לוסטי נפל בשלב הבתים. הוא נמצא בבית ב', והגיע למקום 10 מתוך 13 בבית זה.
הנה התוצאות משלב הבתים:
Open Pairs Qualification Pool A
1. Andrea Stazi/Danilo Torzolini 55.7
(DIFF 16.0, EX 22.8, AI 16.9)
2. Lisa Hunrichs/Cindy Kruger 55.4
(DIFF 16.0, EX 22.2, AI 17.2)
3. Andreas Jaderyd/Andrea Rimatori 55.2
(DIFF 17.2, EX 24.6, AI 13.4)
4. Philipp Lenarz/Peter Rujan 54.5
(DIFF 14.0, EX 26.2, AI 14.3)
5. Paolo Magni/Carlo Perrone 53.4
(DIFF 16.9, EX 21.4, AI 15.1)
6. Carsten Heim/Laurent Mess 48.8
(DIFF 15.0, EX 23.4, AI 10.4)
7. Gregory Lo-a-sjoe/Bethany Sanchez 48.6
(DIFF 14.8, EX 23.3, AI 10.5)
8. Stefan Duenkel/Martin Stadler 48.4
(DIFF 13.6, EX 22.9, AI 11.9)
9. Rodney Sanchez/Phillip Stahl 47.0
(DIFF 14.5, EX 22.3, AI 10.2)
10. Mike Galloupe/John Titcomb 45.4
(DIFF 14.4, EX 20.7, AI 10.3)
11. Emanuele Faustini/Markus Goetz 44.3
(DIFF 14.0, EX 21.7, AI 8.6)
12. Christope Legendre/Arno Lévénes 43.3
(DIFF 12.3, EX 21.7, AI 9.3)
13. Alex Alexandrov/Mehrdad Husseinian 38.5
(DIFF 11.0, EX 18.8, AI 8.7)
14. Toufik Lamred/Jason Varvaro 35.2
(DIFF 9.5, EX 19.8, AI 5.9
Open Pairs Qualification Pool B
1. Steve Hays/Dan Yarnell 56.1
(DIFF 17.7, EX 24.9, AI 13.5)
2. Fabio Caruso/Silvia Caruso 55.9
(DIFF 15.4, EX 25.8, AI 14.7)
3. Kosta Patsolidas/Daniel Sorgatz 55.8
(DIFF 16.6, EX 27.3, AI 11.9)
4. Manuel Cesari/Craig Simon 54.7
(DIFF 15.6, EX 25.5, AI 13.6)
5. Claudio Massaro/Luca Mazzucato 52.9
(DIFF 16.4, EX 22.4, AI 14.1)
6. Ramon Galliani/Angelo Mancarella 50.0
(DIFF 15.1, EX 22.1, AI 12.
7. Anton Capellman/Jan Schreck 49.3
(DIFF 15.2, EX 20.3, AI 13.
8. Sergio Arrighi/Filippo Cavalca 48.9
(DIFF 14.8, EX 23.1, AI 11.0)
9. Tobias Doehner/Schneider 44.5
(DIFF 12.9, EX 22.8, AI 8.
10. Dan Lustiger/Z Weyand 42.5
(DIFF 13.5, EX 19.1, AI 9.9)
11. Ronny Koch/Dominic Weissenberger 38.9
(DIFF 10.8, EX 21.2, AI 6.9)
12. Frank Lejeune/Michel Otte 36.0
(DIFF 10.6, EX 20.1, AI 5.3)
14. Alessandro Berra/Maurice Eugene 32.8
(DIFF 9.1, EX 19.3, AI 4.4)
14. Nico Bernold/Petro 32.8
(DIFF 10.2, EX 14.5, AI 8.1)
Co-op Qualification Pool A
1. Mike Galloupe/Steve Hays/Mary Lowry 48.7
(DIFF 13.5, EX 23.3, AI 11.9)
2. Anton Capellman/Jan Schreck/Daniel Sorgatz 47.6
(DIFF 14.3, EX 19.2, AI 14.1)
3.
4.
5. Tobias Doehner/Jochen Schleicher/Dominic Weissenberger
(DIFF 11.5, EX 21.4, AI 10.3)
6. Alex Alexandrov/Eleonora Imazio/Dominik Weber 42.0
(DIFF 11.5, EX 20.5, AI 10.0)
7. Alessandro Berra/Craig Simon/John Titcomb 41.5
(DIFF 12.9, EX 21.1, AI 7.5)
8. Maurice Eugene/Christophe Legendre/Arno Lévénes 39.9
(DIFF 11.0, EX 20.4, AI 8.5)
9. Ronny Koch/Laurent Mess/Kosta Patsolidas
(DIFF 11.5, EX 21.4, AI 10.3)
10. Nicol Bernold/Lori Daniels/Petro (?) 32.4
(DIFF 10.9, EX 14.6, AI 6.9)
Co-op Qualification Pool B
1. Carsten Heim/Florian Hess/Christian Lamred 65.2
(DIFF 16.9, EX 24.0, AI 24.3)
2. Ramon Galliani/Angelo Mancarella/Carlo Perrone 55.0
(DIFF 14.7, EX 25.7, AI 14.6)
3. Sergio Arrighi/Manuel Cesari/Matteo Gaddoni 52.5
(DIFF 14.9, EX 19.8, AI 17.
4. Filippo Cavalca/Paolo Magni/Philipp Lenarz 50.6
(DIFF 14.9, EX 21.8, AI 13.9)
5. Luca Mazzucato/Claudio Massaro/Andrea Rimatori 48.2
(DIFF 15.3, EX 17.4, AI 15.5)
6. Emanuele Faustinin/Markus Goetz/Phillip Stahl 46.4
(DIFF 14.0, EX 22.2, AI 10.2)
7. Fabio Caruso/Andrea Stazi/Danilo Torzolini 46.2
(DIFF 13.3, EX 19.0, AI 13.9)
8. Sarah Bergman/Karolina Hagenbjörk/Linda Torngren 45.8
(DIFF 12.4, EX 18.7, AI 14.
9. Stefan Duenkel/Mehrdad Hosseinian/Martin Stadler 37.2
(DIFF 12.1, EX 16.1, AI 9.0)
10. Frank Lejeune/B. Massen/Michel Otte 36.5
(DIFF 10.6, EX 16.3, AI 9.6)
Open Pairs Preliminary Pool A
1. Jake Gauthier/Matt Gauthier 65.7
(DIFF 20.9, EX 25.5, AI 19.3)
2. Clay Collerá/Fabio Sanna 64.5
(DIFF 19.1, EX 26.6, AI 20.3, TIME PENALTY ?1.5)
3. Boguslaw Bul/Hartmut Wahrmann 62.6
(DIFF 16.8, EX 27.0, AI 18.
4. Fernando Butrogno/Mauro Mercuri 57.6
(DIFF 16.2, EX 24.1, AI 17.3)
5. Ramon Galliani/Angelo Mancarella 53.5
(DIFF 14.3, EX 23.5, AI 15.7)
6. Andrea Stazi/Danilo Torzolini 50.4
(DIFF 14.1, EX 22.0, AI 14.3)
7. Manuel Cesari/Craig Simon 48.4
(DIFF 13.9, EX 21.6, AI 12.9)