משלוח חדש של WhizRings הגיע לארץ!!!

מה שבא

מנהל: אחראי Freestyle

משלוח חדש של WhizRings הגיע לארץ!!!

הודעהעל ידי Omerr » ה' דצמבר 28, 2006 5:32 pm

שלום לכולם.
לא מזמן עשיתי הזמנה מסודרת של WhizRings ("טבעת בראשים"), שתוכננה להחזיק הרבה זמן - אבל השחקנים בארץ לא חיכו וגמרו מהר מאוד את כל מה שהגיע.

לכבוד החורף, ביצעתי משלוח נוסף. אין כמו להתאמן עם הטבעת בתוך החדר כשבחוץ קר ואי אפשר לשחק!!!

יש גם צבעים חדשים!!! מעבר לפעם הקודמת, יש גם אדום, כחול כהה וירוק כהה. שניהם ממש יפים!

סרטון קצר - שלי - להמחשה
לחץ כאן כדי להוריד סרטון של עומר רוזנבוים משחק עם ה-WhizRing שלו בחדר.
הסרטון מראה חלק מהדברים שניתן לעשות עם הטבעות. זה אני מתאמן בחדר :)

להלן לינק לאשכול הקודם:
http://www.frisbee.co.il/Communications ... php?t=2034

הטבעות האלו נהדרות כדי ללמוד בראשים, רולים וכדומה. משתמשים בהם גם מתחילים וגם מתקדמים.
המכירה היא לצורך קידום הספורט ולא לצורך רווח, ולכן המחירים זולים!

תמונה

הסבר קצר על הטבעות
WhizRings הן במקור כלי פרסומי - מדפיסים עליהן את הפרסומת של החברה ומעיפים לאוויר.
את הפריסטיילרים זה משמש ללימוד ואימון על בראשים.
מספר יתרונות של הטבעת על פני פריסבי רגיל:
* אולטימטיבי כאשר יש רוח לא חזקה/משחק בתוך הבית. בגלל המשקל הקל, הן עפות לאט מאוד וגם כאשר אין כמעט רוח - תרגישו כאילו אתם מברישים צלחת ברוח חזקה.
* הטבעות לא נופלות מיד לרצפה גם כאשר הבראש אינו מושלם (כמו שקורה הרבה עם צלחת).
* פריסטיילרים חדשים שמתאמנים על בראשים הרבה פעמים מוצאים על הידיים "סימנים כחולים" כתוצאה מבראשים לא נכונים, זה וודאי לא יקרה עם הטבעות קלות המשקל.
* שחקנים חדשים יכולים להצטרף אליכם למשחק גם בלי לדעת כיצד להבריש באופן מושלם. תוכלו ככה ללמד אנשים חדשים לשחק, ולהפיץ את הספורט.

למי שמעוניין לרכוש
כאמור, המכירה היא לצורך קידום הספורט ולא למטרות רווח, ולכן המחירים זולים.
ניתן לבחור בין הצבעים: כחול, כתום, צהוב, ורוד, ירוק כהה ואדום.
אני מגיע לחופי הרצליה כמעט בכל יום שישי, ותוכלו לקנות ממני את הטבעות שם. על מנת לחסוך כסף וטרחה, אין משלוחים בדואר. תוכלו גם לבקש מחברים שאני אביא להם.
אם אתם מעוניינים בטבעת, אנא שלחו לי הודעה פרטית עם הצבע שאתם מעוניינים, ובאיזה סוף שבוע תהיו בחוף. אני אדאג להביא לכם את הטבעת.
אני לא נוקב כאן במחיר, מי שישלח הודעה פרטית יענה עם המחיר ואישור שקיבלתי את הפנייה (אני עונה מהר, אל דאגה :) ).
דוגמא להודעה פרטית שיש לשלוח:
שלום, אני מעוניין בטבעת בצבע צהוב. אגיע לים ביום שישי ה-30.6, אשמח אם תוכל להביא לי אותה לשם.

אפשר כמובן לבקש יותר מטבעת אחת :)
סמל אישי של המשתמש
Omerr
מנהל פורום כללי

חזור אל פריסטייל - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים