מקום משחק: אצטדיון גבעת רם (ירושלים)

רשימת מקומות משחק ואחראי משחק. ניתן לקבל מידע על זמנים, שעות ופרטי קשר להצטרפות.

מנהל: מארגני משחקים

Re: מקום משחק: אצטדיון גבעת רם (ירושלים)

הודעהעל ידי elade » ב' פברואר 16, 2009 12:50 am

נו מאיה גנבת את כל השחקנים! אולי תבואי לבקר מידי פעם? את אפילו יכלה להביא את רפאל איתך...

וגם

חברה משחק ביום ב' ביום ה' 18:30-20:00 ללקק את האצבעות!

אלעד
elade

הודעהעל ידי Dori » ב' פברואר 16, 2009 1:38 am

תגידו יכול להיות שקרה איזה מקרה של פגיעה עם צלחת במישהי שרצה במסלול ליד הדשא?
שמעתי על משהו כזה שהגיע בתור תלונה למנהל האיצטדיון - והוא אסר משחקי פריסבי במקום לצמיתות...

יש סיפור כזה?

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי מאיה הכהן » א' פברואר 22, 2009 2:52 pm

אלעד יקר,
אין לי מושג על מה אתה מדבר, אנחנו כבר שלושה שבועות לא ממש קיימים ובכלל אני נראה לי מצטרפת לקבוצת אמריקאים שמשחקים בגן סאקר בימי שלישי.
חוץ מזה קראתי את המכתב שלך לעיריה- אותי שכנעת. אני מקווה שתצליחו לשכנע את האנשים שגם יכולים לעשות משהו בנידון

דורי, אני לא יודעת כפי שאמרתי כבר המון זמן לא היינו בגבעת רם. ממה שהבנתי מאלעד יש שם עוד קבוצות של בחורים צעירים ואנרגטיים
אני רק יודעת שהקבוצות שלי ושל אלעד חפות מפשע :lol:

בכל אופן בשורות טובות לכולנו
מאיה הכהן

הודעהעל ידי segall » א' פברואר 22, 2009 3:45 pm

בלי להיות קשור לנושא לדעתי זו בעיה כי אנחנו לא יכולים לקחת אחריות על כל מני אנשים שמשחקים פריסבי גם במקומות שאנחנו משחקים בהם.
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי elade » ג' פברואר 24, 2009 11:04 am

שלום לכולם,

ספוילר: חדשות טובות למטה.

קודם נעשה סדר:
מאיה סתם צחקתי.
אוהד, לא הבנתי כלום.
תומר, היו בעיות רציניות ולעת עתה אני חייב לציין שפתרתי אותם בדרך נס.

כן! המכתב לערייה, http://docs.google.com/Doc?id=df7m55m2_11hm8dh9cn, הצליח, כנגד כל הסיכויים אבל הצליח. מנוי חדש בפתח לחדשים וותיקים.

תקציר הארועים הקודמים:
רצה באיצטדיון התלוננה בערייה ככה"נ מפגיעה של תלפיונים (תימח חיבתם לפריסבי (תומר סליחה))
הערייה פעלו באופן שאפשר לצפות, נעלו את השערים חזק חזק אחרי שהסוסים ברחו, ואמרו שלא יהיו יותר משחקי פריסבי באיצטדיון בשל "סכנה לציבור"...
נסיונות תקשורת (מצידי) היו מסתכלים מאוד ולא מוצלחים בכמה הסיבובים הראשונים
כתבנו (/תי) מכתב כנסיון בערך אחרון והוא עבד.

מסקנה יש אלוהים הוא לפעמים משחק פריסבי.

לתומר, היתי רוצה לברר בקשר לעניני ביטוח ספורט ואני בטוח שאתה או מבין בזה או יכל לקשר אותי... נכון?

