תראו איזה צבא יש לנו

כל מה שלא קשור לצלחות

מנהל: Webmaster

תראו איזה צבא יש לנו

הודעהעל ידי Tom_S » ה' יוני 17, 2004 2:21 pm

אתמול בשמונה בבוקר נסעתי לתל השומר למבדקי צוות אוויר
אחרי שעה וחצי של המתנה מכניסים אותי ועוד 15 איש בערך למבחנים פסיכוטכניים
אחרי עוד שעה המתנה אני מקבל תשובה שעברתי ושאני ממשיך למבדק הבא
אני מחכה שעתיים ואז קוראים לי למבדק שבוחן תיאום יד - עין שזה בעצם קוארדינציה
אחרי חצי שעה המתנה אומרים לי שעברתי..

אני כולי שמח ומלא סיפוק עצמי אבל לא לאורך זמן

אחי עשר דקות שאני ממתין למבדק הבא בא איזה פקיד ומבקש לדבר איתי בצד. הוא אמר (ואני מצטט) - "רק עכשיו שמנו לב אבל סעיף ליקוי הראייה שלך מונע ממך את המשך המיונים לקורס טייס"
באותו הרגע אני אומר לעצמי וואט דה פאק?!?!?! שאלתי אותו.. אז למה לעזזאל קראתם לי לכאן?! ועוד עברתי את כל מה שעברתי לחינם?!
והוא אמר שלפי הנתונים שהיו להם אני מתאים ושרק עכשיו הם ראו את סעיף ליקוי ושהוא מאוד מצטער ועוד בולשיט נוספים

יצאתי משם עצבני ומאוכזב לגמרי
לא מאוכזב מעצמי כי זה מה שאני אלא מאוכזב מהצבא הזה שלוקח בן אדם עם כל כך הרבה מוטיבציה ובאקט אחד של חוסר אירגון מוריד לו את המוטיבציה לאפס

תאמינו לי לא שווה להשקיע בצבא שלא משקיע בך בגרוש..
אני בטוח שעוד כמה שבועות אני ירגיש אחרת ותחזור המוטיבציה כי גם ככה השאיפה שלי זה סיירות ולא טייס אבל אני לא מאחל לאף אחד לעבור את זה

המשך יום פריסבי נעים
:flow:
תום
סמל אישי של המשתמש
Tom_S

הודעהעל ידי ניר » ה' יוני 17, 2004 2:27 pm

אחי אין סיבה להיתעצבן מזה, הצבא זה מערכת ענקית ומסורבלת שכמו בכל מקום בקנה מידה כזה קורות בו טעויות ותקלות אין מה לעשות, קח את זה בהבנה זה קורה, אין סיבה שזה יוריד לך תמוטיבציה, סתם טעות, קורה ועוד יקרה לך הרבה, חבל על האנרגיה והפחמימות (מצטער הייתה לי עכשיו בגרות בביולוגיה) עוד כמה זמן אתה תיצחק על זה
קח את זה בקלות אחי כולם עוברים את הבעיות שלהם עם הצבא לכל אחד יש איזה סיפור על הצבא שנישמע הזוי לחלוטין, אין מה לעשות, ככה זה.
תיזרום כמו שאומרים :) :flow: יהיה בסדר
i dont know half of you half as well as i should like;
and i like less than half of you half as well as you deserve
ניר

טופס שחיטות החייל או משהו כזה

הודעהעל ידי Yotam » ה' יוני 17, 2004 3:11 pm

אני מכיר מישהי )אנונימיט( שבצבא כקלידנית והיא ראתה על השולחן שלה משהו על שחיטות החייל או משהו כזה אז היא התחילה להדפיס... המפקדת שלה ראתה שהיא מדפיסה את זה אז היא שאלה "מה את עושה?" אז היא אמרה שהיא ראתה את זה על השולחן שלה אז היא התחילה לכתוב... המפקדת לקחה את זה וסגרה את זה בתוך מגירה ואמרה משהו כמו שלא תעיזי לגעת בזה או משהו.... לקח: אל לא לסמוך אל הצבא בשיט!!
My name is Mish
Mish Mish
------------------------------
אחראי פורום 'צעירים - DDC'
Yotam
מנהלים צעירים

יותם

הודעהעל ידי Tom_S » ו' יוני 18, 2004 6:02 am

אין פה עניין של לסמוך..
זאת הדרישה המינימלית לארגון וסדר בגוף בסדר גודל כזה וברמות כאלה

אבל לא נורא.. התעודדתי כבר
נחכה בשקט לזימון ליום סיירות
תום
סמל אישי של המשתמש
Tom_S

הודעהעל ידי ניר » ו' יוני 18, 2004 6:23 am

אחי ביום סיירות קרע תתחת שלך תן הכל! תחשוב שהיום וחצי הזה בוינגייט יכול לסדר לך שירות ברמה גבוהה לאללה!
אבא שלי תמיד אומר לי שמה שתעשה בצבא הכי חשוב זה מה התנאים של המילואים
כי הרי הצבא לכולם הוא סך הכל שלוש ומשהו שנים אז שלוש ומשהו שנים לאכול חרא זה לא כזה נורא! אבל המילואים אחר כך הם למשך כל החיים שלך! ככה שבצבא תשאף למשהו שהתנאים במילואים בו הם טובים!
לדוגמא לטייסים יש תנאי מילואים מצויינים באים לטייסת פעם בשבוע טסים קצת וחוזרים הביתה, לעומת זאת אם תהיה סתם לדוגמא בשריון אתה בגיל 30 ומשהו עדיין תטחון שמירות באיזה היתנחלות בעזה וכל מני דברים כאלה, אז בקיצור תן כל מה שאתה יכול כי יכול להיות שהיום וחצי הזה של היום סיירות ישפיע על עוד הרבה הרבה שנים,
ניר

ואל תשכח

הודעהעל ידי Tomer » ו' יוני 18, 2004 11:52 pm

שזה שעברת גם רבע מהמבדקים בבקום נותך לך נקודות זכות...
אם לא בצבא אז אצלנו :)

בהצלחה ביום הסיירות
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

תומר

הודעהעל ידי Tom_S » ש' יוני 19, 2004 12:26 am

זה לא היה בבקו"ם.. זה היה בלשכת גיוס (תל השומר)

תודה על התמיכה חח :)
תום
סמל אישי של המשתמש
Tom_S

הודעהעל ידי ori dvir » ש' יוני 19, 2004 1:26 am

עוד יומיים יש לי ירפ"א...
אני מקווה שלא יעשו לי את אותו תרגיל....
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
ori dvir

..

הודעהעל ידי Tom_S » ש' יוני 19, 2004 1:58 am

אם כבר קיבלת זימון לירפ"א אז אני מאמין שזה לא יקרה לך
לי זה קרה כי הם הסתכלו בנתונים שלי בשלב מסויים במבדקים ורק אז ראו את הסעיף של הראייה

בכל מקרה.. שיהיה בהצלחה אחי
תום
סמל אישי של המשתמש
Tom_S

מוטיבציה וצבא

הודעהעל ידי DDCGeiger » ש' יוני 19, 2004 1:23 pm

מה אחים צערים שלא יודעים שיט על הצבא שלנו אני רוצה להעיר את צומת ליבכם למספר דברים שלא ידעתם ואולי תגלו מאוחר יותר אז כך
1. אין שום צורך באימון מקדים ליום סירות או כל גיבוש שיהיה
2. הכל בראש באמת תאמינו לי אני עברתי שתי גיבושים הראשון היה בולשטי :גיבוש לדבורים (חיל הים) עברתי בלי בעיה בכלל יום סתם לא כדי אפילו חרא של שרות באמת יש לי כמה חברים בסטילים ודבורים והם טוכנים את הנשמה ולא עושים כלום , כשהגעתי לנחל הלכתי לגיבוש סירות כלומר פלסר פלחן עורב , זה היה קשה מאוד וראיתי את כל אלא שהיתאמנו ליפני אתם יודעים אלא שרצים בים אם שקי חול בקיצור אחרי שעה של שתי קיטבקים מלאים בציוד ודיונה די גדולה כולם גם אלא שהיתאמנו היו באותה נ"ק שבירה (בלי מוטיבציה ובלי כושר ) אבל אלא שרצו בישביל עצמם המשיכו כל אלא שחשבו שהם בכושר והם הולכים לעבור כי הם בלה בלה בלה ברחו משם בטיל , מדהים לראות איך אנשים נשברים בכל כך מהירות , אני ליפני הצבא עישנתי שתי קופסאות סיגריות ועוד !@#%$ וממש לא היתי בכושר אבל רציתי בישביל עצמי כדי להוכיח רק לי ולא לאף אחד אחר [url]אולי זה מוטיבציה אבל זה מוטיבציה עצמית ולא מוטיבציה לצבא!!!![/url]

בקיצור קצת סטיתי מהנושא שרציתי להגיד לכם אבל לא נורא
הדבר שהצבא הכי טוב בו בעולם (לפי דעתי ) הוא להוריד מוטיבציה על תצפו לא בהתחלה וגם לא בסוף שמיהוא יספק ויעזור לכם לרכוש עוד מוטיבציה תתרגלו לזה , בגיבוש התפקיד של "המפקדים " הוא להוריד מוטיבציה והתפקיד שלכם הוא לא לעבור את הדיונה אלא לעזור לאחרים לעבור אותה למרות שאתם יכולים להגיע במקום הראשון , שיתוף פעולה חברה זה שם המשחק , יש לי חבר נורא טוב מהפלסר שהוא בהתחלה נראה כמו עמית אבן צנום ומסריח תארו לכם את אבן אם שתי קידבקים בגודל של דוד עולה על דיונה לא הגיוני ואפילו לא הגיוני שהוא יעבור את הגיבוש נכון ??? לא לא נכון התכונה שהוא הפגין היא עזרה לזולת בכל מחיר מאוד מאוד חשוב
ורק אז לנסות לעזור לעצמך
לדוגמא:
אתם הולכים עם שקי חול ואלונקה במשך כבר 5-8 שעות לאף אחד אין כוח לסחוב את האלונקה , פה אתם נכנסים לתמונה לא בהתחלה שכולם רוצים להוכיח את עצמם אלא ברגע הכי מעצבן אז אתם נותנים פוש אז אתם נכנסים מתחת לאלונקה ,אני לא אומר שרק אז אבל בהתחלה כולם רוצים כדי להוכיח את עצמם אז תנו להם תאמינו לי שאחרי כמה שעות אפ אחד לא ירצה יותר

עוד דוגמא:
בטוח שיתנו לכם לבנות איזה אוהל או משהו שבחיים לא ראיתם ונותים לכם זמן נורא קצר בישביל זה
דבר 1, אתם צריכים לתפוס פיקוד להזיז אנשים אבל לא מגעיל אלא יעיל , אם אתם לא כל כך מצליחם לתפוס פיקוד ויש עוד אנשים שזורים פקודות אז זה הזמן לשנות תפנית כלומר תנו לאחרים לפקד אבל עזרו לאחרים להרים את האוהל או מה שזה לא יהיה אף פעם לא לבד לעזור

זהו יש עוד המון דברים שאתם צריכים לדעת ליפני גיבוש שאף אחד לא יגיד לכם ולי אין כוח יותר לרשום אבל אם אתם רוצים לדעת יותר אתם מוזמנים לדבר איתי

רק דבר אחרון הצבא לא מעלה מוטיבציה אף פעם המוטיבציה צריכה לבוא רק לעצמכם תעשו את זה כדי להוכיח לעצמכם שאתם יכולים ולא כי אתם רוצים להיות בסיירת או משהו פלצני כזה , בן אדם שחושב שהוא יצליח בגלל שהוא היתאמן או בגלל שהו ארוצה להיות בסיירת יפול בשלב נורא מוקדם של הגיבוש לעומת בן אדם שרוצה כדי להוכיח לעצמו שהוא יוכל לגמור את הגיבוש המסריח עם 4 ימים של אלנקה על הכתפים שקי חול על הגב פלוס הקפצו באמצע הלילה עם הרבה מימיות בשלוק ומפקדים מעצבנים שניתנים לך 20 שנין להגיע למקום שעם אתה רק מתחיל לוקח לך להגיע לשם 70 שניות ואז הם אומרים באדישות כזו עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ...................... ואז הם אומרים ללך לשתות מימיה בשלוק ונותנים לך זמן לזה אז כן טוב לא משנה יאלה לסירת ילד :twisted:
ל DDC יש הרבה שימושים אפילו אפשר להשקות איתו שיחי ביצה
סמל אישי של המשתמש
DDCGeiger

שאני אבין משהו!

הודעהעל ידי AmIt » ש' יוני 19, 2004 4:19 pm

אתה ירדת עלי פה!?
-AMIT EVEN-
תאמינו לי שבסוף יהיה טוב..:D
חסות!
סמל אישי של המשתמש
AmIt

חחחחחחחחח

הודעהעל ידי gal blat » ש' יוני 19, 2004 4:48 pm

גייגר סחטין על ההשקעה, תודה..

אבן, אני חושב שכן.
עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו
סמל אישי של המשתמש
gal blat

הודעהעל ידי ניר » ש' יוני 19, 2004 5:13 pm

מסכים עם כל מילה של גייגר (פעם ראשונה אני חושב)
ככה זה גם היה אצלנו בגיבוש היו שם ילדים כאלה לדוגמא היה אחד שהוא שנה בעמית לכושר ושנתיים בחודר כושר סוס יאור טיבטי כזה התחיל הגיבוש הוא צועק כזה יאללה כולם קדימה עושה רוח כזה והכל אחרי התחנה הראשונה של השקים הוא פרש!
גם אני הייתי בכושר על הפנים לפני הגיבוש ממש הייתי עושה אלפיים באיזה עשר וחצי דקות ווואלה סיימתי ועברתי אותו, יש תמיד בגיבושים וכאלה פולללל אנשים שמיתלהבים מעצמם והכל הם יודעים את הסדר יום יותר טוב מהמפקד וכל מני שטויות כאלה, זה חארטה!
תבוא תן את כל מה שאתה יכול תעזור למי שצריך זה מה שחשוב הרבה פעמים המפקדים מסתכלים לא בהכרח כשאתה עושה משהו כאטילו הם מסתכלים הרבה על דברים מהצד שאתה בכלל לא חושב שמישהו מסתכל או מקשיב לך.
ובאמת כמו שגייגר אמר דבר אחד שלמדתי מהגיבוש שאני הייתי בו זה שהכל בראש!
אפילו אם הכושר הוא על הפנים הראש זה מה שחשוב, אחרי איזה חמש עשר דקות בגיבוש קשה גם אלה עם הכושר הכי טוב מתחילים להישבר ודוגרי כולם נהיים די באותה רמה, ההבדל בין האנשים זה אלה שבראש לא מוכנים לוותר אפילו אם כואב להם ואלה שחלשים באופי ומוותרים לעצמם מהר
הכל בראש
ניר

גייגר סחטיין על הידע...

הודעהעל ידי K-NAN » ש' יוני 19, 2004 10:09 pm

אני מחזיק ממך מינימום סיירת מטכ"ל....

גם אני עושה אתכם את הגיבוש של הטיס באוגוסט, שמעתי שזה בשמיני לאוגוסט . אתם יודעים אולי מה התאריך בוודאות?

ובהצלחה בירפא
K-NAN

הודעהעל ידי ori dvir » ש' יוני 19, 2004 10:13 pm

לא אחי......
כל מה שאני יודע זה שמחר יש לי ירפ"א.... ולא יותר מזה.....
מישהו יהיה מחר בירפ"א?
אם כן אני מביא צלחת ונראה להם מה זה קורינציה עין-יד!!!!!!!!!
שילמדו פריזבי ואז ידברו!!!

אם למישהו יש מחר ירפ"א שיגיד.....
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
ori dvir

הבא

חזור אל Off Topic

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים