אהה.. תראו מה קורה כשאתם עצלנים!! :

כל מה שלא קשור לצלחות

מנהל: Webmaster

אהה.. תראו מה קורה כשאתם עצלנים!! :

הודעהעל ידי Yinon » ב' מאי 17, 2004 3:43 am

טוב.. זה לא קשור לכלום.. חוץ מלי :) אז אתם לא חייבים להתייחס.. אבל סתם אני בא להתבכיין :)

השעה עכשיו 2 וחצי בלילה.. מחר על הבוקר יש לי מגן בהיסטוריה... ולמי שלא קישר-
אפשר להגיד שכל השנה אני לא ממש לומד... כלום.. בלי מחברות ובלי כלום...
עכשיו.. הגיע מגן בהיסטוריה.. אז סידרתי לעצמי חומר.. אבל לא מספיק שאני לא לומד במהלך השנה - החומר הזה גם משעמם אותי תחת.. אז במהלך השבוע האחרון כל הזמן ניסית לשבת וללמוד אבל את רוב הזמן בזבזתי בבהייה חסרת תועלת בסיכומים, בתקווה שמשהו יכנס (לא שצפיתי שמשו יכנס כשאני לא משקיע אבל בכל זאת)..
עכשיו.. אחרי שכולם סיימו את כל החומר ממזמן.. אני יושב ער כל הלילה ומקווה להצליח ללמוד חומר של שנה ביום (התחלתי ב 7 בערב.. יש לי עד 7 בבוקר... אבל מן הסתם אי אפשר ללמוד רצוף 12 שעות..)
קיצר, אני רק מאחל לכל מי שפה עדיין בביצפר- אל תלמדו ממני! תשקיעו במהלך השנה.. אפילו קצת.. ואז קצת לפני המבחנים קצת (ולא בלילה של המבחן) ותיהיו בטוחים שזה ישתלם לכם :)

זהו.. מסר חינוכי עם דוגמא אנושית רעה :twisted:

אגב.. בתקווה שלא יחזרו העיצומים ביום רביעי-חמישי הקרוב אני בטיול שנתי. יום שישי בטח משלים שעות של היום מחר ושל הטיול השנתי.. אז אני בספק אם אני בים.. אבל יום שבת יהיה בומבה :)

אגב היסטוריה- ברגע שאני חוזר מהטיול השנתי אני נכנס לאטרף על פרויקט ההסטוריה באתר :)

ולסיום-

הידעת שאחד מהגורמים למאורעות תרצ\"ו (שנמשכו 3 שנים) היה התחזקות המופתי (בלי דגש בפ') הירושלמי -חאג'-אמין-אל-חוסייני, שהיה אחראי על המקומות הקדושים לאיסלאם בירושלים

הלכתי להשקות את שיח הביצה הגמדי שלי :)

ינון, שמתאבל על נפילת הכוסית מהחתימה שלו
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

ידעתי על המופטי...

הודעהעל ידי Tomer » ב' מאי 17, 2004 3:58 am

אתה? לא לומד??
אתה :?: :!: :?: :!: :?: :!:

אז עכשיו שלוש בלילה, אני רק נכנסתי לחדר אחרי יום עבודה חזק ביותר, ומצפות לי אולי עוד כמה שעות עבודה... אבל זה עשוי להיות נחמד...

אני חושב שהייתי במצבך פעם דווקא לקראת הבגרות בלשון... ואז אפילו למתכונת לא למדתי, אבל לקראת הבגרות חטפתי מחלה עצבנית... כל כך עצבנית שלא רק שלא יכולתי להתרוצץ לי אחרי צלחות אלא לא יכולתי לזוז מהמיתה (וגם לא היה לי טוב מידי לזוז במיטה).

במתכונת קיבלתי ציון די גרוע, אבל בבגרות (שעשיתי עם חום לא סימפטי, אחרי שבוע של רביצה במיטה עם ספר דקדוק מול הפרצוף) קיבלתי 92. לא רע...

אז אני מאחל לך שתחטוף חום (ממש לא, זה לגמרי סתם)
בהצלחה ולילה טוב.

נ.ב. גם אני מתגעגע לכוסית, אבל יש יותר טובות...
ועוד נ.ב. מה אתה עושה בפורום כשאתה אמור ללמוד?
ועוד עוד נ.ב. לפני כתבת ההיסטוריה יש לנו תוכניות גדולות בשבילך...
So Catch you LATER
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

טוב.. אני לא ידעתי על המופתי...

הודעהעל ידי Yinon » ב' מאי 17, 2004 5:16 am

וכן.. אני לא לומד... תזכיר לי פעם את הקטע של הלימודים שתבין עד כמה אני לא לומד...

92 זה באמת יפה! חבל שהמתכונת מורידה ממוצע.. פעם עוד קראו לזה מגן.. לפני שקלטו שזה בכלל לא מגן על הציון.. :)

נ.ב. הראשון:
יש הרבה יותר טובות.. היו לי תוכניות גדולות לעשות שכל פעם שאתה עושה \"רענן\" תתחלף הכוסית.. אבל בלי חתימות אז בלי חתימות.. אני אנסה לסדר משהו מוצלח בצד :)

לעוד נ.ב:
לא יודע מה אני עושה בפורום.. כמה אפשר ללמוד רצוף?!?!?
עדכון קטן אגב- השעה 4:13 ומצבי עדיין לא בשמיים...

לעוד עוד נ.ב.
אם אתה מדבר על הפלאשים-
הראשון היה ממש קרוב לסיום כשכיביתי את האור ונסגר המחשב (בעיות חיווט מטורפות אצלי בחדר.. זה קורה לפעמים.. אבל זה מזמן לא קרה אז לא חששתי מכלום..) ואז התחלתי לעבוד על עצמי שאני לומד אז לא היה לי זמן לסיים אותו.. מחר/ מחרתיים (תלוי מתי אני אשן) אני אסיים איתו כבר...
ובקשר לפלאש היותר גדול.. זה יכול לבוא לסירוגין עם ההיסטוריה :)

אחחחח.....לילה.... השעה המושלמת לינשופים :wink:
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

מה נעשה... אנחנו מצדיקים את התואר

הודעהעל ידי Tomer » ב' מאי 17, 2004 5:19 am

ינשופים כבר מכינים את המיטות ומצחצחים שיניים... אני עוד לא בדרך. אני מקווה לך יותר טוב שם.
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

:)

הודעהעל ידי Yinon » ב' מאי 17, 2004 6:07 am

לפני הצהריים אני לא אכין שום מיטה לפי איך שזה נראה...
שנעלה ונצליח :)
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

חזור אל Off Topic

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים