טורניר HAT לנוער-5.7.08

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

קבוצה ד' להתעורר!!!!

הודעהעל ידי יעל נחום » ב' יולי 07, 2008 12:59 am

היי כולם :)
קבוצות ה' וא' תתחילו להרגיע.. זה שאתם כל היום על המחשב חופרים פה, לא אומר שהייתם יותר טובים! P:
קבוצה ד' שלי אתם אחלה קבוצה!! היה לי ממש כיף לשחק איתכם והיינו ככה || קרובים לנצח את המשחקים שלנו! (שני ההפסדים היו בהפרש של נקודה... :? )

ממש שמחתי לראות שכולם נהנו והתלהבו למרות החם והשיבושים באמצע
הכי שמחתי לראות שחקנים חדשים, שבאו חוששים ומבולבלים, אבל בסוף היום כבר ראו את השיפור, והם אמרו שממש נהנו ומחכים לאירוע הבא!
ספיר את תותחית על! תתחילי לשחק קבוע!!
מספירה די פשוטה הגעתי לזה ש25 אנשים מהטורניר הזה בכלל לא מאיזור ת"א (י-ם, שדה בוקר וחיפה) מה שמראה יפה איך הספורט הזה מתחיל להתפזר בארץ... מרכזניקים, תתחילו להדביק את הקצב!!
[חיפה אימפריה!!!! 14 ילדים!! זה המון!! וכולם כאלה עדינים ומקסימים :-) (עיין ערך אמיר ליברזון)]

לפעם הבאה: בבקשה אל תבואו אם אתם הולכים אחרי משחק אחד; אנחנו מחשיבים אתכם באיזון של הקבוצות (בעיקר שחקנים דומיננטיים אהמירדןוזולואהמ) ותראו מה היינו צריכים לעשות.. למי שלא יודע, הטורניר היה בהתחלה 5 קבוצות, ובאמצע היום ביטלנו קבוצה אחת כי 4 אנשים הבריזו בתחילת היום, ואז עוד 4 הלכו באמצע...
אז אם אתם רוצים להשתתף אבל יודעים שאתם הולכים, קודם כל תודיעו מראש (כן זולו אני יודעת שאתה הודעת) ודבר שני.. תשתדלו לא :?

אבל.. למרות שהלכנו לישון ב4 (ואז דיברנו עד 5.. :S) בגלל השינויים המתמידים בקבוצות, למרות החום הנורא, למרות השינויים בקבוצות שהיו במהלך היום (דבר כזה אי פעם קרה? נראה לי יש פה תקדים היסטורי), למרות שגנבו לי את הרובה מים והפנו אותי נגדי, ולמרות שגנבו לי את הטרמפ לחיפה... היה כיף!!!! :D :D

צפו לעוד אירוע באוגוסט (הוא די בטוח לא יהיה ביולי), תפיצו לאנשים, תביאו אנשים חדשים ונסו גם ליזום דברים בעצמכם! יהיה כיף!

כל הכבוד לטליה והילה על הכל! הן יזמו ועשו את הטורניר הזה! תודה לאביגל שהביאה אנשים מהדרום, למיסקין, שאני מניחה שבזכותו באו 5 ירושלמים, לעופר שלמרות שהוא נורא טורח לציין כל הזמן כמה הוא לא אוהב אותי, עזר עם הקבוצות ועם המגרשים ועם הכל, לאופק שעזר לארגן הסעות, וכמובן, לכל הנוער המגניב שבא אתמול! כל הכבוד!

מקווה לראות את כולם בקרוב...
יעל מחיפה האימפריה, ומקבוצה ד', שכמו בשיר הילדים הידוע, פותחת את כולם :twisted:

נ.ב
יש אצלי באף שחור שנמצא עזוב בסיום הטורניר. הוא מהסוג הזה שיש לכולם: שחור עם הלוגו של באף מלא פעמים וציורים של שלד של דג, כריש, פיס, אופניים, גולגולת...
מי שזה שלו שידבר איתי, אחרת אני נותנת אותו במתנה לרסטמן הכנר שבור הרגל היקר שלנו... (מה נסגר אמיר??)
יעל נחום
ועד FLOW

הודעהעל ידי Etty » ב' יולי 07, 2008 12:02 pm

חזרה להצפה של קבוצה ה'?
קודם כל- לא רק שהגבנו ראשונים- גם ניצחנו את כל ארבעת המשחקים שהיו לנו- ככה שאנחנו כן הכי טובים.
והכי סקסיים. "הם לא יכולים להוביל עלינו 4-0! אנחנו כלכך הרבה יותר סקסיים מהם שזה יהיה עצוב אם נפסיד!"
עכשיו- הלוקפליי שייכת לעומר גזית-שלו, הבאף יכול להיות כמעט של כל אחד ככה שאין לי מושג, והזבל הוא מי שלכלך.
לטורניר הבא כולם מביאים- שישיית מים (כמו שאני עשיתי!) חולצה לבנה וכהה, קרם הגנה- שלא נשדוד את אייל המסכן, אוכל!, את הפיצה שלהם לי, ושקיות זבל.
בנוסף, מי שגר באזור- יכול לעצור עם כל הבקבוקים בדרך בסל מחזור..? יהיה הרבה יותר אקולוגי מצדנו..

ואני מבקשת להסב את תשומת לבכם לתגובות מצד בנות תכל"ס!! תמשיכו ככה! ותביאו עוד אנשים! (איך אני אביגל?)

קיצר, קבוצה ה' שלטה באירוע הזה וכולכם יודעים את זה ולא רוצים להודות.. :twisted:
נתראה באוגוסט :)
Etty

הודעהעל ידי יעל נחום » ב' יולי 07, 2008 12:10 pm

כל הכבוד שניצחתם את כל ארבעת המשחקים שלכם... כשהיו רק שלושה :P
יעל נחום
ועד FLOW

הודעהעל ידי ZULU » ב' יולי 07, 2008 3:20 pm

למרות שקיטרתי כל היום ... ובכיתי בלי סוף
היה כיף (בחלק שכן הייתי)
יישר כח וגבות..(עיין ערך - מתן זיידנוורם) - > מי כמוהו יודע איזה באסה זה גבות עקומות גבה עקומה..
Go with YOUR Flow.

יובל זולו.
054-7897262
סמל אישי של המשתמש
ZULU
ועד FLOW

רק רציתי להוסיף...

הודעהעל ידי מיסקין » ב' יולי 07, 2008 5:10 pm

רציתי להגיד בתגובה למה שיעל אמרה- זה ממש לא רק בזכותי החבורה שהגיעה מירושלים- כל הכבוד גם לערן שעשה בכלל מאמצים להביא אותי לטורניר.
מה שכן, אני חייב תודה ענקית ואישית להילה, שבזכותה באמת באתי לטורניר, למרות המשברון הקטן שהיה לי. הילה, תודה רבה לך, אין כמוך, וכל הכבוד לך ולמארגנים על אירוע יוצא דופן ומשעשע בצורה מסוכנת.
מסקנה אישית שלי מהאירוע, הייתה להביא אנשים חדשים, גם אם הם בחיים שלהם לא ראו משחק מקצועי. הבאתי שלושה כאלה, וראיתי כמה זה טוב, וכמה הם לומדים (ספיר- ראיתי כמה מסירות פורהנד מרשימות מאוד שלך), ולכן, לפי דעתי, לא צריך להתבייש להביא אנשים כאלה, אלא ההפך, לדחוף אנשים כאלה להתנסות בספורט מקצועי, ושיביאו את מה שהם למדו בחזרה לירושלים.
באירוע הבא, תצפו לקבוצה מכובדת של אנשים מירושלים.
וכמו שדורי אמר, בירושלים דברים מתחילים לזוז לקראת הקמת קבוצה קבועה, בע"ה.
קבוצה ה' שליטה!!!!!!1 (ויעל- ניצחנו אותכם בשתי נקודות, אם אני לא טועה)

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

הודעהעל ידי יעל נחום » ב' יולי 07, 2008 6:59 pm

נופ..היה 8-7 ואז השוונו ל8-8 ואז עשיתם נקודה וניצחתם 9-8... נראה לי לפחות, זה היה משחק מוזר, הייתה חסרה שם נקודה וכל מני...
אבל זה מזה לא משנה, העיקר שהיה כיף :)
יעל נחום
ועד FLOW

כמו גדולים

הודעהעל ידי Tomer » ב' יולי 07, 2008 7:37 pm

בלי להיות באירוע (הגשתי היום את ההגשה האחרונה לסמסטר) אני רוצה לומר שכיף לקרוא פה, נשמע שהתחלתם לדבר אולטימייט.
חוץ מיציאות של
קבוצה ה' שליטה!!!!!!1

:wink:

יש פה המון פרגון ושמחה ומידי פעם יציאות רציניות מקצועיות ועניניות שלא מביישות דיון על ספורט מקצועי, תמשיכו ככה
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

הודעהעל ידי omer.gazit » ב' יולי 07, 2008 10:18 pm

ח"ח

כל הכבוד חברים.
אמנם לא נשארתי להרבה זמן, אבל חשוב לי להגיד שהפתעתם אותי בענק.

באתי נטול ציפיות לגמרי, בראש של "וואללה, טורניר של 20 שחקנים, מה רע?"
ופשוט קיבלתי שוק. הילה וכל המארגנים, ח"ח ענק.

שמחתי מאוד לפגוש את כולם שוב, ובעיקר לגלות שיש המון שחקנים חדשים, ואתם ממשיכים לתת בראש. (לוסקי ושאר הבנות, בהחלט הופתעתי לטובה).

תמשיכו לקדם,
גזית
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

Re: הפתעה...

הודעהעל ידי אסף לוי » ה' יולי 10, 2008 10:55 pm

אז ככה...
קודם כל אני מצטרף לתגובה המאוד חשובה של דורי - פעם ראשונה שהגעתי לאירוע של נוער וראיתי שחקנים שאני לא מכיר! מגניב מאוד.
טל חי-עם (ולא יחיעם) הוא מסתבר אח של חברה של חברה שלי... אז זה עוד יותר מגניב לגלות שאנשים שאני מכיר בצורה עקיפה משחקים אולטימייט בלי שידעתי.

כל הכבוד לכל המארגנים. אני יודע שזה היה לא פשוט, עם לא מעט כאב ראש ועצבים שיצאו אחד על השני... אני מקווה מאוד שהיה רגע במהלך הטורניר שהסתכלתן/תם רגע מהצד והרגשתן/תם גאווה ושזה היה שווה את זה! עשיתם עוד צעד חשוב לאולטימייט בישראל!

אני בהחלט מציע שתארגנו עוד אירוע כזה בחופש - אחד לפחות! (אולי אפילו HAT משולב עם יותר מבוגרים?)

אסף
סמל אישי של המשתמש
אסף לוי
מדריך פריסבי מוסמך

הקודם

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים