליו כמה וכמה מסלולים ברמות קושי שונות.

אכן כל הכסף של התחרות + השקעה אישית יוקדש להפקת קליפ ואולי אפילו סרטון הדרכה קצר.

לצבי - לגבי הצלחות
אתה צודק לגבי ה- CYCLONE. היא שברה שיאי עולם אבל לפי זכרוני נשבר השיא אחריה עם XL של דיסקראפט. היום אני לא זוכר עם איזו צלחת שברו את השיא האחרון.

קשה לומר שצלחות מסויימות עפות תמיד 10% יותר רחוק. זה מאוד תלוי בזורק ובתנאים.

הייתי שמח לפתוח דיון יותר מעמיק על סוגי צלחות - זה יעזור לכולם.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

אהלן

הודעהעל ידי syndicat » ו' מאי 25, 2007 9:40 pm

אהלן לכולם , מתי האירוע הבא?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
syndicat

הודעהעל ידי m-o » ש' מאי 26, 2007 5:17 pm

את הסוג הזה אנו הנוער משחקים כבר חודשים רבים .
ספורטק הרצליה הוא מקום נחמד ביותר לאותו סוג והוא יותר מסלול של דיוק והתחמקות ממכשולים.
בגלל זה לקחתי מקום הרבה יותר מכובד השנה כי שחקתי שם הרבה.
מקווה שנוכל להרים מפגשים קבועים פעם בחודש.
שיהיה לנו בהצלחה.
:flow:
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

ח ר א ארוע ...

הודעהעל ידי 42long » א' מאי 27, 2007 12:43 pm

חוסר ארגון , חוסר עמידה בלוח זמנים , מסלול מ ע פ ןןןןןןןןןן.....
זהו ? הצלחתי למשוך את תשומת לבכם ?... :wink:
בן זונווווווווות של אירוע מתוקתק מא' ועד ת' :1. מיקום סוף ! 2. מסלול פצצות 3. לו"ז מעולה 4. אנשים סבבה 5. סלים פגזיים
בקיצקוץ דורי יקירי וכל מי שעזר ותרם לארגן את האירוע
אתם תותחים !!!
כל הכבוד
ועכשיו שיש סלים כאלה פיגוזיים אפשר להתחיל להביר את קצב הארועים !!!
תודה על אירוע מושלם !

ישי AdaFlow [/b]
42long

ולכל המעוניינים

הודעהעל ידי Dori » ג' מאי 29, 2007 11:24 am

http://www.frisbee.co.il/events/Y07-M05 ... Batich.htm

עבדנו שעות רבות בשביל לרכז את התוצאות.
אפשר ללמוד מהן הרבה מאוד.
עדיין עובדים על הסיכום המילולי וממתינים לעוד תמונות.

ההמלצה שלי היא שבכל טורניר נבנה את הקבוצות ע"פ התוצאות של הטורניר הקודם או ע"פ תוצאות מצטברות.

כלומר, הקבוצות יורכבו ע"פ הדירוג - ככה כל שחקן יוכל לשחק עם אנשים ברמתו ויהיה לו לאן לשאוף.

מה אומרים?

דורי
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

לא מסכים

הודעהעל ידי צבי טף » ג' מאי 29, 2007 12:54 pm

אני חושב שיותר כדאי לשים בכוונה שחקנים יותר טובים עם פחות טובים, הכל בנסיבות התאמת אישיות ומה לא.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

לא מסכים

הודעהעל ידי syndicat » ג' מאי 29, 2007 3:20 pm

אני רוצה להתייחס לדבריו של דורי שאנשים יתחלקו לפי הרמות,
1.אני מגיע בראש ובראשונה להנות -אם אני לא משחק אם החברים שלי אני לא נהנה ואני גם לא רוצה להשתתף.
2.לא ברור לי למה בכלל משהו צריך לחלק קבוצות ולא מתחלקים לבד ? , מה זה גנון?
3.פירסמתי תגובה ובה היה כתוב שאני ומיכאל(מהמערב) רוצים לשחק בתדירות גבוהה יותר-משום מה התגובה הזו נימחקה,וגם התגובה של מיכאל נמחקה-אם יש פה צינזור באתר-אני לא יופיע בפורום יותר, (התגובה התייחסה לפריסביגולף שהוא נושא השיחה-ולא לדברים אחרים!!!)

ומתי משחקים שוב? ,אני אוהב לתכנן לעצמי את הזמן-מה הבעיה להכריז על תאריך-יש סלים!!

עידו
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
syndicat

חלוקה לרמות

הודעהעל ידי רפי » ג' מאי 29, 2007 4:17 pm

לא השתתפתי במפגש הדיסגולף,אבל תגובה פה פשוט מתבקשת.
חלוקה לרמות חיונית וכמעט הכרחית. לא סביר לשים שחקן מתחיל עם צלחת 175 בקבוצה ביחד עם שחקן מנוסה וטוב עם צלחות מקצועיות.
דיסקגולף הוא ספורט וגם מפגש של שחקני פריסבי. עם חברים אפשר לשחק בשעות הפנאי.זו ההזדמנות להכיר שחקנים אחרים.
אבל הסיבה האמיתית לזה שאני מגיב פה היא הסגנון הלא מתאים כלפי אנשים שמשקיעים פה את מיטב זמנם ומרצם לקידום ספורט הפריסבי בארץ.
בברכה. רפי
רפי

עוד מילה

הודעהעל ידי צבי טף » ג' מאי 29, 2007 5:21 pm

טוב- בינתיים באפן כללי, למיטב ידיעתי, רוב האנשים מתאמנים רק בטורנירים. זה הזמן שישי להם ללמוד להשתפר. שחקן חלש ילמד הרבה יותר ממשחק לצד שחקן חזק. במידה שיש מסלולים זמינים כל הזמן וטורנירים זה לא הדבר הרגיל אלא היוצא דופן, זה סיפור אחר.
חומצזה, בואו נהיה קצת מציאותיים פה. לא מדובר באולטימייט אלא ספורט אינדיבידואלי ולכן הרמה הגבוהה שלי (טוב לא שלי ממש) לא תושפע כל כך משחקן חלש לידי. כששיחקתי להנאתי בחו"ל במקום שאפשר לבוא מתי שמתחשמק, הסתדרתי מצויין עם שחקנים הרבה יותר או הרבה פחות טובים לצידי, כשהקבוצות נוצרו באקראי לפי מתי שהאנשים הגיעו לשחק.
ברור שבכל זאת האלמנט התחרותי מוציא את הטוב שבך כמו באולטימייט ובגולף. צריך להסתכל על העניין מכל הכיוונים.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

Re: לא מסכים

הודעהעל ידי Dori » ג' מאי 29, 2007 6:29 pm

syndicat כתב:3.פירסמתי תגובה ובה היה כתוב שאני ומיכאל(מהמערב) רוצים לשחק בתדירות גבוהה יותר-משום מה התגובה הזו נימחקה,וגם התגובה של מיכאל נמחקה-אם יש פה צינזור באתר-אני לא יופיע בפורום יותר, (התגובה התייחסה לפריסביגולף שהוא נושא השיחה-ולא לדברים אחרים!!!)

עידו תודה על התגובה ואני שמח שאיכפת לך מהתוכן כאן - צריכים עוד אנשים כמוך.
התגובות של מיכאל כאן
http://www.frisbee.co.il/Communications ... php?t=2401

הן לא נמחקו. הן פשוט הועברו לדיון נוסף שלא קשור לתחרות.
יש לנו פורום שלם של גולף עם המון נושאים וכדי למצוא הכל מהר זה לא נכון לערבב את כל המידע תחת אשכול אחד.
ממליץ לך לבדוק הודעות דרך הפורום הראשי של הגולף ולא רק בתוך הנושא הזה.
---------------------------------------------------------------------------------

הלאה לגבי הרמות ועוד אירועים:
לעידו - הנושא של החברים חשוב מאוד ואני חושב שיש צדק בדבריך, מצד שני האם אתה לא רוצה להשתפר? אם תשחק רק עם אותם אנשים כל פעם לאן תגיע?
האם לא כדאי לערבב מידי פעם ולפגוש עוד שחקנים?
בהצעה שאני העליתי כולם מרוויחים - גם החלשים וגם החזקים וגם פוגשים עוד אנשים.
תאמין לי שיש עוד אנשים מדליקים בעולם הפריסבי - ואני אומר את זה למרות שאני מת על מיכאל, יוני, אבירם וכו'.

לצבי - אני מבטיח לך שברגע שיהיו רמות כולם ירצו להשתפר. תחרותיות, כפי שאמרת, מוציאה את הטוב ביותר שלך. אנחנו צריכים לשאוף למשחק שבו כל שחקן מוביל ינסה ללמד את שאר הקבוצה. מידע כמו: איך הוא מתכנן לתקוף את הסל, באיזה צלחת הוא משתמש וכו'

לגבי אירועים נוספים - אמנם זה נראה קל להפיק אירוע שכזה אבל יש הרבה עבודה מאחוריו.
מציאת מקום
תכנון מסלול
הפקת מפה ולוח תוצאות
רישום מראש, ובשטח
ארגון השטח ביום המשחק: סימון המגרש, תכנון קבוצות, לוז, פרסים, כספים, סלי גולף ועוד הרבה
סיכום תוצאות, תמונות וכו'

בסופו של דבר זו לא תורה מסיני וכל אחד יכול לעשות את זה - אני מתנדב לעזור לכל מי שרוצה להרים אירוע, לא יזיק שעוד אנשים יעשו את זה פעם אחת מ- א ועד ת'

לרפי - תודה

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

ריכוז התוצאות מרשים

הודעהעל ידי יובל דיסקגולף » ג' מאי 29, 2007 7:54 pm

ניתן ללמוד הרבה מהתוצאות כפי שהן נערכו בעמל רב ובמיוחד אם עושים פילוחים וע"י כך לתת טיפים לשיפור בעתיד.

כל הכבוד על הארוע,
Yuval DiscGolf
סמל אישי של המשתמש
יובל דיסקגולף

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים