מיומנויות של פריסטיילר

מה שבא

מנהל: אחראי Freestyle

מיומנויות של פריסטיילר

הודעהעל ידי נאור » ה' מרץ 24, 2005 6:25 am

שאלו על מי הוא פריסטיילר, שאלו על תכונות אופי שלו אבל... כמו שאתם בטח יודעים משחקים עם הנשמה אבל היא לא תופסת את הצלחת.

או בקיצור, אילו תכונות פיזיות צריכות להיות לפריסטיילר.

:flow:
והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

הודעהעל ידי Sick Spider » ה' מרץ 24, 2005 7:01 am

לפי דעתי, שום דבר, כולם יכולים.
אולי לאנשים מסוימים יהייה קשה יותר, אבל בכללי זה לכולם !

זו דעתי וזה מה שמשך אותי לספורט הזה... המגוון של האנשים מכל הבחינות.
מה לעזאזל...?!@#
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Sick Spider

יש לי תובנה חדשה.

הודעהעל ידי noa_al » ה' מרץ 24, 2005 5:52 pm

במקרה אתמול שוחחתי על הנושא עם איל וגייגר, אמרנו שדווקא פריסטייל זה משחק מאוד אינדיבידואלי, עצמאי, ואם אפשר לומר, יחסית אגואיסטי. אין את השיתופיות כמו באולטימייט (ספורט אישי לעומת ספורט קבוצתי).
מבחינה גופנית, דניאל אמר נכון, כולם יכולים לעשות את זה. אבל כדי להצטיין ולהיות מסוגל לשלב אלמנטים קשים, אין מה לעשות, צריך להיות אתלטיים....
"just "Noa
Frisbionic Disc-Freak
סמל אישי של המשתמש
noa_al

הכל תלוי במה רוצים לעשות

הודעהעל ידי Dori » ה' מרץ 24, 2005 9:14 pm

מעבר לתכונות המנטליות של נחישות, למידה מטעויות, יצירתיות וכו'
הפריסטיילרים צריכים כמה תכונות חשובות:
(הכל כמובן תלוי ברמת המשחק שרוצים להגיע אליה ובסגנון)

1. יכולת שליטה עדינה בגוף, קואורדינציה, קשר עין יד - זה אומר גם לשים לב לדברים קטנים כמו זוויות גישה לצלחת, תנוחות של חלקי הגוף אבל גם להצליח לדייק בכל התנועות עד לרמה של מיליטרים

2. צריך יציבות - זה ברגע שמתחילים לעבוד עם הרגליים ומוסיפים סיבובים

3. צריך גם יכולת אירובית וגם אנאירובית - זה נועה תסביר. אבל יש בפריסטייל "התפוצציות" של 15 שניות שנותנים הכל בתרגיל, מצד שני יש תנועה כל הזמן ואפשר לשחק כמה שעות בקצב די מהיר.

4. כח לפעמים - יש תרגילים שדורשים כח פיזי אבל הם לא רבים.

5. גמישות - אני חושב שזה מאוד חשוב במשחק. כל התנועות נראות יותר טוב וגם אפשר לעשות יותר תרגילים.

ולסיכום, אני חושב כמו וכסלר. בעיקרון כל אחד יכול לשחק משחק חופשי של זריקות ותפיסות ואפילו להוסיף Delay. כל אחד יעשה מה שטוב לו ומה שהגוף שלו יכול.
פריסטיילרים ימשכו את הנושא הזה לכיוונים הקיצוניים יותר ויקדישו המון זמן ללמוד דברים חדשים ולאתגר את עצמם.

נועה: לגבי הנושא של האגואיסטיות במשחק, אני חושב בידיוק להיפך. גם במשחק CATCH וגם במשחק פריסטייל CO-OP יש המון שיתוף ומשחקים למען הצד השני.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

חזור אל פריסטייל - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 18 אורחים