שבוע טוב לכולם,

א.א.
ירושלים
elade

הודעהעל ידי elade » ג' פברואר 24, 2009 11:51 am

אשמח אם תוכלו לקרא טיוטת הסכם שניסחתי בראי המאורעות הקודמים...
הנה הלינק http://docs.google.com/Doc?id=df7m55m2_12wd2ptckn
אשמח לתגובות והצעות כאן או במייל שלי eladeban בג'מייל נקודה קום.
אלעד
elade

הודעהעל ידי Dori » ג' פברואר 24, 2009 1:33 pm

היי אלעד,
(אני זה דורי ולא תומר.....לא יודע איך אפשר להתבלבל בנינו...אבל זה נכון ששנינו מחזיקים צלחות הרבה מהזמן 8) )
תודה על כל הפרטים.

אני מכיר את הנושא של התקרית עם הקבוצת תלפיות.
פנו אלי בבקשה שאני אפתור את זה אבל לא הגעתי לזה וגם לא היו לי כל הפרטים - לא הבנתי שזו סנקצייה כללית.

המכתב שכתבת לעירייה יפה מאוד, ואני יותר משמח לשמוע שהצלחתם למצוא פתרון - לשכנע עירייה זה לא פשוט.
מצד שני, אני לא בטוח שהמכתב משרת את כל שאר הקבוצות - כמו קבוצת התלפיונים.
המקרה שלהם היה ממש מצחיק ובפועל, לפי מה שהבנתי, היו תיקונים על הדשא וחייבו אותם לזוז, ואיזו צלחת פגעה קלות באחת הרצות... ממש ללא שום נזק.
אגב, הקבוצה של התלפיונים מנוהלת ע"י בחור בשם מתן מזורסקי, שעשה עלייה לארץ (הרבה מזה בזכות השתתפותו בנבחרת הנוער של ישראל, שלקחה חלק באליפות העולם ב- 2006). מתן מכיר את חוקי האולטימייט הייטב והוא בחור די רגוע וחביב מאוד.

אני חושב שזה יהיה לטובת הספורט אם תוכלו לדבר עם התלפיונים ולראות איך משתפים פעולה ועוזרים אחד לשני במקרים בעתיד.
בסופו של דבר הספורט שלנו קטן וכל חתיכה של פאזל תורמת לתמונה הגדולה.

בעתיד, גוף רשמי כמו FLOW - ההתאחדות הישראלית לצלחות מעופפות, צריך להתערב ולעזור יותר.
אנחנו ספורט צעיר ולומדים כל יום - שיתוף הידע והניסיון חשוב מאוד.

אגב, מדוע אין נציג של הקבוצה שלכם בפגישות של FLOW?
יש המון נושאים שאנחנו מחפשים עבורם פתרון כללי לכל הקבוצות וחבל שלא תהיו חלק מזה (ביטוח זה אחד מהם).

לגבי המסמך של חוקי הקבוצה הפנימיים:
קודם כל אני חושב שהרבה קבוצות היו שמחות לדעת מדוע בכלל עלה הצורך להכין מסמך שכזה.
לפי מה שקראתי, יש שם עוד הרבה סעיפים מעבר לנושא של פגיעה באנשים אחרים - סעיפים שבאים להעיד שקפטני הקבוצה אינם אחראים על המפגשים האלה.
נושאים דומים עלו בקבוצות בתל אביב, ואני מאמין שזה נושא חשוב עבור כל הקבוצות - שווה למצוא פתרון כולל לנושא.

מעבר לזה, הנה הטפסים שאנחנו משתמשים בהם. יש לך כאן נוסח רשמי מקובל - סטנדרט ארצי.
http://www.frisbee.co.il/events/Frisbee ... Waiver.pdf

לגבי ביטוח,
יש המון פתרונות ואני אשמח לשתף את הידע שלי בנושא.

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי mazursky » ג' פברואר 24, 2009 3:55 pm

מה בדיוק ההסכם שהגעתם אליו עם העיריה?

אני חושב שהמצב באצטדיון היה בעייתי בכלליות והעובדה שלקבוצה של הסטודנטים לעולם לא היתה תקרית היא הרבה בזכות העובדה שלקבוצה זו יש פריבילגיה לשחק על הדשא בזמן מסוים של השבוע בעוד שבתלפיות האישור שלנו הוא לשימוש כללי באצטדיון וכל דרישה להישתמש בדשא אקסקלוסיבית היא לא אפשרית. למשל בתקרית שהיתה כל מרכז הדשא היה אסור לשימוש.
אני מסכים שעקב כל מיני אילוצים המשחקים שלנו לא מנוהלים באותו סדר וארגון כמו של הקבוצה של הסטודנטים ואני מוכן לקחת על עצמי יותר כדי להימנע מזה.
רציתי להבהיר שחלק נכבד (בעצם רוב כי רק שנה שעברה היו מד"סי פריסבי) מפעילות הפריסבי שלנו היא לא כמד"ס אלה בשביל להנות ולפתח את יכולתנו ולכן אני מביע צער על האמרה במכתב. לרוב גם המד"סים הם של קבוצה מאוד מצומצמת שכולם שם מחויבים לפריסבי ולא באים לפרוק עול.

אני אדבר עם מי שאני יכול פה בתוכנית כדי לסדר קצת חוקים כדי שלשימוש שלנו בדשא בפריסבי יהיה פרוטוקול בטיחותי, ושכך נוכל להמשיך לשחק לתמיד.

מתן מזורסקי
סמל אישי של המשתמש
mazursky

הודעהעל ידי elade » ג' פברואר 24, 2009 6:28 pm

הי

טוב קודם באמת התכונתי דורי ולא תומר או לפחות כך נדמה לי.

אני מוכן לשתף את כולם בנוגע למשא ומתן בקשר לערייה ובפרט אשמח לדבר עם מתן.

אני מסכים שהמכתב נכתב מנקודת מבט שלנו ולאו דווקא מזו של קבוצת תלפיות ויש לי לכך מספר סיבות טובות:
א. אני חושב שהטענות כלפי תלפיות במכתב שלנו די נכונות. בעיקר מבחינת מספר האנשים והסגנון.
ב. יש לנו היסטוריה של אי שיתוף פעולה, עקשנות (בעיקר של תלפיות כלפינו) והפרעה למשחקים שלנו (אני לא רוצה לפרט עוד כי זה יבא הרגשה רעה)
ג. מבחינתנו זה היה LONG SHOT שיכשל כנראה ורצינו למקסם את הסיכוי (שהיה באופן אוביקטיבי קטן) לתשובה חיובית. לא לקדם את האינטרסים של שאר הקבוצות היה לצערנו חלק מאינטרס שלנו במקרה הזה. אני מצטער על כך, אך זה היה ועדיין נראה לי מחוייב בהינתן הנסיבות.

בקשר למסמך הבטיחות ואחריות: הכנתי אותו על דעת עצמי, למעשה לא קם צורך מיידי וברור אבל, העובדות הן:
ישנם קטינים המשחקים איתנו
לא אחת מתרחשות פציעות לפעמים לא קלות
ישנם צדדי ג' מעורבים
אנו (לא פעם אני) גובים תשלום עבור המשחק
ולאחרונה, הטריגר, תקרית פיזית (שכלום לא באמת קרה בה) עם מתעמלים באיצטדיון

והמסקנה:
יש פוטנציאל לסיבוך משפטי כלכלי ומוסרי/ערכי. לי ולאחרים.

הפעולה שלי, להחתים אנשים על טופס כזה או אחר שנותן איזהשהוא כיסוי תחת, באה כדי לאזן קצת את המצב. אי הנעימות הקטן והזמני של להכין ולהחתים אנשים הוא מבחינתי ביטוח (חלקי) לתסבוכות עתידיות.

לגבי FLOW אולי אצרף (איפה)

ונראה לי שכתבתי מספיק לבנתיים
ביי
אלעד
elade

הודעהעל ידי yaluden » ג' פברואר 24, 2009 7:49 pm

טוב, אני אישית רק שמחה שהמשחקים המשיכו... וזה מה שחשוב, לא?
אלעד, את הבירוקרטיה אתה יכול להמשיך לפרסם, אבל אל תיקח את זה יותר מדי ברצינות... לפעמים זה פשוט עניין של קשרים בעירייה... :D
yaluden

הודעהעל ידי elade » ג' פברואר 24, 2009 8:52 pm

אני לא לוקח כלום ברצינות
חוץ מווסקי
elade

הודעהעל ידי Dori » ג' פברואר 24, 2009 9:00 pm

אלעד, את הבירוקרטיה אתה יכול להמשיך לפרסם, אבל אל תיקח את זה יותר מדי ברצינות... לפעמים זה פשוט עניין של קשרים בעירייה...

כמובן שבסופו של דבר הרבה מהדברים הם פרוטקציות - לצערינו ולפעמים לשמחתינו :P
שיתוף הידע בין הקבוצות הוא תנאי חשוב לפיתוח הענף שלנו ברמה ארצית. יכול להיות שעוד כמה חודשים תקום קבוצה חדשה איפשהו והמידע הזה יהיה רלוונטי עבורה, זו הסיבה שהפורום קיים ולכן לא הייתי מתקמצן על המילים...

אלעד,
לגבי הביטוחים יש כמה וכמה פתרונות.... זה מתחיל מחוק הספורט, לביטוח צד ג, לביטוח תאונות אישיות ועוד כל מיני דברים.

יכול להיות שיהיה לנו פתרון כולל בקרוב מאוד.

דבר עם מתן!!!

ד
וויסקי זה טוב 8)
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי elade » ג' פברואר 24, 2009 9:05 pm

mazursky כתב:מה בדיוק ההסכם שהגעתם אליו עם העיריה?

אני חושב שהמצב באצטדיון היה בעייתי בכלליות והעובדה שלקבוצה של הסטודנטים לעולם לא היתה תקרית היא הרבה בזכות העובדה שלקבוצה זו יש פריבילגיה לשחק על הדשא בזמן מסוים של השבוע בעוד שבתלפיות האישור שלנו הוא לשימוש כללי באצטדיון וכל דרישה להישתמש בדשא אקסקלוסיבית היא לא אפשרית. למשל בתקרית שהיתה כל מרכז הדשא היה אסור לשימוש.
אני מסכים שעקב כל מיני אילוצים המשחקים שלנו לא מנוהלים באותו סדר וארגון כמו של הקבוצה של הסטודנטים ואני מוכן לקחת על עצמי יותר כדי להימנע מזה.
רציתי להבהיר שחלק נכבד (בעצם רוב כי רק שנה שעברה היו מד"סי פריסבי) מפעילות הפריסבי שלנו היא לא כמד"ס אלה בשביל להנות ולפתח את יכולתנו ולכן אני מביע צער על האמרה במכתב. לרוב גם המד"סים הם של קבוצה מאוד מצומצמת שכולם שם מחויבים לפריסבי ולא באים לפרוק עול.

אני אדבר עם מי שאני יכול פה בתוכנית כדי לסדר קצת חוקים כדי שלשימוש שלנו בדשא בפריסבי יהיה פרוטוקול בטיחותי, ושכך נוכל להמשיך לשחק לתמיד.

מתן מזורסקי

נ.ב.
דרך אגב ממש אין לנו פריבילגיה למשחק בלעדי, הרצים רצים מתי שבה להם איפה שבא להם לפעמים גם באלכסון.
אין לי מושג במי ואיך היתה הפגיעה וכמו שאמרתי לך בהודעה אשמח לשוחח על כך ועוד בטלפון
א.
elade

הודעהעל ידי roee.elisha » ה' מרץ 12, 2009 8:54 pm

שלום,
אני בן 33 וגר בבית זית, שיחקתי בעבר בשדה בוקר ומעוניין להשתלב באחת מקבוצות האולטימייט בי-ם. האם נפגשים בימי ה ב-18:30 בלבד או שיש מועדים נוספים? מה מספר הטלפון של איש הקשר בקבוצה זו?
הטלפון שלי: 050-4074044
אשמח אם נדבר
תודה
רועי
roee.elisha

הודעהעל ידי yauzi » א' אפריל 05, 2009 6:07 pm

שלום,

אני בן 20 מי-ם
יחסית מתחיל, ורוצה להשתלב במשחקים בימי חמישי (פעם בשבועיים לצערי)
אם מישהו יוכל לדבר איתי בפורום או להשאיר כאן פרטים של איש קשר זה יהיה אחלה.

תודה.
yauzi

הקודםהבא

חזור אל איפה ומתי משחקים פריסבי בישראל?

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים