טורניר אולטימייט - חנוכה 2012 - דיון על שבת

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

Re: טורניר אולטימייט - חנוכה 2012

הודעהעל ידי Noam Lasker » ד' נובמבר 23, 2011 10:30 am

הנסיון שלי בתור שחקן אולטימט, אני משחק כבר 6 שנים וכמעט כל האירועים חוץ מהאליפות פעם בשנה תמיד היו בשבת
אז היו שני אירועים שלא היו בשבת(הbulaflow ב2008 והטורניר שהיה בסוכות) אבל גם זה כלום יחסית לזמן.
אולי ציפיתי ליותר מידי כשחשבתי שסוף סוף יש טורניר קבוצות שקבעו שהוא לא יהיה בשבת ואז משנים אותו
כמו שאמרתי אני רגיל שקובעים דברים בשבת ואז מלכתחילה אין לי סיכוי ללכת אבל כשמשנים את זה מיום חול לשבת זה עוד יותר מאכזב.
אבל ככה זה דמוקרטיה...
Noam Lasker

הודעהעל ידי itamar_r » ד' נובמבר 23, 2011 10:46 pm

נועם,
ראשית אני חייב להסכים עם חן את עניין התשלום יש מליון דרכים לפתור - אפשר לאגד את זה בתוך התשלום לאגודה לצורך העניין (הצעה אחת מיני אפשרויות רבות)
שנית, יש כאלו שלא יכולים לקחת חופש מהעבודה באמצע שבוע מסיבות שונות ומשונות, וכן אני יודע שתכעס על מה שאני הולך לכתוב עכשיו, בשבילי להפסיד יום עבודה זה לפחות גרוע כמו בשבילך לשחק בשבת (שאם אתה אומר שאתה משחק בפיקאפ, אז לדעתי אין פה כל פגם לשחק - גם בפיקאפ מתארגנים....)

מעבר לכך, בתור אחד שידוע שאוהב להילחם בתחנות רוח ולא משנה מה כיוון הרוח או חוזקה, מהנסיון שלי שהוא אינו מועט - אלו שמקדישים מזמנם ויושבים באגודות השונות ומארגני אירועים מגוונים בשביל שאנחנו נוכל להנות מהם לעולם לא יוכלו לרצות את הכלל.
יש אירוע, קבעו תאריך תחליט לעצמך אם אתה מגיע או לא ואם מתאים לך או לא. תחשוב שיש עוד לפחות 200 כמוך, ומה עם יבוא בחור דתי שיחליט שאסור לבנות לשחק כי זה פוגע לו ברגשות? (שאגב היו מקרים מעולם גם אצלנו). אליפות ישראל הרשמית באופן מסורתי נערכת בחול המועד פסח או בשבועות מועדים שבהם גם יש חופש וגם מתאים לדתיים - הוחלט על אירוע חדש בשביל לחזק את עניין הקבוצות בארץ- שאפו אני אומר.

לא תמיד צריך לצאת בראש חוצות ולהעיר מתים.
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי david L » ד' נובמבר 23, 2011 11:34 pm

Just for the record...
אני לא חושב שפלאו אי פעם ארגנה אירוע אולטימייט בשבת.
[ltr]David Livnat

"treat others as you would have them treat your mother."
\ Ten Things You Should Know About Spirit of the Game[/ltr]
david L

הודעהעל ידי Noam Lasker » ה' נובמבר 24, 2011 10:47 am

איתמר,
בקשר לעניין התשלום זה אפשרי אבל אני לא רואה איך זה קורה במיוחד שהרבה מאוד אנשים הם לא חברים באגודה וגם אנשים שיבואו ברגע האחרון אז איך זה יסתדר וגם אנשים שחשבו לבוא ולא יכולים(2 סיבות טכניות).
ההבדל בין האנשים אלה אליי ולא כל-כך אכפת לי אם תאהב את מה שאני אומר זה שיש להם את האפשרות אבל אין להם את ה"יכולת" או שהם פשוט בוחרים לא לעשות את זה
ובקשר לזילות שלך כלפי הדת כבר התרגלתי לדברים כאלה אז אתה לא מרגש אותי...
בקשר לפיקאפ כנראה שלא הבנתם אותי נכון יש הבדל בין אנשים שבאים למקום ספציפי ומצביעים ואומרים "טוב X בקבוצה הזאת וY בקבוצה 2 וZ בקבוצה שלוש"
מאשר טורניר מאורגן שבו כותבים את הקבוצות ואז יש טבלה שכתוב בדיוק מה שאמרתי למעלה.
אתה לא הדון קישוט היחיד פה אבל מה שקורה הוא שלא יוכלו לרצות את הכלל אבל אלה שבדרך כלל נפגעים מאותם החלטות זה אותו סוג של אנשים כל פעם
אמרתי כבר שאני לא הולך לבוא ומה שמעצבן אותי זה לא שקבעו את זה בשבת אלא שקבעו את זה ביום שאני יכול להגיע ואז שינו את זה אם על ההתחלה היו קובעים את זה בשבת לא הייתי טורח בכלל להתאמץ(או לשלם) אבל זה מה יש, אגב לגבי בחורים דתיים שמחליטים שאסור לבנות לשחק - א. אני לא תומך בזה כי הוא פרימיטיבי וחשוך
ב. הוא ידע מלכתחילה למה הוא נכנס אז שלא יתפלא אם פתאום יש בנות וג. למרות כל זה עדין ניסו לבוא לקראתו.
ועדין חזרה לנקודה אירוע אחד בשנה שנמצא בתאריך שמתאים לקהל יעד מסוים מארגון רשמי זה קצת לוקה בחסר
ודוד,
just for the record כמו שאמרת
המשפט הזה הוא כסת"ח ואתה יודע את זה...
Noam Lasker

הודעהעל ידי Dori » ה' נובמבר 24, 2011 4:18 pm

הרוב המוחלט של אירועי פלאו לא היו בשבת - ואומר לך את זה מישהו שהיה לו חלק בכל אירוע רשמי שאי פעם אורגן בארץ (ואני מתייחס לכל הענפים)
אבל זה בכלל לא הדיון.
[---][/---]

נראה לי שכולם מבינים את כולם.

בתור פלאו, כל מה שאנחנו יכולים להבטיח הוא שאנחנו עושים מאמצים לשפר את ההנאה והתועלת הכללית של כולם

אם למישהו יש תלונות הוא מוזמן להגיש אותן בצורה מסודרת לועד FLOW,
יותר מזה - להציע את מועמדותו לתפקיד פעיל ולעזור לבנות את הענף בישראל.
:flow:

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי Noam Lasker » ה' נובמבר 24, 2011 4:28 pm

טוב זה לא נחשב כי כל אירועי הגולף הם לא בשבת אבל זה לא הדיון
אם הייתי יכול הייתי מארגן גם אבל אין לי את התמיכה או את הזמן לזה
התלונות שלי ידועות זה לא רק אני וזה לא חדש
בקשר ללהציע מועמדות זה כבר לחבוש את הכובע השני שלי של הבאר-שבעי שזה בזמנים/מקומות לא נוחים לי
אבל יש כבר וועד שינהל..
Noam Lasker

הודעהעל ידי david L » ה' נובמבר 24, 2011 6:50 pm

נעם, אני לא מבין מה קשור לפה כסת"ח. אתה טוען שפעם אחר פעם הציבור של שחקני האולטימייט הדתיים מופלה לרעה ע"י פלאו כי רוב האירועים שלהם בשבת, ואני אומר לך שפלאו מעולם לא אירגנו אירוע אולטיייט בשבת. אני די בטוח בזה... פסאובר אף פעם לא היה בשבת לדעתי, לא לפני ולא אחרי שפלאו התחילו לארגן אותו, וההאט השנתי הגדול רק השנה נכנס תחת החסות של פלאו והוא לא היה בשבת.

אני מצטער, אבל ה-beef שלך הוא עם אנשים אחרים. אני (למשל) עזרתי לארגן לא מעט אירועים/אירועונים בשבתות. אף אחד מהם לא היה קשור לפלאו.

כן, התאריך השתנה. יותר מפעם אחת אפילו. בוא ניתן למי שקיבל את ההחלטה להינות מהספק ונניח שהיו שיקולים מעבר ל"בוא נדפוק את הדתיים".
[ltr]David Livnat

david L

הודעהעל ידי Noam Lasker » ה' נובמבר 24, 2011 7:04 pm

הסיבה היחידה שזה כסת"ח זה כי פלאו זה ארגון חדש יחסית ולכן להגיד דבר כזה הוא לא מייצג
טענתי שלא מתחשבים בשחקני אולטיימט דתיים בדרך כלל חוץ מאירוע אחד בשנה.
אני מביא עובדות כמו שאני מרגיש אותם על בשרי.
Noam Lasker

הודעהעל ידי david L » ה' נובמבר 24, 2011 7:45 pm

נעם, פלאו קיים בדיוק אותו זמן שיש אירועים. הוא קצת לפני או אחרי הפסאובר הראשון ב-2004 (דורי?). יסלחו לי דורות של שחקני עבר (וכמה מההווה), אבל בוא נסכים לצורך הדיון שזה היה האירוע אולטימייט הראשון בארץ.

אז לא, אין כאן שום כסת"ח. אתה חוזר על "חוץ מאירוע אחד בשנה", אבל מה יש חוץ מזה? עד עכשיו היה בסה"כ את פסאובר (שמעולם לא היה בשבת), את אירועי ההאט של ראש השנה (04'-09' שהיו אירועים פרטיים של ההלילנדרס, וכן, עשינו אותם בשבת כי ככה היה לנו נוח), את אירוע סוכות של השנה (פלאו - לא בשבת) ואת ליגת כובע (עוד יוזמה פרטית). אז על מה אנחנו מדברים בדיוק?

אתה אולי מרגיש את זה על בשרך, אבל עובדות זה לא...
[ltr]David Livnat

david L

הודעהעל ידי Dori » ה' נובמבר 24, 2011 7:58 pm

נעם,
אתה גם טועה וגם מטעה וזה טיפה לא יאה לשפוך כאן בפורום נתונים לא אמיתיים ולא נכונים.

1. פלאו קיימת מ- 2003
2. פלאו מקיימת אירועים משנת 2004
3. מרביתם המוחלטת של אירועי פלאו הם לא בשבת - אולטימייט, פריסטייל, גולף, MTA, DDC וכו'
4. אולי לא איכפת לך מכל האירועים האחרים, אבל לנו כן איכפת, במיוחד שיש הרבה שחקנים שפעילים בכמה ענפים

הדבר היחיד שאתה צודק בו הוא נקודת המבט הפרטית שלך, ועל זה אין ויכוח.
אתה מאוכזב ואני מאוכזב שאתה מאוכזב.

במקום להכניס אנרגיות שליליות תנסה לצאת טיפה מנקודת המבט האישית שלך ולהבין שיש כאן משהו הרבה יותר גדול ממני או ממך.

יש אין סוף דרכים לפתור בעיות - כמו שכל האנשים הלא דתיים מתגמשים ליום חול באליפות הארץ באולטימייט
כך גם אנשים שומרי שבת הגיעו לחוף הים בסוף שבוע שהיה גם ראש השנה, בשילוב של גברים ונשים והשתתפו ב- BULAFLOW
אותם האנשים, שאתה אומר שהם לא מתחשבים בדתיים, בנו קו שומר שבת מיוחד שהקיף את כל המתחם
תקיעת עמודים בחול, טיפוס על סולמות ומתיחת כבלים של מאות על מאות מטרים.
בין כל המשימות של ניהול אירוע בינלאומי שדרש עבודה סביב השעון, קם צוות של מתנדבים על חשבון שעות שינה, שעות המשחק שלהם וההנאה האישית שלהם, ובמשך כמה שעות הקימו קו שומר שבת עבור קבוצה קטנה של אנשים שביקשו (הודיעו לנו על זה באמצע האירוע שכל הציוד כבר הוצב בשטח...תחשוב איזו משימה בלתי צפויה זו הייתה ובלתי אפשרית לביצוע). היינו יכולים לומר - לא!!!, אין זמן, מאוחר מידי, יש אירוע לנהל, למה לא אמרתם קודם, פשוט תלכו הבייתה....
אבל במקום כל זה, עשינו את זה באהבה וברצון רב!!!

אז בבקשה אל תגיד לי שאין התחשבות ושאין פתרונות.
הייתי שמח לראות ממך פוסט חיובי ופרודוקטיבי כי באמת המטרה של כולנו היא ליצור משהו טוב

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי Noam Lasker » ו' נובמבר 25, 2011 12:25 am

אז אני טועה אין לי עוד מה להגיד..
Noam Lasker

הודעהעל ידי itamar_r » ב' נובמבר 28, 2011 1:53 pm

נועם
הזילות שלי בדת כמו שאתה קורא לה היא בדיוק שוות ערך לזילות שלך באלו שהם " פרימיטיבים וחשוכים", זו זכותי לשאת איזו דעות ואמונות שאני מאמין בהם.

שנית, כמו שדורי ציין יפה, יש לך פה הרבה מאוד טעויות בעובדות כמו שאתה קורא להן, ולקום ולזרוק חרא בפורום זה אפילו די עלוב.

הפוסט האחרון שלך מסכם את הכל, את מאוכזב אישית וזה בסדר - אל תשליך את זה על דופקים את הדתיים כי זה עלוב, באמת עלוב.
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי Noam Lasker » ב' נובמבר 28, 2011 2:37 pm

בוא לא נתחיל על מה עלוב או לא כי אתה אחד האנשים האחרונים שיכול להגיד דברים כאלה
אז עדיף שלא תערב שני דברים וההבדל בין מה שאני חש כלפי אנשים שלא מוכנים לערב בנות לבין מה שאתה חש כלפי הדת זה שונה לגמריי
ובכלל ההבדל הוא שאתה מזלזל בי ובזה שאני דתי בעוד שאני לא מזלזל בך ובדרך החיים שבה אתה בוחר
אני לא מזלזל במי שלא מוכן להיות שותף למשהו שבנות משתתפות בו אני פשוט חושב שהוא לא צודק בדיוק כמו שהוא חושב שאני לא צודק בזה שאני שותף למשהו שבנות משתתפות בו.
אין לי "הרבה מאוד טעויות" ועדיף בכלל שלא תכנס לזה כי עליבות זו שם הקבוצה שלך....
Noam Lasker

הקודם

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים