תגובות לאירוע דיסקגולף הראשון בארץ 22/12/06

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

עוד כמה תודות וכל מיני

הודעהעל ידי צבי טף » ש' דצמבר 23, 2006 10:07 pm

יש עוד כמה וכמה אנשים שעזרו להרים את הארוע:
דניאל גרשוני - תודה שעשית סיור בפארק עם מתן כדי לעשות שיפור אחרון למסלול (המסלול עבר כמה גלגולים עד שהגיע למתכונתו הנוכחי!)ותודה שהקפצתי אותי לגרר של האוטו המסכן שלי וחזרה למשחק!
עופר חרמוני - על הדפסת התקנונים, על עזרה בבניית המסלול ביום הארוע (נראה לי כל ה 500 מטר של סרט ה OOB הלך :lol: ) והקפצה לרכבת המוקדמת הביתה :cry: ועל שמצאת את הצלחת שהלכה לאיבוד לפני 4 חודשים :D ץ ד"א על הצלחת יש ציור של טלפייפ ומצאנו את הדיסק עם קרע 8)
אור בינדר - שבאת ושיחקת איתי ועם מתן ואיתמר במתכונת השנייה של המסלול

דורי - תודה על האמון (העיוור) שנתת בי ושהיית כדור שלג רציני
מתן - מה אני אגיד? תודה רבה רבה על שתי הנסיעות המקדימות, על התמיכה, ההכוונה המקצועית, ההתלהבות, הכנת הטפסים. המפות, שאמרת שחייבים סלים וכו'
תומר - יותר כיף לשחק עם הסלים תוצרת בית! בחיי!

מאד מאד שמחתי להכיר אנשים חדשים, שהם אפילו לא מקהילת האולטימייט! אני מקווה שיהיה זמן בפעם הבאה גם לדבר איתם. היה כיף להכיר אותך ואת כל המשפחה שלך, ג'וש! כל הכבוד על ההרכב המלא

למי שלא זוכר, ביטלנו את חור 3 מסיבות שונות. חבל, היה שם משהו שלא הכרתם והוא שאם מצליחים לזרוק בין 2 גזעים מאד קרובים זה לזה בדרך לסל מקבלים נקודת בונוס! פעם הבאה..

בפעם הבאה שנהיה ביער אני מקוה שנעשה גם את המסלול הארוך שביטלנו מסיבות שונות והוא תופס עוד חלק נכבד של הפארק שלא ראיתם! יש שם PAR 5 עם כמה מרחקים של 300-350 מטר ודיונות משגעות!!

ובינתיים עצה לכולם - בפעם הבאה שאתם נוסעים לחו"ל, קודם כל תבדקו איפה אתרי הדיסקגולף באיזור הטיול. בארה"ב מעל 1000 אתרים קבועים (http://www.pdga.com/course/). בשבדיה כל פארק ציבורי שמכבד את עצמו מציב סלים קבועים (שחקו חינם!) וכו' תחזרו ותעשירו אותנו עם הנסיון שלכם!

החלום שלי - כמה אתרים בארץ בהם אפשר לשחק מתי שרק רוצים
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

שכחתי

הודעהעל ידי צבי טף » ש' דצמבר 23, 2006 10:08 pm

שכחתי להגיד שהיה ממש קורע לקרוא את מה שכתבתם :lol:
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי omer.gazit » ש' דצמבר 23, 2006 10:13 pm

שכחתי באמת לתוב את זה, תודה צבי על התזכורת....

תומר, הסלים שלך הרבה יותר כיפים!!!!!! אני אישית חושב שהם הרבה יותר מתאימים לרמה שלי (ושל עוד כמה בטח) בגלל שהצלחות נכנסות הרבה יותר בקלות לסל! וגם הם מתקפלים ממש בקלות! קיצר תומר, יצאת גאון.....
:flow:
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

הודעהעל ידי mazursky » ש' דצמבר 23, 2006 10:21 pm

So since I saw this coming from being a dream to an actual event... I'm shocked. I was shocked that entire morning, to see people roaming those strange hills of hadera, and those funky colorful things dotting the landscape just warmed my heart (Tomer, they rocked) of course.
Thanks Zvi for the idea and for courage to make this happen so we can now have more of these without having to work so hard.
Asaf thanks for getting there early and finding that road! U saved the event man! And u're just cool.
Dori, thanks for being so professional and showing how disc golf is really played, sorry that on my part I showed some lack of patience both with the disc and without :P
Plus those prizes were awesome and made everyone try twice as hard.
Let's do it again
סמל אישי של המשתמש
mazursky

עוד תודה

הודעהעל ידי צבי טף » א' דצמבר 24, 2006 1:16 am

שיט, סליחה, אסף
איך שכחתי
ממש תותח
תודה רבה על כל הנסיעות-הסעות-ניווטים
ועל הבניה וההרכבה וההצבה של הסלים

תודה לכל אלה שלא הזכרתי שגם הם עזרו וגם תודה לשחקנים ש"סתם" באו לשחק -
הרי ארוע בלי משתתפים אי אפשר

ובסוף גם תודה ליושב במרומים שהמתין עוד קצת כדי לתת לנו גשם מבורך.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

אירוע מטורף

הודעהעל ידי רנק » א' דצמבר 24, 2006 1:37 am

אוקי

אז נתחיל בתודה..
לצבי (ומשפחתו) על החזון והאירגון
לאסף ותומר על הסלים
למתן על הסדר והאירגון
לדורי על הבלגן
לאמא אבא ומשפחתי האהובה שעזרתם לי להגיע עד הלום
וכול מי שנתן יד בלארגן ולהרים את האירוע המטורף הזה
נתתם לי לסיים את הרגילה בהנאה איכותית ברמות שלא הכרתי :flow:

אני עדין לא אסכם את האירוע אבל אני כן אשאל את השאלה שכולם רוצים לשאול
"מתי כבר התחורת הבאה?"

לפני שאני הולך לישון אני אגיד תודה אחרונה למר גזית שנתן לי את ההזדמנות החד פעמית לטייל לתוך שיח עמוק יותר ממה שאיי פעם ידעתי.

עד הפעם הבאה
שלום אחווה ופריזבי,
רן קליין
רנק

יום שישי ענף הפריזבי הגיע לשיא !!!!

הודעהעל ידי 42long » א' דצמבר 24, 2006 2:40 am

יום שישי ענף הפריזבי הגיע לשיא !!!!
ואני לא מדבר על הדיסק גולף :o
"יו"ר איגוד הפריזבי בארץ " (אמנם לא בשמו האמיתי) הוזכר בארץ נהדרת !!! (זו הפיסגה)
:P
ואם כבר ארץ נהדרת אז היה אירוע :
ליגהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
ה-ר-ב-ה זמן לא נהניתי ככה ! , היה ארגון מעולה , מסלול סוף , אווירה פגז
אי אפשר היה לבקש יותר מזה !!!
תודות לכל מי שאירגן (נא לקחת אותי בחשבון לפעם הבאה) ,
ואם אפשר לתקן את המגיב הראשון , אז אפשר לפחות פעם בחודשיים להריץ ארוע שכזה !!!
כבודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד לכל המארגנים !
תודות ,
ישי 42Long :?:
42long

Re: אירוע מטורף

הודעהעל ידי omer.gazit » א' דצמבר 24, 2006 7:56 am

רנק כתב:אוקי

אז נתחיל בתודה..
לצבי (ומשפחתו) על החזון והאירגון
לאסף ותומר על הסלים
למתן על הסדר והאירגון
לדורי על הבלגן
לאמא אבא ומשפחתי האהובה שעזרתם לי להגיע עד הלום
וכול מי שנתן יד בלארגן ולהרים את האירוע המטורף הזה
נתתם לי לסיים את הרגילה בהנאה איכותית ברמות שלא הכרתי :flow:

אני עדין לא אסכם את האירוע אבל אני כן אשאל את השאלה שכולם רוצים לשאול
"מתי כבר התחורת הבאה?"

לפני שאני הולך לישון אני אגיד תודה אחרונה למר גזית שנתן לי את ההזדמנות החד פעמית לטייל לתוך שיח עמוק יותר ממה שאיי פעם ידעתי.

עד הפעם הבאה
שלום אחווה ופריזבי,
רן קליין

אין בעייה קליין, תבוא כל יום..... ותודה ענקית על המבצע הצלה הזה בשיחים!!!!! :lol:
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

תגובת קלמן

הודעהעל ידי צבי טף » א' דצמבר 24, 2006 12:39 pm

Zvi,

Thank you so much for organizing a great event. I had a blast, and have now discovered a new and enjoyable sport.

I really appreciate all the work you put into the event, and I also appreciate you putting me on your team, and you and your sons indulging my son's participation.

I look forward to future events, and next time, after some practice, I'll use a golf frisbee! (That's the nice thing about this sport, you can practice all you want by yourself).

I do apologize that I couldn't be more helpful giving people lifts. I had shabbat pressures and the rest of my family to coordinate.

Hope to see you on the Weizmann pitch, when it starts getting dark later.

--Josh
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

נהנתי...

הודעהעל ידי oferher » א' דצמבר 24, 2006 3:33 pm

תומר אסף מתן דורי וכמובן צבי,
המון תודות על הארגון והרמת האירוע, נדמה לי שכמעט כל מי שבא ישמח להמשיך ולשחק עוד המון DG.
אישית מאוד נהנתי ואני חושב שהיה אירוע מעולה!
כן ירבו וכדאי לשמור על הסלים המגניבים אלה שנוכל להשתמש בהם עוד הרבה פעמים.
דורי, אני חושב שבכל שבת פנויה שיש בה קצת שמש חורפית אתה יכול לשלוח מייל לקבוצת השחקנים ובמקום מקימים אירוע קטן בשביל החברה, בלי דמי הרשמה, בלי הכנות מוקדמות סתם באופן ספונטני יוצאים ומשחקים...
אני באופן אישי אשמח להצטרף בכל פעם!

ושוב תודה לכל הנגועים בדבר (כן זה היה בכוונה...)!

עופר
סמל אישי של המשתמש
oferher

בויאקה-שה!

הודעהעל ידי Krissbee » א' דצמבר 24, 2006 6:32 pm

חתיכת טורניר מגניב זה היה, אחד הדברים הכי מהנים שעשיתי בזמן האחרון, ואני חייב הכל לדורי, למתן על המיקום המצויין של הסלים, לאסף ותומר (איפה הוא היה?) על הסלים (הם לא התפרקו!) לצבי (מסתבר, מסכן ששבק לו הרכב) ולחברי קבוצתי המופלאה אבי (תודה על ההסעה והפרגון) עידו (תודה, אתה שחקן חזק!) ומייקל (תודה על הצחוקים, בשלב מסוים כבר היה לי קשה לנשום, ותודה על הניתוח הבליסטי שאף אחד לא עושה כמוך).
אני נותן למייקל את פרס הספיריט הקבוצתי, היה לו כזה ספיריט ששמעו אותו בכל היער. היו קבוצה אחת סל אחד לפנינו, שאפילו דווחו עליו והתלוננו שהוא מפריע. ככה ידעתי שאני באמת במשחק גולף. למרות כל הצחוקים וההתנהלות ההזויה שלנו, האמת היא שלקחנו את המשחק מאד ברצינות, שקלנו כל זריקה לפני שזרקנו, חככנו בדעתינו עם איזו צלחת לזרוק (דרייבר או... דרייבר?) וחישבנו אלמנטים כמו רוח, תואי שטח וסטיות תעופה של הצלחות (אבי ואני עדיין מנסים להתגבר על הסטיות שלנו, אבל זה לא לפורום).
כמה זריקות ראויות לציון: הזריקה של דורי לסל 4 (לפי הערכתינו, כ-100 מטר בעליה ועם רוח צידית), הזריקה של אבי לסל 9 (הגיע ממש עד הסל בזריקה ראשונה) וזריקה שלי לסל 10, הרים של הדרייבר נתפס של השפיץ של המטרייה! זה נחשב, נכון? גם קלעתי מ-20 מטר לסל עם צלחת 160, קשה להסביר איך זה קרה ואיך זה נראה, אבל זה היה מאד מספק.
בקיצ, אירוע לבנים משהו נוקנוקיות, זה ספורט ממש חזק, עכשיו אני רק רוצה ללמוד לזרוק דרייבר ל100 מטר ויותר. דורי, אם אתה רוצה לעשות בקרוב אירועון בגני יהושוע עם 5 סלים או משהו, אז הקבוצה שלנו ואני מאמין שרבים אחרים ממש ישמחו להשתתף ולעזור. יער בראשית והסביבה הם ממש לוקיישן טוב! אפשר אפילו ליד האגם... אין, כל הטורניר רק נזכרתי בכל הסרטי גולף שראיתי בחיים והרגשתי ממש בבית... תודה רבה לכולכם.

הסלים ממש עבדו טוב!!

נ.ב
ירדן, סימני פיסוק לא עולים כסף.
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

זה בא עליך מן המערב.....

הודעהעל ידי Dori » ב' דצמבר 25, 2006 12:14 am

שיבידובי נשמע קולו של מיכאל ברחבי יער חדרה ופתאום ראיתי מקבץ צלחות 175 עפות בשמיים.
האם אנחנו בתחרות MTA??? האם עכשיו פברואר 2007 ואנחנו בחוף פרישמן????

מסתבר שלא - אנחנו נמצאים ב- TEE של סל 6 והקבוצה ההזויה של אבי ערב, עידו, מיכאל ELOVATION אלזנר וקריסבי קריספי, זורקים את כל הצלחות שלהם לשמיים.... איזה מחזה נפלא.

במעלה הגבעה ליד סל 6 אני מזהה את מרגלית ואת אורן מירון קופצים אחד על השני בתוך שיח ענקי..... לא ברור לי מה קרה שם.... רק בסוף האירוע הבנתי שהלכה לי צלחת - אבוי....זו הייתה צלחת דרייבר שהייתה חלק מסט שהיה לי לזריקות למרחק :?

אני חושב שהיו כמה שיאים באירוע הזה מבחינתי:
סל מספר 9 - למי שזוכר זה סל שמתחילים במעלה הגבעה והסל נמצא מאחורי כמה עצים על המישור למטה. ברור שצריך כאן דרייבר לזריקה הראשונה. עכשיו מתחיל הסיפור.... משום מה הדרייבר שלי (+1) לאורך כל הטורניר הזה לא עשה מה שאמרתי לו.... במקום לקבל סטייה שמאלה הוא עף ימינה בטירוף ורק בסוף נותן פניה קצרה שמאלה.
כמובן שאני כבר ידעתי את זה אחרי כל מיני מעופים מטורפים לכיוונים שבכלל לא רציתי... והפעם אמרתי לעצמי אני הולך לתת זריקה לפנים שתרד את כל הגבעה תעקוף את העץ ואז תתן את הפנייה שמאלה לעבר הסל...

לקחתי תנופה מטורפת וזרקתי בכל הכח - אכן הזריקה הייתה מטורפת אבל שוב הצלחת עשתה מה שהיא רצתה ועפה ימינה חזק מעבר לגבעה, לעץ ואפילו לשביל העפר שהיה שם (זה רחוק).... קיבלתי שוק, זו הייתה הזריקה הרחוקה ביותר בחיים שלי נראה לי בעיה הייתה שלא ידעתי איך אני חוזר למשחק אחרי הפדיחה הזו.

זריקה שניה לעבר הסל נעשתה עם צלחת MID והביאה אותי אל מאחורי העץ למרחק של כ- 10 מטר מהסל אבל בלי יכולת לזרוק ישר עקב כל הענפים בדרך.... וכאן מגיעה הפואנטה....

נתתי רגל ציר כמו שחקן אולטימייט מיומן והגעתי לשפגט כאשר רק היד שלי מציצה מבעד לענפים ואני בכלל מחזיק FOREHAND.. אחרי 1 של כיוון לקחתי את הזריקה ואין לי מושג איך זה קרה אבל CHE-CHING בומבה!!!! זריקת ה- FOREHAND היחידה שלי בטורניר והיא בפנים!!! איזו תחושה של סיפוק חבלז!!!

עוד סיפורים בקרוב,

נב:
רוצה להוסיף תודות לחברתי זהר שהכינה את כל השלטים של ה- TEE ושל המטרות וגם את הלוחות ששימשו אתכם לכתיבת התוצאות... כן כן. החא שידרגה את האירוע הזה ברמות 8)
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

תגובה של בן אטיאס

הודעהעל ידי Dori » ב' דצמבר 25, 2006 4:54 pm

ben attias כתב:שלום לך צבי ערב טוב וחג שמח .
מדבר בן אטיאס רציתי להודות לך מאוד על אחד הימים היותר יפים בחיים שלי על משחק הדיסק גולף הראשון בחיי שהיה מאוד מעניין מרתק וססגוני ואין ספק שיש לי עוד הרבה מה ללמוד.
רציתי שוב ושוב להודות כמה שרק אפשר על הרעיון המוצלח ואירגון האירוע. בזכותך אני אדע עכשיו על מה להתאמן.
לא נפסיק לסובב ולא נפסיק להעיף נתראה בהמשך רב תודות ! בן. 8) :flow:
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

שלום לכל הגולפאים

הודעהעל ידי Tomer » ג' דצמבר 26, 2006 12:51 am

כן, לא הגעתי לאירוע, כן, אני יודע שהיה כיף, כן, פספסתי...

אם זה מנחם אתכם- במקום לשחק בפארק הייתה סוג של התקדמות משמעותית בפרוייקט הנוכחי שלי בלימודים, ולפי החישוב שעשיתי זה היה או להשקיע כמה שעות טובות ולהגיע לאירוע או להכין את הסלים...

נראה שאנשים באמת עשו חיים ואולי (וזה כבר תלוי במנחים\הגשות\המבחנים שלי) בפעם הבאה אני אצטרף. כן ירבו אירועים כאלה.

המון כבוד לזוכים בתחרות, המון המון כבוד לאנשים שארגנו את כל ההפקה
וספציפית- תודה לאסף ועל אחלה יום עבודה בבניית הסלים
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

אמנם מאוחר אבל עדיף מאשר לעולם לא

הודעהעל ידי Dori » ג' מאי 22, 2007 2:02 am

הנה עוד תמונות מהאירוע הראשון שלנו שצולמו עי דניאל גרשוני

http://www.flickr.com/search/?w=8672168 ... 006&m=tags

תהנו
:flow:

בנוסף
יש תוצאות חלקיות.....
http://frisbee.co.il/events/Y06-M12-D22 ... ummary.htm

ממתינים למתן שיערוך את התוצאות של שחקנים שעשו סיבוב אחד בלבד.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הקודם

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים