ליגת כובע

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

Re: ליגת כובע

הודעהעל ידי RaeNye » ו' אפריל 24, 2009 7:36 pm

נזדרז נזדרז, אבל אולי קצת יותר התראה מוקדמת?
RaeNye

הודעהעל ידי Diablo4u » ו' אפריל 24, 2009 10:04 pm

מחר?
אני בפנים
קורן מליניאק
holy landers
i love this game
Diablo4u

הודעהעל ידי itamar_r » ש' אפריל 25, 2009 1:19 am

טוב לא באמת היום ב12 כן? אל תהיו ילדים היום יש משחק פיקאפ רגיל ב4
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי danlipin » א' מאי 17, 2009 11:52 am

[ltr]Ultimate Frisbee Monthly HAT Tournament[/ltr]
[ltr]A monthly HAT Tournament based in Tel Aviv is going to take place on Saturday the 23rd of May from 3:30 pm – 7 pm at the Sportek, and we are inviting all interested players (of all abilities) from throughout the country to attend. This is the second time the tournament will take place, and plans are being made to make it better and more enjoyable than the first tournament.

We are looking for 40-50 people to make up 4 teams of 10-12 people that are evenly balanced in ability and experience. Two fields will be set up and every team will play 3  40 min games (or first to 9 points) against every other team. The team with the most wins in the tournament will get a small prize.

If you are interested in attending the tournament, please contact Dan at 05-4328-0011 or by email at danlipin@hotmail.com. You need to ensure that Dan has your FULL NAME, EMAIL ADDRESS, PHONE NUMBER, PLAYING ABILITY (1 – Beginner, 10 – Expert) and AGE IF YOU ARE UNDER 18. For organizational purposes, only those who register with Dan will be allowed to play on the day.

The cost per player is 10₪ , which will be spent on water, a few snacks and a prize for the winners. Each player will need to show up at the Sportek with a light and dark shirt between 3:15 – 3:30 pm and games will start NO LATER THAN 4:00 pm.

Note: No insurance will be purchased for this tournament and so all those attending will be playing at their own risk. All players will be asked to sign a waiver to acknowledge this, and all those under 18 years of age will be required to have their parent or guardian sign the waiver[/ltr].

אולטימייט פריסבי "ליגת כובע" חודשית:

ליגת כובע, טורניר כובע חודשי באולטימייט פריסבי יתקיים ביום שבת 23/5/09 מהשעה 15:30 עד 19:00 בספורטק בת"א. כל המעוניינים מרחבי הארץ (ובכל הרמות) מוזמנים להצטרף. זוהי הפעם השנייה שטורניר זה מתקיים והתוכנית היא לשפר ולעשות טורניר זה אף מהנה מקודמו.

אנו מחפשים כ- 40-50 אנשים להרכבת 4 קבוצות של 10-12 שחקנים כל אחת, שתהיינה שוות ומאוזנות מבחינת יכולותיהן. שני מגרשים יוקצו למשחקים וכל קבוצה תשחק 3 משחקים כנגד כל אחת מהקבוצות האחרות. כל משחק יארך 40 דקות או לחילופין עד שקבוצה תגיע ל- 9 נקודות. הקבוצה שתנצח במרב המשחקים בטורניר תזכה בפרס צנוע.

אם הנך מעוניין להשתתף בטורניר, אנא צור קשר עם דן בטל': 054-3280011 או באי-מייל:
danlipin@hotmail.com
אנא דאגו לעדכן את דן בכל הפרטים הבאים: שם מלא, כתובת דוא"ל, מס' טלפון, רמת משחק (1- מתחיל, 10-מומחה) וגיל (אם הנך בן פחות מ-18). לתשומת לבכם, רק מי שירשם אצל דן מראש יוכל לשחק ביום הטורניר.

עלות לשחקן: 10 ש"ח, לצורך רכישת: מים, כיבוד קל ופרס לזוכים.
על כל שחקן להגיע לספורטק עם חולצה אחת בהירה ואחת כהה.
התכנסות בשעה 15:15-15:30 לצורך התחלת משחקים לא יאוחר מ- 16:00.

הערה: לא ירכש ביטוח לטורניר זה ולכן כל אחד משחק על אחריותו האישית בלבד.
על כל שחקן לחתום על כתב ויתור המעיד על הסכמתו לכך.
על שחקנים מתחת לגיל 18 להחתים הורה או אפוטרופוס על הצהרה זו.

.
danlipin

הודעהעל ידי danlipin » ג' מאי 19, 2009 10:47 am

[ltr]Update:

Everything is go for Saturday. We have 20 people so far who have registered with me to attend (from Tel Aviv, Herzeliya, Jerusalem, Haifa and Sde Boker). Make sure you contact me ASAP if you want to come to the event.

Dan[/ltr]
danlipin

הודעהעל ידי danlipin » ה' מאי 21, 2009 10:46 am

[ltr]Last chance to register. We have 30 people signed up now and more are expecting to join us. It should be a great day so make sure to contact me if you want to come. Remember,if you are under 18 you need to get your parents to sign a waiver form if you want to play.

Go Frisbee,

Dan[/ltr]
danlipin

הודעהעל ידי bankirer » א' מאי 24, 2009 7:32 am

(לא ברור לי איך אין פה תגובות).

אומנם לא הייתי בטורניר הקודם, אבל היה ממש טוב.

- ארגון זריז (יחסית).
- מז"א נחמד.
- אוכל מעולה.
- רמה טובה.
- עמידה סבירה בזמנים.

קיצר - אי אפשר לבקש יותר.

תודה לכל המארגנים!

חן
חן
052 6408511
סמל אישי של המשתמש
bankirer
ועד FLOW

הודעהעל ידי avigal » א' מאי 24, 2009 9:04 am

בשם הנציגות המצומצמת הפעם מהדרום רציתי להגיד שאנחנו מאד נהנו. כולנו למדנו דברים חדשים (כמו חוקים).
אישית הרגשתי שקידמתי את מה ששמתי לעצמי למטרה להשיג במשחק שלי ואני מאד מודה לרנה, גוסמן ויוני אפק על העזרה וההכוונה. כמישהי שלא יוכלה להגיע לפיקאפים בשבת ויש לה מה ללמוד ה HAT החודשי הוא אידיאלי עבורי. שלא לדבר על ההזדמנות לקדם את החברה הצעירים שלנו.

הגידו לא למיי עין גדי,
and keep up the spirit

אביגל
avigal

הודעהעל ידי Dori » א' מאי 24, 2009 12:22 pm

היי כולם,
אמנם באתי לביקור קצר אבל יכולתי לראות שכולם נהנו מאוד.
אני מאמין גדול באירועים האלה וככל שנעשה אותם קבועים נוכל גם לשפר אותם ולהגדיל אותם.

כמה דברים שהייתי שם למטרה:
1. נראות בשטח - הרבה אנשים עוברים בשביל ההליכה ובדשא ולא מבינים שיש טורניר...יש לזה שתי השלכות: הראשונה היא שאנשים עוברים במגרש בתמימות דעים ומקבלים צעקות....והשנייה היא שאנחנו מפספסים פרסום וחשיפה לענף.
אפשר לחשוב על סימון מגרשים - יש לנו בקהילה כבר מספיק סרטי סימון, יתדות וגלגלות שמקלות על העבודה - וזה מוסיף המון המון!!!
יש לנו שלטים של חוקים של אולטימייט ושל אולטימייט בכלל - אולי אפשר למצוא דרך פשוטה לתלות אותם (אוהל, גדר של קיר טיפוס??)

2. נוער - באולטימייט פיס היו עשרות בני נוער שבאו ליום האימונים - צריך לרתום אותם לאירועים האלה ולהכניס בהם את רוח התחרותיות והמשחק

3. דן ליפין תותח :)

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי ofek » א' מאי 24, 2009 1:33 pm

חברה, היה אחלה אירוע באמת!
תודה לכל המארגנים ובעיקר לדן שיצא תותח והרים טורניר מעולה.
נתראה בשמחות,

אופק
Horizon Lakey
אופק אגמון-0525405345
EUC 2007 + WJUC 2006
PAGANELLO 2008
WFPA 2007+WFPA 2009
סמל אישי של המשתמש
ofek

הודעהעל ידי danlipin » א' מאי 24, 2009 10:03 pm

[ltr]To all the participants of yesterdays tournament,

I think that yesterday was a good day for everyone, and I want to thank everyone who came as well as those who helped. Special mention should go to Dori, Chen and Rene for all of their effort.

The next tournament will happen on Saturday the 13 or 27 of June. Please let me know if you have a preference for any particular date. Final decision will be made about 2 weeks before the next tournament.

If you have any comments, criticisms or suggestions then please post them on the Ligat Cova forum at www.frisbee.co.il.

Lost and Found: one pair of headphones and a white T-shirt. Let me know if you lost them and I will return them to you.

See you next time,

Dan[/ltr]

לכל משתתפי טורניר ליגת כובע שנערך אתמול (שבת 23.5.09),

אני חושב שאתמול היה יום מהנה לכולם ורוצה להודות לכל מי שהשתתף וגם לאלו שעזרו. תודה מיוחדת מגיעה לדורי, חן ורנה על מאמציהם ועזרתם.

הטורניר הבא יתקיים בשבת ה- 13או ה- 27 ביוני. אנא ידעו אותי אם יש לכם העדפה לתאריך מסויים.
החלטה סופית תתקבל כשבועיים לפני מועד הטורניר הבא.

אם יש לכם הערות, ביקורת או הצעות אנא שתפו אותנו בפורום ליגת כובע:
www.frisbee.co.il

נמצאו: זוג אזניות וחולצה לבנה. אנא ידעו אותי אם אבדו לכם ואדאג להחזירם.

להתראות בטורניר הבא.

דן
danlipin

הודעהעל ידי yuvkes » ב' מאי 25, 2009 3:25 pm

טורניר ממש טוב...רמה גבוה קבוצות טובות ואחלה של ספיריט...
כשחקן חיפאי אני מאוד מצטער שלא הרמנו עוד אנשים מחיפה ופעם הבאה ננסה להביא יותר ויהיו יותר אנשים...

נתראה בטורניר הבא
:D
yuvkes

הודעהעל ידי yuvkes » ב' מאי 25, 2009 3:26 pm

יש תמונות?
yuvkes

הודעהעל ידי david L » ב' יוני 01, 2009 12:08 am

בהחלט נראתה עלייה באירוע השני בכל מה שנוגע לארגון/ לוגיסטיקה וכו'. ככה זה כשהמארגנים בארץ :)

אני מקווה שבפעמים הבאות נמשיך לראות את המגמה הזאת! בכל מקרה, אני חושב שעצם זה שאנחנו מתחילים פה אירוע קבוע, שדואג לקרב את כל קצוות הקהילה שלנו, לשפשף שחקנים חדשים בקבוצות חדשות עם אסטרטגיות וטכניקות חדשות וגם כמובן קצת חשיפה לקהל הרחב, זה צעד ענק בכיוון הנכון.

שאפו לדן, רנה וכל מי שלוקח חלק בפרויקט הזה.
___
ובנימה אחרת, נראה לי שכדי לדאוג שבאמת הליגה הזו תמשיך להשתפר מאוד חשוב שניתן כמה שיותר פידבק. אם יש לכם מה להגיד/להציע תכתבו פה או לדן. זה מאוד עוזר.
[ltr]David Livnat

"treat others as you would have them treat your mother."
\ Ten Things You Should Know About Spirit of the Game[/ltr]
david L

הודעהעל ידי Dori » ב' יוני 01, 2009 1:30 am

הופה,
סוף סוף מישהו שמבין כמה חשוב הפידבק ובכלל התגובות של כולם.

מדהים אותי איך קורה כל כך הרבה אקשן בספורט שלנו ומעל 90% אנשים לא יודעים ולא שומעים.....

מישהו חכם פעם אמר - מה שאתה לא יודע עליו, כאילו שלא קרה.

קחו לדוגמא את האולטימייט פיס - עשינו מהפכות כדי לקבל פרסום כמה שיותר גדול: בחירת מקום מרכזי, עבודה מול עשרות גורמי במדיה, משרדי יח"צ, קשרים אישיים וכו'. בסופו של דבר התוצאה הייתה די מרשימה מבחינת חשיפה.... אבל כל מי שאני פוגש, אפילו שחקנים ותיקים מתל אביב, שלא היו במקום ולא שמעו על זה - פשוט אין להם מושג על מה מדובר ואני אפילו לא יכול להסביר כמה משמעותי היה האירוע לענף שלנו.

יש הרבה אנשים שהפסיקו להגיע לאתר כי אין עדכונים - חבל....יהיה קשה מאוד להחזיר אותם אבל כמובן שזה אפשרי.

ולסיכומו של הפוסט הקצרצר הזה - תתחילו להשתולל :)

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הקודםהבא

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים