ואם אין פרטנרים לפריסטייל?

מה שבא

מנהל: אחראי Freestyle

ואם אין פרטנרים לפריסטייל?

הודעהעל ידי נאור » ג' מרץ 29, 2005 6:50 am

מישהו אמר לי פעם שאפשר לשחק פריסטייל גם עם עצמך. השאלה שלי זה איך משחקים עם עצמך, ואיך אפשר להתקדם עם זה.
:flow: :flow: :flow: :flow:
והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

חצי תשובה...

הודעהעל ידי Zimer » ג' מרץ 29, 2005 2:45 pm

אני ייתן לך חצי תשובה, קח למשל את לוסטי, הוא מתאמן כל יום (לבד) כמה שעות הוא משתפר בצורה אדירה בזכות זה!!!
אבל לא לכולם מתאים לשחק לבד, אני למשל לא מסוגל לשחק לבד אני חייב חבר'ה, מישהו שאפשר לדבר איתו... :flow:
עמית צימרמן
----------------
אחראי פורומים שטויות ובלאגנים ועיצוב צעירים [מאסטר בלאגן :lol:]
:flow:
Zimer
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי Lusti » ג' מרץ 29, 2005 4:15 pm

החצי תשובה שלך פלוס תשובה שלי
משחק עם עצמך הוא בעצם משחק אימון כזה. אתה משחק כדי להנות ולהשתפר כאשר אין לך עם מי.
מה שעושים בעצם מתאמנים על תפיסות שונות, מתאמנים על זריקות (כן אין מה לעשות חייבים), מתאמנים על תרגילים חדשים שאתה רוצה ללמוד, או שסתם אתה משחק כדי להעביר את הזמן.
בדרך של האימון המשחק לבד הוא הכי טוב מכיוון שככה הכי מרוכזים בדבר שאתה רוצה להצליח ולא מבזבזים זמן. אני מתאמן לבד הרבה(למרות שאני הרבה יותר מעדיף לשחק עם אנשים) כדי להשתפר וגם כדי להעביר ת'זמן. אתה תראה שככל שמתאמנים לבד אפשר להרגיש באיזושהי התקדמות שבהתחלה לא רואים אבל תוך כמה זמן של אימון לבד כשתשחק עם אחרים הם יאהבו מאוד את המהלכים.
אבל כמו לכל דבר גם ללהתאמן לבד יש צד רע
למשל, אי אפשר להתאמן על דברים חשובים בפריסטייל כמו לקבל ספין מאחרים, להעביר לאחרים ובקיצור אי אפשר להתאמן על flow. זו הבעיה היחידה של להתאמן לבד האמת... חוץ מזה הדבר היחיד שלא כיף בה זה שאין עם מי....
מקווה שעזרתי
ZRKZ (זרעון רץ קופץ זוחל)
לוסטי
d_lustiger@hotmail.com
סמל אישי של המשתמש
Lusti
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי Ayal » ג' אפריל 05, 2005 6:04 pm

משהו שהזכיר לי את הנושא הזה בפורום:

A special thanks for all of you attending The Jammers, you make it special and motivate me to have a cool players package and host a cool party. Without you, I gitis alone...and if I gitis alone, did it really happen? (don't answer that)

(מתוך דברי סיכום השנה של פול קני, אחד השחקנים המובילים בעולם)
אַיָל.
Ayal
אוכל בורקס

הודעהעל ידי נאור » ג' אפריל 05, 2005 6:25 pm

יפה, אבל איך לעזאזל משחקים לבד? כאילו נגיד שאני לא ברמה מתקדמת מתאמן על זריקות שונות ומשונות. אז אני זורק לקיבינימאט והולך ולוקח וזה מטריף את הצורה. או שאני רוצה להתאמן על תפיסות. איך עושים את זה?
והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

הודעהעל ידי Ayal » ג' אפריל 05, 2005 11:18 pm

אוקיי נאור
אתה צודק
נתנו לך כל מיני אמרות אבל תכלס כלים לא קיבלת
יכול להיות שמצאת את עצמך רודף כמו חכם חלם אחרי צלחת שאתה בעצמך זורק, והרגשת (בצדק) די מטופש.

לכן

בפעם הבאה שאתה יכול להגיע לחוף באחד המשחקים השבועיים
תפוס לך פריסטיילר ותשאל על הself set

זו זריקה פשוטה שבעזרתה אפשר להתאמן על הבסיס של הפריסטייל מהצד השני - כלומר, תפיסות במקום זריקות.
עם self set רוב הפריסטיילרים התאמנו על התפיסות הבסיסיות ואפילו המסובכות...

אל תהסס לשאול, רק ככה תלמד..
אַיָל.
Ayal
אוכל בורקס

למה ממהרים לשלוח אותו לחדר?

הודעהעל ידי Tomer » ד' אפריל 06, 2005 9:51 pm

למה התייאשת מלמצוא שותף למשחק?
לא נראה לי הגיוני שאתה תתחיל לזרוק צלחות לעצמך במקום לשחק כמו בן אדם... תתאמץ טיפה ותשתף חברים ואנשים מסביבך בטוח יצוץ משהו שישמח לשחק איתך, הוא לא חייב להיות בקטע של 100% פריסטייל אבל שידע לזרוק בכיף ושיהנה לשחק...
אחרת שסוף סוף תמצא לך שותף למשחק לא יהיה לך מה לעשות איתו מרוב SET.

ואם כבר הזכרת את הקטע של לזרוק ולרוץ אל הצלחת -
http://skype.com/community/movies/frisbee/
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

selfset זה חשוב

הודעהעל ידי Krissbee » ד' אפריל 06, 2005 11:47 pm

לדעתי משחק לבד מאד מאד חשוב לפריסטייל. כדי ללמוד לתפוס טוב צריך להתאמן באיזושהי סביבה מסודרת, שתאפשר לשחקן להתאמן על דברים ספציפיים. אם יש פרטנר קבוע ומשחקים גם למטרת אימון נטו - אז יופי. אבל ברוב המקרים כשמשחקים עם עוד אנשים רוצים בעיקר לרצות אותם, להוציא תרגילים יפים וספינים חזקים ולשמור על הflow, ולא ממש יוצא להתאמן על משהו ספציפי.
במשחק לבד יש פחות flow אז יוצא שמתמקדים בדברים מסוימים ומתקדמים יותר מהר.
בשעתיים של משחק לבד בים מול הרוח למדתי תפיסות שרציתי לעשות חודשים...
וגם כשאני משחק לבד זה משפר לי את המשחק הבא, כי זה מביא רעיונות ו"מדליק" אותי על המשחק.
תראו למשל את לוסטי. מרוב self set הוא תוך שנה מייצג אותנו בארה"ב..
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

תגובה ליוני ולשאר...

הודעהעל ידי noa_al » ה' אפריל 07, 2005 2:17 am

לא סתם טענתי, ובצדק, שפריסטייל הוא משחק מאוד אינדיבידואלי שנוגד את השיתופיות והספיריט בין שחקנים. כל אחד לעצמו. תסתגר בחדר, תוציא לעצמך self-sets , ספינים ותתאמן על תפיסות - גמרת את ה :flow: :flow: :flow: ואת כל מה שקשור לשיתוף בן זוג למשחק. אתה משחק לעצמך בלבד.
"just "Noa
Frisbionic Disc-Freak
סמל אישי של המשתמש
noa_al

הודעהעל ידי נאור » ה' אפריל 07, 2005 6:37 pm

בסדר למצוא שותף לשתק משקים של כיף כבר יש. אבל בשביל להתקדם זה לא מספיק.

או קיי מה זה סלף סט? (ראיתי את זה שאני יכול לבוא לחוף וכו'... אבל רקע כללי או משהו)
נאור

הכי חשוב סבלנות

הודעהעל ידי Krissbee » ה' אפריל 07, 2005 10:00 pm

תמצא יום עם רוח קלה ויציבה ותגיע לשטח פתוח, בפארק או בים.
נסה להבין מאיפה הרוח מגיעה ובאיזו מהירות. עמוד מול הרוח ותתחיל לזרוק זריקות קטנות לתוך הרוח, ככה שהרוח "תחזיר" את הצלחת אליך. רצוי להכניס קצת Z לזריקה כדי שהצלחת תחזור אליך טוב. אל תזרוק חזק, נסה להשאיר את הצלחת קרובה אליך.
אם תתמיד, עם הזמן אתה תצליח לכוון לאן הרוח תיקח את הצלחת.
ככל שהרוח חזקה יותר, כך היא תחזיר לך את הצלחת גבוה יותר.
עכשיו אפשר להתחיל להתאמן על תפיסות. תתחיל מדברים פשוטים - מאחורי הגב, מתחת לרגל וכו'. השיטה הזאת מאד משפרת את הדיוק, קשר עין/יד, קואורדינציה והדינמיקה שלך עם הצלחת. כל הדברים שפריסטיילר צריך. גם במשחק עם פרטנר טוב להשתמש ברוח כגורם מייצב. ככה אתה יכול ללמוד כל מה שאתה רוצה באופן מסודר. כל תפיסה שתרצה ללמוד, אתה תצליח לבד עם מספיק זמן מול הרוח.
רצוי שתתחיל להתאמן על זריקת underhand (שמישהו יראה לך). זו זריקה שקצת קשה ללמוד ולוקח זמן עד שמוציאים אותה טוב, אבל היא נוחה לפריסטייל ולself set.
נסה להתאמן באופן מסודר: חמש תפיסות מתחת לרגל, חמש מאחורי הגב, חמש מתחת לרגל נגדית וכו'. תשתדל לעבוד על שתי הידיים ועל כל הוריאציות. הנה דוגמה: עם הצלחת ביד ימין זרוק מתחת לרגל שמאל, תפוס ביד שמאל, זרוק מתחת לרגל ימין... זכור שהמהלכים בפריסטייל מגיעים בעיקרון מהתפיסות, וככל שתדע יותר תפיסות כך המשחק שלך יהיה יותר מגוון.
בעתיד תוכל להתאמן על הכל בself set: דיליי, brush, roll
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

טיפה עידון

הודעהעל ידי Dori » ג' אפריל 12, 2005 7:03 pm

המונח Self Set יכול להתייחס לשני דברים:

1. הוצאת ספין לעצמך - הייתי אולי קורא לזה Self Spin
2. זריקת הצלחת לעצמך לצורך תפיסה - ה- Set היא בעצם ההכנה של הצלחת לצורך התפיסה ושאומרים Self הכוונה שאתה מכין לעצמך. זה יכול להיות שמישהו אחר מכין לך ואז זה לא Self יותר.

כל מה שיוני אמר אלו מילות קודש.

תתאמן על תפיסות, תפיסות ושוב תפיסות.
:flow:
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

חזור אל פריסטייל - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים