אליפות הארץ באולטימייט לנוער 2006 - תגובות לאירוע

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

תמונות

הודעהעל ידי Shisel » ו' יוני 09, 2006 9:27 pm

למי שיש תמונות לא חייב רק לשלוח אותן ל"גורמים" פרטיים (כמו שצויין בהודעה הקודמת), אני אישית אשמח לראות אותן פה...
ונתראה על המגרש

ערן שיסל - 0528530304
shomanim@gmail.com
Shisel

הודעהעל ידי omer.gazit » ו' יוני 09, 2006 10:09 pm

לסליסרס יש 200 תמונות + הרבה הרבה וידיאו שיערך בקרוב ויועלה לגוגל.
את התמונות אני לא מאמין שנעלה לכאן, בגלל שיש אתר סליסרס בשלבים מתקדמים
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

פשששש

הודעהעל ידי Shisel » ש' יוני 10, 2006 8:17 am

יפה מאוד (!). אתם תפרסמו כאן חלק או שרק באתר שלכם? תנו כתובת, אני מת לראות את הסרטים+תמונות 8)
ונתראה על המגרש

ערן שיסל - 0528530304
shomanim@gmail.com
Shisel

עובדים בנוהל הרגיל

הודעהעל ידי Dori » א' יוני 11, 2006 1:28 pm

עומר וכולם שלום,
אנחנו קנינו לעצמינו חשבון מיוחד לתמונות ב- FLICKR.
התמונות מכל האירועים יהיו שם וככה כל השחקנים בארץ יוכלו לחפש תמונות במקום אחד.
אנחנו כבר בונים מנגנון חיפוש חכם כך שיהיה אפשר בקלות לכתוב: חפש לי את כל התמונות מאליפות הנוער 2006 והוא יחזיר את כל התמונות המתאימות.....

חבל לי שהתמונות שלכם לא יהיו במאגר הכללי של כולם....
כנל לגבי הנושא של גוגל, יש לנו כבר מזמן חשבון שם ורצוי שכל הסרטים של הפריסבי יהיו שם שיהיה לכולם קל למצוא את הכל באותו החשבון.

לגבי אתר סליסרס - אני מברך, גם כאן הוקצה כבר מקום לכל אתרי הקבוצות השונות תחת FRISBEE CO IL, רצוי שיהיה לכם שם דף או אפילו את כל האתר.

אנחנו כבר ככה משלמים על כל כך הרבה שירותים שחבל שלא תשתמשו בהם.

לגבי האירוע, אני שמח שכולם נהנו.
נושא ה- SPIRIT באמת לוקה בחסר וזה משהו שלנו בתור מדריכים מאוד קשה ללמד מכיוון שזה לא חוקים או רמה מקצועית, זה נושא של אופי ותפיסת עולם.

בשביל ההתחלה אני חושב שאחרי כל משחק שתי הקבוצות צריכות לשבת לכמה דקות ולדבר. תכניסו את זה בתור נוהל חובה אחרי כל משחק אולטימייט. המטרה של השיחה הזו היא:
1. להכיר טוב יותר את השחקנים מהקבוצה השניה
2. לדבר על המשחק
3. לתת הערות בונות

מכאן והלאה הנושא של התוספות המיוחדות יגיעו.....
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

hey mo's

הודעהעל ידי Yakir » ב' יוני 12, 2006 10:36 am

חברה
כל המשתתפים כל הקבוצות וכל המארגנים קבלו חח

סשה קלאב
יופי של תחרות שיחקתם ברמה גבוהה כפי שציפיתי יפה לכם
שמחתי מאוד לראות אתכם כולכם התגעגתי ועוד יותר שמחתי לראות את המשחק שלכם קרעתם את כולם ב"נונשלנט"

סשה+ אופק+יובל"צימר ושאר הקושרים
חכו חכו אני עוד אטפל בכם וכפי שהתבטא פעם אחד מגדולי המדינה ( "גוטה" )
" זה בשביל הדגים וזה בשביל הפצצות ומי שרוצה את הבגדים שלו יודע איפה לחפש אותי"

כל שאר הקבוצות שלי
אלון ז +ח
רימון ז+ח
השרון ז+ח
אין מילים בפי לומר כמה אני גאה בכם שיחקתם יפיפה!!!

אלון ח כל הכבוד על המשחקים והרמה יפה לכם מאוד
רימון ז הייתם הקבוצה הטובה ביותר בטורניר כל הכבוד פשוט התרגשתי מלראות אתכם משחקים כל הכבוד- רמה גבוהה- בולץ-בופץ- שנוקנוק מנוק בלונדקס 667

לבחור שהגיב מקודם ואמר שאני צעקתי וביאסתי אותו ושאר בלבולי ביצים אז ככה
קודם כל זו הפעם האחרונה שאני מתעסק עם השטות הזאת
שנית הקבוצה של עומר קראה לי אחרי שאלון ח ניצחו אותם 5-2 והתחילו אחרי המשחק בזמן התחרות לשגע את כל הסובבים בטענות אין ספור לגבי העוול הענקי שנעשה להם

אז ככה
קבוצה שמפסידה מברכת את המנצחים וויסה וורסה ולא עושה בלאגן ומתבכיינת 4 שעות
שנית לא עושים "פוסט מורטום" ( ניתוח לאחר המוות ) למשחק ומעלים מיליון טענות בזמן שתחרות נמשכת
שלישית קצת בגרות ספורטיוויות וספיריט מי שלא יודע להפסיד גם לא יודע לנצח
רביעית היה אובזרבר במשחק למה אתם מבלבלים את המח עם מגוון טענות אחרי המשחק כגון
עשו לי סטריף- נתנו לי מכות - חטפו לשכם את אחותי הקטנה- אבו נידל קפץ עליי ב"ליי אף" - ג'ק באוור ירה בי עם מאג-
ת ת ב י י ש ו !!!!!
אלון ח זו קבוצת בית ספר שהתאמנה איתי השנה על אולטימייט לא יותר מעשר שעות!!!
הם אחלה חברה ולבוא אחרי המשחק ( בניגוד לבזמן המשחק ) ולספר סיפורי סבתא על זה שהרביצו לכם ושדדו אתכם( אתם חברה מכיתות ט ואפילו יב ) כאשר הילד הכי גבוהה באלון ח מגיע לזולו למותניים זה ממש פרסה!!

אני צריך לגשת ליעלה שלי ביי בנתיים

כל שאר כיתות והקבוצות שלי
רימון
יקיר
סמל אישי של המשתמש
Yakir
מדריך פריסבי מוסמך

BOLFTS

הודעהעל ידי Yakir » ב' יוני 12, 2006 11:05 am

המשך ל BLAMASTER
בחורצ'יק אני רוצה לסגור את העניין ולומר למרות שאני לא מקבל את טענותייך ולמרות שאין לי מושג מה רציתם ממני ( אני לא שיחקתי מולכם - אפילו בקושי ראיתי את המשחק הייתי עסוק בעוד כמה דברים) אם נפגעת ממני אני מתנצל
יקיר
סמל אישי של המשתמש
Yakir
מדריך פריסבי מוסמך

הודעהעל ידי ZULU » ב' יוני 12, 2006 3:07 pm

בלי לבלבל הרבה תמוח - יש לי תגובה אחת בקשר לשם

קודם כל היה מעולה - ופשוט לי היה ממש ממש כיף לראות כל כך הרבה ילדים משחקים אולטימייט - פשוט רואים שיהיה דור המשך, חוץ מזה חבל אבל באמת באמת חבל - שהיו שם בסביבות ה 10 אנשים שלא שיחקו אולטימייט בכלל - רמז רמז! חח סתם התייבשו - שם וחבל ...

חוץ מזה היה מעולה ונשרפתי כמו מחבת!! בטירוף !!

יום טוב חזרתי לברווזה שלי ( יקיר יש לך יעלה? )
Go with YOUR Flow.

יובל זולו.
054-7897262
סמל אישי של המשתמש
ZULU
ועד FLOW

הודעהעל ידי Zimer » ב' יוני 12, 2006 3:53 pm

יקיר לא ממש יכל לראות את המשחק, הוא ממש נקשר לכיסא...
תגיד יקיר, אתם עדיין שומרים על קשר? אם לא, באליפות הבאה נחדש קשרים.
עמית צימרמן
----------------
אחראי פורומים שטויות ובלאגנים ועיצוב צעירים [מאסטר בלאגן :lol:]
:flow:
Zimer
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי Erez » ב' יוני 12, 2006 4:03 pm

yuval-zolo כתב:( יקיר יש לך יעלה? )

הבת שלו..

טוב אני רואה שנהנתם :lol:
דווקא החזזרות שבגללם הפסדתי את התחרות לא היו משו..
מקווה לבוא שנה הבאה..
ומזל"ט לרימון ז' ולסשה..!
"only god can judge me"
Green Fly Rules!!! (team-gf)
Erez

ליקיר.

הודעהעל ידי BlaMaster » ב' יוני 12, 2006 4:29 pm

זה לא קשור בכלל למשחק עצמו, וגם הבהרתי את עצמי, לא איכפת לי, דיברנו ויישבנו את כל הנושא, ותאמין לי שלהפסיד זה ממש לא סוף העולם, זה התגובה לעניינים, איך שהגבת בצורה עם כל הכבוד לא בסדר, לא איכפת לי מתוצאת משחק, וגם בירכתי את הקבוצה שלך גם אחרי המשחק וגם אחרי השיחה, אבל יש צורה להגיב לטענות, ואיך שבאת לעומר אחרי המשחק ופשוט עמדת מעליו וקראת לכל המהלך בושה זה פשוט לא במקום, אם זה לא לרוחך אתה יכול לאמר את זה בדרכים הרבה יותר נעימות והרבה יותר טובות שלא קשורות בכלל בצעקות, ותאמין לי שאם אתה חושב שזה לא במקום יש צורה לאמר את זה גם...

זה הכל, לא איכפת לי בכלל, אה ואני אחד מהיב'ניקים האלה, וזה למה זה כל כך הרג אותי שככה התגובה שלך הייתה.. ובמיוחד אם לא ראית את המשחק לא היית צריך להגיב ככה..

אבל כן הנושא סגור, האליפות נגמרה ואין על מה להתדיין, ואחלה התנצלות התקבלה.
באמת שאני מאחל לכל הקבוצות שלך ובעיקר לקבוצה ששיחקה מולי כמה שיותר הצלחה ושימשיכו לשחק אולטימייט ושרק יישתפרו.

תודה ,
שרון
I hope life isn't a big joke, because I don't get it.
BlaMaster

הודעהעל ידי dj alon » ב' יוני 12, 2006 11:18 pm

חברה מקווה שנהנתם מהמוסיקה,
אשמח לעשות עוד הרבה מוסיקה בעתיד =]

מסיבות בחופש כל מי שצריך די ג'יי במחירים נוחים (לא עם דיבורית ו2 דיסקמנים חח)
כנסו עכשיו:
http://dj-alon.com[/url]
בברכה,
אלון שפרונג

msn - djalon_1@hotmail.com
icq - 167163867
mirc - #radio-life

http://dj-alon.com
dj alon

הודעהעל ידי Zimer » ג' יוני 13, 2006 12:33 am

אחי אחלה מוזיקה...
עמית צימרמן
----------------
אחראי פורומים שטויות ובלאגנים ועיצוב צעירים [מאסטר בלאגן :lol:]
:flow:
Zimer
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי omer.gazit » ג' יוני 13, 2006 8:08 am

היתה אחלה מוסיקה, ויש לך יופי של אתר :D :D
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

אחלה

הודעהעל ידי ofek » ה' יוני 15, 2006 12:41 am

מוסיקה מעולה! כל זמן שלא זרקתי\תפסתי\קפצתי\הפלתי, המוסיקה הקפיצה אותי :D
Horizon Lakey
אופק אגמון-0525405345
EUC 2007 + WJUC 2006
PAGANELLO 2008
WFPA 2007+WFPA 2009
סמל אישי של המשתמש
ofek

טוב אז WOW!!!

הודעהעל ידי itamar_r » ו' יוני 16, 2006 10:59 am

חברים ילדים אנשים נערים ילדות! נעורת! שחקני אולטימייט אדירים שכמותכם

אמנם לא ייצא לי להגיע לטורניר לצערי הרב (וכן צערי הוא רב מנשוא מי שמכיר אותי יודע עד כמה אני אוהב את המשחק הזה וכל מה שקשור כולל הכל טוב די לקשקש.... )
אני באמצע תקופה של מבחנים ולאלו מכם שחושבים שאני בוגר בן 24 שלומד באוניברסיטה טעות מרה טועה הוא!! תלמדו בתיכון ילדים אני משלים בגרויות עכשיו וזה יותר *&%@ מכל דבר אחר למרות שדי נהנתי בתיכון אמנם לא היה אז אולטימיטט פריסבי בחור שגדלתי אבל עדין היו מלא דברים שמנעו ממני להיכנס לכיתה (אני לא דוגמא!! אני דוגמא רעה!! זה בשביל ההורים שלכם כן) טוב איתמר מספיק תחזור לעניין ותתחיל להתרכז.

אז ככה - שמעתי שהיה מדהים ושהיה כייף חיים ושהיו 200!!!! שחקנים (או 20 ושוב לא שמעתי נכון?) דברים כאלה ממש עושים אותי שמח ומאושר לדעת שהספורט הזה תופס תאוצה

לפני שאמשיך יש נושא אחד שאני רוצה להתייחס אליו ואני מבקש בכל לשון שבקשה לא להגיב אחרי זה בכללי הודעות בפרטי אין בעיה אני אשמח אני חושב שאין לזהה מום בכללי...
כל עניין יקיר עומר ועוד כל מי שהיה שם אני לא מתכוון להיכנס לפרטים זה לא מעניין ולא חשוב למרות כל נושא הספיריט שיש במשחק זהו גם ספורט תחרותי ובתחרות מה לעשות האנדרנלין זורם (נסו צניחה חופשית תבינו באמת על מה אני מדבר) ובמתח עולה ולפעמים אנחנו גם מוציאים דברים בדרכים אחרות (שוב אני חושב שהרבה מכם מכירים אותי ואת תומר.ק. שיסלח לי שאני משתמש בו כדוגמא ועוד מלא מלא אנשים ) שאנחנו לא באמת מתכוונים אליהם וזה חלק מהמשחק התחרותי (!!) ואין עם זה שום בעיה כמובן כל עוד לא נגררים לאלימות פיסית שהיא אסורה בכל תוקף לא משנה מה. אם והיה פיצוץ כזה או איזהשהם בלאגאנים הכי טוב זה ללכת הצידה לא לדבר עם אותו אדם או קבוצה ואח"כ לבוא ולדבר באיזזי להסביר ולהבין מה קרה אין צורך להעלות דברים כאלו בפומבי (הכוונה לפורום) זה לא יפה לתקוף ככה אנשי ם מול אחרים הרושם שאני קיבלתי על יקיר שאני מכיר ומוקיר (רואים שאני לומד ספרות?) הוא מוטעה ובטח מי שלא מכיר אותו וקרא את הדברים כאן קיבל רושם יותר גרוע (זה נראה פגיעה בזכות לשם טוב - כן גם אזרחות אני לומד) אז להבא ללבן את הדברים ביניכם בארבע עיניים או יותר אם יש צורך והתפרצויות זה דבר שהוא חלק מהמשחק בגבול הטעם הטוב ואני לא מכיר בן אדם אחד שתבואו להתנצל בפניו או לדבר איתו אחרי משחק והוא יסובב לכם את הגב , ג'וקים שתגיעו לארה"ב אתם תראו איזה תחרותיות יש ברמות הכי גבוהות והדבר הכי מרשים שמישהו יכול לעשות אחרי משחק צמוד ומתוח אם הפסיד או ניצח לא משנה זה לבוא להגיד סליחה וזה לא משנה באמת על מה ללחוץ את היד לתת חיבוק נשיקה צביטה בטוסיק וכו'.. ולהיפרד כחברים כי אולטימייט פריסבי זאת משפחה ואים בה מקום ליריבויות ריבים העלבות בפומבי וכו אני בטוח שאף אחד שמתפרץ לא באמת מתכוון לדברים ודבר מאוד חשוב שלמדי בחיי הקצרים אך מלאי ההתנסויות להגיד "סליחה" למישהו שרבת איתו גם אם אתה לא אשם לא עולה כסף ותמיד מעלה חיוך על הפנים.

אז זה היה המשהו הקצר שרציתי להגיד לכם אני באמת שמח לשמוע שהייה ארוע יפה גדול ומרשים ושכולם לקחו בו חלק (אלא שישבו בצד זולו - אחריותכם למצוא אותם לצוד אותם ולהדביק להם פריסבי ליד!) וכן יירבו ארועים כמו זה
מילה למארגנים - אין צורך אתם יודעים מה חושב על עבודתכם הנאמנה !!!
שאו ברכה ושיהיה בהצחלה
רק ככה בשביל ידע כללי מי שאני קצת מעניין אותו אני בספק אז עוד שבוע ושלושה ימים ב26 לחודש אני טס לארה"ב נבחרתי בדראפט של ליגת הקיץ בפיטסבורג (http://www.pittsburgh-ultimate.org/cgi- ... e=summer06) אני משחק בקבוצה של Mallisa/justin עדיין אין שם אבל אני אשתדל לעדכן אתכם בנושא נפרד חוץ מזה יש קיץ מלא בפריסבי משהו כמו 4-5 טורנירים גדולים בארה"ב ויש מצב שאני אבוא לבקר באליפות העולם.
אז תחשבו טוב על מה שאמרתי תפנימו את זה "סליחה" היא מילה מאוד פשוטה וחשובה בחיים לא עולה כסף כסף להוציא אותה ובדר"כ מקבלים בעקבותה חיוך ששווה המון ולפעמים חיבוק ואם זאת הברווזה שלך (זולו) אז לפעמים נישקה או יותר אלו מכם שכבר מבינים על מה אני מדבר - זולו בטח מקבל רשות להחזיק את היד. :roll:

אז זהו סיימתי לקשקש נתראה בשמחות או על המגרש שהוא גם סוג של שמחה תשתפרו תגדלו ותהיו שחקני פריסבי אדירים!!!!!!
ביי שלום 'תראות
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הקודםהבא

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 21 אורחים