אליפות הארץ ה- 4 באולטימייט פריסבי לקבוצות 21/04/08- תגובות

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

אני הולך...

הודעהעל ידי Dori » ב' אפריל 21, 2008 10:10 pm

מכיוון שאני עוד כמה שעות טס (איזה לוז מטורף)
רציתי לומר תודה לכל מי שלקח חלק באירוע היום.
לדעתי (הלא משוחדת) היה אירוע טוב מאוד.

מזל טוב להוליס,
אגב היה פשוט משחק מרתק בגמר לדעתי. רמה גבוהה מאוד.

והנה כמה תמונות שלי
http://www.flickr.com/photos/86721684@N ... sover2008/
(זה עדיין מעלה, אז יכול להיות שתראו רק חלק עכשיו 22:07).

התגים לתמונות של האירוע:
<div dir=ltr>
public Ultimate Credit[YourName] LocationTelAvivSportek Passover Passover2008
</div>

והתמונה שאני הכי אהבתי
תמונה
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

אליפות הארץ באולטימייט 2008

הודעהעל ידי Matan Ben Zion » ג' אפריל 22, 2008 12:15 am

רציתי לומר לכולם - ממש נהנתי (ואני אוסיף כמה סימני קריאה כדי לחזק את זה)
!!!
כל פעם מחדש אני שמח לראות פרצופים חדשים, ובייחוד פרצופים ישנים שלקח לי רגע להכיר בגלל שהם כל כך השתפרו.
הספיריט היה מעולה - באמת לא הרגשתי שום חיכוכים, הכל היה ברוח טובה - בהבנה שבאנו להנות ורק להנות, ולא לריב אם היה או לא היה חוץ או צעדים או גול - זה הרי לא מה שבאמת משנה.
עוד יותר כיף לראות שיש טורניר קבוע לאליפות הארץ באולטימיט - מבחינתי פסח = טורניר. ובהזדמנות זו - תודה רבה לשמעון - הטורניר היה מסודר, הייתה אווירה מעולה באמת יש הרגשה של השתפרות תמידית! ומחכה כבר לאליפות הארץ של 2009 (אבל הפעם בכתום :wink: )
You'll give your body to Ultimate, and I'll give you a banana" - Hanna, Green Hulks"

מתן
Matan Ben Zion

אחלה אליפות!

הודעהעל ידי avigal » ג' אפריל 22, 2008 7:44 am

הי,

ראשית רציתי להביע את הערכתי למארגני האירוע. אין ספק שהוא היה המוצלח ביותר מבין ה-3 שבהם השתתפתי. הזמנים נשמרו פחות או יותר, המוסיקה נתנה לי אישית boost גם ברגעים שקרעו לקבוצה שלי את הצורה ובכלל האוירה הייתה טובה.
אני מודה שהתעצבנתי על חלוקת הבתים והבלאגן שנוצר היות והרגשתי שקבוצתי שיחקה נגד 3 קבוצות ברמה גבוה יותר ממנה בעוד שכביכול בבית השני היו 3 קבוצות ברמתה...

אני רוצה להגיד להוליס שזה היה תענוג לשחק נגדכם ולצפות במשחק הגמר שלכם. להבדיל משנים קודמות ניכר בכם קור רוח - אפילו כשהצלחנו להבקיע נגדכם נקודה אף אחד לא איבד את עשתונותיו :wink:
בנוסף, וזה לדעתי מה שהביא לכם את המקום הראשון, הייתה בכם נחישות כזו שמנטלית אני חושבת שאף אחד לא היה יכול לשבור: ראה ערך ריצתו של מיקי לאנדזון :D

נתראה בדרום!
אביגל
avigal

ייהייי!

הודעהעל ידי גל.ל » ג' אפריל 22, 2008 10:16 am

היה אירוע אדיר!
נהנתי מכל שנייה!
למדתי המון גם כשהפסדנו
ולסיכום זה היה אחלה יומולדת 17 :D
עד לפעם הבאה!
גליטני

נ.ב
סוף סוף עשיתי לייאוט כמו שצריך

אוי... תודה גם לנטע הלוי שצילמה! :wink:
נערך לאחרונה על ידי גל.ל בתאריך ד' אפריל 23, 2008 11:28 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Gal Litani 0523-302024
WJUC 2010 -Team israel
More then just a team- it's a family
סמל אישי של המשתמש
גל.ל

הודעהעל ידי Ohad Stavi. » ג' אפריל 22, 2008 10:35 am

לאחר חרופ עמוק שדקפתי [מ8 בערב עד עכשיו] אני רוצה להגיד כמה מילים.
דבר ראשון תודה ענקית לדורי שעזר לי ארגן ת'מוקדמות MTA[למרות שזה היה הכי לא רשמי שיש,אבל בכל זאת זה היה משהו] על אף שהלך לי חרא,טעויות התפיסה מתוקנות בימים אלה.
דבר שני,אני רוצה להביע הערכה למארגני האירוע,היה הכי כיף בעולם :D ,נהנתי מכל רגע.

תמשיכו ככה 8)

א
Go with your FLOW.
Ohad Stavi-Sugar Cubes/Ra'anana Pickup,Disc Dragons.
050-4080666
סמל אישי של המשתמש
Ohad Stavi.

הודעהעל ידי ZULU » ג' אפריל 22, 2008 1:16 pm

וואו איזה אירוע , תהיה לי עוד הודעה בטח ממש ממש ארוכה אבל בינתיים
אחת התמונות :

http://www.flickr.com/photos/86721684@N00/2432477562/

בתמונה זו, אסף מיילד את בנו החדש של פינגי
Go with YOUR Flow.

יובל זולו.
054-7897262
סמל אישי של המשתמש
ZULU
ועד FLOW

הייתה אחלה אליפות!

הודעהעל ידי yonatan » ג' אפריל 22, 2008 1:31 pm

למרות שלא השתתפתי באליפות, אני ראיתי ת'משחקים המדהימים שלא היו משעממים לרגע.
בנוסף, נהנתי מהמוקדמות MTA (ואיך אוהד אמר, לא הכי רשמית אבל עדיין כיפית) וגם ניצחתי בה. ייאי ! :D
עוד פעם תודה רבה אחרונה לכל המארגנים של התחרות,

מקווה לראות עוד המון תחרויות מהנות כאלה.... :flow:

יונתן בקלש - 054-4484661.
yonatan

הודעהעל ידי itma » ג' אפריל 22, 2008 3:07 pm

וואוו איזו אליפות מעייפת.....
כבר בערך שנה שלא כתבתי פה בפורום אבל אחרי כזה אירוע אי אפשר להשאר שקטים.
אירוע מאורגן טוב כיפי בטירוף ומלא מלא מלא ספיריט.
זו הפעם הראשונה מתוך שלוש אליפויות שאני חוזר כל כך גמור הבייתה וזה טאוב זה אומר שהתאמצתי:)
כל הכבוד לקבוצתי החיפאית שהראתה שיפור ניכר ביותר, כל הכבוד לכל הקבוצות שהתמודדנו מולן,היה קשה.
הבנתי אתמול כמה חשוב לשחק מול קבוצות אחרות בשביל להשתפר ובכלל,בשביל לגוון ולראות עוד אנשים שמשחקים. וזה קצת חבל שזה קורה רק פעם בשנה ואולי עוד איזה האט פה ושם. חייבים לעשות יותר מפגשים של קבוצות לאורך השנה כי זה ממש חסר ואני בטוח שלא רק לי.

שיהיה לכולם חג שמח ושוב תודה לכולם על תחרות מדהימה
איתמר נחום

מי זרק את זה?! :flow:
itma

הודעהעל ידי lordernst » ג' אפריל 22, 2008 5:15 pm

לדעתי היה אירוע מדהים (למרות שהפסדנו ברוב המשחקים) היה מאורגן ממש טוב המוסיקה נתנה אווירה טובה לדעתי כדאי לשמור על רמה כזאת באירועים ולמצוא ימים פחות חמים
Sincerely Yours Eran Brandeis
ערן ברנדייס
lordernst

אליפות 2008 וליגה

הודעהעל ידי הדרקון הגדול » ג' אפריל 22, 2008 5:18 pm

הארגון היה נהדר,
הספיריט של הקבוצות ששיחקנו מולן היה גם אחלה.
יכולנו להיות טובים יותר ואולי תחרותיים יותר, אבל אולי אז לא היינו B-Team...?!
בקיצור, אליפות ישראל לאולטימייט 2008 היתה נראית נחמד והיתה מהנה גם מנקדות המבט של B-Team.
:wink:

וכל זאת אני אומר, למרות שהיה ממש ממש ממש ממש ממש ברור ש DDA וה HLA יהיו הקבוצות שיהיו בגמר, אפילו אם העולם יתהפך פעמיים ויעשה פליק פלאק לאחור...
כך שלמעשה התחרות היתה על המקום השלישי מלכתחילה...(למי שבא רק להתחרות ולא רק להנות)
אגב, מתי מתחילים את הליגה לקבוצות ונוזמן לדרום לסבב משחקים ראשון ? :roll:
הדרקון הגדול

תודה לכולם

הודעהעל ידי micki » ג' אפריל 22, 2008 9:18 pm

לקח לי קצת זמן להתאושש אבל...
בסך הכל הייתה אליפות נחמדה - תודה גדולה לכל המארגנים ובראשם שמעון!
האירגון השתפר מאוד היה מספיק מים, מספיק צל, מוזיקה מגניבה, פרסים וכו' (תקראו לי מיושן אבל אני רוצה TSHIRT כפרס...ככה זה שמרימים סטרטאפ ואין כסף לכלום...אני לובש את החולצות של הפריזבי!). אכן היו שינויי פורמט שנבעו מאילוצים של כל הקבוצות, שחקנים ספציפיים ומגרשים (לדוגמה לא כולכם יודעים אבל 3 ימים לפני עוד לא היה ברור כמה קבוצות יש וכו') ובסופו של דבר עם קצת פרספקטיבה לא קרה כלום ושמעון דווקא הצליח לתמרן בזמן אמת מול מגוון אילוצים ולחצים של כולם (כולל כמובן אני :)
ספיריט - לעניות דעתי היה אחלה (למרות שאני בטוח שיהיו שלא יסכימו איתי). לא היו תקריות קשות מידי (לפחות לא ל HLA או כאלו שהHLB סיפרו לי עליהן) וגם במשחק הצמוד בגמר רוב הזמן היו חיוכים ו פירגון הדדי (אני **אישית** מחאתי כפיים למספר מהלכים של הDDA...ומי שמכיר אותי יודע שזה הרבה!). בסוף נראה לי שמתיחות קלה היא משהו שקורה לפעמים והמדד לספיריט הוא היכולת שלנו להתגבר ולעבור הלאה כמו שעשינו יפה בגמר.
אכן המשתתפים בגמר לא היו הפתעה והיה ברור ששתי הA TEAMS הן הרבה מעל השאר (כאן המקום לציין שנורא ניסינו כולנו להביא קבוצה מירושלים אבל הם סרבו/התפוררו וחבל). משחק הגמר היה צמוד כל הדרך ונראה לי ששתי הקבוצות היו די שקולות (לא אשקר - נחמד לנצח).
מוריד את הכובע ל HLB בניצוחו של הרב גוסמן שעשו חיל והגיעו למקום 3 (את ג'ון היו צריכים לפנות בניידת של נט"ל...) אני יודע שזה נשמע קיטשי אבל אתם המנצחים/מרוויחים הגדולים פה כי ניתנה לכם ההזדמנות להתעלות וכולכם לקחתם אותה בשתי ידיים! - עדיף IMHO בהרבה על לשבת בספסל ב A TEAM (יובל - תפסיק לשבור את היד- זה קצת ילדותי ההתנהגות הזאת אתה לא חושב?!
לגבי הפורמט בכלל - היה לחץ של קבוצות מסויימות (לא אנקוב בשמות אבל זה היה רפי:) לייצר טורניר נפרד עם בית A ו B כדי שלא נצטרך כולנו לשחק משחקים של 13-0. בגלל האילוץ של מחסור חריף ב A TEAMS (היה קצת מביך אם אליפות ישראל הייתה משחק בודד בין HLA ו DDA) הגענו לפורמט ה"מעורב" הנוכחי. אשמח לשמוע את דעת ה B TEAMS בנושא. ניסינו לחשוב על מגוון רעיונות איך "לרכך" את זה (כגון משחקי ידידיות ואז משחק גמר, משחקים לימודיים וכו') אבל בסוף עם שתי קבוצות A בלבד היה קשה.

***הכי חשוב***:
למי שאמר לעצמו "...ואוו יואב ממש סקסי בזמן האחרון" אז תדעו שהוא עובד על זה בחדר כושר ובפרט על השריר הארבע ראשי של רגל ימין (הוא טוען שכשהוא חושף אותו לבחורות בקפיטריה של הפקולטה הן מתות) אז אם אתם רואים אותו תנו לו איזו מילה טובה!

מיקי
:twisted:
סמל אישי של המשתמש
micki

הודעהעל ידי קרנף » ג' אפריל 22, 2008 10:05 pm

טוב, אז אחרי חודשים שלא ביקרתי פה בפורום, בקרתי בדיוק בזמן בשביל לגלות שיש אליפות. יצאתי מוקדם מהעבודה (מוקדם יחסית זאת אומרת...) והגעתי חמש דקות לפני תחילת הגמר.
אז ככה - זה היה משחק האולטימייט הראשון שראיתי בחיים, מודה. לא התחום שלי. לא היה לי מושג מי משחק, לא היה לי מושג מה החוקים, ולא היה לי מושג גם מה התוצאה (נראה לי שלהמון אנשים לא היה מושג אבל לאף אחד לא היה אכפת), אבל נהניתי בטרוף, עודדתי את שתי הקבוצות במקביל (תלוי מי היה האנדרדוג באותו הרגע) ודגדג לי בקצות האצבעות לתפוס צלחת ולהתחיל לשחק גם.

בקיצור - סחתיין ענק לכל מי שהיה קשור לארגון, לכל מי שהשתתף, לכל מי שהריע, לכל מי שעזר. ובכלל, לכל מי שהיה שם. עכשיו נשאר לי לעבור על מעל 200 תמונות, למצוא את הטובות ולהעלות אותן לפליקר... (או סתם לשלוח את כולן לדורי שיעבוד קצת 8) )
Flow baby, just flow

http://www.karnaf.info
סמל אישי של המשתמש
קרנף

אליפות הארץ הרביעית באולטימייט

הודעהעל ידי רפי » ג' אפריל 22, 2008 10:50 pm

זה לא הנושא עכשיו,אבל לא זכור לי שלחצתי על מישהו.
סיכום אליפות הארץ מבחינתי: כל הכבוד לשמעון ודורי והמתנדבים שהשקיעו זמן ומאמץ וארגנו אליפות לדוגמא!!! היה יפה לראות [מרחוק] את סדנת הפריסטייל שדורי עשה.
לי לא הפריע ששחקנו מול קבוצות חזקות יחסית [חיפה והולילנדרז ב]ונתנו להם פייט לא רע.. לא יצאתי מגדרי משמחה להפסיד תוך 20 דקות להולילנדרז א . הקבוצה שלנו בס"ה נהנתה מההשתתפות . הספיריט היה טוב והיה יום מהנה.
לצערי יצא לי לראות רק חלק ממשחק הגמר[ הייתי עסוק בארגון הציוד לאירוע הדיסקגולף הבא].
מה שראיתי היה מעולה. משחק ברמה גבוהה. יש שחקנים מעולים בשתי הקבוצות, ואפשר היה לראות איך צריך להיראות משחק אולטימייט ברמה גבוהה.
רפי

אחרי שמיקי הגיב אני לא יכול לא להגיב..

הודעהעל ידי The Z MAN » ג' אפריל 22, 2008 11:05 pm

אני חייב באמת להוריד את הכובע בפני שמעון ושאר המארגנים! האירוע היה מאורגן היטב, ללא ספק ברמה יותר גבוהה מהפאסאוברים הקודמים.. היה מים בלי סוף (וטוב שכך!), צל, מוזיקה מזכירויות והכל(מתי נזכה לראות את הסטטיסטיקה??)..

אני רוצה להגיד שבהחלט רואים שיפור ניכר באולטימייט בישראל! הקב' המובילות גדלו במידה ניכרת וניתן לראות גם B TEAMS ובהחלט רואים את הדור הבא של האולטימייט..

למרות מה שעמית אמר ובצדק, אכן הגמר היה ידוע אבל תוצאתו לא, והתחרות הייתה על המקום ה3.. וכאן מגיע כל הכבוד ענק לHLB שלקחו את המקום ה-3 וכמובן לקבוצתי HLA שלקחה את המקום הראשון.. נהנתי מאד לשחק איתכם!

זה בעיקר מה שיש לי להגיד.. כל הכבוד לכולם על הספיריט!
תודה למארגנים, ותודה לכל השחקנים שבאו, מהדרום ועד לצפון..

באמת שמתי לב למשהו שונה ביואב ולא ידעתי בדיוק מה.. :lol:

Holy Fuckin` Landers!
,We Play Together
!We Die Together
!Prophets For Life

The Z MAN
ציון בדש
סמל אישי של המשתמש
The Z MAN
מנהלים צעירים

my thoughts

הודעהעל ידי Yoav Fisher » ג' אפריל 22, 2008 11:27 pm

I very rarely post on this, but there are some important things to say. First, to Shimon: Congradulations. We had our differences, and I apologize for the issues, but at the end it was good that we met in the middle and sorted out the Luz, and the music/water was great. To Dori and Asaf, thanks for putting up with my crap, I know I'm a drama queen. To the Holy Landers B Team, all the credit is yours, you played fantastic, and you deserve the recognition. To the other teams that I played against, I thought the spirit was amazing, it was great to see other teams and to play other teams. To the Disc Dragons A team: It was a fantastic game, I think Jordan put it best at the end when he said that this is what we should be aspiring to play every time. To the Holy Landers A team, YOU ROCK!!!! It was such an exciting game, I wish I could have played better... I keep dreaming about the game, it was amazing to pull it out in the end. I tried my best to keep the subbing fair, and I think it was much better than before. I am pretty sure that everybody played in the final at least multiple points.
Finally, to answer Zion's question, the difference is that I washed my wife beater in honor of the tournament. You can see how clean it is in the last page of photos.
Yoav Fisher

הבא

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים