ינון תותח על...

כל מה שלא קשור לצלחות

מנהל: Webmaster

ינון תותח על...

הודעהעל ידי Tomer » ש' יוני 19, 2004 12:44 am

הרעיון לפורום Off Topic היה שלו...
כולנו פה מודים לך (נראה לי)
נערך לאחרונה על ידי Tomer בתאריך ש' יוני 19, 2004 1:07 am, נערך פעם אחת בסך הכל.
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

הודעהעל ידי ניר » ש' יוני 19, 2004 12:56 am

קבל ח"ח גם ממני!
i dont know half of you half as well as i should like;
and i like less than half of you half as well as you deserve
ניר

שמח שיכלתי לעזור.. :)

הודעהעל ידי Yinon » ש' יוני 19, 2004 1:01 am

אגב..
בוא ונסגור פה איזה עניין-

ינון - כותבים עם י' אחת
ורנר- כותבים עם ו' אחת

:lol:
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

פשוט תצטרך לתקן אותי כל פעם מחדש

הודעהעל ידי Tomer » ש' יוני 19, 2004 1:09 am

לכל מי שלא הבין אני כל פעם כותב את זה "יינון" והוא כל פעם מתקן אותי...
אז שיניתי את ההודעה המקורית...
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

הודעהעל ידי ori dvir » ש' יוני 19, 2004 1:22 am

רעיון גדול!
אבל לא בגלל זה ינון תותח על...
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
ori dvir

אורי דביר יצאת על :) ותומר..

הודעהעל ידי Yinon » ש' יוני 19, 2004 10:08 am

תוך שנה שנתיים אתה כותב עם י' אחת בעיניים עצומות 8)
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

מריר משהו, אה?

הודעהעל ידי Mr Brown » ה' אוגוסט 12, 2004 2:24 am

ינון הזה מריר משהו, אה?
ממש רגיש לגבי האיות של השם שלו... :?

סתם, תגיד ינון - יש מצב שאתה שם תמונה שלך או משהו פה?
מעולם לא ראיתי אותך (נראה לי) ו... עדיף שנעשה היכרות כבר עכשיו :)

נ.ב
דורי, תגיד לתומר שיפסיק לשנוא אותי - הוא אפילו אמר שהוא לא רוצה יותר ה"פ ממני :cry:

ד"ש לרומן הפסיכי שלא קורא את זה כי הוא עסוק בלהסניף דבק כול הזמן... :wink:

יאללה בלאגן! :flow:
שחר aka Mr Brownies

"לילה אחד שכבתי לי במיטה והסתכלתי על הכוכבים, כשלפתע אמרתי לעצמי, הי! לאיפה לעזאזל נעלמה התיקרה שלי?"
סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

קבל טיפלה תמונות :)

הודעהעל ידי Yinon » ה' אוגוסט 12, 2004 9:45 am

אבל שני דברים לפני זה..

*אני לא יותר מדי מריר (אלא אם במקום ינון כותבים יינון/אינון/ ועוד כל מיני אופציות מוזרות, או במקום לרשום את השם משפחה ורנר, רושמים וורנר/ ורבר/ ולך תדע מה עוד)

*במקום להעלות למעלה הודעה ישנה, פעם הבאה שלח לי הודעונת בפרטי :) (לא שאני לא אוהב הודעה שהכותרת שלה היא- "ינון תותח על".. אבל בכל זאת.. בשביל לשמור על הסדר) :lol:

בכל מקרה.. הנה כמה תמונות שלי שהיו פעם בסדף הראי (תמונות ישנות משווו!! פשוט מאז לא ממש הצטלמתי אז זה מה יש)

http://www.frisbee.co.il/Galery/Pics_Mi ... dTrick.JPG

http://www.frisbee.co.il/Galery/Pics_Mi ... hDelay.JPG

http://www.frisbee.co.il/Galery/Pics_Mi ... curacy.JPG (צד ימין)

http://www.frisbee.co.il/Galery/Pics_Mi ... usic56.JPG (הצד שהוא לא דורי)

http://www.frisbee.co.il/Galery/Pics_Mi ... Matrix.JPG

http://www.frisbee.co.il/Galery/Pics_Mi ... nGitis.JPG

http://www.frisbee.co.il/Galery/Pics_Mi ... _Alona.JPG (לא ממש שלי אבל רואים את הפרצוף לפחות)

ויש עוד כמה אבל זה מספיק נראה לי :)

PS

את השם שלי באנגלית כותבים Yinon, ולא Inon (גם עם זה אני מריר קצת)
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

אני לא מאמין שהעירו אותי כ"כ מוקדם!

הודעהעל ידי Mr Brown » ה' אוגוסט 12, 2004 1:28 pm

ראבק, אמרתי לחברים שלי שניפגש בסביבות 2 ככה בים ועכשיו ידידה שלי (בחורה פשוט מקסימה אבל זו לא הנקודה) העירה אותי כי היא הולכת עכשיו לים ורצתה שאני אצטרף אליה, איזה עונש...
אני אלך יותר מאוחר מה קרה, עשיתי משהו? :o

ינון, אני כבר מחבב אותך - אתה בסדר אתה :wink:
אני ממש אשתדל לעבוד על האיות המדויק של שמך למרות שמעולם לא טעיתי (אבל אם לוקחים בחשבון שזו רק הפעם השנייה שאני כותב אותו, זה לא אומר המון) - מקווה להיפגש בים...
מבטיח לעבוד איתך על דברים - אמרת שהbackhand שלך לא ממש מדויק, נכון?

אחחלללההה

נ.ב
אני מפחד לשלוח ה"פ מאז שתומר קטל אותי שם :cry:

יאלללה בלאגן! :flow:
שחר aka Mr Brownies

"לילה אחד שכבתי לי במיטה והסתכלתי על הכוכבים, כשלפתע אמרתי לעצמי, הי! לאיפה לעזאזל נעלמה התיקרה שלי?"
סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

Re: אני לא מאמין שהעירו אותי כ"כ מוקדם!

הודעהעל ידי OzD » ה' אוגוסט 12, 2004 3:54 pm

Mr Brown כתב:נ.ב
אני מפחד לשלוח ה"פ מאז שתומר קטל אותי שם :cry:

אם אתה שולח לו שם כתובות או מכתבי ירושה, אז אני מבין אותו... תתחשב בו...
תפריע לו לעתים יותר נדירות...
מה יש לך כבר לבקש ממנו? כולה איזה תומר אחד ( :D )
frisbeE=MxSpin^2
סמל אישי של המשתמש
OzD

הוא סתם שונא אותי :(

הודעהעל ידי Mr Brown » ה' אוגוסט 12, 2004 8:19 pm

לא, זה ממש לא כך - לא מדבר איתו על עינייני דיומא או משהו אלא רק על פריזבי ואיך להרים דברים, איך אפשר ליצור קשר עם....
מבין?

:flow:
שחר aka Mr Brownies

סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

אחי

הודעהעל ידי Lusti » ה' אוגוסט 12, 2004 8:28 pm

אל תהיה רגיש כזה... הוא לא שונא אף שחקן פריסבי(אולי חוץ מרייק) הוא עשה קטעים כאלה גם לי כי הייתי שולח לו אימיילים כמו שאמרתי לך קודם... תעזוב אותו בשקט והוא יפסיק לעשות לך קטעים כאלה.... עצה שלי... תפסיק לשלוח לו ה"פ ואימיילים אלא אם כן זה משהו שאתה רוצה לדעת בקשר לאתר או איזה אירוע או סתם שאלה בכללי... יש לו מספיק על הראש עם האתר והכל.... פשוט תן לו יחס כמו שכולם נותנים והוא יתן לך אותו יחס בדיוק :D
מקווה שעזרתי
לוסטי
סמל אישי של המשתמש
Lusti
מנהלים צעירים

:|

הודעהעל ידי Mr Brown » ה' אוגוסט 12, 2004 10:48 pm

לא עזרת אבל תודה בכו"ז :wink:
סתם, הדברים שלך ברורים לי אבל אנשים כמו תומר (סגורים, קצת אנטי-סוציאליזם) מאתגרים אותי ובגלל זה דיברנו למרות שמעולם לא פניתי אליו במשהו שלא קשור לפריזבי, מבטיח לך!

בכול מקרה, הייתי היום בעדן ו... וואלה, פלד לא שיחק (יצא נקניקייה!) ארנון התפרק (לא הרגיש טוב :oops: ) יניב הרשים עם משחק עצמי נחמד ו... הבחורה שבאה איתם הייתהבשלה (קראה ספר.. דפקה לי ברז - אמרה שתשחק איתי ובסופו של דבר לא יצא! :? ) אבל כול זה לא משנה כי תפסתי לי איזה אמריקאי (אורי) ממינסוטה שמחשק ULTIMATE אז הרצנו שם זריקות ותפיסות (יפות בחלקן!) - דוגרי ממש נהינתי.

לאחר מכן פגשתי את מושא הערצתי,דורי - עבדתי איתו קצת עם ה nail delay שלו (הוא קולט מהר, ממש כאילו הוא ידע את זה ממזמן אבל לא משנה) בכול מקרה אמרתי לו שמחר/תיים גם נהייה בים אז שיבוא, יהיה כיופאק!

זהו - נכון אחלה סיפורים??

יאללללה בלאגן! :flow:
שחר aka Mr Brownies

סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

מממ -

הודעהעל ידי Yinon » ה' אוגוסט 12, 2004 10:55 pm

אגב, עוד משהו ששחכתי לרשום.. אם ממש לא בא לך הודעה פרטית, וזו הודעה שיכולה לגעת לשאר חברי הפורום- תפתח נושא חדש בפורום אוף טופיק (במקום להגיב על נושא ישןןן שיןןן).

תומר לא שונא אף אחד באמת (אולי אותי בעצם.. אבל אני בטח שברגע שהפלאש יהיה מוכן גם זה יעבור לו), אבל צאתה צריך להתחשב בזה שגם הוא, גם דורי, וגם עוד מספיק אנשים עסוקים בעוד כל מיני דברים.. ואתה חייב לזכור שבמיוחד לדורי ותומר, בעלי תפקידים ראשיים בכל מה שנוגע בפריסבי בארץ, אין יותר מדיי זמן אם זה לא באמת דחוף.

שתבין- עכשיו למשל יש את אליפות הארץ הראשונה בפריסטייל. לנו זה נשמע כמו כלום, אתה יודע כמה עבודה זה מאחורי הקלעים?! הרי תחשוב- צריך להרים תשתית (כרגע כבר יש), צריך לארגן רישום של כל השחקנים, צריך לאסוף כסף מכולם, צריך לארגן ערכות שחקן מסודרות, צריך לסדר מחשב שיהיה באירוע, ואיך בונים את השיפוט. צריך לסדר בתים. צריך יום, צריך לדבר עם העירייה או כל גורם משפיע אחר בקשר לארוע באותו יום.. ועדיין, תיהיה בטוח שקיבלת רק מושג שטחי על כמות העבודה שבאמת נעשית.

תחשוב שבנוסף לזה, יש להם (ולכל מי שמנסה לעזור להקל עליהם, למרות שעדין הם מפוצצים עבודה)- אתר לנהל (שזה אומר פשוט הכל! לעדכן, לשים תמונות, כתבות וכו'), לארגן את פלואו ותכוניות לעתיד, ועוד ועוד ועוד...

תאמין לי, זה לא עבודה קלה! אפילו כשאני מקבל לעזור להם רק בכמה דברים בבת אחת אני רואה שזה באמת דורש הרבה, אז תתחשב בהם
(אגב, אני יודע שאתה גם ככה מבין אותם, אבל בכל זאת היה לי חשוב לכתוב את זה בשביל שכולם יבינו אותם).

בקיצור, פעם הבאה אם אתה צריך משהו, אתה מוזמן ביותר או לשלוח אליי הודעה פרטית, או ליצור איתי קשר במייל שלי-

faq@frisbee.co.il (אני אחראי על כל מה שקשור לשאלות תשובות ובירורים למיניהם).
אם זה באמת משהו שאני לא יכול לעזור בו, או שלא נוגע אליי, אני מעביר את זה אל דורי/ תומר, ואז הם יודעים שכנראה זה באמת דורש צומת לב מיוחדת.. חבל להעמיס עליהם סתם .

עכשיו אחרי המגילה הזאת- לשאר הדברים.

נכון, באמת לא טעית עד עכשיו.. יפה לך :wink: .. (אגב, אני גם דיי קטנוני בקשר להגיית השם שלי, בגלל שהרבה לא יודעים בדיוק איך לקרוא אותו.. אבל אם פעם ראשונה שתראה אותי טטעה לא נורא.. פעם ראשונה מותר). :lol:

מממממממממממממממממממממ מתי אמרתי שהבאק-האנד שלי לא מדויק...?
הפעם היחידה שאני חושב שהגיוני שאמרתי דבר כזה היה כש"הרצתי" למה לא כדאי לעשות דיליי לפני שלומדים בסיס, ואפילו אז לא אמרתי שהבאק האנד שלי לא מדויק, אלא שלקח לי קצת יותר זמן בשביל שהוא יהיה מדויק (ואם כן אמרתי אז התבלבלתי)...

אני אשמח להכיר אותך :) נקווה לראות אותך בחוף...

טיפלה פרטים עליי אם בא לך - בן 16, רמת השרון, משחק שנתיים, פריק של פריסטייל!

:o
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

Re: מממ -

הודעהעל ידי Mr Brown » ו' אוגוסט 13, 2004 2:21 pm

FreeStylerYinon כתב:בקיצור, פעם הבאה אם אתה צריך משהו, אתה מוזמן ביותר או לשלוח אליי הודעה פרטית, או ליצור איתי קשר במייל שלי

נכון, באמת לא טעית עד עכשיו.. יפה לך :wink: .. (אגב, אני גם דיי קטנוני בקשר להגיית השם שלי, בגלל שהרבה לא יודעים בדיוק איך לקרוא אותו.. אבל אם פעם ראשונה שתראה אותי טטעה לא נורא.. פעם ראשונה מותר). :lol:

מממממממממממממממממממממ מתי אמרתי שהבאק-האנד שלי לא מדויק...?
הפעם היחידה שאני חושב שהגיוני שאמרתי דבר כזה היה כש"הרצתי" למה לא כדאי לעשות דיליי לפני שלומדים בסיס, ואפילו אז לא אמרתי שהבאק האנד שלי לא מדויק, אלא שלקח לי קצת יותר זמן בשביל שהוא יהיה מדויק (ואם כן אמרתי אז התבלבלתי)...

אני אשמח להכיר אותך :) נקווה לראות אותך בחוף...
:o

בוא נתחיל לטפל בתגובה שלך הערה הארה - אז ככה:
הבנתי את העיניין עם דורי ותומר וכפי שאתה בטח יודע לא חשבתי שהם מתבטלים ויש להם את כול הזמן שבעולם לדבר רק איתי פה בפורום (למרות שדורי חולה עלי אז... הוא רק מחכה שאני אדבר איתו פה :lol: )
בכול מקרה, לקחתי את מה שאמרת לתשומת ליבי ("תן ליבך לליבי..." מישהו זוכר את הפירסומת הזאת?!) ובפעם הבאה אני אצור איתך קשר, תודה רבה מראש!

מבטיח שאני אשתדל לא לטעות לגבי השם שלך... וגם אם אטעה, אם רק תחשוב לתקן אותי אני שורף לך את הגבות, תודה על ההבנה :wink: חהחהחהחה

לגבי הbackhand שלך... אני סתם צחקתי (משום מה לא הבנת את זה) למרות שהבנתי ממקורות יודעי דבר שלא נעים לך לבקש ממני אז פשוט חשבתי שאני אציע..

"אני אשמח להכיר אותך" - אני בטוח ותודה על המחמאה אבל אני יותר בקטע של נשים, תודה :P
סתם, בכייף - נתראה בעדן (אני אהיה שם עוד מעט ככול הנראה, אולי גם מחר אחה"צ אבל זה עדיין אל סגור).

בברכת ciao במבינה, ביי מותק ו"יאלללה בלאגן"

:flow:
שחר aka Mr Brownies

סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

הבא

חזור אל Off Topic

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים