עתיד האולטימייט נוער בישראל ועוד

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

הודעהעל ידי ofek » ד' ינואר 09, 2008 6:11 pm

שמעו.
אפשר ליצור שני דברים מהשיחה הזאת:
1. וויכוח על הרבה שטויות שהצטברו במפגשי הליגה, בין אנשים ובכלל, ואז יחזור על עצמו הנושא של הטורניר סליסרס לפני שנה, שהיו בו הרבה פאקים של הארגון, של השחקנים ובכלל, ואז הכל יצא החוצה בפורום.
2. לקחת את כל מה שנכתב כאן כמסקנה, ופשוט לעבוד.

עכשיו, לירן אמר פה כמה דברים נכונים, גם עופר, גם דורי וגם עומר, ומה שצריך לעשות זה להתחיל לעבוד, שוב.
כמו שזה נראה עכשיו, אני חושב שכולם מסכימים שפשוט צריכים עוד קבוצות נוער.
קבוצות נוער שווה ליגה, ליגה שווה טורנירים ותחרותיות, תחרותיות תוסיף אנשים שמחפשים תחרותיות ואז אנחנו גדלים וגם יש חשיפה.

עכשיו, יש לדעתי פעולה די חיונית למצב הזה שעוד לא ממש עשינו..
ישנם מאות ילדים שיקיר ואסף מלמדים כל שנה במגמות, אני נמצא בבית ספר שיש בו את זה ואני פשוט רואה משהו כמו 50 תלמידים מכיתות ז' ועוד 40 מכיתות ח', וכולם משחקים שנתיים במקרה הטוב בחפיף, ואז יוצאים מזה למרות שהם אוהבים את זה.
כיום, ישנו מספר מוצמם מאוד של אנשים שבאמת המשיכו לשחק אחרי המגמות, ובתור אחד שעשה את זה, די קשה להמשיך לשחק בלי קשר לעולם האמיתי של הפריסבי בישראל, אין מי שיקשר אותך אחרי המגמה ורוב האנשים די אבודים.
לדעתי, מה שצריך לעשות זה פשוט: שני ילדים שכבר משחקים כמה שנים, פשוט ילכו לאחת המגמות, ימצאו את הפוטנציאל שם (ויש) ויפתחו קבוצה.
עכשיו, זה מאוד מסובך להתחיל קבוצה חדשה בלי ידע קודם של שחקנים (להתחיל מאפס), אז צריך נניח לחכות איזה חצי שנה, ואז פשוט לקחת משם כמה ילדים שרוצים לשחק, יודעים לזרוק בק-הנד ופשוט לפתוח קבוצה (או לצרף לקבוצה קיימת).
כרגע בדזציו שוקלים להתפצל לשתי קבוצות, ואז במקום 3 קבוצות בליגה יהיה 4, מכאן זה מתפתח.

מה חושבים?

ובקשר לעומר, כמו שאמרת, אתה כבר לא ממש מארגן את הליגה (אין ממש מה לארגן), ואני באמת חושב שניסית בשנה שעברה ולאנשים לא היה את הרצון או את האנרגיה להשקיע בארגון, ולמרות זו הם רצו שיכינו להם אירועים.
אבל לדעתי, הרבה יותר יעיל מארגון ליגה זה לפתוח קבוצה. אני מודע לענין של כמה זה קשה, ועוד בת"א (איפה שאנשים לא ממש משחקים), אבל איך יצרת את הסליסרס? ישנם כמה שיטות:
1. לפרסם מודעה בפורום על קבוצה חדשה.
2. לפצל את אחת הקבוצות (נניח בדזציו יש במקסימום מעל 30 איש).
3. מה שהזכרתי קודם, ללכת למגמות, לזהות כשרונות, לדבר איתם ולנסות להוציא מזה משהו.
ככל שכמות הקבוצות תגדל, מי כמוך, עומר, יודע שזה מביא רק טוב.
צילונים באירוע, דף תוצאות, יותר שחקנים בליגה גם נראה יותר טוב ועוד.
וכמו שלירן אמר, ברגע שיש אירוע גדול, זה נותן את הפוש ומשם עוד אנשים יארגנו ויעזרו.

יכול להיות שסתם דיברתי, ואין לי ממש מושג עד כמה זה קשה, אבל זו דעתי.
Horizon Lakey
אופק אגמון-0525405345
EUC 2007 + WJUC 2006
PAGANELLO 2008
WFPA 2007+WFPA 2009
סמל אישי של המשתמש
ofek

הודעהעל ידי omer.gazit » ד' ינואר 09, 2008 6:21 pm

עופר, זה הדבר הראשון התיחסתי אליו.
שאין מה להשוות בין הליגות, כי זה עולם אחר, אז היו 6 קבוצות, היום יש 3, אז היינו מקצועיים עם פרסים וסטטיסטיקה והכל, היום בקושי תוצאות אנחנו לוקחים.
מצדי תקימו קבוצה ותביאו אסטרונאוטים מנאסאט לשחק פעם בשנת אור.
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

הודעהעל ידי Liran.G » ד' ינואר 09, 2008 6:24 pm

ככל שאני באמת חושב על זה, אני חושב שמה שאמרתי קודם, ושאופק אמר עכשיו,
"ישנם מאות ילדים שיקיר ואסף מלמדים כל שנה במגמות, אני נמצא בבית ספר שיש בו את זה ואני פשוט רואה משהו כמו 50 תלמידים מכיתות ז' ועוד 40 מכיתות ח', וכולם משחקים שנתיים במקרה הטוב בחפיף, ואז יוצאים מזה למרות שהם אוהבים את זה.
כיום, ישנו מספר מוצמם מאוד של אנשים שבאמת המשיכו לשחק אחרי המגמות, ובתור אחד שעשה את זה, די קשה להמשיך לשחק בלי קשר לעולם האמיתי של הפריסבי בישראל, אין מי שיקשר אותך אחרי המגמה ורוב האנשים די אבודים. "
זה בדיוק העניין. חייב להיות חיבור אוטומטי מהרגע שאתה מסיים את התקופה במגמה לזמן שאחרי. יש המון ילדים שעדיין אהבו לשחק, אבל לא ידעו למי לפנות, והתירוץ של לא להיות מחוברים לפורום לא מספיק, כי מה לעשות, יש אנשים שלא מתאים להם פורום וצריכים דרכים אחרות. וזה קודם כל מתחיל מהמאמנים שכבר לקראת סוף ח' חייבים לשבת לילדים המוכשרים על הראש ולכוון אותם לקראת העתיד. וזה כולל גם את כיתה ט'. עד שזה יתפס.
לירן גבאי- קבוצת "שפרונג והמעופפים"
דבר אחד למדתי בחיים
"סייג לחוכמה-שתיקה"
סמל אישי של המשתמש
Liran.G

הודעהעל ידי Of3r » ד' ינואר 09, 2008 6:25 pm

טוב עומר כמנסים לנהל פה שיחה רצינית
תעשה לי טובה ואל תענה ככה...

עזוב אם אתה רוצה לנהל את השיחה הזאת במקום אחר אז סבבה
WJUC 2006 & EUC 2007 - Go Israel
PAGANELLO 2008 - Go Dragons

Ofer "Pingi" Feder
סמל אישי של המשתמש
Of3r

הודעהעל ידי Avner Batat » ד' ינואר 09, 2008 6:43 pm

אופק, לא זכור לי שדזציו עומדת להתפצל ל-2 קבוצות... פעם ראשונה שאני שומע על זה...
ושוב- כרגע יותר משמצטרפים שחקנים לדזציו עוזבים (רק לאחרונה עזבו אותנו 2 שחקנים מרכזיים...). שוב- עד שלא יהיה בסיס של שחקנים שנחושים להמשיך ולשחק, לא יפתחו עוד קבוצות...
עד שיקיר לא יראה שבאים לדזציו 20 שחקנים באימון הוא לא יפצל אותנו ל-2, אלא ימשיך לצרף שחקנים ממגמות הפריזבי של בתי הספר לקבוצה שלנו, והלך הרעיון של לפתוח קבוצות חשדות.
והיום שבוא יגיעו 20 שחקנים לאימון דזציו לא נראה לי קרוב בכלל..
ואם כבר מדברים על שחקנים שמשחקים עם נו לימיט בלי להתאמן אתם- אופק, ההערה הזאת תופסת לעומר לא פחות מלך...
EUC 2007 + PAGANELLO 2008
היה אדיר!!!
Avner Batat

הודעהעל ידי omer.gazit » ד' ינואר 09, 2008 6:47 pm

אופק, זה לא נורא קשה, אני מסכים איתך בנושא, וכבר היו חודשים שניסיתי והיתי ממש על הסף של להקים 2 קבוצות (ת"א וכפ"ס), אבל זה נופל בגלל שכרגע אין לאפחד מוטיבציה לעשות כלום כמו שהנוער נראה...

ואגב, מפגש ליגה הבא מתוכנן ל-עוד שבועיים (לא הקרוב, לא הבא, אחריו).
ובאמצע פברואר יבואו לבקר משדה בוקר....

אם רוצים לקדם דברים מה שצריך לעשות כרגע זה:

1. להרים את הנבחרת, ולהחליט לאן טסים במקום ונקובר, כי ונקובר לא יצא סביר להניח.
2. להרים את הליגה בצורה מקצועית ומסודרת, ובשביל זה צריך באמת ועדת ליגה אמיתית שפועלת, שכל קבוצה תדאג למישהו כזה מתוכה, מישהו רציני מספיק.
3. לקיים איזשהי פגישה עם כל החברה שפעילים/היו פעילים/יכולים ורוצים להיות פעילים בנוער ולחשוב ביחד כולם מה עושים ואיך מרימים את זה לפחות לרמה של שנה שעברה.
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

הודעהעל ידי ofek » ד' ינואר 09, 2008 6:53 pm

עומר, מסכים איתך.
אבנר, אתה צודק לחלוטין, לצערי :) .
ורק בשביל הפרוטוקול, אני עובד על השעות האלה, אבל כולנו יודעים שזה תירוץ נוראי :) .
אז חשבתי על זה, ומה שכן, חשבתי לנסות לפתוח קבוצה חדשה, אני ואולי עוד איזה ילד-שניים מדזציו, פשוט לפתוח עוד קבוצה.
אנחנו עוד נדבר על זה...

אופק.
Horizon Lakey
אופק אגמון-0525405345
EUC 2007 + WJUC 2006
PAGANELLO 2008
WFPA 2007+WFPA 2009
סמל אישי של המשתמש
ofek

אחי זה רעיון!

הודעהעל ידי Avner Batat » ד' ינואר 09, 2008 7:30 pm

אחד הדברים שחסר לי השנה בליגה ובכלל זה תחרותיות בינינו... ואם תיקח כמה שחקנים אתך ותפתח קבוצה- זה פשוט רעיון מצויין! גם עומר יכול לעשות את זה... כשיש לך זמן- תתקשר אלי ונסכם...
EUC 2007 + PAGANELLO 2008
היה אדיר!!!
Avner Batat

...

הודעהעל ידי מיסקין » ד' ינואר 09, 2008 8:42 pm

אין דבר יותר טוב מתחרות בריאה.
כך מגיעים למסקנות הכי נכונות והכי טובות.
בהצלחה עם הפרויקטים!

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

מיסקין!

הודעהעל ידי גל.ל » ד' ינואר 09, 2008 9:06 pm

מיסקין ידידי הירושלמי.... תגיד מה נסגר עם הקבוצה בירושלים?
אם אתה צריך חיזוקים וכאלה יש לך חצי קבוצה (חצי כי שיחקת איתנו רק בליגה אז זה כזה...)
בחיפה... אם יצא לנו אני בטוח ששאר החיפאים יסכמו איתי (אני מקווה חחח)
זאת קבוצה שכבר אפשר להביא לליגות וכאלה?

נ.ב
כל מה שאמרתי בשבוע האחרון (לא משנה מי יודע ומי לא)
תשכחו מזה... חחח זעם בהחלט משנה אנשים!
Gal Litani 0523-302024
WJUC 2010 -Team israel
More then just a team- it's a family
סמל אישי של המשתמש
גל.ל

שלום לכולם

הודעהעל ידי Dori » ד' ינואר 09, 2008 9:47 pm

קודם כל ולדעתי הכי חשוב זו העובדה שאתם מדברים ומחליפים דעות.
זה מעולה ואני בטוח שגם אני וגם הרבה שחקנים בוגרים אחרים המתינו לרגע הזה.

האדישות הורגת אותנו!!!
מילת המפתח היא MOVE!!!
לזוז כל הזמן, לנסות דברים חדשים, להתקדם ולפעול.
גם אם נכשלים, גם אם לא מצליחים, העיקר לזוז!!!

מה שקורה באולטימייט קורה גם בענפים אחרים והסימפטומים זהים.

הרבה אנשים דיברו איתי על מפגש פסגה כדי לראות מה אפשר לעשות.
אני מאמין שבכל ענף יש דברים שונים שצריך לעשות אבל יש הרבה עקרונות דומים וחבל להמציא את הגלגל מחדש כל פעם.

אתם צריכים להבין דבר אחד פשוט ואם זה יקרה הכל יתחיל לרוץ - אתם הם אלו שמשפיעים ואתם אלו שיכולים לייצר את העתיד.
כבר כתבתי בפוסטים הקודמים שאתם הדור הראשון של שחקני הנוער בישראל ולכן יש לכם את הזכות ליצור ולפתח המון דברים.

נסו לדמיין מה יכול לקרות תוך כמה חודשים אם נעבוד חכם...ועוד שנה, ועוד שנתיים... WOW.
שבת בבוקר וכל הדשא של הספורטק מלא במאות שחקנים צעירים, מלן צלחות ותחרויות מטורפות.

לדעתי אפשר לעשות את זה גם אם צריך להמציא פתרונות יצירתיים.
אל תהיו מקובעים.
לא יקרה כלום אם נשתפשף בלהרים ליגה של 5 על 5, או אם נפצל קבוצות קיימות ונעשה שינויים רק לטובת התחרותיות וההנאה (אלו סתם דוגמאות לפתרונות לא שגרתיים).

תמשיכו לדבר, רק טוב יצא מזה!!!

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

נקודה למחשבה...

הודעהעל ידי אסף לוי » ד' ינואר 09, 2008 11:40 pm

אני אשתדל לקצר כדי שאוכל לחזור לעשות שיעורים... :x

ברוב ענפי הספורט האחרים (אם לא כולם), מה שקורה זה ככה:
1. קם לו ענף ספורט
2. אנשים בארץ שומעים עליו / מייבאים אותו איכשהו לארץ
3. אנשים מתחילים לשחק
4. מיד קמים אי אלו ארגונים כמו 'מכבי', 'הפועל' או כל אגודת ספורט אחרת, שמתחילה להפיץ את הספורט (ויש להן בדר"כ כוח הפצה שחבל על הזמן), להכשיר מדריכים, להריץ חוגים, רישומים, בדיקות רפואיות, חוקים, ליגות, פרסים.......

ככה מגיעים המונים לספורט...

הבעיה שלנו מתחילה פה:
בפריסבי אין כרגע את "התהילה" שבלהיות שחקן כדורגל מפורסם לדוגמא.
אני יודע אישית, שכשהתחלתי אי-שם לפני איזה 16 שנה לשחק כדורגל, מה שהיה לי בראש בעיקר זה שיום אחד יראו משחקים שלי בטלויזיה ואני ארויח מלא כסף. ברגע שהחלטתי שזה לא מעניין אותי יותר, ההנאה שלי מהמשחק פחתה ועזבתי.

אצלינו המצב אחר לגמרי, כמו שכולנו יודעים...
בפריסבי אין כל כך כסף להרויח, אין תארים לזכות בהם ולהתפרסם על גבי עיתונים בכל הארץ (עם כל הכבוד הראוי לכתבת הפריסבי בעיתון לפני שבועיים), אין דוגמניות לצאת איתן (עם כל הכבוד לאלונה טל :D ), ואין תהילת עולם...

מסיבות דומות, כנראה שהיום שבו מכבי ת"א תחליט לפתוח קבוצות אולטימייט, לסחוף מאות ילדים לספורט, ולעודד מהלך דומה באגודות ספורט נוספות כדי שתהיה תחרות , הוא די רחוק (ויש שיאמרו שאנחנו בכלל מאוד לא רוצים להגיע למצב הזה... אבל זה דיון אחר לגמרי).

אנחנו ספורט שבנוי בעיקר על ההנאה שבמשחק ובקהילה, ועל האיכויות הספורטיביות שלו. ברגע שמוציאים מכדורגל את האוירה מסביב - תחשבו כמה אנשים היו משחקים בקבוצות ואגודות מאורגנות ומשלמים כסף וכו', אם לא היה משודר לעולם משחק כדורגל בטלויזיה, אם שחקני כדורגל לא היו מרויחים כסף...

בהיותנו ספורט שכזה, אפשר לומר "נדפקנו" וללכת לחפש ספורט אחר להתמקצע בו ולעשות ממנו משהו רווחי ו"מפרסם", ואפשר לומר "זכינו" ולהיות אנחנו, כולנו, אלה שמפתחים אותו למשהו שעוד לא נראה כאן בארץ... נשמע מצחיק? אז תזכרו שזה שעד היום משהו לא קרה, לא בהכרח אומר שאי אפשר לגרום לו לקרות. זה הכל תלוי בנו, וזה יקרה לאט (לפחות לאט יחסית למה שהיינו רוצים), אבל זה תלוי בנו מה ייצא מהספורט הזה פה, ואיך זה יקרה, ואיזה אנשים יהיו בקהילת השחקנים בעוד 10 שנים, כמה זה יהיה מאורגן ועוד...

אין לי מסקנות חותכות מכל הנאום שלי (שחשבתי שיהיה הרבה יותר קצר), אבל אני יודע שיש משהו שהביא אותי לספורט הזה, ויש משהו שהביא את כל מי שמשחק פה בארץ... אני חושב שכדאי שכל אחד יחשוב רגע למה הוא פה, ולמה הוא הצטרף (כי יש מצב שבינתיים שכחנו), ונחשוב אם זה משהו שאנחנו רוצים לחלוק עם כמה שיותר אנשים, או שזה משהו שאנחנו רוצים שידעך לאט לאט עד שלא יהיו מספיק שחקנים אפילו לשחק בים ולא נראה פה יותר דיסקים...??

עם התשובה לשאלה הזאת, כל אחד יבחר לעצמו מה לעשות, ואני מציע שזה יהיה מה שמנחה את כולנו תמיד

לילה טוב
אסף
סמל אישי של המשתמש
אסף לוי
מדריך פריסבי מוסמך

שלום גל ושחקנים ותיקים אחרים...

הודעהעל ידי מיסקין » ד' ינואר 09, 2008 11:44 pm

לצערי אין קבוצה רצינית בירושלים, כי קודם כל, קררר פה!
אנשים כבר לא מופיעים כל כך, כבר שנים שלא ארגנו משחק, יש לנו מבחנים כל יום ועוד המון דברים שאני בטוח שהתלמידים פה יכולים להבין שלא מאפשרים קיום של זמן פנוי...
מה שכן יכול להיות נחמד, זה אם כל חיפה יבריזו מבית הספר ביום שישי אחד, ויבואו לשחק על הליונס. תשאלו את הדרגונס, זה פשוט תענוג לשחק איתם, ומשתפרים אצלם ברמות...

ופנייה אישית לחברי גל. אתה הפחדת אותי! מה זה היה הרוח האובדנית הזו בשבוע האחרון??? אתה חייב לי הסבר.

בנוגע לנושאים שעומדים על הפרק, אני ממש לא רוצה להכנס לנושא הזה, אבל מה שדורי ועופר אמרו, נשמע לי בנתיים הצעד(ים) הכי טוב(ים) שאפשר וצריך לעשות...

אל תבנו על קבוצה ירושלמית, אין מוטיבציה בירושלים עם בוש הזה שהחלט להגיע, ומסוק כל דקה עובר מעל ראשינו... הרחובות שוממים, אין אפילו צלחת מעופפת לה בשום רחוב, בהחלט היה יום עגום...

אני אספר כמה בעיות שקיימות גם בירושלים... אנשים פשוט לא באים יותר. המשחקים שלנו הם תמיד בהפסקות ולפעמים אימונים אישיים קטנים אחרי בית הספר, ואולי משחקים עם גדולים מדי פעם בשישי, אבל הרבה אנשים שהגיעו בעבר, כבר לא מוצאים את הזמן, וזה ממש חבל. פריסבי כבר לא בראש סדר העדיפויות של הרבה מאוד אנשים ואני מבין את זה לגמרי...

עם כל השביתה ששיגעה את כל השנה הזאת, יש לנו לפחות שלושה מבחנים בשבוע, שלא נדבר על טון שיעורי הבית והעבודות, ורוב השחקנים הטובים שלנו נמצאים בשביעית או בשמינית, ושם מבחינה לימודית המצב קטסטרופלי...

אז בהצלחה עם כל הליגה, אני אנסה לבוא כמה שיותר (במידה שחיפה עדיין מסכימים לקבל אותי), והלוואי שנזכור כמה נחמד זה לשחק פריסבי...

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

טוב.....

הודעהעל ידי m-o » ה' ינואר 10, 2008 12:23 am

אני חושב שסוף סוף הגיע גם הזמן שלי להגיב כאן....
עכשיו אני יודע שזה מעט ארוך אבל אני מבטיח לכם שברגע שתקראו את זה זה מאוד יעזור לכם להבין דברים שכבר קראתם או בכלל את כל עניין השחיקה ובעיה את אנשים.(אני מציג את עצמי רק כדוגמא בהודעה)
בתור אדם שאירגן כבר כמה וכמה אירועים של פריסבי ובאמת עשה הרבה אני חייב להגיד , אנשים זה דבר בכלל בכלל לא כיף גדול לא מתגמל ובטוח לא משתלם!
אז אתם בטח שואלים למה אני עושה את זה???
קודם כל כדי באמת להגיד הנה זה אני עשיתי.
מעבר לזה כדי לעזור לקדם את הספורט הזה ולדחוף אותו הלאה,
ולבסוף למען השחקנים שישארו יתמידו ויעשו את מה שהם הכי טובים בו!
אבל אני מצטער להגיד ......אני בהחלט מרגיש רע עם העניין הזה.
תכלס כל מה שאני ראיתי מהאירועים שהרמתי או כל דבר שעשיתי מהפריסבי זה אולי תודות מאנשים שעבדו איתי או אנשים שאשקרה ידעו מה עשיתי.
עכשיו אני לא בא להתרברב או לא יודע מה כי תכלס אני עושה את הדברים האלה מתוך בחירה שלי ומקדיש מהזמן שלי .
אבל בלי תמיכה של השחקנים בעצמם אני פשוט אפסיק .
נראה לי פשוט שאנשים לא מבינים מה זה אומר להרים אירוע ותכלס אני לא מצפה מהם אבל אם אתם לא מתכוונים לנסות להבין תנסו לפחות לקלוט שזה לא דבר קטן או פשוט,
וברגע שאתה לא רואה מזה לא קרדיט לא תודות ושלא נדבר על כסף הדבר הראשון שבא לך זה פשוט לעזוב הכל!
עכשיו אני מציג את עצמי כדוגמא כאן אבל יש עוד הרבה שעושים ועשו ואני באמת מודה להם מכל הלב (ואני מקווה שאני יכול להגיד גם אנחנו מודים ולא רק אני מודה).
למה?????
כי אני יודע מה זה אומר ובמה זה כרוך!
בעצם מפה אני מגיע למה שדורי אמר.....ברגע שהמארגנים מארגנים בעצם בשביל המתחרים ובסופו של דבר הדבר שהכי מפריע ופוגע באירוע זה המתחרים בעצמם מה אנחנו משיגים מזה???
למשל אני אתן דוגמא שיותר קשורה לאולטימייט....הפרופטס האט.
עבדו הרבה אנשים ואני בניהם למען האירוע הזה ובאמת באמת השקיעו הרבה כולל הוצאתי כסף מכיסם !
ביום האירוע 20 אנשים לא הגיעו ...20!!!!!
זה שתי קבוצות , פשוט ככה שתי קבוצות נעלמו לנו 3 שעות לפני האירוע.
אבל בסוף הסתדרנו ......אבל אז מגיע הענין שתכלס אנחנו כרגע במינוס שגם ככה אנחנו לא ממש מכסים את עצמו.
עכשיו על מארגן עבר את זה ....."רגע , מה יוצא לי מזה בעצם??? אני אפילו רק מפסיד למען האנשים האלה! אבל הם לא שמים עלי קצוץ בשיט על כל מה שעשיתי למענם ,
למה שאני אמשיך?????? "
זה הרגע שבו אדם מרכזי עוזב הכל ובורח ברגע שהוא מבין שהוא רק פוגע בעצמו .
בסופו של דבר כולם קיבלו את כספהם אבל המטרה של האירוע שהיא הייתה תרומה לנבחרת לא הצליחה למה???
כי האנשים עצמם לא הראו רצון לתרום לעניין .
אז נכון שכיום אני כבר לא כל כך משקיע באולטימייט כמו שעומר אמר.....
ולא לא בגלל שאני כבר לא ממש משחק בכלל בכלל לא!
אלא בגלל שאני הרגשתי שאני לא מקבל ממה שאני עושה למען האולטימייט לעומת מה שאני עושה למען הגולף הפריסטייל האתר או כל דבר אחר שאני עושה כיום.
אני יכול להגיד כאן ועכשיו!
אני אעזוק בכל מה שאני אוכל ואראה לנכון אבל הפעם אנחנו עושים את זה בצורה הנכונה והטובה ביותר .
מה שבטוח בדרך שנשקול טוב טוב ונכין תוכניות מראש ונדע מה יש לעשות לפני שנעשה.
(עוד נקודה חשובה היא לחלק את המשימות בין כמה שיותר אנשים כי ככה אנחנו מבטיחים פחות שחיקה)
לבסוף אני חושב שהמאמרים של אחד רושם פה רק יהפכו לעוד דפים שיעלמו לאט לאט בעולם הוירטואלי שלנו.
לכן אני רוצה שאנחנו נפתח נושא שלם לעניין הזה כי אנחנו לא מדברים פה רק על הליגה אלא על העתיד בכלל של הפריסבי או אפילו אם תרצו של האולטימייט יותר.
אני חושב שאני אתחיל לדבר עם האנשים יותר אישית ואראה מה אני אוכל לתרום!
Go With Your Flow
Go With Your Style
Go And Never Stop
And Just Go Out And Play!!!

מקום 16 בעולם בפריסטייל פריסבי לשנת 2009 ושנת 2010
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

מממממממ.. וואלה וואלה.

הודעהעל ידי hila@ » ה' ינואר 10, 2008 10:05 am

טוב, אני חושבת שראוי שאני אגיב כאן..,
בכל מקרה לגבי כמה נקודות.

(סליחה שאני נדחפת עומר-עופר)
- לגבי הליגה, עומר עם כל ההשקעה שנתת שנה שעברה, ובאמת נתת (בלי שום זילזול)
אני חושבת שזה לא התאים להרבה אנשים, ואני אחת מתוכם, בכל הלחץ של הלימודים והבלאגנים להתחיל לנהל ליגה ריצינת זה בלאגן. מצד שני אני נורא אוהבת את הליגה כרגע, הכל ספונטני, אומנם פחות מקצועי אבל אני אישית יותר נהנת השנה מאשר בשנה שעברה שהכל היה מתוכנן (קצת יותר מידי).

- לגבי התלמידי מגמות, נראה לי אלירן אמר את זה? אלירן ואופק..,
אומנם יש מאות תלמידי מגמה שצריך לאסוף אותם כי אין להם לאן להתקדם ובלה בלה בלה.
בתור אחת ממייסדות הקוביות אני יכולה להגיד לך שהתוכנית מגמות אצלנו בביתה"ס נגמרה בכיתה ח' אח"כ ישבנו עם אסף והקמנו את הקוביות, מיוזמתינו, ומה שגרם לנו להקים את הקוביות היו כמה דברים: 1. אליפות הארץ לנוער, 2. הכייף שעשינו בפריסבי.
ועד היום אנחנו עומדות (אפשר כבר להגיד עומדים), ובזכות אנשים טובים (אם מותר לציין את בר ולשבחה על כל השקעתה בהבאת שחקנים,תמיכה בקבוצה וכו..) שמביאים שחקנים..,

- אני בטוחה שכולנו הגענו למסקנה שהספורט שלנו דורש יותר מקצועיות ויותר אנשים.
מה שאני יכולה להוסיף זה שאני מנסה לשחק כמה שיותר, להסביר לאנשים וכו..,
וסתם מקרה שקרה השבוע..:]: (קצת חלוציות של הדור הראשון של הפריסבי)
המורה שלנו לספורט הגיעה עם צלחת סלט כמובן. ורצתה לעשות לנו עם זה שיעור.
מפה לשם, יצא שאמרתי לה "תקשיבי אני לא משחקת עם זה, את יכולה לרשום לי -"
אחרי קצת ויכוחים, על זה שאני לא משתתפת בשיעור, שצלחת מקורית עולה הרבה כסף, ובלה בלה בלה. היא החליטה לוותר על זה ולעושת לנו שיעור תזונה..><

טוב, אני מניחה שסיימתי.
יוםנעיםםםםםםם! :P
Holylanders-אחווה,שלום ואהבה.
hila@

הקודםהבא

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים