בסיס לאולטימייט.

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

בסיס לאולטימייט.

הודעהעל ידי Big Kahuna » ו' יוני 11, 2004 4:45 am

אני שחקן חדש.. ורציתי לדעת איזה דברים אני צריך ללמוד ועל מה בלמידה לשים את הדגש כדי להפוך לשחקן אולטימייט ראוי?
Big Kahuna

הודעהעל ידי david L » ו' יוני 11, 2004 11:53 am

איפה אתה משחק?

קודם כל, את החוקים. בהתחלה אפשר לקבל תקציר שלהם מהשחקנים במגרש אם אתה צשחק עם קבוצה מנוסה. אח"כ לומדים עוד את החוקים הקטנים יותר במהלך המשחק ופה ושם מומלץ לעיין בחוקים המלאים של UPA.

החוקים כמובן לא יעשו אותך שחקן טוב, מעבר להם זו תורה שלמה שמה שאני יודע ממנה (קמצוץ) קצת קשה להסביר בהודעה כזאת. אבל הנה כמה טיפים שדיי חשוב לעקוב אחרים:

- כשאתה משחק, תשחק! למה אני מתכוון? מאוד נפוץ אצל שחקנים חדשים שהם נורא רוצים להכנס למשחק אבל כשהם על המגרש ויצא והם הכי לא מנוסים בקבוצה הם לא כל כך פעילים כי הם לא רוצים לגרום לturnover או משהו כזה שיעלה לקבוצה. זה מתבטא בזה שלא מרימים את הדיסק, רצים לתפוס רק בendzone כדי שלא יהיו צריכים לזרוק אח"כ ודברים בסגנון הזה. אם לא תנסה ותעיז לא תלמד...

- שכח ממה שכתבתי עכשיו. טוב, לא באמת. אומנם צריך לנסות והכל, ואם משהו התפקשש אז ממש לא נורא. אבל לא לדחוף את זה יותר מידי. know your limits כמו שאומרים. לא לנסות לזרוק איזה זריקה מטורפת אינסייד אאוט פורהנד נגד הרוח לendzone.
when in doubt - dump.

- תקשיב טוב טוב להערות שנותנים לך. לפעמים זה יהיה לא נעים. יכול להיות שחקן שהוא אומנם מנוסה אבל לא הכי סימפטי שירד עליך קצת על מה שעשית. אבל בין כל הצעקות והירידות יש את מה שהיית צריך לעשות. תשמע, תפנים, ובמהלך הבא תיישם.

כמו שאמרתי - אני גם לא המונסה ביותר שתמצא פה. כל מה שכתבתי לך זה דברים שברגע שאני התחלתי ליישם אותם במשחק שלי הרגשתי שאני משתפר הרבה יותר מהר.

אז....... איפה אתה משחק?
[ltr]David Livnat

"treat others as you would have them treat your mother."
\ Ten Things You Should Know About Spirit of the Game[/ltr]
david L

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 25 אורחים