תוכנית קרב....

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

תוכנית קרב....

הודעהעל ידי דגיר » ג' יוני 01, 2004 3:48 pm

אז ככה אני חדש בפורום הזה (הודעה ראשונה..) אבל בתחום קצת יותר
קוראים לי יאיר ואני מהגליל התחתון אני וחברים שלי משחקים לרוב אולטימייט ובזמן האחרון המטרה שניה שלנו (חוץ מלהקים קבוצה של ממש...) היא להוסיף לשיעורי ספורט צלחות מעופפות תקניות.
הכל התחיל בשיחה של תומר, דור, עילם ואני. והמטרה של השיחה הייתה איך לשכנע את המורה שלנו לספורט להוסיף צלחות תקניות לשיעורים, ת'אמת אחרי כמה פעמים שהוא ראה אותנו משחקים בצלחת הוא החליט להוציא את מה שיש לו במחסן ולתת לנו לשחק כמובן שאלו לא היו צלחות תקניות ויותר שיחקנו אם הפרטיות שלנו, אז בקיצור עילם הציע רעיון מאוד נחמד וזה לתת לו לשחק קצת עם צלחת לא תקנית ואחר כך לתת לו לשחק עם צלחת תיקנית כמובן שהוא ממש נדלק על הצלחת ושיחקנו כל השיעור הוא איתמר ואני ואני חייב לציין שיש לו זריקות...
ואחר כך הוא אמ לנו שכדאי מאוד לדבר על זה עם אהרון (עוד מורה..) שהוא בעצם אחראי על הציוד של ספורט.. אבל לא יצא לנו לדבר איתו כי הוא מיהר... אבל אנחנו כמובן לא הולכים לוותר ! :twisted:.
וזה בקיצור הסיפור ואחרי השיחה שלנו החלטנו לקרא לזה "תוכנית קרב"

:flow: יאיר
דגיר

תמשיך ככה...

הודעהעל ידי The Z MAN » ג' יוני 01, 2004 10:55 pm

קרה לי משהו דומה עם המורה לספורט שלי ואחרי קצת זמן הצעתי לו לקנות והוא אמר לי לבדוק מחירים והכל...יש עיצוב מיוחד של דיסקראפט שנקראה SCHOOL והוא מיוחד לבי"ס והוא ממש זול כי הוא בשביל לקדם את הענף....דבר עם אנרג'ים תביא לבי"ס הצעת מחיר ותכניס את הפריסבי (התקני) לבי"ס...

בהצלחה :D :flow: :D
סמל אישי של המשתמש
The Z MAN
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי eiraz » ד' יוני 02, 2004 2:03 am

אני שמח מאוד שהתכנית שלנו באמת יוצאת לפועל מי יתן ושנה הבאה יהיו לכם כבר שיעורים מאורגנים של פריסבי
בהצלחה ותידעו אותי במתרחש
למרות שיש לי את המודיעין שלי 8)
עילם
eiraz

צלחות SCHOOL

הודעהעל ידי Dori » ד' יוני 02, 2004 4:42 pm

הצלחות של SCHOOL של דיסקראפט הן הפתרון שלך,

אם תפנה אלי את המורה אני אוכל לעזור לו עם להשיג אותם במחירים טובים.

אגב, דוד.
רק שתדע
ההסכם שלנו עם אנרג'ים הסתיים ועכשיו אנחנו הולכים לעשות את כל הייבוא וההפצה של DISCRAFT בארץ.
אז תפנה אנשים לתומר ואלי.

אני מאמין שזה שאנחנו עושים את זה יתרום לענף הרבה יותר.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי frisbee guitarist » ד' יוני 02, 2004 4:55 pm

מה קריספילון? סיפרת להם על הקבוצה שלנו? שכחת רק פרט אחד- אנחנו הולכים לכסח שמה לכולם את הצורה!!!!!!!! חבר'ה תיזהרו, החיות מהצפון שועטים אליכם בלי יכולת לעצור...

עכשיו רגע של רצינות- אנחנו באמת חייבים להתאמן עוד. אין לנו אף שחקן שמסוגל לשחק אולטימייט כמו שצריך, חוץ מאולי ראם ושיגה ודוץ ויאיר. אבל אנחנו עובדים על זה. יום יבוא אנשים, יום יבוא...

זוכרים איזו תפיסה יפה הייתה לי ביום שני? או שאולי זה היה יום ראשון...? טוב נו, לומשנה, זה היה מקרה חד פעמי.

יאיר, בא לך לארגן משחק אולטימייט רציני ביום שני הבא בשעה שביעית בבצפר?
מי שלא מוחא כפיים הוא דור שוורץ, מי שלא מוחא כפיים הוא דור שוורץ, מי שלא מוחא כפיים, שלא מוחא כפיים, שלא מוחא כפיים הוא דור שוורץ!!!
frisbee guitarist

הודעהעל ידי Dor » ה' יוני 03, 2004 12:23 am

טוב , לגבי הקבוצה כבר הרחבנו אותה מאוד והיא כוללת כרגע 9 אנשים .

לגבי הצלחות צריך לדבר עם אהרון שמרכז את הספורט הבעיה איתו היא שנראה לי שיהיה קשה לשכנע אותו , הפתרון היחיד לפי דעתי הוא דיבור עם ההנהלה ישירות או הרצאה.

ד"א , בקר תזהר עם החתימה שלך , תזכור שאתה צריך עזרה בכימיה ..... שקול מילים או שקול שינים ותמיד תזכור שהפריסבי בידים שלי....
סמל אישי של המשתמש
Dor

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים