עידכון הפרופיל האישי

כל מה שלא קשור לצלחות

מנהל: Webmaster

עידכון הפרופיל האישי

הודעהעל ידי מיסקין » ה' ספטמבר 13, 2007 11:50 pm

שלום רב. אני בא עם כוונה טובה אנשים, אז תקשיבו לי ברצינות.
ישנו כזה לחצן צמוד ל"אין לך הודעות פרטיות" באתר וקוראים לו פרופיל. כמה מאיתנו לא לחצו עליו כבר הרבה זמן. קחו לעצמכם חמש דקות, תעדכנו ותמלאו פרטים, תשנו חתימה או שם משפחה או כל מה אתם רוצים, וככה זה יהיה טוב וברור יותר לכולנו.

אני אומר את זה כי זה הפריע לי כבר כמה פעמים שאני מחפש פרטים או מספרים של אנשים בפרופיל שלהם, ומה שאני רואה זה שורה וחצי של פרטים אישיים, שלרוב לא כל כך עוזרים. הפרופיל עוזר לאנשים אחרים להכיר אתכם עוד לפני שדיברו איתכם, וכמובן עוזר לכם אם אתם במקרה שוכחים איפה אתם גרים, וכמה אחים יש לכם.
אני אשמח לקבל תגובות, ואשמח עוד יותר אם תפעלו ותקשיבו לעצתי.
בברכת חג שמח ושנה טובה,

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

קו דק....

הודעהעל ידי m-o » ה' ספטמבר 13, 2007 11:56 pm

קו דק בין עדכון לפירוט....אני אסביר.
מותרת האפשרות לאדם לשמור על אנונימיות לרוב אנשים בחורים בא (בצורה כזאת או אחרת וברמות שונות) בפורומים,
כך שאתה לא יכול לחייב או לפי דעתי אפילו לגרום לאדם לרשום את הפרטים שלו....אבל מה שכן מומלץ לשים לב שגדלנו בשנה ויש לחדש את הפרופיל .
מומלץ פשוט לרשום ע"פ שנים ולא זמן עכשוי.
בכל מקרה אני מסכים שפרופיל זה דבר חשוב ונותן הרבה...מסכים שרצוי לשים לב שהוא יהיה נכון ועדכני,
אך אל תצפה שבאמת הרבה ישרמו עוד פרטים כי יש סיבה מי שמעדיף לא לרשום למה הוא לא עושה זאת.
תמשיך לסייר.... :flow:
Go With Your Flow
Go With Your Style
Go And Never Stop
And Just Go Out And Play!!!

מקום 16 בעולם בפריסטייל פריסבי לשנת 2009 ושנת 2010
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

הודעהעל ידי yuval » ו' ספטמבר 14, 2007 12:26 am

טוב עדכנתי :P גדלתי בשנה ו8 סנטמטרים (לא רע)

מה שאורן כתב זה נכון הרבה מאד מהאנשים מעדפים לשמור על אנונמיות כלפי כולם לכן יש הודעות פרטיות. שם מסקין תוכל לבקש מה שאתה רוצה ואולי אפילו לקבל

יובל
יובל יעקבי
כשכדור חולם, הוא חולם להיות צלחת!
------------------------------

yuval999@hotmail.com
yuval
מנהלים צעירים

אבל

הודעהעל ידי עמרי מורין » ו' ספטמבר 14, 2007 12:31 am

אבל כדי רק לכתוב איפה אתה גר ובן כמה אתה כדי שיהיה לדעת אם להציאה לו לבוא או לא... :)
תמיד עף ברוח
עמרי
סמל אישי של המשתמש
עמרי מורין

הודעהעל ידי yuval » ו' ספטמבר 14, 2007 12:33 am

על איפה אתה גר עובדים ובעתיד אמור להיות משהו שיעזור בנושא של למצוא אנשים מהאזור שלך.

כרגע כל אחד חדש נרשם אצלו מאיפה הוא (אני יודע את זה מכיוון שאני זה שעושה את זה) בדיוק בשביל הנושא הזה
יובל יעקבי
כשכדור חולם, הוא חולם להיות צלחת!
------------------------------

yuval999@hotmail.com
yuval
מנהלים צעירים

פרופיל זה דבר חשוב

הודעהעל ידי Dori » ו' ספטמבר 14, 2007 4:34 am

אכן מיסקין אנחנו מנסים לעשות הרבה כדי להפוך את הקהילה שלנו למקום שבו אנשים רוצים להכיר אחד את השני....

כפי שיובל אמר אנחנו מקפידים לכתוב עיר לכל שחקן בפורום (אם יש כאלה בלי שלח לנו לינקים ונטפל בזה) ומבקשים מכל אחד לכתוב שורה על עצמו.

יש הרבה אנשים שרוצים לשמור על הפרטיות שלהם כי משום מה הם מפחדים שתבוא אליהם צלחת פרדי קרוגר בלילה ותאכל להם את המח... מה לעשות... קשה לשכנע אנשים כאלה לכתוב על עצמם :o

מה שיותר יעזור זה אם אנשים באמת יפגשו אחד את השני בפועל בשטח, ישחקו אחד עם השני, יבואו לאירועים ולא יחששו שהם חדשים מידי או שהקהילה שלנו לא תקבל אותם כמו שצריך.

ואת כל זה נוכל לעשות עי שיווק ותדמית נכונה של האתר והפורום, אבל יותר חשוב זה השחקנים עצמם שכל אחד ואחד מהם צריך להיות גם יחצן של הספורט שלנו. אם כל שחקן ילמד את האנשים בסביבתו הקרובה ויסביר להם את הגישה והרצון שלנו לקדם ולפתח שחקנים חדשים הכל יעבוד פיקס!!!
ואני חייב לומר שזה קורה הרבה מאוד בקרב השחקנים הוותיקים שלנו ואני מאמין שלנוער יש הרבה יותר כח להכניס שחקנים חדשים, מהסיבה שאתם באים במגע עם המון חברים כל בבית הספר.... לנו כבר אין כאלה דברים 8)

אז קדימה לעבודה....
(אגב, למה הנושא הזה ב- OFF TOPIC)???
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

אחלה

הודעהעל ידי מיסקין » ו' ספטמבר 14, 2007 3:01 pm

סבבה, תודה על התגובות. כל מטרתי הייתה לעזור לי ולאחרים, ואני שמח מאוד שאתם משתפים פעולה. בנוגע למה שאורן ואנשים אחרים אמרו, צודקים לחלוטין.
אבל יכול להיות, שמישהו לפני שנתיים נרשם לאתר, הוא לא כל כך סמך עליו בהתחלה, אבל אז הוא התחיל להגיב ולקרוא קצת, ומאז הוא סומך על הפורום בעיניים עצומות, אבל בפרופיל שלו כתוב: שלום, אני מבקש להשאר אנונימי, אפילו שהוא כתב את זה לפני שנתיים ועכשיו כולם מכירים אותו. אנשים משתנים, ולפי דעתי לשנות טיפה כמה מהפרטים כדי שלכולנו יהיה טוב!
תוסיפו פלאפון טלפון, אימייל, מסנג'ר, אייסיקיו, שאנשים יוכלו ליצור איתכם קשר. ערים זה כמובן טוב, ותמלאו כמה פרטים אישיים שרק תרצו.
אתם יודעים שהכוונה שלי טובה, וכל הסיפור לא ליקח יותר מחמש דקות.
בנוגע לדורי, זה תפקידו של הנוער לא? להחליף את תפקידם של הזקנים הבאים בימים?
צודקים, נושא זה כדאי שיעבור לפורום הצעות ורעיונות. לטיפולכם.
יאללה, נתראה בשבת, וד"א, אני בתל אביב עד שבת אם מישהו רוצה להפגש.
שנה טובה!

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

חזור אל Off Topic

מי מחובר