השחקן הטוב בארץ

מה שבא

מנהל: אחראי Freestyle

מיהו השחקן הטוב בארץ?

איל בנין
0
אין הצבעות
עילם רז
0
אין הצבעות
דורי יניב
2
33%
ארנון אביצור
1
17%
ברק ליפשיץ
3
50%
אסף צימט
0
אין הצבעות

סך הכל הצבעות : 6

השחקן הטוב בארץ

הודעהעל ידי Lusti » א' מרץ 28, 2004 4:37 pm

מי לדעתכם הוא השחקן הכי טוב בארץ?
אני אישית הולך על ברק.. לא ראיתי אותו הרבה משחק אבל ראיתי וזה פצצהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
ZRKZ (זרעון רץ קופץ זוחל)
לוסטי
d_lustiger@hotmail.com
סמל אישי של המשתמש
Lusti
מנהלים צעירים

אני חושב שזה קשה לענות

הודעהעל ידי Yinon » א' מרץ 28, 2004 5:01 pm

לכל שחקן יש את הסגנון שלו, והוא מתמחה בדברים שלו.
בכל מקרה, אני גם חושב שהאופציות שנתת לא כל כך טובות, יש הרבה שחקנים שאתה לא מכיר שטובים יותר מאחרים.

צימט למשל עד כמה שאני ידוע כמעט ולא עושה נייל דיליי והוא ברשימה, ויניב למשל, שחקן שאני לא יודע אם אתה מכיר, הוא שחקן טוב מאוד ואינו מופיע ברשימה (צימט אין פה כוונה לזלזול זה סתם בשביל הדוגמא

יש גם את גל שהוא תותח ואתה בטח לא מכיר והוא לא ברשימה.

ויש את אייל (לא איל בנין, אייל שמשחק בספורטק) שהוא תותח, מחזיק את שני הספינים, עושה טרן אוברים לשני הכיוונים ועוד. ועד כמה שאני יודע חוץ מדורי וברק וארנון אף אחד ממי שברשימה לא יכול להחזיק שני ספינים ולא יכול לשלוט בצלחת כמו שהוא.

קיצור, הרשימה לוקה בבעיה רצינית של חוסר הכרת השחקנים בארץ.

אה אגב, למה החלטת להכניס את ברק לרשימה ולא את הילה או את גייגר או רון או אלון או עוד מספיק שחקנים, מתחילים או מתקדמים.

זתומרת, למה הקביעה שאלה ברשימה (נגיד - ברק) יותר טובים מאלה שמחוץ לרשימה (נגיד - גייגר)???

אני לא חושב שאפשר לעשות סקר למי השחקן הטוב בארץ בלי להכניס את הרשימה של כל השחקנים בארץ.

לבינתיים- אני לא מצביע.

ינון

נ.ב
גם אני רוצה פאגא!!!!!

:)
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

Interesting Subject

הודעהעל ידי Dori » א' מרץ 28, 2004 5:36 pm

Lusti,
1. I think Yinon is right about a lot of things he wrote.
2. when you say best player, what do you mean? Freestyle, SCF, DiscGolf, Ultimate......????

As i told you and the rest of SPA group, you can not tell who is the best player until we will have an overall competition.

Freestyle is not an individual sport.

Now, go and gitis....(as paul kenny say..)
:flow:
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

חברה צודקים אבל...

הודעהעל ידי Lusti » א' מרץ 28, 2004 5:51 pm

חברה.. דורי וינון אני מסכים איתכם לגמרי אבל:
1. אין לי פה מקום ואין לי כוח להתחיל לרשום את כל שחקני הפריסטייל בארץ
2. אני מכיר את אלה שבאים לים בימי שישי
בקשר למה שדורי אמר אני מתכוון לפריסטייל כי רציתי כעיקרון לשים את הסקר בפורום פריסטייל אבל בטעות שמתי אותו כאן :D
אני מסכים איתך לגמרי ינון על השחקנים האחרים אבל אני רוצה פה לדעת מי אתם חושבים שהוא הכי תותח בפריסטייל ובכך אני מתכוון למי עושה ביצועים מרשימים, כמה מרשימים הביצועים, מי עושה ביצועים יותר בדיוק, כמה גדול מגוון התרגילים שלהם וכו'...
אתה מסכים איתי למשל שדורי עושה turnover יותר טוב מארנון? או שברק עושה פלמינגיידס יותר טוב מדורי? לכאלה דברים אני מתכוון..
אני גם מבין מאוד את הרצון ליסוע לפאגא :D :D :D :D
אל תדאג... הבטחתי לך תמונה של פול קני במשין גאן ואם תיזכר בשם של הכוסית בחתימה שלך אני מוכן גם לתת לך עוד תמונות יפות :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ודורי אני מקווה שכשתגיע לגיל 50 כמו פול קני תדע לעשות תרגילים כמוהו ולא רק לדבר :D :D :D :D :D :D :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow:
לוסטי
d_lustiger@hotmail.com
סמל אישי של המשתמש
Lusti
מנהלים צעירים

אני גם מכיר את אייל

הודעהעל ידי Lusti » א' מרץ 28, 2004 5:54 pm

לכל השחקנים האחרים שאמרת ינון... מכיר את:
הילה מכיר טוב... היא לא פריסטיילרית אבל :D (המבין יבין)
אני מכיר את אייל הdragon man מאחד האימונים שדורי הביא אותו ואת דדי וגם שבא לצילומים לחמש וחצי.
על יניב שמעתי אבל אף פעם לא ראיתי אותו משחק...
לכל החברה שלא ברשימה אני מאוד מצטער שלא שמתי אותכם אבל אם אני אתחיל את כולם לא יהיה פה מקום...
לוסטי
d_lustiger@hotmail.com
סמל אישי של המשתמש
Lusti
מנהלים צעירים

Gדיין, מאוד קשה לענות-

הודעהעל ידי Yinon » א' מרץ 28, 2004 6:24 pm

אני אקח נגיד אותי ואת איל בנין (סתם דוגמא, זה תקף לגבי כל שני שחקנים)

אז ככה- איל למשל הוא קפואריסט על ( :D ), והוא עושה גיטיסים יותר יפה ממני (לדעתי), אבל בתפיסות עיוורות כמו יוגה נגיד אני יותר טוב (לא בטוח האמת, אבל שיהיה בשביל הדוגמא)

או נגיד דוגמא אחרת-
נגיד שהשליטה של שחקן אחד בצלחת מול הרוח היא ממש טובה ושל שחקן אחר פחות, אבל השליטה של השחקן השני בנייל דיליי יותר טובה מהשליטה של השחקן הראשון...

קיצורו.. הבנתם...

:)

לוסטי - אני לא זוכר איך קוראים לה..!! אהה.. תקלה... בקרוב היא מתחלפת :)
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

לאאאאאאא

הודעהעל ידי Lusti » א' מרץ 28, 2004 6:28 pm

לללללללללללללללללללללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אל תחליף אותה :D :D :D :D :D :D :D :D
סמל אישי של המשתמש
Lusti
מנהלים צעירים

חזור אל פריסטייל - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים