ליגת הגולף הראשונה 2007

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

דירוג ועוד

הודעהעל ידי m-o » ה' אוגוסט 30, 2007 3:10 am

נשמע לי פתרון לא רע לעניין הדירוג!
אישית אני מעדיף שישתנו האתרים....לכן אפשר גם לדרג את האתר (כמו שקורה בפריסטייל אם אני זוכה בישראל זה לא כמו לזכות באיטליה....המוקד הגדול כיום של פריסטייל)
ואז אם יש מסלול קשה הוא שווה יותר וכאלה.
חוץ מזה אני מסכים עם הכל אולי אפשר לעשות טופס רישום אישי ובאמת כל אחד ירשום לעצמו ואז הוא לא יוכל לבוא בטענות לאנשים... :roll:
אנחנו עוד בתחילת הדרך כך שתמיד יש מה לשפר ולהתקדם אבל בנתיים כדי לזוז ולבצע כדי שיהיה ממה ללמוד ותקן :wink: .
:flow:
Go With Your Flow
Go With Your Style
Go And Never Stop
And Just Go Out And Play!!!

מקום 16 בעולם בפריסטייל פריסבי לשנת 2009 ושנת 2010
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

הי, קצת תגובות יש לי...

הודעהעל ידי מיסקין » ה' אוגוסט 30, 2007 10:26 am

קודם כל אני אתחיל במה שיש לי בראש, כדי שאני לא אשכח. אז ככה.
האם אתם יודעים בוודאות שיש לכם מספיק שחקנים רציניים ופעילים שיבואו לכל אירועי הליגה השונים (או חלק מהארועים) כך שלא יווצר מצב של חוסר אנשים? בנתיים לפי מה שראיתי ליגת הגולף מתקדמת בצעדי ענק, ואני רק שמח לראות את זה.
אוקי, זה אלף.
עכשיו. אני חושב ששיטת דירוג הליגה מצויינת, והכי נכונה שאפשר (סעיף 1) והיא מהווה עוד דרך לגרום לאנשים לבוא.

אחרי סעיף 1, אני מצטער אבל לא הבנתי את השאלה. מי מגיע למסלולים הקשים האלה? הטובים החבורה, או כולם? אני אשמח אם תענו לי על זה, כי יש לי קצת מה להגיד קצת על זה.

בנוגע לסעיף 2- זמנים, לפי דעתי, אתה צריך לעשות פשוט דד ליין, של יום או יומיים לפני, ומי שרותצה להרשם לא יוכל, אלא אם כן הוא יפנה אלייך ישירות, ואתה תחליט מה לעשות איתו ואיפה לשבץ אותו...

אפשר לעשות כזו הנחה, מבחינת תעריפים. אם נגיד עולה 100 שקל לכניסה לכל אירוע. באירוע הראשון, או לפניו, אתה יכול להציע לאנשים שיבואו לחמשת האירועים, כאילו יקנו כרטיסים מראש לאירועים השונים, כבר באירוע הראשון, ואתה אולי תתן להם הנחה של חמישים שקלים או יותר... אז במקום שבן אדם לא יתחייב לשום אירוע, וישלם ממש לפני כל אירוע אם הוא מעוניין באותו רגע לבוא, הוא יכול לשלם את ה 400-450 שקלים האלו, לחסוך כסף, וכמובן להגיע. אבל זה רק רעיון...

בנוגע לסעיף 3, אני אומר בואו נלמד מהטעויות שלנו לפעם הבאה, וכמובן כל פעם אחרי אירוע נראה מה לא היה מספיק טוב, ונתקן כמובן (נכון גם לגבי סעיף 2 כמובן)!

בנוגע לשלושת הסעיפים האחרונים. יש לי שלוש מילים להגיד... כל הכבוד (פרשתי ממתמטיקה אתגר...)! אין לי כל כך מה להגיד עליהם, הם נראים מצוינים, בנויים טוב ועם פוטנציאל ענק להצלחה. אם זה מבחינת הפרסים, אם זה מבחינת אמעי הבטיחות החדשים, או שיטת הניקוד החדשה. המון בהצלחה.
עוד סעיף שלפי דעתי היית צריך לשים פה דורי, זה ניפוי. באיזה שלב הניפויים מתחילים, ומאיזה אירוע מתחילים לבחור דירוגים שונים(?)...

כן, ועוד משהו. לשחקני האולטימייט שבינינו, וגם מי שלא, תראו את מילוי הטופס העצמי כמו שפיטה עצמית שיש באולטימייט. הכח בידיים שלכם.
אה כן, לפני שאתם יוצאים מהפורום, תזכרו ששאלתי שאלה קודם ואני אשמח לתשובה...
ישר כוח דורי. שבת שלום.

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

כמה תשובות

הודעהעל ידי Dori » ה' אוגוסט 30, 2007 12:30 pm

קודם כל שאתם מגיבים למשהו כדאי שתתנו סימוכין כדי שיבינו מה אתם רוצים - אנשים לא ילכו אחורה וקדימה בין עמודים בשביל לזכור את הסעיפים השונים.

עכשיו תשובות:
מיסקין - תבוא לאירוע גולף ואז תבדוק את נושא כמות השחקנים ואת האנרגיות והמוטיבציה של כולם להרים את הליגה הזו....

1. שיטת דירוג הליגה
למיסקין: כולם יכולים לבוא לכל האירועים. גם שחקנים מתחילים, גם שחקנים מקצועיים וגם שחקנים שרק בא להם להשתתף באירוע אחד או שניים.
אין קשר בין רמת המסלול לבין מי יכול לשחק עליו.
שחקן מתחיל יעשה PAR+20 שחקן מתקדם יעשה תוצאה טובה יותר.

לאורן: הנושא של ממוצע משוכלל הוא טוב ויפה, אבל אין לנו כיום דרך לדרג מסלולים ולהשוות אותם אחד לשני. יהיה ניתן לעשות את זה אחרי שיש לנו 5 אירועים של אותם שחקנים על כל מסלול (לדוגמא 5 אירועים בבטיח ו- 5 אירועים בחדרה... וזה חייב להיות אותו המסלול ואותם האנשים). אחרי שיש לנו את זה ובעזרת קסמי הסטטיסטיקה נוכל לדרג מסלולים.

לגבי כל השאר,
מיסקין - כל מה שהצעת כבר מבוצע (רישום מראש, הנחות וכו')
ניפויים - אין ניפויים, כולם יכולים לשחק מתי שהם רוצים, אם אין להם מינימום של אירועים פשוט לא יהיה להם דירוג ליגה כללי
דירוגים - הדירוגים מתחילים מהאירוע הראשון... כבר לפיו אנחנו יכולים לארגן קבוצות

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי Orb » ה' אוגוסט 30, 2007 3:42 pm

הצעתי לדורי הצעה לגבי שיטת הדירוג בהודעה פרטית והוא הציע שאעלה את זה כאן בדיון כדי שעוד אנשים יוכלו לומר מה הם חושבים, אז בבקשה:
לכאורה אכן מתעוררת בעיה אם יש מישהו שבא ל-4 ארועים מתוך ה-5 והארוע אותו הוא החמיץ הוא מסלול קל למדי בוא היה משיג תוצאה טובה מאוד.
לעומתו שחקן אחר החמיץ גם כן ארוע אחד, אבל הוא החמיץ מסלול קשה בהרבה ולכן נמנע מלהשיג תוצאה פחות טובה, ויש לו יתרון על פני השחקן האחר.
בעתיד אם וכאשר נגיע להבנה של עד כמה כל מסלול קשה יהיה אפשר לדרג אותם או אפילו להתאים את הפאר-ים כדי שיהיו מקבילים זה לזה מבחינת התוצאות ששחקנים משיגים, אבל ייקח זמן עד שזה יקרה, במיוחד בהתחשב בזה שעדיין משנים מסלולים כל הזמן ותמיד יכולים להתעורר אילוצים אחרים שיגרמו לשינוי מסלול, אז הנה הצעה חלופית:
בסוף כל תחרות, עושים ממוצע של כל התוצאות של כל השחקנים ששיחקו במסלול, וזה ממוצע המסלול. אז, אפשר לתת לכל אחד ניקוד יחסית לממוצע המסלול.
לדוגמה, אם הממוצע של כל השחקנים במסלול מסוים יהיה 5 מעל הפאר, ושחקן מסוים עשה 8 מעל הפאר, אז הציון שלו באותו מסלול יהיה 3.
הבעיה היחידה עם השיטה הזו היא שהממוצע של המסלול יכול להיות מושפע אם באים באותו יום כמה שחקנים חדשים ומעלים את הממוצע, או שכמה חבר'ה ממש טובים לא מגיעים, אבל אם בכל מפגש יש 30-40 אנשים, זה לא אמור להשפיע עד כדי כך, סטטיסטית.

אור.
Orb

שאלות לגבי הדירוג

הודעהעל ידי Krissbee » ה' אוגוסט 30, 2007 5:43 pm

1) האם זהו הסטנדרט בגולף שבתחרות ספציפית מחברים את תוצאות 2 הסיבובים?
כמו בגבעת בטיח, שמחשבים את זה לפי 18 סלים (כשיש בעצם 9 סלים), לדעתי יותר הגיוני לבחור את התוצאה הטובה מתוך 2 סיבובים, ככה שיש לך 2 הזדמנויות לעשות את המסלול עם התוצאה הטובה ביותר.

2) לא כ"כ הבנתי לגבי רישום לתחרויות מתוך הליגה: אם מישהו נרשם רק לתחרות אחת מתוך ה-5, ועקף את כולם בתוצאות, אז מחלקים ב-1 ויש לו את התוצאה הכי טובה, האם הוא עדיין זכאי למקום הראשון בליגה?
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

הודעהעל ידי omer.gazit » ה' אוגוסט 30, 2007 6:00 pm

בכל מקרה, לגבי העניין עם מספר המטרות, אני חושב שתוצאה טובה ביותר זה לא טוב, ממוצע יהיה יותר לעניין.
ולגבי שיטת הניקוד, אני בעד שמי שלא מגיע הפסיד, וזהו, ולחיילים בסדיר אפשר לאשר 4 אירועים מתוך 5, והם יקבלו את התוצאה הממוצעת של המסלול שחסר להם.
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

הודעהעל ידי mazursky » ה' אוגוסט 30, 2007 10:47 pm

<p dir=ltr>
ok this is good.

Soldiers should get to attend 3 out of 5, that's first of all, but believe me I'm going to work hard to come to all 4 that come up.

I think it's fine if we keep using Givat Batich, and change the course, but it'll be best if we try out new places.

I really don't think there's much that should be done about the fact that some people will miss 'harder' events and come to the 'easier' ones, all we can do is try to make the courses even and make sure we set the par consistently. Once we have enough data on how hard courses were we can give them weight accordingly like Dori said. Really it's not super crucial there are more important things to work out first, like getting tons of people to come and making events happen regularly, and get this all running like mad.

When's the next event? oy I'm so out of it
סמל אישי של המשתמש
mazursky

הודעהעל ידי Rene » ה' אוגוסט 30, 2007 11:15 pm

<p dir=ltr>
Hi All,

About Ranking
We could have a total of 6 tourney's at 3 identical courses. Meaning, we play each course twice and count only the best results of each course.
That would mean every player would have to participate in all 3 courses if he wants to get a rank, but he could miss a max of 3 tourney's and still get a fair ranking.
If we must play only 5 tourney's, here is a variation of the above mentioned solution: have 2 course played twice and the last one to be a very special one, that we only play ones - 2 tourney's could be missed without loosing a fair ranking.

About Scoring
The way we have been doing it seems fine to me...i do give credit to the ones that improve from round one to round two, but by choosing the better result of the two would discredit the ones that had 2 good rounds and got it right without the "practice" round :wink:

But hey...in the end, anything will work for me!!! Lets just play!!! The sooner the better!!!

Rene
---------- Go with the Flow !!! ----------
Rene

מאוד מעונין !

הודעהעל ידי ben attias » ה' אוגוסט 30, 2007 11:25 pm

:flow: 8) :D דורי מה שלומך אני מאוד מעונין להשתטף השאלה היא איפה נרשמים ?
באיזה תאריך המשחק הבא ?
איפה מסלול המשחק ?
לאנשיי הפורום היקרים אם יש מישהו מירושלים שנוסע לשחק אני אשמח מאוד ליצור איתו קשר . :) אז יאללה בואו לא נפסיק עם ה- FLOW....
ben attias

מקום משחק, ניקוד, ביטוח וכו'

הודעהעל ידי צבי טף » ו' אוגוסט 31, 2007 1:26 am

ממש כיף לגלות כל יום שרופים חדשים למשחק
ואני מאד מעריך את התשובות הנבונות של מתן ורנה במיוחד
לגבי התאריך של הארוע הבא, מתן, לא יצאה עדיין הודעה אבל כנראה נדע קרוב
לגבי המקום: היו לנו כבר שני ארועים בבטיח ולדעתי הגיע הזמן לעשות מסלול חדש במקום חדש אע"פ שבטיח מצוין ונחזור אליו. ואלה הטעמים:

1. כדאי לא "להתרגל" יותר מדי לשום מקום; כמו בפיתוח כושר בכל ענף ספורט ההתפתחות הטובה ביותר היא כשמפתיעים כל הזמן וצריך להסתגל מחדש....בשאיפה כל אחד בסוף יוכל לבוא לכל מקום בעולם ולשחק בו היטב בפעם הראשונה... למשל, במסלול בחדרה היה סל בו הדרך הטובה ביותר להגיע אליו היה - roll. כמובן שאפשר לעשות את זה גם בבטיח במקומות ובמצבים מסוימים אבל זה לא ה- default שם. בשבדיה שיחקתי על מסלול שבו היה אפשר לקבל נקודה בונוס אם קולעים דרך איזה מבנה בדרך לסל ובסל אחר הסל היה בקודקוד גבעה קטנטנה אך תלולה מאד מכל הכיוונים כך שאם לא קלעת...בקיצור לומדים יותר ממסלולים חדשים
2. מכירים מקומות חדשים, זה גם חלק מהחוויה.
3. נותנים לאנשים שונים עם סגנונותיהם השונים הזדמנות לפתח את הצד היצירתי שלהם
בתכנון מקומות חדשים
4. לעשות את הליגה רק במקום אחד זה חד מימדי ואנחנו רוצים לגדול!!
5. יצאה כבר הצהרה ששלשה ארועים יהיו במרכז, אחד בצפון ואחד בדרום.
6. על הניקוד נאמר הרבה. לדעתי זה נושא כ"כ שולי יחסית וברור שכל מקום חדש יהיה או קל יותר או קשה יותר. וגם אם תעשו את בטיח עוד פעם זה גם יהיה לא אותו דבר כמו קודם (אלא קל יותר)

ביטוח ובטיחות: חס וחלילה שמישהו יפגע "קשה" - זה רע מאד לתדמית הספורט ולנפגע (ולפוגע!) לכן חייבים כמובן להזהר מאד במקום מלא אנשים אבל אני אומר די כבר, בואו נארגן ביטוח! הרעיון שלי זה לעשות כמו באוטו, צלילה וכו' - בלי ביטוח לא משחקים. לכן, אני מציע לאסוף מכל מי שנרשם לתחרות (כנ"ל HAT אולטימייט וכו') דמי ביטוח לשנה מראש כתנאי להשתתפות.

כמו כן אני מתכוון להביא מחשב נייד לארוע הבא ומי שרוצה יוכל לשבת וללמוד מהדרכה על דיסגולף

תגובות בברכה
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

טיפה סיכום

הודעהעל ידי Dori » ו' אוגוסט 31, 2007 1:37 am

יוני קריס
1) האם זהו הסטנדרט בגולף שבתחרות ספציפית מחברים את תוצאות 2 הסיבובים?
כמו בגבעת בטיח, שמחשבים את זה לפי 18 סלים (כשיש בעצם 9 סלים), לדעתי יותר הגיוני לבחור את התוצאה הטובה מתוך 2 סיבובים, ככה שיש לך 2 הזדמנויות לעשות את המסלול עם התוצאה הטובה ביותר.

2) לא כ"כ הבנתי לגבי רישום לתחרויות מתוך הליגה: אם מישהו נרשם רק לתחרות אחת מתוך ה-5, ועקף את כולם בתוצאות, אז מחלקים ב-1 ויש לו את התוצאה הכי טובה, האם הוא עדיין זכאי למקום הראשון בליגה?

1. כן, מחברים תוצאות. ב- DVD של אליפות עולם שיש לי התוצאה הסופית היא חיבור התוצאות של כל הסיבובים.

2. אם מישהו נרשם לתחרות אחת מתוך הליגה הוא יכול לבוא ולהנות אבל לא יקבל דירוג ליגה רשמי. צריך מינימום 4 אירועי ליגה (3 לחיילים). בנוסף, התוצאה הסופית שלך היא לא ממוצע אלא חיבור כל התוצאות מכל האירועים
-----------------------------------------------------------------------------------

אור
בסוף כל תחרות, עושים ממוצע של כל התוצאות של כל השחקנים ששיחקו במסלול, וזה ממוצע המסלול. אז, אפשר לתת לכל אחד ניקוד יחסית לממוצע המסלול.
לדוגמה, אם הממוצע של כל השחקנים במסלול מסוים יהיה 5 מעל הפאר, ושחקן מסוים עשה 8 מעל הפאר, אז הציון שלו באותו מסלול יהיה 3.
הבעיה היחידה עם השיטה הזו היא שהממוצע של המסלול יכול להיות מושפע אם באים באותו יום כמה שחקנים חדשים ומעלים את הממוצע, או שכמה חבר'ה ממש טובים לא מגיעים, אבל אם בכל מפגש יש 30-40 אנשים, זה לא אמור להשפיע עד כדי כך, סטטיסטית.

ע"פ חוקי הסטטיסטיקה שיש מעל 30 תצפיות של התפלגות אקראית, אכן אנחנו אמורים לקבל סוג של משהו שמתקרב להתפלגות נורמלית...
עדיין באירועים שלנו לא תמיד עוברים 30 תצפיות, ומעבר לזה הממוצע והשונות זזים בצורה חדה יחסית כתלות במסלול והשחקנים...
לדוגמא במסלול הראשון של בטיח (עם הטביעות באגם) אני סיימתי יחסית באותה תוצאה (+3 לעומת 0, גם אבירם אלון סיים עם +15 לעומת +14), אבל אנשים אחרים נתנו קפיצות בלתי ברורות יוני קריס מתוצאה של +24 לתוצאה של +11.
אם היינו משחקים על אותו המסלול בידיוק היה כאן מקום לחשוב על שיפור של השחקן עצמו ונתוני מזג אויר ויכולת אישית.
כאן, אנחנו משווים שני מסלולים שונים וזה כמו להשוות תפוחים לעגבניות...כל שחקן משחק אחרת אם המסלול בשטח פתוח או סגור, או שהוא נפל ל- OB או לא....
שיטת הממוצע לא תתן תוצאות מדוייקות לדעתי.
---------------------------------------------------------------------------------

למתן,
אם היינו יכולים להיות בטוחים שכולם יגיעו לכל האירועים אז לא הייתה בעיה.
אם מרימים ליגה עם פרסים רציניים, צריך שיטת מדידה טובה ואמינה.
אז גם אני איתך לגבי:
Really it's not super crucial there are more important things to work out first, like getting tons of people to come and making events happen regularly, and get this all running like mad

אבל אם לא נדע לעשות את זה בקטן אז גם בגדול זה לא יעבוד. חוץ מזה אנשים רוצים שיטה הוגנת ומובנת.

אני מת לשחק על הרבה מסלולים גם....
-----------------------------------------------------------------------------------

לרנה
1. אירוע אחד כל חודש משאיר אותנו עם 5 אירועים עד סוף דצמבר 2007 + אירוע ACE RACE + אולי אליפות הארץ בדיסקגולף... לא חושב שנוכל לדחוף עוד אירוע 6 לליגה

2. הרעיונות שלך מעולים - אפשר לנסות לעשות 2 מסלולים פעמיים (נגיד בטיח, וארלוזרוב) ויער חדרה פעם אחת... שוב השאלה מה קורה עם אנשים שלא באים לאירוע הבודד ומשחקים רק במרכז
----------------------------------------------------------------------

בן אטיסאס,
דבר איתי בהודעה פרטיות, נשמח מאוד שתבוא
----------------------------------------------------------------------------

כפי שידוע לכולם, הפתרון הכי קל הוא:
1. לחייב את כולם לבוא לכל האירועים
או
2. לעשות את כל האירועים על אותו המסלול בידיוק ולקחת 4 מתוך 5 (3 לחיילים)

אבל אז נפספס הרבה מסלולים מגניבים אחרים.

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

OK חברים יקרים...

הודעהעל ידי Dori » ו' ספטמבר 14, 2007 10:05 pm

הגיע הזמן לקבל החלטות
האירוע הבא של הליגה יערך ב- 28 לספטמבר - יום שישי
זה אומר שאירוע ה- ACE RACE ידחה (מה שנותן לנו יותר זמן לרשום אנשים ולייבא את כל ערכות השחקן מחול).

תתחילו להערך,
הפעם נרצה להתחיל מוקדם יותר (שעון חורף)

מיקום - נכון לעכשיו מדובר על פארק ארלוזרוב
אחראים על האירוע: צבי + אופק (שנכנסים חינם כמובן)

תודה

דורי
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

What a fisfus

הודעהעל ידי Krissbee » ש' ספטמבר 15, 2007 3:43 pm

I really wanted to be there for all the competitions, sadly on the 28th I will be in Rishikesh instead

have fun for me, ok?

Now I really need to make sure I attend the remaining 3 events.
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

שלום לכולם

הודעהעל ידי Dori » ש' אוקטובר 13, 2007 7:09 pm

אירוע הליגה של חודש אוקטובר לא יתקיים בחודש אוקטובר ומאוחר יותר נחליט האם הוא ידחה או יבוטל.

הסיבה היא כמובן אירוע ה- ACE.

תודה

דורי

נב
מי שעוד לא נרשם לאירוע ה- ACE מוזמן לעשות זאת במהרה
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

דיסקגולף במכון ויצמן?

הודעהעל ידי אסף לוי » ה' אוקטובר 18, 2007 11:18 am

יכול להיות שכבר דיברו על זה פה...
מהתמונות של עופר ממשחקי הגולף במכון ויצמן, נראה שיש שם אחלה אופציה למסלול גולף מטורף ומלא מכשולים!
יש אירוע מתוכנן שם?

אסף
סמל אישי של המשתמש
אסף לוי
מדריך פריסבי מוסמך

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 33 אורחים