קבוצת נוער בירושלים

רשימת מקומות משחק ואחראי משחק. ניתן לקבל מידע על זמנים, שעות ופרטי קשר להצטרפות.

מנהל: מארגני משחקים

הוזז:תמונות ראשונות ירושלים-תגובות

הודעהעל ידי m-o » ש' ספטמבר 08, 2007 8:59 pm

מיסקין כתב:הי עמרי, ראיתי את התמונות (ואני גם מופיע בחלק מהן) ואני רק מקווה שיהיו ימים רבים כמו יום חמישי האחרון... היה ממש אחלה, ויש תמונות ענקיות...
נשמח אם אנשים יכנסו ויגיבו קצת...

מיסקין

גל.ל כתב:זה המגרש שלכם?
נמנמנמ...
טוב הוא.... לבן :D :) :roll: :? :(
לא משנה...
האמתי זה נראה דיי טוב כלומר יש לכם שמה כמות אנשים יפה הייתי אומר...
מיסקין שמור את התמונות האלו...
עוד כמה שנים כשתיהו קבוצת נוער/בוגרת מצליחה אתם תסתכלו על התמונות האלו ותגידו:
"מה ככה היינו?" חחח
המשיכו ככה ואל תתנו למגרעות המגרש להשפיע עליכם...! :wink:
(באר שבע וחיפה יודעים על מה אני מדבר חחחחח)
חזק ואמץ!
ליטני

עמרי מורין כתב:אני יודעה המגרש שלנו עספלת ואנחנו :cry: ויש לנו מגרש קטן אבל אנחנו מסתדרים וזה עדין כיף

שטרודל כתב:אני כזה לא פוטוגני... כל תמונה תופסים אותי בפוזה מוזרה יותר מהקודמת, זאת גזענות!

מיסקין כתב:
כן, זה המגרש שלנו... ואנחנו אחר כך תוהים לעצמנו למה הגוף שלנו לא מוכן לרדת לLay out...
כן, זה בהחלט מגרש לבן, אבל הייתם צריכים לראות את המגרש בגבעת רם... וואו... איזה דשא, פשוט תענוג ליבלות...
גל חביבי, מה שכתבת על האופרה ענק, מאיפה אתה מביא את הרעיונות האלו?
אני חושב שהכי טוב שנעשה גם סשן צילומים במגרש באוניברסיטה, ואז תראו מה זה משחק פריסבי...
בתגובה לגל, אל תדאג, התמונות האלו שמורות אצלי בשלושה מקומות שונים...

תודה גל על התגובה,
שנה טובה.

מיסקין

אוהד סגל כתב:נראה חביב בעיר הקודש... אם יצא מצב אני רוצה לתת קפיצה בקרוב לשחק איתכם טיפה...
(אתם משחקים מחוץ לשעות הלימודים?)

ואיזה בנות יש לכם שם ה' ישמור הוואי כאלה בנות בבסיס.... (הן שחקניות?)

עמרי מורין כתב:אתה באמת יכול לבוא יהיה מגניב ו אם תבוא אנחנו נשחק גם אחרי בית ספר יכול להיות מגניב

omer.gazit כתב:סגל! אבויה.....

אם אתה בא לכ=עיר הקודש גמני עושה איתך איזה גיחה!
אללה קליניקת אולטימיט סוג ז' P:

מיסקין כתב:לאט לאט אנשים... סתם... בתגובה לסגל, לא הבנות האלו לא שחקניות, אני מתכוון, עדיין לא, אבל אם תבואו אני בטוח שאני יכול להכיר לכן...
כן, אנחנו משחקים מחוץ לשעות הלימודים, או בבית הספר, או באיצטדיון בגבעת רם אם קובעים יום מראש שהולכים...
אתם מוזמנים לבוא, והאמתי שזה הדבר שאנחנו אולי הכי צריכים עכשיו, כי מלא חדשים עם פוטנציאל הצטרפו, והם צריכים הדרכה נכונה...
אם תבואו, כמו שעמרי אמר, נארגן משהו פיצוץ...
נדבר,

מיסקין

אני מקווה שאתם מבינים שהשטות של פתיחת נושא סתם, גזלה לי הרבה זמן.
אבל בסדר מותר לטעות רק עומרי פעם הבאה כשמדברים על זה, ואני אומר לך אישית בפירוש איפה להגיב, תבצע.

חוץ מזה הדברים נראים לא רע....אבל צריך לראות אותכם בלייב... :lol:
ובפירוט לתמונות אל תהיו כאלה יבשים זה ברור שזה מיסקין , אחרי שראינו שבע תמונות שלו...חחח תוסיפו קצת בדיחות קצת ספייס.

בקשר לגיחה....אני כבר נסיתי פעם לעשות את זה ואחים זה קשה אחוש!
צריך למצוא דרך הגיונית זולה וטובה.
תחבורה ציבורית זה שתי רכבות ושני אוטובוסים פר כיוון.....
רכבת עולה משהו כמו 10 ש"ח
אוטובוס 5

יענו 60 ש"ח וחוץ מזה זה שעתיים נסיעה כל כיוון כך שצריך לצאת בבוקר ולחזור שעות ערב מוקדמות.
או בקיצור יותר מדי חולה בשבילי!!! :lol:
זוכר את השיחה ההיא מיסקין שבאיזה שלב פשוט הבנו שכדי לעשות את המסע שלי צריך הרבה יותר מרצון... :roll:
בכל מקרה שיהיה לכם בהצלחה ואם באמת מארגנים גיחה דברו איתי נראה מה ניתן לעשות.
ישר כוח!
בהצלחה בהמשך!
Go With Your Flow
Go With Your Style
Go And Never Stop
And Just Go Out And Play!!!

מקום 16 בעולם בפריסטייל פריסבי לשנת 2009 ושנת 2010
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

הוזז:"חבריה עליזה"

הודעהעל ידי m-o » ב' ספטמבר 10, 2007 9:58 pm

whYBe כתב:מיסקין!

כמות נכבדה נראה שיש לכם שמה... אני חושב שאתה צריך לעניין כמה אנשים בבי"ס שלך שיעזרו, כמו רכז הספורט או מישהו, לפחות בקטע של המגרש בגבעת רם. הם יכולים לראות שאתם רציניים ויש לכם קבוצה ואולי לעזור לכם בסבסוד מחיר המנוי למגרש.

במהלך השנה הקרובה (מסוף אוקטובר) אני אתחיל ללמוד 4 ימים בשבוע (יום ה' חופשי) אז אם תצטרכו עזרה בסופי שבוע דבר איתי, בשמחה רבה, בקטע של אימונים והסברים וכו', נתאם מפגשים.

עלו והצליחו.
יוחנן.

מיסקין כתב:טוב יוחנן... מה שראית בתמונות, זה יום חלש אצלנו. יש מלא שחקנים חדשים דנדשים עם מוטיבציה שמעוניינים ומשחקים ובאים כל הפסקה לשחק. בבית הספר שלנו אין אנשים פתוחים כל כך לדברים כאלה, מבחינת רכזי ספורט.
בנוגע לגבעת רם, הראש שלי בדיוק במקום אחר עכשיו (תשאל אפילו את דורי...), ואני אתחיל לעבוד על מנוי ואימונים רציניים בסביבות אחרי החגים. בנתיים, כפי שראית אנחנו משחקים בהפסקות על חצץ... הכי אותנטי.
בנוגע לקבוצה הקיימת כבר באוניברסיטה, הלכנו לשחק ולשאול את הסטודנטים אם אפשר לשחק איתם, וכבר פעמיים הם אמרו לנו לא, אבל עדיין לא מוותרים. ד"א, עדיין יש שם שלושה ארבעה אנשים שזוכרים אותך...
אני אבישי ועמרי כבר הלכנו לשחק עם החברה בגן סאקר. הם נורא נחמדים וקל להשתפר איתם. לא להאמין כמה כוח יש לאנשים האלה. יוחנן, אתה מוזמן לבוא מתי שאתה רוצה, רק צור איתי קשר- 0544731988...
תודה רבה, וד"א, כל התצלומים נלקחו ע"י עמרי מורין, שיבדל לחיים ארוכים.

מיסקין

זה כבר מתחיל לחזור על עצמו אנשים..... :roll:
אני לא צריך לפרט..... :flow:
Go With Your Flow
Go With Your Style
Go And Never Stop
And Just Go Out And Play!!!

מקום 16 בעולם בפריסטייל פריסבי לשנת 2009 ושנת 2010
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

סיכום משחק מהנה...

הודעהעל ידי מיסקין » ה' אוקטובר 04, 2007 8:37 pm

אתמול (יום ד') היה אחד מהמשחקים השווים.
חבורה של סטודנטים (לא אותה קבוצה שמוזכרת בהודעות הקודמות) הציעה לנו לשחק איתם, והיה פשוט אחלה.
הרבה אנשים הגיעו, היה בקושי רוח, והיה משחק על רמה.
ישר כוח!

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

הודעהעל ידי שטרודל » ה' אוקטובר 04, 2007 11:24 pm

כן

היה אדיר
כן
אני אישה קטנה מאוד ושמי פלפלת
סמל אישי של המשתמש
שטרודל

מריחים משחק באוויר...

הודעהעל ידי מיסקין » ש' אוקטובר 20, 2007 2:11 pm

אז ככה. יום שני הקרוב, משחק בגבעת רם (בתקווה שלא יהיה שם משחק של הפועל קטמון ירושלים...) עם הרבה אנשים. ננסה את מזלנו עם הסטודנטים, ואם לא ילך, לא נורא לא קרה כלום, יש לנו אותנו.
כמובן, להביא את הדברים הרגילים- הרבה מים, משקפי שמש, פריסבי, 20 שקלים, חולצה לבנה ושחורה, קונוסים (אהם אהם שטרודל...), נעלי פקקים או לדשא, וכמובן כל מיני חטיפים ועוגות לאפטר פרטי...
נפגשים ב-15:30 בכניסה לאוניברסיטה, כדי להראות לאלה שלא יודעים איך להכנס, איך מגיעים.
מה עוד מה עוד... אה כן, מי שמעוניין מכל שאר הארץ יכול לקפוץ לבקר, במידה ויש שביתה, לא יזיק לאף אחד מאיתנו הדרכה מקצועית.
תודה ושבת שלום.

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

הקודם

חזור אל איפה ומתי משחקים פריסבי בישראל?