אליפות העולם בפריסטייל 2010

מה שבא

מנהל: אחראי Freestyle

Re: אליפות העולם בפריסטייל 2010

הודעהעל ידי oferher » ה' ספטמבר 02, 2010 10:33 am

אופק, יש איפה להשתפר.
(אני לא מדבר בכלל על פריסטייל :) )

יש לך מה ללמוד מגל, תראה איזה יופי הוא סיפר על אליפות הנוער.
רוצים לשמוע חוויות ואיך היה להגיע לחצי גמר. זה לא טריוויאלי.

בתור מישהו שלא מבין כלום, אני יכול להגיד שיש לך שם ביצועים מאוד יפים, ומאוד נהינתי לראות.

ובכלל, כל הכבוד!
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי Dori » ה' ספטמבר 02, 2010 12:37 pm

מסכים לחלוטין,
אני גם מת לשמוע סיפורים אבל משום מה לא אורן לא אופק ולא לוסטי משתפים בחוויות
חבל, זה משהו שיכול לקדם את הענף ולגרום לעוד אנשים ללמוד ולהתעניין... וכמובן גם לנסות.

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי ofek » ה' ספטמבר 02, 2010 4:31 pm

http://www.youtube.com/watch?v=VpP86pBEM6Q
הרוטינה שלי ושל אורן מהחצי גמר.
לגבי עוד סיפורים, אני אכתוב תגובה רצינית יותר בהמשך .. :D
Horizon Lakey
אופק אגמון-0525405345
EUC 2007 + WJUC 2006
PAGANELLO 2008
WFPA 2007+WFPA 2009
סמל אישי של המשתמש
ofek

הודעהעל ידי m-o » ו' ספטמבר 03, 2010 12:48 am

תן להרגע...להסתדר על החיים....על זה שכשהייתי בחו"ל וארזתי הודיעו לי שהגיוס שלי הוקדם בשמונה חודשים ולקחו לי שנה מטורפת של פריסבי וכיף....או יותר מטורף להרגע אחרי שראיתי את דקה 2 מהרוטינה...
בהחלט אחד מרגעי השיא בחיי להצליח את התרגיל הכי מטורף שאי פעם עשינו...ועוד רגע שיא הוא לראות את זה אח"כ בבית אחרי כמה שבועות ולצרוח כמה שזה מדהים.
אופק אחי, תודה על עוד טיסת פריסבי מטורפת , תמיד גאה להיות הפרטנר שלך ומקווה שיצא לנו להתחרות בקרוב.
האמת היא שאין לי פשוט איך לסכם....לדעתי בידיוק כמו אמסטרדם 2007 אם לא שולחים כל יום עדכון זה פשוט לא יבוא...
ד"א יש ל2007 כתבה מוכנה שפשוט עד שסיימנו אותה כבר עברו חודשים...ואז היא מעולם לא עלתה.
אני אשתדל לכתוב השבוע סיכום מסוים בהשראת הכתבות והסרטונים שעלו

:flow:
Go With Your Flow
Go With Your Style
Go And Never Stop
And Just Go Out And Play!!!

מקום 16 בעולם בפריסטייל פריסבי לשנת 2009 ושנת 2010
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

הודעהעל ידי ofek » א' ספטמבר 05, 2010 10:26 pm

טוב אז הנה התגובה שכולם חיכו לה.
אני ואורן המראנו לסיאטל ב 28.7 בבוקר, ואחרי 5 שעות טיסה לאמסטרדם, שעתיים בשדה התעופה ועוד 10 שעות לפורטלנד, נחתנו גמורים מעייפות.
אחרי עיקוב קטן הסתבר שהמזוודות שלנו לא הגיעו (כמובן) ואמרו לנו שהם יגיעו מחר בבוקר לאן שנבקש. ביקשנו מהם לשלוח אותן לבית של ג'ייק גוטייר ולורי דניאלס (הם זוג). יצאנו החוצה ואנחנו רואים את ג'ייק הגבוה עם טבעת ביד (של הבראשים)-מיד זיהינו אותו והלכנו.
קצת מה נשמע-מה קורה, פעם אחרונה שראינו אותו הייתה באמסטרדם 2007.
הגענו ואני לקחתי שינה של 5 שעות בצהריים, היינו גמורים.

עכשיו אנחנו בארה"ב עם תיק טיסה קטן עלינו, ציפורניים והבגדים שעלינו ו-ז-ה-ו. כמובן שזה לא עצר אותנו מלשחק.
כשהגענו פגשנו בחור בשם ג'יימס, בן 19 מניו-יורק, אחלה של בן אדם ושחקן טוב. יצאנו לשחק אני אורן ג'ייק וג'יימס, ואורן היה כ"כ עייף שהוא פשוט התיישב לרגע על הספסל ונרדם לשעתיים :D .
ג'ייק השאיל לנו בגדים והלכנו לישון. ביום למחרת הגיעו עוד שחקנים לבית של ג'ייק כמו פול קני (ארה"ב), מטאו גדוני (איטליה), קויה וסשה (גמרניה) ועוד כמה.

אני ואורן עבדנו קצת על הרוטינה באותו יום בחוץ ואכלנו צהריים יחד.
עוד באותו ערב אני, אורן, סשה וקויה נסענו בטנדר של לורי לכיוון החוף שבו יתקיים האירוע הראשון (Super Hein) והגענו לבתים ששכרנו ל-4 ימים הקרובים (שעתיים נסיעה). כמובן שהגענו ומיד רצנו לחוף לשחק ושתבינו, החול ה"קשה" שאוהבים לשחק עליו נמצא במרחק 40 מטר מהים :D . יש כ"כ הרבה שטח. אגב, כמה מילים על הבתים ששכרנו כולם, הם היו פשוט מעולים, אחלה מיטות מטבחון קטן והיה מעולה.

למחרת בבוקר (שישי, יום לפני תחילת האירוע) כל שאר השחקנים הגיעו לאירוע והיה ג'אם ענקי בחוף. אני ואורן החלטנו להתפצל בטורניר הזה ולשחק עם אנשים קצת אחרים. לי היה המזל לשחק עם שחקן בשם Claudio Cigna, אחד השחקנים היותר טובים כיום, אילטקי-אתלט על, ואורן שיחקן עם Jeff Kruger גם שחקן מעולה שהיה אלוף עולם בעבר. הקבוצה גם שלי וגם של אורן נפלה על בית קשה שעולים ממנו 2 קבוצות מתוך 6. אני ו-Claudio הגענו למקום שני ואורן וג'ף הגיעו שלישי, אז אנחנו עלינו לגמר, למרות שאם אורן וג'ף היו בבית אחר הם היו עולים (הרוטינות יעלו בקרוב).

עכשיו הפורנט של הטורניר הזה הוא קצת שונה, יש 3 קטרוגיות,Pairs, Mob-Op, Turboshred
Pairs-זוגות בפורמט רגיל, 4 דקות רוטינה.
Turboshred-כל אחד מקבל שלוש זריקות ממי שהוא רוצה (טומי לייטנר היה עסוק :D ) ועושה את המהלכים הכי קשים שהוא יכול.
Mob-Op-בלילה האחרון של הטורניר (יום ראשון) כל אחד מהשחקנים רושם רשימה של עשרת השחקנים ששיחקנו הכי טוב לדעתו בג'אמים והעשירייה הראשונה מקבלת פרסים.

עכשיו תחשבו שאין קטגוריה של הפלות, כלומר לא משנה כמה תפילו, זה לא ייחשב (רק בטורניר הזה), כלומר אנשים הלכו על המהלכים הכי מטורפים שלהם.
בכל מקרה, ב Turboshred היו שני בתים של משהו כמו 20 בכל בית, 5 מכל בית עולים לגמר, אורן לא התחרה כי כאבה לו הרגל, ואני התחריתי והגעתי למקום 6 :cry: (כמעט עליתי).
בכל מקרה סיימנו את התחרויות להיום (שבת) ואז ג'אמים על השקיעה, אח"כ הכנו ארוחת ערב מגניבה בבתים (אורן בישל המון והיה הטבח העיקרי :D ), והלכנו לישון כי מחר יום ראשון (היום השני והאחרון של הטורניר הזה).
למחרת עלינו אני ו Claudio לרוטינה וביצענו אותה לא רע, למרות שהוא נפצע באמצע (מתח שריר) ולמרות זאת המשיך לשחק.
הגענו למקום 5 מתוך 8 בגמר (!!) ונורא נהניתי לשחק איתו. אחרי ג'אמים עד השקיעה עוד פעם, נפגשנו כולנו בערב במסעדה באיזור לטקס סיום.
המנצחים ב-Pairs היו מאט וג'ייק גוטייר (Jake Gauthier/Matt Gauthier).
המנצח ב-Turboshred היה ארתור קודינגטון (Arthur Coddington).
המצנח ב-Mob-Op היה ג'ייק גוטייר (Jake Gauthier).
ה Super Hein (השחקן שלדעת כולם שיחק הכי טוב) היה רנדי סילבי (Randy Silvey).
בקטגוריית ה Super Hein אני הגעתי למקום עשירי (מתוך 40 בערך) ברשימה וקיבלתי חולצה מגניבה של Five Ultimate שעושים גם בגדים לפריסטייל).
(הרשימה המלאה-http://shrednow.com/article.php/20100811232055800).

הטורניר היה באמת מדהים ותתארו לעצמכם לשחק 12 שעות ביום ופשוט להיות עם כל האנשים האלה.
אח"כ המשכנו לסיאטל לאליפות העולם לפריסטייל (Worlds), אבל זה בהודעה הבאה :D .
Horizon Lakey
אופק אגמון-0525405345
EUC 2007 + WJUC 2006
PAGANELLO 2008
WFPA 2007+WFPA 2009
סמל אישי של המשתמש
ofek

הודעהעל ידי Dori » ב' ספטמבר 06, 2010 11:11 am

אחלה כתבה!!!!
יש תמונות?
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי Dori » ג' ספטמבר 07, 2010 2:25 pm

היי אורן ואופק,
ראיתי אתמול את הרוטינה שלכם כמה פעמים.

קודם כל - עבודה מדהימה!!!!
רואים שעבדתם על זה המון.

באיזשהו שלב רואים גם את המבוגרים של הענף מתחילים לתפוס עניין ולחשוש למעמדם
:)

כמה דברים לשיפור:
1. אתם מסמנים אחד לשני יותר מידי דברים בזמן הרוטינה - זה פוגע ב- FLOW ונראה לא טוב. תסתכלו על זוגות אחרים ברמה גבוהה, הם מבינים אחד את השני בלי סימונים ודיבורים מול הקהל והשופטים

2. אלתור בזמן תקלות - גם שיש נפילה או תרגיל לא עובד, אתם חייבים להמשיך לזרום בלי שמישהו מהקהל או מהשופטים ידע שהייתה תקלה.
לדוגמא: להחזיר צלחת במסירה קטנה לבן הזוג אחרי שספין לא יצא טוב ולסמן לו עם היד לחזור על הפעולה - מוריד הרבה נקודות ולא נראה טוב.
היופי ברוטינה שרק אתם יודעים מה אמור לקרות ולכן אף אחד לא יכול לדעת שמשהו לא קורה לפי התכנית...

3. נפילות - אין מה לפרט על זה....ממש צעקתי בחדר שהצלחת נפלה בתפיסות הפשוטות...:)

תמשיכו ככה ותוכלו להיות בקלות ב- TOP 20

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי ofek » ו' ספטמבר 10, 2010 2:32 pm

טוב הנה החלק השני של הכתבה.
בבוקר שאחרי Super Hein (יום שני, 2 לאוגוסט) יצאנו בבוקר לסיאטל באוטו של ריאן (אחד השחקנים היותר נחמדים שפגשנו, אחלה בן אדם, אירח מלא שחקנים ועזר בהכל כולל הסרטונים מהאליפות). האותו שלו מכיל 8 אנשים אבל נסענו 7 (אני, אורן, ריאן, דניאל, ג'יימס, איירינה ודני). קצת פירוט על השחקנים-איירינה שחקנית צ'כית מעולה שמשחקת קאונטר, דניאל וג'יימס שני חבר'ה יחסית חדשים מניו יורק בגילאים שלנו בערך, התחברנו איתם ממש, דני קמרוניסי שחקן אמריקאי שהיה אלוף עולם לדעתי בשנת 2000, תותח על ואחלה בן-אדם.
הגענו לבית של ריאן, (יש לו בית יפה וגדול בסיאטל), ומיד יצאנו לשחק במגרש די קרוב. באותו יום שיחקנו רק אנחנו ובערב הלכנו לאכול באיזה מזנון סיני טעים וזול.
באותו יום אני ואורן נכנסו למלון השחקנים בסיאטל ובאותו יום הסתבר לנו שהוא במחרק 5 מייל מהתחרות (8 ק"מ בערך) אז היינו צריכים לחשוב על דרך כלשהי להגיע לתחרות.
כל שאר החברה הלכו לישון אצל ריאן בבית (הוא אירח בכיף את כולם). מחר בבוקר רנדי סילבי (שחקן על שניצח את Super Hein שגר בסיאטל) אסף אותנו ב-11 בבוקר והביא אותנו לבית של ריאן, ישבנו קצת בבית שלו עם כולם ואז הלכנו לקניות קצת (כל מיני אוכל וזה לחדר). ב-3 בערך הלכנו לשחק באותו מקום של אתמול והפעם הצטרפו אלינו Beast, Fabio sanna, Eleonara Imazio ועוד שחקנים מפורסמים.
באותו יום עשינו עוד כמה חזרות על הרוטינה (אני ואורן והיא עבדה מעולה למרות הפציעה של אורן ברגל).
אני לא מדבר יותר מידי על הג'אמים בימים האלה אבל כמובן שהג'אמים ברמה מטורפת לחלוטין וכולם משחקים המון וזה פשוט לא נמאס.

באותי יום הייתה מסיבה בבית של ג'ון טיטקומב (הבעלים של Five Ultimate)-יש לו בית מדהים על אגם ואנשים עשו גיטיסים לתוך האגם :D .
היה מלא אוכל טעים וממש כיף. מארגני התחרות תלו את הרשימות של הקבוצות לאליפות (נשים, גברים, co-op ומעורבב) ואני רציתי למצוא שני שחקנים ל co-op (אורן לא התחרה ב co-op כי הוא די פצוע בכל מקרה).
אחרי הרבה חיפוש (כולם היו תפוסים) קבעתי להתחרות עם Cindy Kruger (הייתה אלופת עולם לא פעם ולא פעמיים בקטגוריית נשים) ודני קמרוניסי (אותו בחור שנסע איתנו באותו)-מאוד שמחתי על זה.
קיבלנו טרמפ חזרה למלום והלכנו לישון.

מחר (ה-4 באוגוסט) היה ג'אם גדול אחרון לפני תחילת התחרות שהיה במתחם התחרות.
אגב המתחם הוא פשוט מדהים, המון המון דשא מול האגם, מה שיצר רוח טובה לשחק איתה.
באותו יום פגשנו את כל שאר השחקנים שהגיעו. שמות שכדאי להזכיר הם Dave Lewis, Dave Schiller, Amy Schiller, Lary Imperiale, Matt and Jake Gauthier ועוד הרבה.
הג'אמים באותו יום היו פשוט מדהימים, הייתה שמש והרוח הייתה מושלמת, שיחקנו ממש כל היום.
בלי להתקלח בכלל, הלכנו מיד אחרי הג'אמים לארוחה הארחונה לפני שתחרות בערב, ב- Blue Star Café שבה סיימו לרשום את כל השחקנים תחרות.
באותו ערב, סופסוף לוסטי הגיע ( :D ) ובדיוק בזמן לתחרות. ישבנו עם סשה (שחקן גרמני אדיר) ומטאו גדוני (השחקן שזכה בקטוגריית זוגות השנה ולקח שני ב co-op) אכלנו ונהננו.
כולם חזרו הביתה די מהר בשביל לנוח טוב טוב לפני מחר בבוקר (היום הראשון לתחרות).
קמנו מחר בבוקר ולקחנו את האוטובוס למתחם האליפות, הגענו באיזור 9 והתחלנו להתחמם.
קטגוריית הזוגות מתחילה ב-11 וראינו שאנחנו בפול D, כלומר אנחנו עולים בערך ב-12 לרוטינה.
בערך חצי שעה לפני שעלינו, התחלנו להתחמם ולעבור עליה, והיא עבדה ממש טוב.
בסופו של דבר הגיע תורנו לעלות, וכמובן שהכל שונה כאשר עולים ורואים שהרוח קצת שונה שם מאשר איפה שהתאמנו קודם.
הפלנו די הרבה אבל ביצענו אותה סך הכל לא רע.
בסופו של דבר הכריזו את התוצאות והסתבר שעלינו ממקום 3 בבית מתוך 6 בבית (4 עולים לחצי גמר).
ב-3 התחילה קטגוריית ה Mixed ויכולנו לשבת, להרגע ולראות את השחקנים. לוסטי שיחק עם שחקן בשם Tim Mackey, ובגלל שהם לא תכננו רוטינה הם לא עלו לשלב הבא.
לאורן כבר ממש כאבה הרגל באותו יום אז הוא העדיף לנוח אבל אני שיחקתי כל הזמן עד השקיעה (כמו כל יום).
באותו יום אכלנו במסעדה של Sea Food, קצת יקרה אבל טעימה סך הכל, והפריסטיילרים המשוגעים האלה פשוט שותים בירה בלי סוף (הייתי חייב לציין).
אני אמשיך בהודעה הבאה את ה-3 ימים האחרונים של האליפות.
:D
Horizon Lakey
אופק אגמון-0525405345
EUC 2007 + WJUC 2006
PAGANELLO 2008
WFPA 2007+WFPA 2009
סמל אישי של המשתמש
ofek

הודעהעל ידי oferher » ו' ספטמבר 10, 2010 11:53 pm

אופק, כיף לקרוא.

אגב, אתה צריך לעדכן את החתימה :)