ליגת הנוער 2007/2008

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

ליגת הנוער 2007/2008

הודעהעל ידי omer.gazit » ה' אוגוסט 30, 2007 9:16 am

חברים יקרים שלום שוב,

לאור המצב שנוצר עם מספר מאוד מצומצם של קבוצות, שבחלקן מספר מאוד מצומצם של שחקנים, שוב מתעורר הצורך לאירועים בין קבוצות וכמה שיותר.
אי לכך ובהתאם לזאת, אני מציע חידוש הליגה שהיתה שנה שעברה, במתכונת של 3 קבוצות והן נכון לעכשיו:

האחים דזציו (ביחד איתי ועם אופק אגמון, הרכש החדש)
קוביות סוכר (כולל כל שחקני הרכש התותחים מהשנה שעברה)
האקינג קרייזי (מה הסטטוס של זולו?)

ואולי גם קבוצה מירושלים, בע"ה.

המתכונת תהיה נורא פשוטה:
מחזור א' יהיה מורכב מ-10 משחקים לכל קבוצה (5 נגד כל אחת מהיריבות), שני משחקים במפגש, 5 מפגשים.

יתקיימו מפגשים ב:

ימי שבת - ספורטק ת"א
אמצע השבוע - פארק רעננה
תאריכים נוספים - חיפה (בהנחה שיש מגרש?)

בנוסף אנחנו מחכים לעוד קבוצות שיצטרפו כמו ירושלים, שדה בוקר וכו'.

לגבי קבוצות שיירצו לשלוח A ו-B:
1. הרכבי השחקנים בקבוצה יהיו קבועים, ולא יתאפשרו העברות באמצע העונה, אלא רק הצטרפות של שחקנים חדשים
2. הקבוצות יוכלו להגיע לתארים וישתתפו כמו כל קבוצה רגילה
3. במשחקים של קבוצת הA מול קבוצת הB שלה, תינתן אפשרות לאחת הקבוצות "להשאיל" מאמן נוער או מאמן בוגר בהתנדבות, כדי לייעלאת המשחק, את הלימוד וההנאה של כולם (למנוע את הבעיה של שנה שעברה, תודה לתומר על הרעיון הזה)

עד כאן בינתיים,
כרגע אני מחכה לאישור סופי מכולם ברמת הרעיון, ואז נוכל להתחיל לרוץ עם ועדת ליגה ותאריכים.

טריחולנדס
עומר
:flow:
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

נשמע טוב

הודעהעל ידי מיסקין » ה' אוגוסט 30, 2007 10:28 am

נשמע ממש אחלה בנתיים, אני אגיב ארוכות יותר כשאני אסיים לעבוד.
יום טוב לכולם.

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

הודעהעל ידי יובי » ה' אוגוסט 30, 2007 1:52 pm

קודם כל מה קרה לסליסרס?

ושנית זה לא רק אופק עם דזציו זה שילוב כזה של נו לימיט עם דזציו
יובי

הודעהעל ידי hila@ » ה' אוגוסט 30, 2007 1:56 pm

הממ בעיקורן זה נשמע טוב,
למרות שממש לא נראה לי שנצליח לעשות משחקים באמצע שבוע וכאלה,
זה נחמד להגיד אבל זה פשוט הרבה יותר מסובך.
וגם צריך להחליט על תאריכים קבועים (שבתות לדעת)
בהפרש של איזה שבועיים ממשחק לכל משחק. (כי ברצף זה לא נוח)

ולגבי הענניין הזה כדאי שחיפה יתערבו..:)

יומנעים.
Holylanders-אחווה,שלום ואהבה.
hila@

בתגובה ליובי... וגם לעומר...

הודעהעל ידי מיסקין » ה' אוגוסט 30, 2007 2:23 pm

יובי- סליסרס, לפי דעתי, ולפי מה ששמעתי, התפרקו. אני לא יודע אם סופית או לא. הנחתי שהם התפרקו בגלל שקראתי במקום כלשהו באתר, שלא נשארה קבוצת נוער מסכנה אחת בתל אביב (רישמית), ולכן אני די בטוח שסליסרס איז נו מור... חבל... לי ולשטרודל יש פריסבי שלהם. אבל אני חוזר ואומר שיש סיכוי גדול שאני טועה בנוגע לאין קבוצות בתל אביב, אבל אני

בטוח שסליסרס התפרקו...
אבל עכשיו בואו נחזור לעינייננו...
בוא נראה... ליגה ליגה ליגה...
בוא נתחיל בזה. עומר אח שלי, תגיד לי, מה היה שנה שעברה? כמה משחקים לכל קבוצה? איך הם היו? איך היה? אתה מכיר דברים שלא הלכו טוב שנה שעברה, ונוכל לתקן השנה? כפי שאמרת לי בנושא אחר, אני צריך לבדוק קצת על החומר לפני שאני מגיב עליו.

בנוגע לקבוצה בירושלים, אני לא רוצה לנפץ לכם תקוות, אבל אל תבנו כל כך על הקבוצה של ירושלים. we'v got a long way to go... תנו לנו זמן להיבנות, שיהיו לנו כמה אימונים רציניים, שיהיו יותר מארבעה אנשים כל אימון, ואז נדבר על ליגה וכדומה. כמובן, יהיה נציג ירושלמי לפחות אחד בכל משחק...

בנוגע לחידוש הליגה. כמה זמן לוקח מתחילת הליגה עד סופה? שנה? חצי? אם כן, אין שום סיבה למה להתחיל מיד. האמתי, יש כמה סיבות למה לא. אחת מהן היא שאין קבוצות, והרבה אנשים כמו אורן מירון ואנוכי, חושבים שהכי כדאי לחכות עד בסביבות החגים, בכדי שניתן זמן לקבוצות להבנות ולקום שוב (כי אם הלימודים בא השיגעון), ואז לתכנן כמה, למה, מתי ואיך יהיו שחקנים לכל קבוצה.
אני מבין את המוטיבציה של כולכם בלהתחיל מיד לעשות את הליגה כמה שיותר מהר, בגלל שהיא נמצאת גם בי, אבל אני חושב שהכי חכם ברגע זה, זה לחכות שבועיים שלושה, ולראות מה קורה.
כמובן, ישנם גם יתרונות בולטים בלהתחיל את הליגה מהר. כמו שאמרת עומר, אם יהיו משחקים אמיתיים (על אמת), כמובן שיבואו יותר שחקנים, אבל אני עדיין מאחורי הדעה שלי...
אם אני טועה שוב, אני שוב פעם מצטער... אוף, נמאס לטעות...

מיסקין
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

הודעהעל ידי omer.gazit » ה' אוגוסט 30, 2007 3:28 pm

טוב תגובות:

1. מתמטיקה פשוטה, נגיד שיש מפגש כל שבועיים, זה אומר חמישה מפגשים, עשרה שבועות, זה יוצא חודשיים וחצי בגדול.

2. לגבי דברים לתקן, עשינו הסקת מסקנות, אל תדאג.

3. לגבי המפגשים, אמצע שבוע אמור פשוט שיהיה לכם יותר נוח, כי זה יהיה ברעננה.... נגיד שנעשה לכם חיים קלים וז היהיה בימים של האימונים, אבל אני מעדיף שבתות בספורטק, הרבה יותר טוב....

4. הכל יהיה יותר מקצועי כמובן, ובתור התחלה אני אבקש מכל קבוצה נציג רציני שיכול להגיע לפגישות של פעם בחודש מינימום

5. לגבי מתי להתחיל והכל, אם הליגה והטורניר היו מתחילים בזמן, משמע לפני שנגמר לנו החופש, הסךיסרס עוד היו קיימים, ואם לא היינו מפסיקים את להיגה מלכתחילה, אני מאמין שגם הפיגס ונו לימיט היו במצב יותר טוב.
הגיע זמן שתקלטו את זה כי אני מפמפם את זה די הרבה.
ספורט מקצועי בלי תחרות לא שווה הרבה, ספיריט והכל זה אחלה, אבל בסוף אם לקבוצה אין משחקים היא שווה כלום בערך, זה העובדות, רק תראו מה המשחק של הדרגונס הראשון בחיפה עשה להם, או מה נהיה בארץ כשהליגה התחילה, מבחינת רמה טקטית למשל, כולם למדו zone פתאום והכינו מהלכים, ובלאגן שלם.

ליגה זה טוב, וכמה שיותר מהר, כי אחרי החגים, המצב כנראה לא יהיה יותר טוב.. הגרף במגמת ירידה.

:flow:
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

אהםם...

הודעהעל ידי מיסקין » ה' אוגוסט 30, 2007 6:09 pm

אני הולך לגנוב כמה מהדימויים שלך, אם לא אכפת לך...
כתבת שספורט מקצועי בלי הרבה תחרות לא שווה הרבה נכון? אבל גם ספורט מקצועי בלי הרבה שחקנים לא שווה כלום. לפי מה שאתה אומר, כדי להציל את הפיגס והסליסרס וכדומה, היינו אמורם כאילו כבר לצאת לדרך לפני חודש. אתה לא נותן פתרון לעכשיו, אתה נותן פתרון למצב שלנו ביולי! עומר, אתה מכל בני האדם יודע כמה הערכה יש לי אלייך, אבל אתה חייב להבין, שאין ספורט בלי שחקנים, וכמובן, אין שחקנים בלי ספורט ותחרויות, כמו שאמרת. אתה פשוט צריך להבין גם את הצד השני של מה שאתה אומר. בוא נגייס שחקנים, בוא נשקם קבוצות, במקום לחלק הזמנות ולתקוע את הראש בחול.
מה אתה אומר? תשאל את אורן מירון, תשאל מי שאתה רוצה. במקום כמו ישראל, הספורט הזה תלוי אפילו יותר מדי על השחקנים. הוא לא יתקיים בלי שחקנים נכונים לשחק, ואנחנו צריכים למצוא כאלה לפני שאנחנו מתחילים ליגה רצינית, או לחלופין מקימים אירוע אליפות (אבל זה נושא אחר).
אתה יודע עד כמה אני רוצה אותו דבר שאתה רוצה. שתהיה ליגה רצינית ובועטת. אבל שנינו באים למטרה עם פרספקטיבות שונות. אני ואתה צריכים לדבר. תחבר למסנג'ר מתישהו.

ולסיכום. אמרת שהגרף במגמת ירידה. מספיק משתנה אחד, בכדי להפוך את התוצאה.

מיסקין
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

הודעהעל ידי יעל נחום » ו' אוגוסט 31, 2007 4:04 am

אני בהחלט בעד חידוש הליגה! הקודמת הייתה מזה כיפית :P
משחקים באמצע השבוע מבחינת החיפאים זה לא אפשרי בשום מצב בעולם. בכלל. אף פעם.
שבת פעם בשבועיים זה נראה לי אולטמטיבי, אבל גם אני חושבת שכדאי לדחות את זה עוד טיפה ולא להתחיל עכשיו ישר בשבת הראשונה של שנה"ל, כי לדעתי זה לא יתאים להרבה.. יש עוד את האירוע של ההוליס בראש השנה, וכל מני דיסקגולפים,אז זה לא שאין בכלל אקשן...

עוד דבר, אני בעד שהליגה הזאת לא תעלה בכלל כסף- לא צריך פרסים וכאלה (למרות שזה נחמד), עדיף לחסוך את הכסף בשביל הנסיעות לת"א :|
יעל נחום
ועד FLOW

הודעהעל ידי omer.gazit » ו' אוגוסט 31, 2007 11:36 am

טוב כמה דברים:

1. בענייין מיסקין:
א. אני בתור שחקן חדש, שאומרים לי שיש קבוצה אבל אין משחקים, לא רואה את זה כספורט רציני.
ב. בתור שחקן שכבר בקבוצה, בלי משחקים וליגב אין מטרה, השיפור יותר איטי וזה הרבה פחות כיף.
שני הדברים האלה אומרים שבלי ליגה גם נושרים שחקנים וגם לא מצטרפים חדשים כמו שיכלו להצטרף, ומעבר לזה, הליגה לא מפריעה לאף אחד לצרף שחקנים, קפיש?

2. לגבי תאריכים, דיברתי עם אסף, ושבת הבאה מתאימה לו, ולפי דעתי גם מתאימה לדזציו, מה עם החיפאים?
ולגבי האירועים האחרים שיעל כתבה עליהם, כל עוד זה לא אותו תאריך זה לא מפריע, בעיקר כשההוליז זה בחופש בכלל אז אין שום קשר..... הליגה תהיה פעם בשבועיים וננסה לתאם את זה כשאין הרבה אירועים
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

הודעהעל ידי hila@ » ו' אוגוסט 31, 2007 12:11 pm

מה שבת הבאה? בוא נתחיל את זה אחרי החגים או משהו..,
לאן אתה ממהר? :roll:
Holylanders-אחווה,שלום ואהבה.
hila@

ווא וווא וואו!

הודעהעל ידי גל.ל » ו' אוגוסט 31, 2007 1:45 pm

SLOW DOWN!
זה יותר מידי מהיר מה שהולך פה...
רגע...
מתי האירוע של ההוליז?
ולמה בשבתות הראשונות של השנה?!
לא יודע מה איתכם אבל זה נראה לי קצת אממ.... לחוץ לא?
נחום העלתה נקודה חשובה... הפרסים (ולמה בכלל שיהיו?!)
ונראה לי שדיברנו על זה בפגישת נציגים הראשונה בבית של בר ואני לא זוכר מה קבענו
אבל אני דיי בעד הרעיון... למה צריך פרסים?
האם אנחנו (קהילת האולטימייט בארץ) משחקים בליגות וטורנירים כדי לזכות בפרסים...?
(שאלה רטורית ברורה מאליו...)
במקום זה אפשר להעביר את כל הכסף לנסיעות של חיפה :D
חוצזמה הספורטק שלנו מאוד גדול ואפשר לשחק בו
(אבל לפני זה תחתמו על כתבי וויתור כנגד יתושים, פגיעה באנשים, ביטוח, נפילות,
שבירת ידיים/רגליים,בורות, פעירת בורות חדשים, כניסת חול לעיניים ולפה,
השתפדות ע"י גדר או גדר תייל, עקירת דשא ישן/חדש, סופות חול ופאטה מורגנה כמו במדבר 8) )
אני בעד להתחיל את המחזור הראשון בשבת הראשונה ישר אחריי חופש סוכות
06.10.07
(ככה זה פוסח על כל התאריכים שאני לא יכול בהם! :wink: )
יום טוב לכולם! מי שצריך עזרה מחיפה אני פה ( פלאפון למטה)
שבת שלום כולם
Gal Litani 0523-302024
WJUC 2010 -Team israel
More then just a team- it's a family
סמל אישי של המשתמש
גל.ל

תקשיב

הודעהעל ידי מיסקין » ו' אוגוסט 31, 2007 1:48 pm

תבין, אני לא אומר להתחיל את הליגה של השנה בפסח, אני אומר לחכות שבועיים, לתת לקבוצות להתארגן, וכמו שאמרת, יבואו שחקנים אם יש משחקים, וזה מה שאני אומר. יש משחקים.

שחקנים לא מופיעים סתם ביום האירוע. הם צריכים להתאמן, לבנות את הקבוצה עד הסוף, לשייף פינות, וכל זה במשך שבועיים שלושה מתחילת הלימודים (עד החגים). בוא ניתן לשחקנים לסדר את השעון הביולוגי שלהם, להתחיל לדבר עם אנשים שלא היו בזמן החופש, לצרף אנשים לקבוצה שלהם, לאמן אותם, וכך יהיה טוב ויפה לכולם.
כמו כן, אפשר לראות משאר התגובות, שרוב האנשים חולקים איתי את הדעה שלי. כמובן, קבוצה כמו של החיפאים, לא צריכים את השבועיים וחצי האלו, יש להם את הקבוצה הכי בנויה שהם יכולים לקוות. אז שיחכו טיפה. שיתנו לקבוצות האחרות גם הזדמנות לחזור לעצמן ולהשתפר.

אני חוזר וקורא כל פעם מחדש מה שכתבת, ושוב אני אומר. זה רק שבועיים! בשביל קבוצות בנויות אלו יהיו שבועיים רגילים, אבל בשביל קבוצות במשבר, אלו שבועיים קריטיים כל כך.

עכשיו אני גם אדבר כאילו אני שחקן חדש שבחיים לא שיחק אולטימייט רציני. ד"א, קוראים לו איציק (הוא לא באמת קיים). איציק:"בחופש היה לי קשה למצוא אנשים שילמדו אותי, היה לי קשה ללמוד בעצמי, לא היה לי אם מישהו לשחק, עד שביום הראשון של הלימודים, ראיתי סוף סוף עוד מישהו שמכיר ומשחק אולטימייט. הוא אמר לי שהוא נמצא בקבוצה ברעננה לדוגמה, והוא מזמין אותי להצטרף לקבוצה כי חסרים להם שחקנים. אני בא לאימון הראשון בחיים שלי, ומה אני רואה? שכל הקבוצה מתאמנת למשחק ראשון בליגה שיהיה בסוף השבוע. מה אני אמור לעשות? לקבוצה יש 7 שחקנים כולל אני, אז זה אומר שאין לי ברירה אלא לשחק."
אתה מבין למה אני חותר? לא יכולתי להגיד את זה יותר ברור...
הרבה אנשים, לא אוהבים להיות חלק במשחקים רציניים, ישר בתחילת דרכם! הם רוצים ללמוד ולהתפתח לפני שהם בכלל עולים על המגרש.
אולי תקשיב לכולם לפני שאתה מחליט מתי מתחילים את המשחקים?

מיסקין
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

יפה מאוד גל

הודעהעל ידי מיסקין » ו' אוגוסט 31, 2007 1:51 pm

ישר כוח גל. מסכים איתך לגמרי. ודרך אגב, שאלה זה נקבה, אז היא מובנת מאליה, לא מאליו.

לכולם נוח יותר לחכות קצת, אז למה זה לא קורה?

מיסקין
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

הודעהעל ידי bar » ו' אוגוסט 31, 2007 2:32 pm

אני מסכימה עם כל אלו שאמרו שצריך לחכות קצת....
גם אימונים לפני תחרויות נותנים מוטיווציה ולא רק התחרויות עצמם =]
בכל מה שקשור ללארגן את התחרות תמיד אפשר לפנות אלי ואני אשמח לעזור :)
"אתה יכול להיות ילד רק פעם אחת, ילדותי- לעד!"
bar

הודעהעל ידי omer.gazit » ו' אוגוסט 31, 2007 2:52 pm

טוב נמאס לי להתווכח ולצעוק אותו דבר 3 פעמים מיסקין......

א. חשבתי שהבהרנו כבר את הנקודה שהליגה לא הורסת קבוצות, להפך.
ב. פרסים לא אכפת לי, תעשו מה שבא לכם, אני עדיין חושב שזה קצת חסר עם מישו קרע את התחת למקום ראשון ומקבל על זה שניים וחצי צ'פחות מחברים שלו...... תתחילו לחשוב כמו ספורט מקצועי.
ג. מצדי שתהיה ליגה ב-10 לינואר 2017, הבעיות שיש לכם עכשיו לא ישתנו יותר מדי, תמיד יהיה עומס של אירועים, תמיד יהיו קבוצות בבעיה, ותמיד יהיו ילדים קטנים שלא מסוגלים להתכונן למבחן יום לפני הליגה בשביל להספיק את החומר....
ד. הייתי אתמול באימון של דזציו, וראיתי כמה חסר לבחורים האלו תחרות, ראו שאני ואופק ואבנר ועוד אולי שני שחקנים רוצחים על המגרש ורצים ומתאמצים, וכל אחד אחר בסטלה שלו, וזה יכ אין תחרות ואין מטרה, אם היה להם משחק שבוע הבא וצריך לנצח את חיפה והקוביות, הם היו רצים, אוי כמה שהם היו רצים.
ה. בקצב הזה שלכל אחד יש 20 דברים שהוא רוצה להעיר, אבל לאף אחד לא היה את הזין נגיד לשלוח נציג כמו שביקשתי, אני רק מזכיר לכם שנה שעברה התבכיינתם על 21 דברים, הקמנו ועדה ולא זז שומדבר, כנראה שאתם עוד לא רוצים מספיק. ועוד חודש אלוהים יודע כמה אולטימיט יהיה בארץ
ו. עובדה שאסף ויקיר אמרו שאין עם זה בעיה....
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

הבא

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים