לקחת את הקבוצה לשלב הבא...

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

הודעהעל ידי whYBe » ג' יוני 21, 2005 1:41 pm

אני משחק די קבוע עם חבר'ה בגבעת רם בירושלים, שני וחמישי. הרמה האישית של האנשים בסדר גמור - זריקות, תפיסות, חטיפות, Huck, layout - יש רמה בסדר. הקטע הוא שהם משחקים קצת מוזר ומאוד חובבני - בלי ספירות, בלי חוצים, מעט עבירות. דיברתי עם כמה אנשים שם בקשר לBulaFlow, חלק הביעו עניין וחלק הביעו חשש שהם לא ברמה. תהיתי מה אפשר לעשות? אם אתה רוצה לענות לי במייל זה יהיה הכי טוב. אני מעוניין להביא לשם קבוצה, אפילו רק בשביל הספיריט. מה לדעתך צריך לעשות? איך אני גורם להם להתעניין בזה? יש לי נסיון באימון עם קבוצה, יש רעיונות וכו'.

תודה מראש, יוחנן.
לא כל מה שעף זה קסאם.
סמל אישי של המשתמש
whYBe
BulaFLOW organizer

הודעהעל ידי Tomer » ג' יוני 21, 2005 1:59 pm

בגדול לי ברור שכולם יכולים לבוא ולהנות באליפות הזו (וכל אחד אחרת שתתקיים בארץ בקרוב) אפילו אם קורה ומפסידים את כל המשחקים, אתה בטח נתקלת בזה בעבר... כל עוד הקבוצה שלך והקבוצה שנגדך משחקים לפי אותם כללים הכל טוב, אולטימייט זה לא רק על לנצח.

חוץ מזה יש עוד קבוצות בארץ ברמה בינונית, אולי כדאי שתנסה לארגן משחק כנגד קבוצה אחרת בארץ (למשל קבוצת מגן\ירוחם) רק כדי לבחון את השטח לפני שאתה מושך אותם לאירוע גדול... גם הקבוצות האלה לא משחקות עם חוקים חמורים (ולכן חשוב להסביר מה החוקים שלפיהם משחקים מראש)

בטורניר לא נוכל לשחק בלי החוקים הבסיסיים, עד אז האנשים שלך (ועוד כמה קבוצות פה בארץ) צריכים להתאפס על החוקים (לא באופן חמור אבל בליללכת עם הצלחת ולא להבין מה השחקן שמולך רוצה כשהוא צועק TRAVEL) וזה לא יקרה אם הם לא בטוחים שהם רוצים...
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים